|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  765 766 [767] 768 769   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 20:11:23   
selebriti
Eno sam E. napipala i gornje trice! Donje uveliko rastu, a i gornje su izbile. Jel sad gotova patnja ili ima još user posted image user posted image user posted image

Nećel' se više projesti, slomi, .... ja samo što radim kad je dovedem iz jaslica je hranim.... užas....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 19151
   [Obrisana poruka]
9.1.2012 20:16:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 19152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 20:16:49   
rose 87
selebriti mi smo poslije trica imali poveliku pauzu,evo tek sad nam petice rastu,tako da se nadam da ce i vas malo popustiti ti zubici i da ce se user posted image projesti

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 20:22:51   
selebriti
Ma,Rose 87, što se mene tiče, .. dovoljno joj je ovoliko zuba koliko sad ima user posted image user posted image ...ovo je baš patnja. Samo ne znam jel sad bole i kad su izbili user posted image

A Jelena, no comment.... stvarno.... svaka čast pa si otišla po drugo mišljenje...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 19154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 20:46:05   
Leena
Vecer, drage mojeuser posted image

I mi da se prijavimo u klub djece sa turomuser posted image , sinoc nekad iza ponoc priđe joj mm, a taman je u njen krevetac uspjeli vratiti, dijete gori, trese se bunca, ma uzas... negdje pred zoru spala tura... cijeli dan dijete veselo, malo slini jedino... sad opet... rektalno 38.2, znaci krenulo jeuser posted image Ne znam od cega joj je to, normalno jede, igra se, plese, melje k'o navijena... ne znam...

Jele, doktor za u top strpatiuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 20:51:23   
rose 87
user posted image user posted image razumjem te ja kazem  koliko muke sam vidjela sa nicanjem zuba a za koju godinu ce ispasti ali neka njih,mislim da ne bole kad izbiju al ti nesto nisam sigurna
Jelena nadam se da cete ozdraviti brzo user posted image
Iman tako sam ja prosli put izbjegla antibiotike,na E. rodjendan vodila ga da vadi krv bilo mi ga zao ali sta bi,nalazi bili uredu i za par dana prosla viroza,a prva ped. kod koje smo bili nam dala antibiotik,samo ja moram da se sa mm borim protiv antibiotika jer on slijepo vjeruje doktorimauser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:06:03   
mala86
halooo user posted image
jel ima netko sa ove teme da radi/zivi blizu Alte i da je sutra raspolozen za jednu brzinsku kaficu user posted image

bit cu u Sa,bas u Alti cijeli dan,pa ako je netko blizu nek se javi na pp


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 19157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:12:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti

Eno sam E. napipala i gornje trice! Donje uveliko rastu, a i gornje su izbile. Jel sad gotova patnja ili ima još user posted image user posted image user posted image

Nećel' se više projesti, slomi, .... ja samo što radim kad je dovedem iz jaslica je hranim.... užas....
imaju jos 5user posted image user posted image

mala86...ja sam hunjava...pa sam nedruzeljubivauser posted image user posted image user posted image user posted image ...necu da me se spominjeuser posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 19158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:17:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mala86

halooo user posted image
jel ima netko sa ove teme da radi/zivi blizu Alte i da je sutra raspolozen za jednu brzinsku kaficu user posted image

bit cu u Sa,bas u Alti cijeli dan,pa ako je netko blizu nek se javi na pp


ajooooj, da si bila danas ili prekosutra mogla samuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 19159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:19:01   
mala86
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mala86

halooo user posted image
jel ima netko sa ove teme da radi/zivi blizu Alte i da je sutra raspolozen za jednu brzinsku kaficu user posted image

bit cu u Sa,bas u Alti cijeli dan,pa ako je netko blizu nek se javi na pp


ajooooj, da si bila danas ili prekosutra mogla samuser posted image


user posted image  bas mi je zao
nema veze drugi put
ovo je sasvim slucajno ispalo

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:36:13   
ladyblue RR
dobro veče...

moja cura i ja smo imale prvi izlazak bez kolica od kako je prohodala. to je upiš bio! otišao mm sa autom u kojem su bila kolica a nas dvije išle do Inetrexa. prvo je lijepo hodala držala mene i mamu za ruku i uđem u Ciciban da joj kupim cipelice a ona izađe iz prodavnice i poče da šeta po hodniku i onda je počela da se baca. to joj je super interesantno bilo, baca se i umire od smijeha. isto je radila i u Oviesse-u tako da smo kući došle i morala je pravac u kadu. ona se super provela a moja mama je samo pokušavala da je digne sa poda. ja se nisam previše obazirala, pustila je neka se valja dok ja obavim kupovinu. ne vjerujem da ću se ubrzo uputiti negdje bez kolica...

bolesnoj dječici želim da što prije ozdrave. i N kašlje ali manje slidi. drastično manje pa se nadam da će i ovaj kašalj početi da se smiruje jer nema šta da joj se slijeva niz grlo. do sljedeće temperature...

< Poruku je uredio ladyblue -- 9.1.2012 21:45:02 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 19161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:40:28   
teacher75
dobre ste i hrabre, mi smo tek posele bez kolica setati prije nekih mjesec danauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:45:05   
leona81
mi pravili kukuruzne muffine:) pojela je dva, jupiii

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 21:52:34   
teacher75
moram vam ispricati danasnju laninu provalu: gledala sa tetom Barney-a i prepoznala neku pjesmicu i pocele pjevati na engleskom. teta joj rekla da ona ne zna tu pjesmu, nakon ceka joj je lana rekla: ne zna teta engleski, mama zna engleskiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 19164
   [Obrisana poruka]
9.1.2012 22:04:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 19165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:13:04   
Hanady RR
veče...
jelena kod tebe je krajnje vrijeme da počneš kakav priručnik pisati...majkemi moje ...ja na tvome mjestu do sada uvila bih nekoga 100%user posted image

Ja bila na divnoj kafi ...stigla mi narudža iz H&M-a...mislim šta reći...spremne smo za rođkasuser posted image

srela sam divnu mamu75...koja je i opasna tetkauser posted image

Meni moja majčica tu...
joj kako je lijepo kad ih ovdje čuva...
sve namireno...ručak bez mene gotov...
čak i veš popeglan...ljubi je kćera po milion putauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:15:04   
teacher75
ova moja je pravo lijena i znale smo bez problema ljetos otici do parka ali kad trebamo nazad nece da makne s mjesta, place i nece da se pomjeri, uz to nije mi prije htjela dati ruku, a je isla svojim nekim putem (obicno kontra)tako da sam svugdje isla sa kolicima, jos i kad sam ostala trudna nisam smjela sebi dozvolit da je na pola puta moram nosit. sada lopov kad izlazimo sa mm njemu odmah trazi da je nosi, pravo malo hoda a ja sam je naucila da je ja ne mogu nosati jer imam bebu u pupi i meni vise ne trazi hb i daje mi ruku tako da je superuser posted image jos samo da se pocne bez frke penjati na 5.sprat i ja cu biti presretna

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19167
   [Obrisana poruka]
9.1.2012 22:17:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 19168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:20:46   
teacher75
ma ova je lijena pravo (ima na koga i bitiuser posted image ) kad joj ispadne igracka na pod,uhvati je huja sto se mora sagnuti i mene zove da joj dohvatim- ko da je crnogorkauser posted image nije djaba prohodala tek sa 18mj.

< Poruku je uredio teacher75 -- 9.1.2012 22:21:27 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:20:53   
R&T@
Veceruser posted image

Nama danas lud dan...
Ja spremila nas tri za odlazak na rodjendan, a moja R. sve po meni povratila jer joj je tata jutros dao onaj caj od luka...user posted image

A kako su domacini bili isprepadani da opet ne povrati dok je kod njihuser posted image
da sam u jednom trenutku pozeljela da povrati...user posted image

Pa nam T. palauser posted image

I posvadjam se s mojim tatom jer ne pristajem da ona ostane s njim dok sam na putuuser posted image

Uglavnom, danas skontah da je tacna ona: ili dobar ili budala, isto ti je...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:21:51   
Hanady RR
uh tajra...
šta da kažem..sem
zennnnnnnnnnnnnuser posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:23:01   
R&T@
Hanady, sta si uzela starijoj?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:24:22   
Aiša
Veče žene,

Jelena, hB pa si potražila drugo mišljenje, a naravno i da ćeš sumnjati kada tako lupeta dijagnoze.

teacher, neće ni moj user posted image mnogo da hoda, u kući ne sjedi skoro nikako dok je budan, a vani...malo hoda, pa onda digne rukice gore i traži da ga nosimuser posted image

Iman, drago mi je da ste izbjegli antibiotik, evo ja sada pijem jedan i već osjetim na probavi user posted image , ali moram.

Ja sam bila kod ginekologa, pa sam na antibiotiku, vaginaletama i Lactogyn-u, i stoga smo u fazi odvikavanja od dojenja.
A prolazi kroz apstinencijsku krizu, jer je ona faza spavanja po noći prošla....helem, plače, ujeda, grebe (imam ogrebotinu na licu koju ni puderom ne mogu pokriti), svaku noć isti repertoar , nadam se da neće još dugo trajati, do sada su prošle 4 noći nespavanja.

leena, jelena, selebriti, i ostale ako sam koga izostavila, da se dječica brzo riješe tegoba i budu ona stara user posted image


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:24:45   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

zennnnnnnnnnnnnuser posted image

user posted image


Hvala, mila...

E, ovo je bilo "tempirano" pred polazak...user posted image

Ali ne znaju oni da se ja furam na dadada tehniku...

zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 22:26:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Hanady, sta si uzela starijoj?


hm...
starijoj sa uzela haljinu također iz H&M-a...kao zunika...tamno siva i maca prelijapa na njoj i naravno crne lakirane cipele kao i sekiuser posted image

al sma i sari uzela haljinu istu kao hanadi i iste cipeleuser posted image

ma neštio premdeno...a farah je elegantna sivo-sca haljinka i lakirane pipelice...znaš kakava je ko lutka sa izkloga u njoj...ona žuta a scrno-sivo na njojuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 19175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  765 766 [767] 768 769   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  765 766 [767] 768 769   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *