|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  378 379 [380] 381 382   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:06:22   
Hanady RR
mabona Iman malo je to za našu temu...đe bia je tebe mogla samo sa tri dovoljno izgrlituser posted image

odoh...nemam djece, nemam muža...nemama posla po kući...slomih se ovdje...

odoh zakuhat tacoseuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:06:31   
tekja
Jao Emineuser posted image ...jest se umazala..na mater...i ona samo jede i prlja seuser posted image user posted image ...preslatka je, a hocemo se vidjati, aBd...user posted image ...hvalauser posted image ...mogla bih vala jednog suncanog dana doci na Dbr, imam Amani i tebe...eto dobrog razlogauser posted image

koko, deder mi te krompiruse ostavi malo... godinama je nisam jela...Ljubi mi S. - nek' je on bolje, a I. sada mozde da jede, pa ostalo nije ni vaznouser posted image

Jelena, nadam se da ce tura bestragom nestati kad se cura probudiuser posted image ...a Luka jucer bio dobar, pa danas malo zeza, cisto da se ne urekneuser posted image

dafri, tebi nikad maksuz ne saljem nista...pa evo sada...jedan tebiuser posted image ..jedan Uniuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 9477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:07:46   
koka i po
sram vas bilo svi me ignorisete(smajlikojilupaglavomopod)user posted image
hoce li taj rezime ili da se DISkonektujemuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:08:17   
Hanady RR
nećem više crvenim...sad ćemo ja i bananica popušti po jednu il večeras ja donsem tacose, nessi kiflice i slimušeuser posted image

nego....

za kardiologa ti ne bih znala za zagreb...al znam da naša Skvo bi mogla info imat o boljim ovdje ...dok ona bude imala kad oko ponedlejka pa je upitamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:09:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

sram vas bilo svi me ignorisete(smajlikojilupaglavomopod)user posted image
hoce li taj rezime ili da se DISkonektujemuser posted image


moja koka ko napravi rezime ja mu naklon odmah pristvimuser posted image

sem što sad skontah Jelenina Ana ima turuuser posted image user posted image
šta je jelooooooouser posted image nisu valjda uši male opetuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 9480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:10:30   
nanika
IZVORNA PORUKA: koka i po

sram vas bilo svi me ignorisete(smajlikojilupaglavomopod)user posted image
hoce li taj rezime ili da se DISkonektujemuser posted image

ja bih rezimirala ali imam opravdanje zbog rukuuser posted image user posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 9481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:11:51   
koka i po
jelo jelo zar opet user posted image user posted image
nanika pisi nogama user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 9482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:12:15   
selebriti
Hvala nanika, tekja ....

E, ja se ubi ubjeđivajući ljude da je E. ista ja, .... al niko mi ne vjeruje user posted image user posted image user posted image

Tekja, objasni hIn user posted image

Molim te, kad budeš dolazila, povedi i naniku user posted image

Koka i po, ja bih ti napisala rezime, .. mislim imam vremena sad, al nemam informacije, .... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:13:12   
koka i po
ccccc totalno neinformisana cccccccuser posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 14:20:01   
Anoniman
pozdrav zene
mi skoro iz mahale dosli A. zaspa samo sto sam ga presvukla ja nisam dobro zeludac me moj opet dobro muciuser posted image .....bem ti zeludac .
Ninushka dobro dosla user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 15:11:07   
bebacha
dobri dan
vidim opet se kuhalo,ebiga,nema smisli.ko jos osim apotekarke dobio opomenu
Jelena jel to opet tira
Ninuska dobrodosla
Iman ja mislim da su u tuzli najbolji kardiolozi.mozda da pokusas.ima i privatna klinika,pacijenti ih bas hvale
ako sam sta propustila izvinjavam se,nakodnadim veceras.odo sad mami po djecu,malo sam isla s mm u skitnju,sad po djecu pa opet u skitnju,nek spavaju u autu,moze i to nekad:)


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 16:30:08   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Ninushka

Ja sam se već trebala upisati ovdje, ali nikako da to i učinim. Pozdravljam vas sve, i one koji nas se sjećaju i vas koje tek upoznajemo.

Vjerujem da vi imate iskustva sa kravljim mlijekom sa bebama starijim od godine, pa bih i vama postavila svoje pitanje:

Drage moje, treba mi brzo savjet.
Moj dječak ima 14 mjeseci i još uvijek doji , ali vidim da mu nije dovoljno jer se navčer baš često budi pa sam mu uvela kravlje mlijeko i to ono 0.9. Eh sad, mene zanima, s kakvim je kravljim mlijekom najbolje početi, neko mi kaže sa obranim (nemasnim) a sad čujem da je najbolje davati punomasno odnosno ono 3.2.

user posted image

trebas davati 2,8 ili 3,2. Sve ispod ti je kao da dajes vodu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 9487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 16:48:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Ninushka

Ja sam se već trebala upisati ovdje, ali nikako da to i učinim. Pozdravljam vas sve, i one koji nas se sjećaju i vas koje tek upoznajemo.

Vjerujem da vi imate iskustva sa kravljim mlijekom sa bebama starijim od godine, pa bih i vama postavila svoje pitanje:

Drage moje, treba mi brzo savjet.
Moj dječak ima 14 mjeseci i još uvijek doji , ali vidim da mu nije dovoljno jer se navčer baš često budi pa sam mu uvela kravlje mlijeko i to ono 0.9. Eh sad, mene zanima, s kakvim je kravljim mlijekom najbolje početi, neko mi kaže sa obranim (nemasnim) a sad čujem da je najbolje davati punomasno odnosno ono 3.2.

user posted image

trebas davati 2,8 ili 3,2. Sve ispod ti je kao da dajes vodu.

sležem se i dodajem manje masno mlijeko dovest će djete do anemije...3,2 odmah uvesti nakon godine naravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 16:56:53   
Anoniman
Joj zivote moj, Adi negdje zabacio daljinski od tv evo odkako je zaspao ttrazim nema pa nema ,nema gdje nisam trazila ima li ko kakvih ideja user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 16:59:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Joj zivote moj, Adi negdje zabacio daljinski od tv evo odkako je zaspao ttrazim nema pa nema ,nema gdje nisam trazila ima li ko kakvih ideja user posted image user posted image


jel imate autića kojima s eotavra kipa...ja sma svoj nalazila tu...
tabure ako ti s eotvara...provjeri...
a predlažem i duboko zavlačenje prstiju i dio namješetaja gdje graniči dio za djedenj sa djelom za naslon...početu ga tu ''iščopunjam''

a bome u kutijama i kesama sa igračkama najčešće se nalazili naši dljinci

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:03:00   
Anoniman
user posted image user posted image Joj zeno i po basti sam trazila,smece ispreturala ,daljinski je onaj sumarski ima kila u njemu...Jedino damicem  regal,nema pretresla sam kucu od do..Inace tako kljuceve daljinske nosamo u  d zepovima user posted image user posted image user posted image Nikad nisu na dohvat ruke njemu ali ato danas ga se docepo

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:32:54   
Anoniman
marina , nije mi se to jednom desilo tako i sa dudama necu se ni ja vise vako igratiuser posted image ozbiljno ja kad god pisem nema nidje nikog il nece da pisu posle mene user posted image necu se ni ja vise javljat ......

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:40:43   
Hanady RR
felix najbolji lijek za dudu je imati 5 dudauser posted image

2 uvijek stoje u visećoj za neod bog krizne situacije jer ja vazda tražim one 3user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:48:14   
Mya_81 RR
Ma, mi i kad smo imali 5 duda desi se situacija da se sve u jednom trenu izgube user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:49:32   
Anoniman
Da  se pohvalim nadjoh  daljinski sav se smrzo tj  zaledio..Adi ga  stavio u zamrzivac user posted image user posted image   Sjetih se nesta je izlijetao iz kuhinje poslije kante za smece,plakara i ostave u sporetu reko da zavirim uzamrzivac  ...Joj joj

< Poruku je uredio MarinaDK -- 25.11.2011 17:51:26 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:50:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da  se pohvalim nadjoh  daljinski sav se smrzo tj  zaledio..Adi ga  stavio u zamrzivac user posted image user posted image   Sjetih senesta je izlijetao zi kuhinje poslije kante za smece,plakara i osave u sporetu reko da zavirim uzamrzivac  ...Joj joj

user posted image user posted image user posted image user posted image

bome moje nisu tako nestašneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:53:53   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da  se pohvalim nadjoh  daljinski sav se smrzo tj  zaledio..Adi ga  stavio u zamrzivac user posted image user posted image   Sjetih senesta je izlijetao zi kuhinje poslije kante za smece,plakara i osave u sporetu reko da zavirim uzamrzivac  ...Joj joj

user posted image user posted image user posted image user posted image

bome moje nisu tako nestašneuser posted image


Moja nestasna svakako jest...sreca samo sto zamrzivac jos uvijek ne moze dohvatiti user posted image

A valjda ce daljinski raditi nakon odmrzavanja user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:55:28   
selebriti

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da  se pohvalim nadjoh  daljinski sav se smrzo tj  zaledio..Adi ga  stavio u zamrzivac user posted image user posted image   Sjetih se nesta je izlijetao iz kuhinje poslije kante za smece,plakara i ostave u sporetu reko da zavirim uzamrzivac  ...Joj joj



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 17:56:03   
Anoniman
A inace ima on fiks ideja

Felix  tako i ja cim uletim svi izlijecuuser posted image user posted image Cuj neces se javljati ,nema toga bona nema neces ima da hoces ,pitaj Hanady isto ce reciuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 18:07:25   
Hanady RR
đe će ba felix...

felix molim te lijepo se zna da sam ja jedini temoubica ovdje i bilesi i metlu imama, moja adekvatna zamjena je smao marina al temoubica bez metle...nemoj se gurat bezeuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  378 379 [380] 381 382   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  378 379 [380] 381 382   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

facebook


imate li na FB neke clanice RR ?

imam par njih (74%)

imam ih puno ne znam ni koja je koja (11%)

ne nemam ni jednu (13%)

ostalo..... (2%)


Broj svih glasova: 85

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *