|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  376 377 [378] 379 380   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 0:56:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja bjegam sudje poredati u masinu i u krevet jer ce me moj hairlija u najboljem slucaju u pola sest probuditi. Hanady da te ujutru u pola sest cekam na forumu sa kafom, a? user posted image


može vala...
sutra djecu šaljem kod satrije sestre muža moga...sa dejcom mlađe sestre muža moga...
instaliram sto za peglenje i zadam kafu i peglu do ručka na koji me muž vodi...user posted image

more kafa ranom zoromuser posted image

samo ja ti imama adete uz jutranju...ne rpičam i ne tipkam...šutim i pušim i prebiram po glavi svojojuser posted image
al sma tu visim iznad kafeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9426
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 1:01:52   
Anoniman
Ma ja i ne pijem kafu nikakouser posted image , ali kad me Luka probudi u ta doba od muke bi i otrova popila user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9427
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 1:06:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma ja i ne pijem kafu nikakouser posted image , ali kad me Luka probudi u ta doba od muke bi i otrova popila user posted image


joj sad se sjetim...ono april dolazi lijepo vrijeme...ja poranim, sve mi namireno, muž ode na posao a ja kao d ana miru kafu popijem...samo što ja nju n sto stavim ide moja Hanadi iz dobe i laže...'' a gdje si to ti bila'' hajde reko lezi gledj cratni smao šuti...kad otamo ''kmeeeeeeeee kmeeeeeeeeeeeee'' oj robijo....

ima nešto dobro pored plate kad odeš na posao jarane...
kolegi kažeš ''de mačlo uduni'' on s enaljuti i ne rpiča sa tobom...a djea s enikada ne naljuteuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9428
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 1:09:56   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Hanady a sto je najcrnje pocela je po malo da gleda i majstor bobauser posted image , tako ako zelim izgleda da mi se djete obraduje torti mora biti ili traktor ili majstoruser posted image , ali nadoknadicu ja to sa Lukom ima njemu kiti, fifi i ostala zenstvena druzina da bude zanimljivauser posted image



U mene Alan uzme lutku pa se igra,kaze muz sigurno je gayuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9429
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 8:27:06   
niki83
Jutrouser posted image
Ove sto su sinoc dokasna tipkale sad jos uvijek spavajuuser posted image sigurnouser posted image
Ja trazim danas bebachu da mi napise sta radi sa onim puterom i mlijekom, poslije cega djeca povrate slajm..
Cini mi se rekla je da kod kaslja pomaze touser posted image Mi svi u kuci kasljemo, a najvise dijeteuser posted image pa da pored onog Hanady sirupa probam i ovo s puterom, jer je izgleda puna slajma, ne znam kad se samo skupi sve to...


_____________________________

N&N

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9430
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 8:50:44   
Anoniman
jutro.user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9431
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 9:05:36   
rose
hajmo mame...jel necija beba imala nesto kao cir u pelenskoj regiji...pocelo kao bubuljica  ispod koze se osjeti kuglicasto zadebljanje...boli je, jos nije zrelo i stavljam obloge od rivanola...ne bih je vodila da joj rezu...ima li sta od alternativce...procitah negdje obloge od kupusa?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9432
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 9:21:23   
niki83
Rose, ne bih ti znala reci..ali sigurna sam da ce se naci neka zena koja zna.

_____________________________

N&N

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 9433
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 9:57:15   
marinčii
jutrouser posted image
niki kašiku putera izvadiš iz frižidera da omekša i pomješaš s kašikicom meda i daš joj to da pojede,ona bi posle toga trebala povratiti šlajm,bar sam ja tako shvatila,i M kašlje al nije strašno nekoliko puta dnevno se nakašlje valjda će proći
rose s tim ti nemam iskustva nadam se da će se već javiti neka mama ,nadam se da će vam to brzo proći ,pusa curici


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9434
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 10:46:52   
nanika
Jutro i od nasuser posted image
Rose ni ja sa tim nemam iskustva, nadam se da ce brzo proci.
Marincii kako je A jutros, kako su mu oci??


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 9435
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 10:49:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose

hajmo mame...jel necija beba imala nesto kao cir u pelenskoj regiji...pocelo kao bubuljica  ispod koze se osjeti kuglicasto zadebljanje...boli je, jos nije zrelo i stavljam obloge od rivanola...ne bih je vodila da joj rezu...ima li sta od alternativce...procitah negdje obloge od kupusa?


Pokusaj luk creni da stavis uzmes jednu ovojnicu malo zagrijes ...To sam ja u trudnoci stavljala muku sam mucila sa cirevima,stavljala sam i suhu sljivu,kupus....Zink krema isusuje kozu pa nemoj mazati po tom djelu vec ako imas malo masnije kreme

.Ja evo kontam i ne mogu da se sjetim kako se zove krema slovenske marke,u sa sam imala cir podkozni jos u nosnoj regiji,bolovi  su bili  nepodnosljivi ,namazala sa tom kremicom par puta u jednom danu uvece je cir puko,bijela tuba,sa zelenim slovima

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 9436
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 10:54:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Evo tri dana ide u vrtic i svaki dan kad je ko dosao po nju u utorak zaova, juce ja, a danas mm zateli smo je sa bagerom kako ga voza i jos neku kesu zakaci za njega i voza. Sva djeca na jednu stranu se igraju, a moje dijete bager voza. Vecina igrackih su joj autici, bageri, traktori, kamioni i opet najvise se obraduje takvim igrackama


I ja sam tako ,kaze stara odi mene i seku,seka drzi lutku,a marijana auto...I uijek sam se igrala  sa auticima i dan danas..Kupim Adiju a sve tricim kuci da otvorim,stavim baterije pa brrrm tamo,brrrm  vamo ne moze dijete od mene na red da dodje

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9437
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 10:59:25   
Amani12
Kako ste nam svi redom...
Mi smo nervozni i tuzni.user posted image
Sto zbog obrascica,sto zbog cinjenice da ne smijemo ruckati sta zelimo...user posted image
Nadam se da su svi bolesni mnogooo bolje... user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9438
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 11:14:31   
nanika
Amani12 nadam se da ce momak biti bolje i da ce to brzo prociuser posted image
MarinaDk kako je tvoj maleni, slusa li, jeli kod vas hladno?


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 9439
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 11:20:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nanika

Amani12 nadam se da ce momak biti bolje i da ce to brzo prociuser posted image
MarinaDk kako je tvoj maleni, slusa li, jeli kod vas hladno?



Dobro je zijani ,zijani majke mi  ne znam odkud malom djetetu ovoliko ideja ...Otok je spao ali je kapak jos uvijek u koloru,sad izgleda ko da smo  ga sminkaliuser posted image
Zimzeleno je uvijek ovdje,jeric duva ali mi idemo napolje  svaki dan

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 9440
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 11:21:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amani12

Kako ste nam svi redom...
Mi smo nervozni i tuzni.user posted image
Sto zbog obrascica,sto zbog cinjenice da ne smijemo ruckati sta zelimo...user posted image
Nadam se da su svi bolesni mnogooo bolje... user posted image



Sta ne smijete jesti user posted image

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 9441
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 11:31:10   
Amani12
Nanika hvala ti. Bit ce bolje aBd...
I tvoja ruka i nasi obrascici user posted image
Marina ma ne smije sad opet tonu stvari,odmah reakcija,svrab,osip,ranice i proljev.
Mlijeko i mlijecni proizvodi,jaja,citrusi,orasasti plodovi,kakao,riba,paradajz...
Ma samo da na ovom oostane,da ovo rijesimo...
Ljubi lijepog djecaka user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9442
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 11:38:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amani12

Nanika hvala ti. Bit ce bolje aBd...
I tvoja ruka i nasi obrascici user posted image
Marina ma ne smije sad opet tonu stvari,odmah reakcija,svrab,osip,ranice i proljev.
Mlijeko i mlijecni proizvodi,jaja,citrusi,orasasti plodovi,kakao,riba,paradajz...
Ma samo da na ovom oostane,da ovo rijesimo...
Ljubi lijepog djecaka user posted image

Uh kod vas je to mnogo gore nego kod Adija,mi ne smijemo jaja,kikiriki,ljesnjake i svjez grasak sto sigurno ni tvoj nesmije..Djeca koja su alergicna na orasaste plodoVe ne smiju jesti grasak ...I evo mi vec od juna nista od  navedenog ne jedemo i nemamo problema sa ceskanjem i osipom,pa i djeciji ekcem se povukao....Tek u januaru idemo da mu daju jaja i da prate jer mala djeca se mogu navici ...


(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 9443
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 11:45:19   
tekja
V. doruckuje...krenula ja sa kasikicom, kad on ruku postavi kao stop...

Ja: Jesi pojeo?
V: Nisam, ima jos..
Ja: Pa prazna su ti ustauser posted image
V.- Nije, ima jos je'na maaaaaja m'vicauser posted image ...po svoj prilici i nevidljivauser posted image

eh sad, dobro jutrouser posted image

Amani, prijateljice, ljubi mi Amana, dusicu moju...on ne moze da jede, a poguzijica mala, stvarno tuznouser posted image ...Sad mi naumpade monte i on kako mu salje puseuser posted image ...Ozdravi Amane brzo, molim teuser posted image

Rose, nemam pojma, al' otidji dr. da ti da adekvatnu kremu, ne mislim da bi odmah rezali,bez da probaju alternativu...

Niki, ovako kako je marincii napisala...V. je navece pojeo, a tek ujutro se zakasljao i izbacio dosta slajma...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 9444
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 11:55:32   
rose
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: rose

hajmo mame...jel necija beba imala nesto kao cir u pelenskoj regiji...pocelo kao bubuljica  ispod koze se osjeti kuglicasto zadebljanje...boli je, jos nije zrelo i stavljam obloge od rivanola...ne bih je vodila da joj rezu...ima li sta od alternativce...procitah negdje obloge od kupusa?


Pokusaj luk creni da stavis uzmes jednu ovojnicu malo zagrijes ...To sam ja u trudnoci stavljala muku sam mucila sa cirevima,stavljala sam i suhu sljivu,kupus....Zink krema isusuje kozu pa nemoj mazati po tom djelu vec ako imas malo masnije kreme

.Ja evo kontam i ne mogu da se sjetim kako se zove krema slovenske marke,u sa sam imala cir podkozni jos u nosnoj regiji,bolovi  su bili  nepodnosljivi ,namazala sa tom kremicom par puta u jednom danu uvece je cir puko,bijela tuba,sa zelenim slovima


ako se sjetis posalji mi pp da ti ne fulim post...hvala ti...trenutno sam joj stavila malo kantarionovoig ulja da se odmori od rivanola a kupus sam stavila al se ukakila ubrzo pa je sad oprah i na spavanje s kantarionovim


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9445
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 12:14:55   
niki83
Hvala marincii, tekjauser posted image
Nadam se da ce htjeti, voli med, slatko uopce..
Moje je dijete sinoc, konacno, i jutros jelo samo, svojom rukom..user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 9446
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 12:17:57   
selebriti
Kako ste danas user posted image

Amani, .. je li to mamak ima AD? Dusha draga, ....
Imamo i mi druga koji ima AD, ali nam nisu ništa spominjali da je alergičan na neku hranu user posted image Doduše, više je bilo izraženo kad je bio beba, a mislim da su mu i neke kremice pomogle.

Niki, taj šlajm može i na kakicu da izbaci, ...



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 9447
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 12:20:49   
Ninushka
Ja sam se već trebala upisati ovdje, ali nikako da to i učinim. Pozdravljam vas sve, i one koji nas se sjećaju i vas koje tek upoznajemo.

Vjerujem da vi imate iskustva sa kravljim mlijekom sa bebama starijim od godine, pa bih i vama postavila svoje pitanje:

Drage moje, treba mi brzo savjet.
Moj dječak ima 14 mjeseci i još uvijek doji , ali vidim da mu nije dovoljno jer se navčer baš često budi pa sam mu uvela kravlje mlijeko i to ono 0.9. Eh sad, mene zanima, s kakvim je kravljim mlijekom najbolje početi, neko mi kaže sa obranim (nemasnim) a sad čujem da je najbolje davati punomasno odnosno ono 3.2.

user posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9448
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 12:24:59   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Ninushka

najbolje davati punomasno odnosno ono 3.2.

user posted image



Mi smo s ovim počeli, ... sa 12mj. A uporedo pije i AD 3.



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 9449
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 12:26:50   
selebriti
Ninushka dobrodošla na temu ...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  376 377 [378] 379 380   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  376 377 [378] 379 380   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Omeksivac


kad ubacujete omeksivac za rublje dali pri ubacivanju detrdzenta ili kasnije

kad i detredzent (76%)

ili kasnije i kad (24%)


Broj svih glasova: 83

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *