|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:47:42   
Anoniman
I apropo imunoglukana nama se pokazao kao nula bodova, pije ga mjesec i po vec i primila je sedam penicilina i pancef popila, a prije njega smo koristili i propolbaby.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8476
   [Obrisana poruka]
22.11.2011 14:50:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 8477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:50:12   
Malenaoduvijek
jelo drago mi je da ide na bolje.
znam kakav je mastitis zeznut imala sam ga sa Lukom katastrofa.

a sta pije dua moja pa ne mozes nigdje da nadjes, jesi nasla one tablete sto si govorila

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:53:45   
Anoniman
Iman ja sam nakon nekog vremena skontala da su ovi sirupi porez na budaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al ja ga redovno placamuser posted image user posted image user posted image nego mi smo pili multivitamol i pomogao nam je da sad sirup za temperaturu i antibiotik popijemo s pjesmomuser posted image znaci nema vise pljuvanja i histerije kad ja idem prema njoj sa špricomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:54:00   
teki

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mala, Koko user posted image

Hvala vam sto pitate...ide hB na bolje, vikend je malo kritican bio, ali sada vec popusta. Temperatura mi nocu bas skakala, ali zahvaljujuci nasoj Lejli Ka sanirala sam koliko toliko mastitis. Ima jos kvrzica, ali manje su bolne pa masiram.
Anuska mi danas opet krenula u vrtic, a Luki juce nisam mogla naci nigdje u gradu ovo AD sto mu koristim i uzmem drugo od istog proizvodjaca po preporuci farmaceutkinje i dijete mi je bukvalno prevristalo cijelo jutro, povraca u mlazovima i vristi. Posle zahvaljujuci opet nasoj Taurus nadjem ovo sto mu prija i evo dijete se najelo i zaspalo.

Sto se tice putera i meda evo vam link pa procitajte...
http://www.coolinarika.com/recept/namaz-od-meda-za-imunitet/

[/quote ]
sta je cvjetni prah gdje to mogu naci i je li se mora to stavit u ovo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:54:45   
Malenaoduvijek
eh
moji momci su hB relativno zdravi.

Luka je u prvoj godini dobio antibiotika ludnica, od prvog dana.

od kako sam mu uvela u prehranu bijeli luk i luk i ovu omegu 3 dijete je jedan antibiotik popio za novu godinu i jedan prije 15tak dana.
znaci nesto jeste a sta ne znam

a Igor kako pije singullar nije ni jednom antibiotike dobio osim jedno za eserihiju u urinu.i ja se nadam da ce tako i ostati aBd.

a ja i mm smo stalno prehladjeni evo zadnjih mjesec dana a oni su samo malo slinili i to je bilo to.



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:55:55   
Anoniman
Nisam nasla draga ove, ali sam nasla dostanex. Njega ima u svim apotekama, al s tim da je 155KM u Sarajevo apotekama, a u apoteci sto si mi ti preporucila 133KM sto je vidna razlika. On pije NOVALAC AC za bljuckanje i izgleda samo mu on pase, bljuca on po malo i sa njim, ali ga ne muci stomak, a sinoc nam farmaceutkinja u apoteci na socijalnom posto nije bilo ovoga preporuci NOVALAC AC isto, ali na njemu pise za bljucanje i djecu osjetljivu na bjelancevine. Ma bukvalno kako sam ga djetetu dala dijete pocelo povracati i vristati, hajde reko halapljivo pojeo, posle tri sada dam mu opet ma dijete se ne smiruje opet vristanje, grcenje, povracanje. Onda Taurus mi provjeri da na Ilidži ima tri kutije ovog sto njemu prija pa ode mm i kupi, vjeruj kako sam djetetu dala dijete se smiri.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:58:15   
koka i po
cvjetni prah je polen koliko znam ...ili grijesimuser posted image
mozes ga naci u apotekama .
mnogo ljudi je na njega alergicno pa pripazi...


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:59:55   
Bambi09
Jelooooooooooooooooooooo... Pa gdje si ti majka mu stara??? Kako si, kako su djecica??? Sta mi radi krasotica??? Jestel to nesto slabunjavi??? Nisam u toku nije me bilo jedno vrijeme pa sam pogubila konce, sorry user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:00:51   
Anoniman
Pise da se cvjetni prah koristi za aromu...a livadski med za imunitet, tako da cvjetni prah ne moras stavljati. Ja sam napravila bez cvjetnog praha i bez cokolade i uredno konzumiramo svi u kuci odnedavno.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 8485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:03:00   
ladyblue RR
ja svojoj dajem kašičicu meda ujutro. nije oduševljena ali proguta je nekako. kada više ne bude htjela onda ćemo se dovijati kako znamo i umijemo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:03:25   
Anoniman
Bambina duso moja...sve se pitam gdje si nam ti...sve hocu da ti sms saljem, ali iskreno "smetnem" user posted image . Juce sam bila u tvom kraju, moji slavili pa malo guzu prosetali. Kod mene pronadjena mrsa u mlijeku pa smo malo oko toga sada, ali sve ce to jednog dana biti juce, valjdauser posted image ... Krasotica ti u vrticu, maloprije me zvali da mi kazu da je divna, da nije plakala ni malo, malo slabije jela, ali nista strasno tako je i kod kuce, jos jutros kad sam je odvela kaze mi idi i mase miuser posted image

Ljubi djecicu svoju i daj kad dodjes do Sa navrati nam na kaficuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:04:28   
Anoniman
Ana meni hoce med u mlijeku, med u caju, med namazan na hljeb, med sa puterom...ma hoce med u svakom obliku... tako da je kljukam sa njim bas.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:21:40   
teki
blago tebi jelena pa ti hoce med svkako moj nece nikako, a sto je najore nece ni caj pa mu sve to moram usuti u tetrepak od sokica nekog da ne vidi sta je jer iz case hoce samo narancu isjcjedjenu i vodu a ostalo tako to mora biti kamuflirano. a caj cak i kamufliran tesko mu uvalimo, sad cjedimo stalno sipak i tako mu dajemo jer sve sto nije nrancasto i prozirno nece ni da proba.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:30:23   
Anoniman
Teki a jesi li probala u cjedjenu narandžu da stavis med, ja sam stavljala i u nju. Posto moja cura slabo kolicinski popije tecnosti na dan pa nemam bas prilike cesto joj ubaciti med u tecnost ja ubacim u bilo koji sok, caj, mlijeko zavisi za sta je nagodna taj dan da pije jer ona maksimalno 200ml tecnosti na dan popije vise nema sanse

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 8490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:31:52   
Malenaoduvijek
e bas mi je drago da si nasla.

a ja sam taj novalac kupovala u apotekama sarajevo na bascarsiji,ona dezurna.a kao da sam vidjela u dm-u na grbavici novalac nedavno e sad ne znam jeli bio obicni ii ovaj...

a fina je Ana samo vi to nikako da skontate user posted image

a cuj nece med, nema nece to se fino umijesa da i ne vidi.ja svojima med stavljam u sve zivo tako da nema nece MORA.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8491
   [Obrisana poruka]
22.11.2011 15:34:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:37:46   
Anoniman
Znam da ce dosta mama sad na mene drvlje i kamenje, ali kod mene nema nista da nece, mislim nece ona ali ja to ne fermam sto nece, iskreno ja natjeram...ne silim dijete sad sto je tucem da pojede, ali malo ubjedjivanja je kod nas prilikom svakog obroka, jer ona da se pita ona nista ne bi jela po cijeli dan. Jednom sam je pustila i dijete bukvalno dan i po nista u usta nije stavila i posle dan i po sam je jedva natjerala da nesto pojede

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:39:54   
salmy
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Znam da ce dosta mama sad na mene drvlje i kamenje, ali kod mene nema nista da nece, mislim nece ona ali ja to ne fermam sto nece, iskreno ja natjeram...ne silim dijete sad sto je tucem da pojede, ali malo ubjedjivanja je kod nas prilikom svakog obroka, jer ona da se pita ona nista ne bi jela po cijeli dan. Jednom sam je pustila i dijete bukvalno dan i po nista u usta nije stavila i posle dan i po sam je jedva natjerala da nesto pojede
Kako nam je curica  jeli  bolje...kad ide u vitic??


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:45:22   
Anoniman
Jutros je krenula, sad mm otisao po nju, jedva cekam da dodje sve izvirujem na balkon da vidim ima li ih, kako koje auto naidje ja trzam seuser posted image . Jutros mi je rekla "idi", poslala poljubac i ode, ja je zovem, ma nije se ni okrenula za mnom. Oko jedan su me zvali da mi kazu da spava i da je dobra, kao nije ni malo plakala, nije udarala glavom od zid, pod i ostalo iznenadili se i oni kako im je "mirna" bilauser posted image

Kako nam je drug, jutros citam na onim vjesalicama S Afan pa sam vas se sjetila. Sta cete sad hocete u privatni ili?


< Poruku je uredio jelenaT -- 22.11.2011 15:46:11 >

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 8495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:46:02   
teki
tako mu najvise u uvalim meda kroz narancu ali ne smijem mu puno staviti jer prepozna okus kad ima meda pa nece. a i mi se vazda ucjenjujemo ja sjednem i haj dat ce ti mama ovo ako popijes icemo tamo ili kupit ce mama jaje ili tako nesto

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:48:59   
salmy
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jutros je krenula, sad mm otisao po nju, jedva cekam da dodje sve izvirujem na balkon da vidim ima li ih, kako koje auto naidje ja trzam seuser posted image . Jutros mi je rekla "idi", poslala poljubac i ode, ja je zovem, ma nije se ni okrenula za mnom. Oko jedan su me zvali da mi kazu da spava i da je dobra, kao nije ni malo plakala, nije udarala glavom od zid, pod i ostalo iznenadili se i oni kako im je "mirna" bilauser posted image

Kako nam je drug, jutros citam na onim vjesalicama S Afan pa sam vas se sjetila. Sta cete sad hocete u privatni ili?

Pa super onda se Anica naviklauser posted image
Ma mi???jutros ga odvela kod sestre u igraonu,kad je vidio djecu vristi place nece da ostane?
Kaze seka da je toliko bio tuzanuser posted image  kad je mene vidio od dragosti poceo plakat
Ja ne znam sta cu? on nece vrtic ni pod razno,samo vice neceee,kad setamo ovim djelom sve se odmice misli da ce iciuser posted image   

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:49:18   
megi
Felix dobro smo, idem naredne sedmice na kontrolu pa cemo vidjeti sta, kako
ja sam dobro, samo sto se umara duplo brze nego prosli put, kuhinju cistim dva reda plocica pa odmor i sve tako user posted image

Jelena nadam se da ste bolje,

a i mi stavljemo med u cajeve, mlijeko, doduse ona hoce i onako s kasike, jedemo luk, bijeli luk, voca malo, a najvise mesa user posted image

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:54:11   
mnn
evo i mene napokon..radim.nisam se uspjela ulogirati jer mi na kompjuteru nigdje nije pisalo prijavi se..radim..sve je superuser posted image  alex zeza i dalje mora..danas je bio u šetnji sa mužem i reom.a bili smo i u nedelju strašan je kaže neče akana iči brzo idi ti mama i tata mene če rea čuvatiuser posted image  ona ga dobro čuva..odmah zalaje kad netko pridje..he he ipak je ona njemački ovčar od 50kila...puse svima vama šaljem bježim dalje raditi..user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 8499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 15:54:13   
Malenaoduvijek
jelo

potpuno te podrzavam u ovome.ja ne tjeram kad je jelo u pitanju to sam prestala,ponudim,hoces neces ne moras.pa ogladnices ili idem linijom manjeg otpora pa dam ono sto volli tipa banane ili sl.

ali kada su lijekovi u pitanju to je bukvalno na silu troanje u usta ako nece jer znam da ce mu poslije toga biti bolje pa mora.



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *