|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:27:59   
bananica
idem kafu popiti, a kad se vratim pozabavim se opet pravnim pitanjima, iako se nadam da ce do tada situacija biti rijesenauser posted image


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8426
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:32:01   
Anoniman
pocahontas znaci dam joj ovaj pripravak i naredna 2 sata hodam za njom s lavoromuser posted image user posted image user posted image
hvala probat cu mada ona ovo dvoje voli namazano na kruh pa to nam nece biti problem pojestiuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8427
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:38:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

pocahontas znaci dam joj ovaj pripravak i naredna 2 sata hodam za njom s lavoromuser posted image user posted image user posted image
hvala probat cu mada ona ovo dvoje voli namazano na kruh pa to nam nece biti problem pojestiuser posted image



zakašljaće se tako da znaš i budeš spremna...
Rafi je to pojeo u nekom grizu ili čokolinu čini mi se...i malo nakon toga je uzas boziji povratio bljakkkkk...teta je bila nazočna, ja uredno na poslu user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8428
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:44:04   
Anoniman
user posted image user posted image onda cu ja to noi dati oko 16,00 kad joj tata dođe s poslauser posted image user posted image user posted image a ja cu onda otici fol nesto raditiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 8429
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:44:54   
rose
ja sad iz Vrazove...dr. propisao fenistil, dao drugi antibiotik i propisao 3 inhalacije...ovo nam je da prvi put idemo na inhalacije...ima li neka mama iskustva s ovim?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8430
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:45:17   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image onda cu ja to noi dati oko 16,00 kad joj tata dođe s poslauser posted image user posted image user posted image a ja cu onda otici fol nesto raditiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8431
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:50:24   
Malenaoduvijek
dobar dan

ja koliko ste napisale, ludnica.a mene mrzi citati.user posted image

dali se jelena ikako javljala user posted image

kono moja dobro su djeci hB, ja evo drobim u sebi ljuta sam...a tata je bolje hvala Bogu, dobio je drugu terapiju.

a sto se sirupa tice nisam protiv kada se mora piti onda neka se pije.ja sam kao dijete pikovit drazee jer sam skroz slabo jela i evo me ko beton user posted image user posted image

ladyblue imas za imunitet i za apaticna stanja od ESI sirupe za imunitet,meni dr preporucila prosle godine za Igora kad je imao godinu,ja kupila u leko apoteci.

tekja sta je sa Dadom,jesi ga vodila na kontrolu kod dr,taj cephabos je brate blag,.je dobio jednom i poslije toga dijete zaradilo upalu pluca user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8432
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:50:25   
Anoniman
ccccc...noa...nemajko...i ti pokyuser posted image

moj A. se sad u cm-u "obrijao"user posted image user posted image ...zarezao se tacno ispod oka..tj. jagodiceuser posted image ...ja mu prvo namazala onom bepanten kremom i stavila mali flaster...naravno on je to odmah skinuo...pa poceo ceprkati...pa sam bila primorana da mu alkoholom dezinficiram...a onda je naravno uslijedio plac i vristanje...i sad mu je to crveno...alkohol mu je garant nagrizao kozu...a sta cu...moraala samuser posted image ...a one tamo bih zadavila...mislim...zilete na komad staviti na dnu policeuser posted image ...pa hebiga...zar takve stvari ne bi trebale stajati kod kase u nekoj posudici...korpi...ja sad trazim krivca...znam...samo sam ga fakat svo vrijeme pazila, jer voli otvarati kreme i dus gelove...i svo vrijeme sam ga drzala za ruku osim tih par sec. sto sam ukucavala pin a njemu je to ascare bilo dovoljno da sebe izmasakrirauser posted image ...imao je i srece kad skontam gdje se mogao porezati

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8433
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:52:19   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

ccccc...noa...nemajko...i ti pokyuser posted image

moj A. se sad u cm-u "obrijao"user posted image user posted image ...zarezao se tacno ispod oka..tj. jagodiceuser posted image ...ja mu prvo namazala onom bepanten kremom i stavila mali flaster...naravno on je to odmah skinuo...pa poceo ceprkati...pa sam bila primorana da mu alkoholom dezinficiram...a onda je naravno uslijedio plac i vristanje...i sad mu je to crveno...alkohol mu je garant nagrizao kozu...a sta cu...moraala samuser posted image ...a one tamo bih zadavila...mislim...zilete na komad staviti na dnu policeuser posted image ...pa hebiga...zar takve stvari ne bi trebale stajati kod kase u nekoj posudici...korpi...ja sad trazim krivca...znam...samo sam ga fakat svo vrijeme pazila, jer voli otvarati kreme i dus gelove...i svo vrijeme sam ga drzala za ruku osim tih par sec. sto sam ukucavala pin a njemu je to ascare bilo dovoljno da sebe izmasakrirauser posted image ...imao je i srece kad skontam gdje se mogao porezati



taman ti htjedoh napisati ko mi kaže majko, nemajko..ali nemam srca...zao mi Rumenka user posted image duša draga...sreća, dobro je prošlo!


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8434
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:52:47   
koka i po

IZVORNA PORUKA: MALA1994

dobar dan

ja koliko ste napisale, ludnica.a mene mrzi citati.user posted image

dali se jelena ikako javljala user posted image

kono moja dobro su djeci hB, ja evo drobim u sebi ljuta sam...a tata je bolje hvala Bogu, dobio je drugu terapiju.

a sto se sirupa tice nisam protiv kada se mora piti onda neka se pije.ja sam kao dijete pikovit drazee jer sam skroz slabo jela i evo me ko beton user posted image user posted image

ladyblue imas za imunitet i za apaticna stanja od ESI sirupe za imunitet,meni dr preporucila prosle godine za Igora kad je imao godinu,ja kupila u leko apoteci.

tekja sta je sa Dadom,jesi ga vodila na kontrolu kod dr,taj cephabos je brate blag,.je dobio jednom i poslije toga dijete zaradilo upalu pluca user posted image




sto se tice mastitisa dosta je bolje....barem mi je tako reklauser posted image ...
user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8435
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:53:17   
bebacha
e ebiga.to jeto,sekund nepaznje i gotovo.svima nam se to desilo.
nabavi asepsol,tako nesto,za rane,ne ujeda


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8436
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:55:59   
Malenaoduvijek
rose
jeli 3 dana po jedna.
nista strasno dodjes kod seke tamo i ona ti upali inhalator, naravno prethodno stavi lijek i fizioosku i onda se inhalirate oko 10 min.

poslije inhaacije je dobro dijete tapkati po ledjima da se slajm oslobodi.

koji vam je antibiotik sada dao

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8437
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:56:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: dadada

ccccc...noa...nemajko...i ti pokyuser posted image

moj A. se sad u cm-u "obrijao"user posted image user posted image ...zarezao se tacno ispod oka..tj. jagodiceuser posted image ...ja mu prvo namazala onom bepanten kremom i stavila mali flaster...naravno on je to odmah skinuo...pa poceo ceprkati...pa sam bila primorana da mu alkoholom dezinficiram...a onda je naravno uslijedio plac i vristanje...i sad mu je to crveno...alkohol mu je garant nagrizao kozu...a sta cu...moraala samuser posted image ...a one tamo bih zadavila...mislim...zilete na komad staviti na dnu policeuser posted image ...pa hebiga...zar takve stvari ne bi trebale stajati kod kase u nekoj posudici...korpi...ja sad trazim krivca...znam...samo sam ga fakat svo vrijeme pazila, jer voli otvarati kreme i dus gelove...i svo vrijeme sam ga drzala za ruku osim tih par sec. sto sam ukucavala pin a njemu je to ascare bilo dovoljno da sebe izmasakrirauser posted image ...imao je i srece kad skontam gdje se mogao porezati



taman ti htjedoh napisati ko mi kaže majko, nemajko..ali nemam srca...zao mi Rumenka user posted image duša draga...sreća, dobro je prošlo!

ama ja sam se salila...vi to znateuser posted image user posted image ...ista sam vamuser posted image
samo mi ga zao....zao mi sto sam morala alkoholom...a ljuta sam na one kravetine tamouser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 8438
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:57:34   
Malenaoduvijek
dadada za pile veliko user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8439
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 13:58:09   
pocahontas
zato ja uvijek idem u DM..cm mi nekako ciganski i sav je uzak...nisam vala debela ni blizu, a jedva se provučem između onih ramfli (jel se tako kažeuser posted image )

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8440
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:00:22   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: pocahontas

zato ja uvijek idem u DM..cm mi nekako ciganski i sav je uzak...nisam vala debela ni blizu, a jedva se provučem između onih ramfli (jel se tako kažeuser posted image )


dusa draga ramfla je na djemperu, a rafe su u prodavnicama user posted image user posted image

a novi cm u titovoj je posirok, a i ja najvise volim dm


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8441
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:00:52   
Anoniman
Andrejevic kao i vecina svoje generacije uvjek nađu sta ne trebauser posted image
zao mi je i nadam se da ga ne boli punouser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 8442
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:01:17   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: pocahontas

zato ja uvijek idem u DM..cm mi nekako ciganski i sav je uzak...nisam vala debela ni blizu, a jedva se provučem između onih ramfli (jel se tako kažeuser posted image )


dusa draga ramfla je na djemperu, a rafe su u prodavnicama user posted image user posted image

a novi cm u titovoj je posirok, a i ja najvise volim dm



user posted image sad me sramota..a za mjesec dana ću postati advokat aBduser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8443
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:02:27   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: pocahontas

zato ja uvijek idem u DM..cm mi nekako ciganski i sav je uzak...nisam vala debela ni blizu, a jedva se provučem između onih ramfli (jel se tako kažeuser posted image )


dusa draga ramfla je na djemperu, a rafe su u prodavnicama user posted image user posted image

a novi cm u titovoj je posirok, a i ja najvise volim dm



user posted image sad me sramota..a za mjesec dana ću postati advokat aBduser posted image user posted image



pardon ranfla, a hajde nema veze razumijemo se user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8444
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:02:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

zato ja uvijek idem u DM..cm mi nekako ciganski i sav je uzak...nisam vala debela ni blizu, a jedva se provučem između onih ramfli (jel se tako kažeuser posted image )
sad kad bi ti rekla da mi je ovo drugi put da sam tamo usla...inace i ja ide u dm...al haj reko...kad sam vec u mimsu da ne idem na drugu stranu rijekeuser posted image ...al bice zadnji put definitivno...jos je ona kasirka tako neljubazna da sam je i mimo ove povrede htjela zadavitiuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 8445
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:03:09   
Malenaoduvijek
noJaaaaa
sta ima, ko tebe to sekira?user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8446
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:04:24   
megi
oooooo
sto ste se ispisal, ne mogu da sve stignem

elem prvo da vidim kako su djecica prehladjena jesu li bolje
Niki kako je Naima, jel danas bolje, uh kako ih to iscrpi
lady kako si ti, jel radis

dadada zao nam je druga, a i ja strogo pazim na A i ona zna svasta nesto krenuti da uzme, a slazem se sa Pocy da je cm bas nekako uzak,. a ja bogami posiroka nikako mi ne odgovara user posted image

mi smo dobro, zafrkavamo i placemo na svaku sitnicu sto me nerviraaaaa

chuci gdje ides dr, ma nije to nista strasno, svake kontrakcije se ako su jake osjete i sigurno bi te boljelo

pozzzzz

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 8447
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:06:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

ccccc...noa...nemajko...i ti pokyuser posted image

moj A. se sad u cm-u "obrijao"user posted image user posted image ...zarezao se tacno ispod oka..tj. jagodiceuser posted image ...ja mu prvo namazala onom bepanten kremom i stavila mali flaster...naravno on je to odmah skinuo...pa poceo ceprkati...pa sam bila primorana da mu alkoholom dezinficiram...a onda je naravno uslijedio plac i vristanje...i sad mu je to crveno...alkohol mu je garant nagrizao kozu...a sta cu...moraala samuser posted image ...a one tamo bih zadavila...mislim...zilete na komad staviti na dnu policeuser posted image ...pa hebiga...zar takve stvari ne bi trebale stajati kod kase u nekoj posudici...korpi...ja sad trazim krivca...znam...samo sam ga fakat svo vrijeme pazila, jer voli otvarati kreme i dus gelove...i svo vrijeme sam ga drzala za ruku osim tih par sec. sto sam ukucavala pin a njemu je to ascare bilo dovoljno da sebe izmasakrirauser posted image ...imao je i srece kad skontam gdje se mogao porezati



Dragi Boze user posted image user posted image nasekirah se...Jeza meprosla  kad skontam sta  se moglo desiti...Ljubimo druga ,nadam se da nece oziljak ostatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8448
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:06:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

noJaaaaa
sta ima, ko tebe to sekira?user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image politikauser posted image user posted image user posted image user posted image nametanje neceg sto nije korektno itduser posted image user posted image user posted image al haj nece ni to do vjeka trajatiuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8449
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.11.2011 14:07:35   
rose
IZVORNA PORUKA: MALA1994

rose
jeli 3 dana po jedna.
nista strasno dodjes kod seke tamo i ona ti upali inhalator, naravno prethodno stavi lijek i fizioosku i onda se inhalirate oko 10 min.

poslije inhaacije je dobro dijete tapkati po ledjima da se slajm oslobodi.

koji vam je antibiotik sada dao


joj neki sa C al ne sjecam se kako se zove...jeste 3 dana po jedna koliko skontah

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  336 337 [338] 339 340   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *