|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  326 327 [328] 329 330   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:55:45   
Anoniman
Denivit plususer posted image ja nađoh na netu da je dobar za imunitetuser posted image

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 8176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:58:16   
teki
hvala, sad cu da ga procim malo pa nije zgoreg probati

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:59:59   
bebacha
ja svog cojka natjerala da mi nabavi propolis i to mi sad stoji mjesecimauser posted image user posted image kontala ga Ajli davat al me odbija sto je otopljen u alkoholu.na netu sam nasla da to nije stetno je je mala kolicina a neki kazu i da jest.ide onaliko kapi koliko djete ima godinu s tim da  ide od 3 godine.na nekon forumu procia da se kao nakapa na kocku secera pa ostavi 3 dana da alkohol izlapi pa onda tu kocku dat djetetuuser posted image sta vi mislite

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:01:59   
Anoniman
bebacha meni je pricala zena , da ona uzimala taj sirup na bazi propolisa meda jel to isto mala ima 3 god i davala joj nista mi nije tako spominjala samo ga hvalilauser posted image
Haman da niko ne, nina djecu samo ja user posted image , pa mi neznate odg user posted image zaspo je brzo al se dva puta trzno dobro al nije se budio usnu polusnu to radio.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 8179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:02:58   
Malenaoduvijek
pij ga ti bebacha.za djecu ima propolis bez alkohola,ja sam ga neki dan gledala od pip farmakol.

ne mislim da ce joj alkohol stetiti nego kada t to ostavis da ti izlapi, pa sve ce izlapiti nakon tri dana.
ja joj ne bih davala.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:03:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja svog cojka natjerala da mi nabavi propolis i to mi sad stoji mjesecimauser posted image user posted image kontala ga Ajli davat al me odbija sto je otopljen u alkoholu.na netu sam nasla da to nije stetno je je mala kolicina a neki kazu i da jest.ide onaliko kapi koliko djete ima godinu s tim da  ide od 3 godine.na nekon forumu procia da se kao nakapa na kocku secera pa ostavi 3 dana da alkohol izlapi pa onda tu kocku dat djetetuuser posted image sta vi mislite



iskreno ja propolis kapi nakapam na kocku secera kad me grlo boli a negdje sam procitala da ima propolis bez alkoholauser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 8181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:04:11   
bebacha
ovo nije sirup,nego cistit propolis u kapima,
ma vjerovatno se trza jer mu je to los polozaj,zulja ga.tako i Alen nekad


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:04:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

bebacha meni je pricala zena , da ona uzimala taj sirup na bazi propolisa meda jel to isto mala ima 3 god i davala joj nista mi nije tako spominjala samo ga hvalilauser posted image
Haman da niko ne, nina djecu samo ja user posted image , pa mi neznate odg user posted image zaspo je brzo al se dva puta trzno dobro al nije se budio usnu polusnu to radio.




felix ja ne ninamuser posted image user posted image user posted image al desi se to i Noi nekad,meni rekli da tad djeca rastuuser posted image user posted image user posted image sviđa mi se odgovor i necu da cackam daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:05:07   
bebacha
i ja sam to skontala pa zato i pitam.
onda ce ona ipak dobit sirup.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:07:26   
Lady26
How much je taj Denivit? Vidim da je i za pomanjkanje apetita... treba nam nesto za imunitet da se sacuvamo od prehlada jer je Lana u dodiru sa skolarcem i curicom koja ide u preskolsko...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:09:53   
bebacha
i mene to interesuje.
a kako ti tu Lady napisa,ko da je u dodiru sa tuberanimauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:10:46   
Emica_sa
Ja nisam nikada davala neke vitaminske preparate,kupila sam bila jednom,ali mali ga nije htio,ali nema ni neke potrebe,jer smo mi u 2 godine bili samo 2 puta bolesni i to kratko,antibiotik smo pili samo jednom i to popio jednu kasikicu i ja mu ga ukinula,jer sam smatrala da nema potrebe i bila sam upravu.Imao je jednom fazu kad nije jeo 3 dana,ali sam skontala da je od zuba,a sada opet jede sve,meni cudno bude,kako hoce sve,nista ne odbijauser posted image

A sad zasto je propolisuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:12:38   
Lady26
Hahahaha user posted image user posted image , pa nisam tako mislila...nego je do skoro cuvala teta kuci a sad je vodim kod druge koje ima dvoje djece...
Htjela sam reci da nema sanse da to dvoje djece ne pokupe gripu ili nesto drugo pa da ne prenesu na Lanu...da je pokusam koliko toliko zastiti....
Ispricavam se mamama koje imaju skolarce i predskolarce user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:17:03   
rose
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: MALA1994

rose moj Luka je pio esbesul prije par sedmica, ma on je za blaze upale.ne znam sta bih ti rekla, a jeste vi kod Adnana i vrazovoj bili?a jesi probala onak sirup sa lovorom i smedjim secerom da joj das



aha...kod Adnana...da ne cekamo + moja S nekako vise voli muskarce pa je pregled prosao bez suza i mogao je i poslusati

kako se pravi sirup s lovorom i smedjim secerom?

Jedino sto mi je u noci palo na pamet je da joj napravim ono mlijeko sa secerom user posted image



a jesi uprzila secer i dodala puter,ja sam nedavno L.to pravila i dijete nije vise kahnulo.
.

ja ne volim sirupe za kasalj uzimati na svoju ruku,ali ovaj sto pravis je stvarno bezazlen.

to ti je onaj od Hanady
sad cu ti ga postaviti

Čaj za zreli kaalj
4 glavice luka crvenog prokuhati sa 4 jabuke ( luk oguliti jabuke ne) kad prokuha kuhati jo 8-10 min i procjediti i dati djetetu da pije 2-3 puta dnevno.

sirup koji smiruje kaalj
8 listova lovorovog lista + 250 gr smeđeg ećera prokuhati sa onoliko vode koliko treba da se ećer pokrije u erpici i to kuhati nakon prokuhavanja 3-5 min. procjediti i piti supenu kaiku ujutro i naveče. Odrasli mogu i 3-4 puta dnevno,. u ovaj sirup se moe umjeati i med ali u većini prirodnih sirupa koji su na bazi meda a za djecu su je zamjena smeđi ećer.



ma nisam ali mi je to palo na pamet...uprzim secer, zalijem mlijekom i kasikicu putera i da to pije toplo ...a gdje mogu kupiti lovorov list?

< Poruku je uredio rose -- 21.11.2011 14:18:23 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:17:39   
teki
nije mi jasno kod ovog sirupa Denivit plus pise da sadrzi propolis ali djeca od godinu ga smiju piti. mom ce uskoro 2 godine valjda mu smijem dati iako koliko znam propolis se daje od 3 godine. Ovaj sirup po sastavu super zvuci

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:19:33   
Emica_sa
rose u svakoj radnji malo veecoj imas lovorov list,evo vidim 1,6KM u konzumuuser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 21.11.2011 14:22:22 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:22:34   
Malenaoduvijek
felix

ja se tako trzam vrlo cesto kada spavam.ne brini se nije to nista strasno.user posted image

bebacha med jeste tezak za zeludac ali najbolje je ako ga mozes malo drzati u ustima da se rastopi, ali nece ti nista biti od njega kada ga samom kasikicom dajes, a u pretople napitke ga nemoj stavljati jer sve sto je u njemu unsisti se .

a ovaj tvoj rcp sam pritefterila olicom,

a zaboravih ti reci za zeljezo.Luka je u prvoj godini pio legofer i imao je problema sa stolicom i plus stradali mu zubici prednji.user posted image

napravi onaj sok sto ti je rekla dadada, meni je to sveki u trudnoci pravila i pila sam po 1 fildzan svako jutro i bilo mi je zeljezo bolje

i suhe kajsije, znas da sam pisala vec, uz grozdjicee ja i njih iskuham u kompotu one su super
i stambolka takodje.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:23:36   
rose
IZVORNA PORUKA: leona81

mi nismo kod Adnana a opet dobismo esbesul? grlo nije crveno, pluca cista, izgleda da je od nosa sve krenulo, misli da je neka bakterijska infekcija pa da pije ovo 8 dana? njoj se gadi i pljuje i jedva sam je natjerala da jednu dozu popije, da miruje i sto vise spava. ne znam kako da to postignem ali eto. u cetvrtak na kontrolu pa cemo vidjeti. mi se mucimo 7 dana s ovim, malo temp, kaslje uzasno, sve smo probali ali nikako da nas popusti. 7 noci nismo spavali kako treba. slabo i jede.


i moja mica kaslje, temperature nema...bar je jutros nije bilo i nadam se da je ni nece biti...jutros je malo gnjavila s flasicom a mm sam poslala poruku da mi javi kako je jela danas...inace je raspolozena i igra se...jedino je kasalj budi kad zaspi pa je to nervira i onda se rasplace

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:24:44   
Emica_sa
rose da nije suh zrak u stanu??

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:25:36   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: MALA1994

rose moj Luka je pio esbesul prije par sedmica, ma on je za blaze upale.ne znam sta bih ti rekla, a jeste vi kod Adnana i vrazovoj bili?a jesi probala onak sirup sa lovorom i smedjim secerom da joj das



aha...kod Adnana...da ne cekamo + moja S nekako vise voli muskarce pa je pregled prosao bez suza i mogao je i poslusati

kako se pravi sirup s lovorom i smedjim secerom?

Jedino sto mi je u noci palo na pamet je da joj napravim ono mlijeko sa secerom user posted image



a jesi uprzila secer i dodala puter,ja sam nedavno L.to pravila i dijete nije vise kahnulo.
.

ja ne volim sirupe za kasalj uzimati na svoju ruku,ali ovaj sto pravis je stvarno bezazlen.

to ti je onaj od Hanady
sad cu ti ga postaviti

Čaj za zreli kaalj
4 glavice luka crvenog prokuhati sa 4 jabuke ( luk oguliti jabuke ne) kad prokuha kuhati jo 8-10 min i procjediti i dati djetetu da pije 2-3 puta dnevno.

sirup koji smiruje kaalj
8 listova lovorovog lista + 250 gr smeđeg ećera prokuhati sa onoliko vode koliko treba da se ećer pokrije u erpici i to kuhati nakon prokuhavanja 3-5 min. procjediti i piti supenu kaiku ujutro i naveče. Odrasli mogu i 3-4 puta dnevno,. u ovaj sirup se moe umjeati i med ali u većini prirodnih sirupa koji su na bazi meda a za djecu su je zamjena smeđi ećer.



ma nisam ali mi je to palo na pamet...uprzim secer, zalijem mlijekom i kasikicu putera i da to pije toplo ...a gdje mogu kupiti lovorov list?


svugdje u svakom granapu imas suhi lovorov list.
a mi smo ovo karamel mlijeko svi pili kao djeca, najbolje je definitivno.moji vole mlijeko pa mi nije problem da ovo popiju sa puterom.ja sam stavljala puter prije mlijeka i onda kad to malo uprzim (ali da ne izgori) dodas mijeko.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:37:18   
rose
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

rose u svakoj radnji malo veecoj imas lovorov list,evo vidim 1,6KM u konzumuuser posted image


ok, hvala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:39:03   
rose
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

rose da nije suh zrak u stanu??


ma nije a cak sta vise u sobi u kojoj spavaamo, dio gdje smo mm i ja...je leden jer je vanjski zid a grijalica je bliza njenom kreveticu + ona je uz zid koji nas dijeli od kuhinje...imam i ono cudo sto mjeri vlaznost a po tome je itekako vlazan zrak

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:40:04   
rose
IZVORNA PORUKA: MALA1994


IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: MALA1994

rose moj Luka je pio esbesul prije par sedmica, ma on je za blaze upale.ne znam sta bih ti rekla, a jeste vi kod Adnana i vrazovoj bili?a jesi probala onak sirup sa lovorom i smedjim secerom da joj das



aha...kod Adnana...da ne cekamo + moja S nekako vise voli muskarce pa je pregled prosao bez suza i mogao je i poslusati

kako se pravi sirup s lovorom i smedjim secerom?

Jedino sto mi je u noci palo na pamet je da joj napravim ono mlijeko sa secerom user posted image



a jesi uprzila secer i dodala puter,ja sam nedavno L.to pravila i dijete nije vise kahnulo.
.

ja ne volim sirupe za kasalj uzimati na svoju ruku,ali ovaj sto pravis je stvarno bezazlen.

to ti je onaj od Hanady
sad cu ti ga postaviti

Čaj za zreli kaalj
4 glavice luka crvenog prokuhati sa 4 jabuke ( luk oguliti jabuke ne) kad prokuha kuhati jo 8-10 min i procjediti i dati djetetu da pije 2-3 puta dnevno.

sirup koji smiruje kaalj
8 listova lovorovog lista + 250 gr smeđeg ećera prokuhati sa onoliko vode koliko treba da se ećer pokrije u erpici i to kuhati nakon prokuhavanja 3-5 min. procjediti i piti supenu kaiku ujutro i naveče. Odrasli mogu i 3-4 puta dnevno,. u ovaj sirup se moe umjeati i med ali u većini prirodnih sirupa koji su na bazi meda a za djecu su je zamjena smeđi ećer.



ma nisam ali mi je to palo na pamet...uprzim secer, zalijem mlijekom i kasikicu putera i da to pije toplo ...a gdje mogu kupiti lovorov list?


svugdje u svakom granapu imas suhi lovorov list.
a mi smo ovo karamel mlijeko svi pili kao djeca, najbolje je definitivno.moji vole mlijeko pa mi nije problem da ovo popiju sa puterom.ja sam stavljala puter prije mlijeka i onda kad to malo uprzim (ali da ne izgori) dodas mijeko.


ma ja...i ja sam to ko dijete pila...hajd probat cu svasta nesto prije antibiotika user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:40:44   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: felix

bebacha meni je pricala zena , da ona uzimala taj sirup na bazi propolisa meda jel to isto mala ima 3 god i davala joj nista mi nije tako spominjala samo ga hvalilauser posted image
Haman da niko ne, nina djecu samo ja user posted image , pa mi neznate odg user posted image zaspo je brzo al se dva puta trzno dobro al nije se budio usnu polusnu to radio.




felix ja ne ninamuser posted image user posted image user posted image al desi se to i Noi nekad,meni rekli da tad djeca rastuuser posted image user posted image user posted image sviđa mi se odgovor i necu da cackam daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




opustaju se misici jer dijete tone u sanuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 14:42:51   
Lana_
ej vidim spominješ Denivit sirup,extra su imam ja dva različita kući,al to pravi privatna sarajevska ljekarna i nema kod nas,najbliže nama je Pazarić user posted image  

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  326 327 [328] 329 330   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  326 327 [328] 329 330   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *