|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  325 326 [327] 328 329   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:23:01   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix nemoj mu med davat kasikom,kazu da to nikako nije dobro,kao jak pa nevalja


ne kontam? med se daje drvenom ili plasticnom kasikom, kako mislis da mu ne daje kasikom?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8151
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:23:04   
koka i po
dan i od mene user posted image
mom velikom djecaku opet stavili gips....kazu nositi jos sedam dana.
e sad je problem skola.neznam koliko je izvodljivo i dopusteno da ide samo na predmete koje treba da odgovara pa bih zamolila forumasice koje znaju da me obavjeste.user posted image hvala.
mali hajduk je bolje.popili smo sumamed ,jos kaslje i izbacuje slajm.u subotu idemo na kontrolu.
tekja...savjetovala bih ti da Dadi dajes siprup do kraja jer ako prekines nisi nista napravila.
marina...sta bi u bolnici?
ostalima saljem mahanje iz centra zone sumrakauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8152
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:24:06   
leona81
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

leona81, od srca bih ti preprucila sirup DENIVIT PLUS iz apoteke Denida ( ako si u gradu apoteka se nalazi na Mejtašu kod Hoše ) , sirup sadrži borove iglice, med, propiolis, majcinu dusicu i vitamin C.Moj A.je poslije 10 dana kašljanja uzasnog, popio samo jedan dan sirup i bio je bolji ( evo danas poslije 7 dana sirupa on vide nekaslje).


a kakav mu je bio kasalj?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 8153
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:25:30   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Leena

Lady, i ja sam esmi slavila 1. kuci, nekako mi bezveze da za prvi rođendan gosti budu 2h i onda ih rastejram, kako to bude u igraoni, a i da i roditelji malo proslave, i prijatelji koji nemaju djecu, ne volim ja te diskriminacijeuser posted image , tako da je bilo ludilo, 21. popodne bila djeca sa roditeljima, taman se oko 20:00 djeca razisla, stigli oni bez djece, 22. bila kompletna porodica kod mojih roditelja, a onda mi se brat 23. zeniouser posted image , sve kontam slijedeci put ce biti lakse, ako nista nece biti svadbeuser posted image


Posto je Lana zimska beba, ja nemam vele izbora, ili kuci ili igraona...igraona mi se ne svidja jer nema sanse da porazgovaras sa svakim, uvijek neko ostane "zakinut" za paznju a nekako mi to nije za ovako malu djecicu...
Kod mene je stan minjatura Bozija...znaci 5 ljudi i vec guzva user posted image user posted image  ali volim tu domacu atmosferu, svi na jednom mjestu, djecica na okupu, mame... jest da sam prosli rodjendan pala bukvalno s nogu, ali su mi moje zenice pomogle u raspremanju, pripremanju za sljedecu turu gostiju i sudje mi oprale user posted image user posted image  

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 8154
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:26:08   
bebacha
ko da pisem mandarinski.med treba stavljaz u caj il nesto drugo,pomjesat ga s necim a nedavat kasikom direktno u usta jer je jak pa nadrazi grlo i zeludac.eto tako

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8155
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:27:23   
bebacha
Selma jel ima taj sirup i u ustalim apotekama i koliko kosta

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8156
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:28:14   
bananica
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Leena

Lady, i ja sam esmi slavila 1. kuci, nekako mi bezveze da za prvi rođendan gosti budu 2h i onda ih rastejram, kako to bude u igraoni, a i da i roditelji malo proslave, i prijatelji koji nemaju djecu, ne volim ja te diskriminacijeuser posted image , tako da je bilo ludilo, 21. popodne bila djeca sa roditeljima, taman se oko 20:00 djeca razisla, stigli oni bez djece, 22. bila kompletna porodica kod mojih roditelja, a onda mi se brat 23. zeniouser posted image , sve kontam slijedeci put ce biti lakse, ako nista nece biti svadbeuser posted image


Posto je Lana zimska beba, ja nemam vele izbora, ili kuci ili igraona...igraona mi se ne svidja jer nema sanse da porazgovaras sa svakim, uvijek neko ostane "zakinut" za paznju a nekako mi to nije za ovako malu djecicu...
Kod mene je stan minjatura Bozija...znaci 5 ljudi i vec guzva user posted image user posted image  ali volim tu domacu atmosferu, svi na jednom mjestu, djecica na okupu, mame... jest da sam prosli rodjendan pala bukvalno s nogu, ali su mi moje zenice pomogle u raspremanju, pripremanju za sljedecu turu gostiju i sudje mi oprale user posted image user posted image  



ja sam isto za varijantu kod kuceuser posted image svi na okupuuser posted image istina da covjek kao sto Lady rece padne poslije, a i prije s nogu, al se po meni isplatiuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8157
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:28:15   
Anoniman
ma nece mu nista bitiuser posted image haj
Lady kod vas se primice rodjouser posted image kod nas bude kad je bas prevruce uvjek rodjendan ove god. smo bili vani u basti jer nema smisla u kuci skoro +30step da prokuhas ,vruce .





< Poruku je uredio felix -- 21.11.2011 13:30:15 >

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 8158
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:28:24   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

ko da pisem mandarinski.med treba stavljaz u caj il nesto drugo,pomjesat ga s necim a nedavat kasikom direktno u usta jer je jak pa nadrazi grlo i zeludac.eto tako


nikad cula u zivotu a i nema nekog uporista iskreno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8159
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:28:51   
Leena
priblizavaju se rodjendani,nama je decembar pravo slavljenicki,19. nam je godisnjica braka,20. moj rodjendan a 26. E.,jedva cekam

Nama je takav oktobar: 11. godisnjica braka, 26. mm rođendan, 28. mojuser posted image , a bio mi je i april ove godine: morala braniti diplomski, esmin rođendan i brat se zenio, pa haos totalni

Leona, ma ni kod mene se ne stane tako lako, ali je nama ipak na proljece rođendan, pa je kod nas bilo ljudi na balkonu, moji organizovi u avliji, bilo pravo toplo. A ne sekiraj se, nece joj nista biti od jednog antibiotika, nego se ja generalno ljutim sto olako dijele antibiotike. Moja Esma je popila 4 do sada, od toga je samo jednom bilo s razlogom (bronhitis na proljece), ostalo sve ti kazes: dobar dan, oni kazu: antibiotik.... Dok se ne posvađah, a onda su u karton upisali: majka odbija terapijuuser posted image

Bebacha, imam sve sastojke, napravit cu taj sirup cim dođem kuci!



_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8160
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:28:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: bebacha

Felix nemoj mu med davat kasikom,kazu da to nikako nije dobro,kao jak pa nevalja


ne kontam? med se daje drvenom ili plasticnom kasikom, kako mislis da mu ne daje kasikom?
ni ja nekontam bebacha . Ja vec odavno dajem med kasikicu svako jutro,tako i pekmez isto
Jedino u caj kad stavljam, stavim u mlak skroz ne vuc jer sam citala da ne valja u vruc direkt stavljat med .




ja isto dajem kasiku meda ujutro na taste, nisam znala da nije dobro

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8161
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:30:36   
Mala Selma
Bio je suhi, pa je sazreo, uzas, imala sam osjecaj da mu nesto u grlu stoji a nemoze da izbaciuser posted image , navece je uzas spavao, ustvari nije mogao da zaspe od kaslja, imala sam osjecaja da nema zraka majkemi, a pluca kao da svirajuuser posted image .Mi smo ga odveli dr. i sve je ok bilo, grlo, pluca cista, ali ja sam se bojala jer je on imao pocetak upale pluca!Uradilo smo i bris grla i nosa i ok, ponovili alergo test ( jer je dr. mislila da je alergijski bronhitis) i to je ok.
Ja sam sve probala, luk-jabuka, šečer-lovorov list, prirodna inhalacija, na radijatore sam stavila vodu, med-puter, koristila sam i dr.tajs kremu-nista od navedenog mu nije pomoglo za 7 dana koristenja.
Od ovog sirupa je tri dana zaredom imao proljevastu sluzavu stolicu i prestao je da kaslje hvala Bogu.

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8162
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:34:13   
leona81
@mala selma hvala ti, mi cemo do cetvrtka vidjeti kakvo je stanje do kontrole pa ako ne bude bolje da uzmemo i mi taj sirup. mi smo mislili da ce fluimukan pomoci doduse mozda sam joj trebala dati vise puta dnevno. pise max 3 a mi smo davali jednu dnevno.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 8163
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:35:18   
Amani12
Ja prvi put cujem ovo za med.
To da se ne treba davati kasikom,vec s necim pomijesati...

Lady user posted image
Nekako smo se svi slozili da je kod tebe prosle godine bila najljepsa proslava.
Mislim svugdje je bilo super,ali atmosfera kod vas je bila savrsena.
Upravo zbog tog manjeg prostora,svi se manje vise znamo,sve prilagodjeno djecici,ma bas domace,prekrasno,
I da domaca klopa user posted image
Mislim da cemo se i mi ove godine odluciti za home varijantu,jer je meni prosle godine
igraona bila user posted image
Samo nam je problem dan,jer nam rodjendanko pada u Srijedu i tada cemo slaviti s najblizom porodicom.
E sada ,da li da odaberem vikend prije ili poslije???


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8164
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:36:53   
Leena
lady, ma i ja sam pala s nogu, ali vrijedilo je stvarno... A i to sto kazes, mali su mi za igraone, jos se mora trcati za njima da belaje ne prave, kuci je opet nekako drugacije. Ili je meni. ma svako zna kako je njemu lakse. Od mojih prijateljica samo smo Dzenana_G i ja slavile kuci, svi su ostali u igraoni. Bas veceras idem na rođendan u igraonici jednoj maloj princezi. Nemam nista protiv, samo kazem, meni bi bilo zao rastjerati ljude nakon 2h, a i nekako mi sega zvati odrasle ljude koji nemaju djecu u igraonicu

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 8165
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:37:11   
bebacha
a jesil joj davala rinostop.hvale ga



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8166
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:39:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: Amani12

Ja prvi put cujem ovo za med.
To da se ne treba davati kasikom,vec s necim pomijesati...

Lady user posted image
Nekako smo se svi slozili da je kod tebe prosle godine bila najljepsa proslava.
Mislim svugdje je bilo super,ali atmosfera kod vas je bila savrsena.
Upravo zbog tog manjeg prostora,svi se manje vise znamo,sve prilagodjeno djecici,ma bas domace,prekrasno,
I da domaca klopa user posted image
Mislim da cemo se i mi ove godine odluciti za home varijantu,jer je meni prosle godine
igraona bila user posted image
Samo nam je problem dan,jer nam rodjendanko pada u Srijedu i tada cemo slaviti s najblizom porodicom.
E sada ,da li da odaberem vikend prije ili poslije???



ja bih vikend poslijeuser posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 8167
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:43:19   
teki

IZVORNA PORUKA: koka i po

dan i od mene user posted image
mom velikom djecaku opet stavili gips....kazu nositi jos sedam dana.
e sad je problem skola.neznam koliko je izvodljivo i dopusteno da ide samo na predmete koje treba da odgovara pa bih zamolila forumasice koje znaju da me obavjeste.user posted image hvala.
mali hajduk je bolje.popili smo sumamed ,jos kaslje i izbacuje slajm.u subotu idemo na kontrolu.
tekja...savjetovala bih ti da Dadi dajes siprup do kraja jer ako prekines nisi nista napravila.
marina...sta bi u bolnici?
ostalima saljem mahanje iz centra zone sumrakauser posted image

uuu sumamed necu da te plasim ali sumamed je mom djecaku imunitet srusio. popio sumamed aman dobar bio prekonoci ozdravi i zdrav bio sedmicu i kad ga je uhvatilo i sada vuce virozu. imam osjecaj da ga je sumamed dotukao, dobro ga sada cuvaj trebat cemu da se povrati. mozda je to kod nas tako ispalo samo kad ja vidim sumamed muka mi.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 8168
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:44:17   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Amani12

Lady user posted image
Nekako smo se svi slozili da je kod tebe prosle godine bila najljepsa proslava.
Mislim svugdje je bilo super,ali atmosfera kod vas je bila savrsena.
Upravo zbog tog manjeg prostora,svi se manje vise znamo,sve prilagodjeno djecici,ma bas domace,prekrasno,
I da domaca klopa user posted image


user posted image user posted image user posted image  
Sad ce nas biti malo vise nego prosle pa ce biti jos manje prostora, intimnije od toga nece moci user posted image user posted image , sve je dobro dok ne sjedimo jedni drugima na glavi user posted image
Nisam ja toliko protiv igraone ali zaista nema sanse da sa svima popricas, pozdravis, da svakome posvetis paznju a djecica mala, ne mogu sama u igraonu...ja cu aBd igraonu akd bude malo veca, mozda za 3-4 rodjendan...do tada - lipsaj magarce dok trava naraste user posted image

@ amani ja bih vikend poslije, nama rodjendan pada u nedjelju ali ne zelim slaviti u subotu (mada bi mi to olaksalo zivot user posted image ) nesto ne bih unaprijed user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 21.11.2011 13:45:40 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 8169
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:46:04   
koka i po
znam da je jak antibiotik ali je on jedini reaguje i na streptokoke i stafilokoke .a vremena za cekanje rezultata brisa nije bilo jer su leukociti bili 19 000user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8170
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:48:12   
Leena
uuu sumamed necu da te plasim ali sumamed je mom djecaku imunitet srusio. popio sumamed aman dobar bio prekonoci ozdravi i zdrav bio sedmicu i kad ga je uhvatilo i sada vuce virozu. imam osjecaj da ga je sumamed dotukao, dobro ga sada cuvaj trebat cemu da se povrati. mozda je to kod nas tako ispalo samo kad ja vidim sumamed muka mi.


Ma dobro sumamed se daje u ekstremnim slucajevima, to ni ovi nasi pedijatri ne daju bez veze, samo kod teski upala-znam jer sam ga ja pila za upalu jajnika, ali bas tesku upalu

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8171
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:48:49   
Anoniman
desaval se vama koji djecu ninaju na noge . Pitam ?
Ja A. kad ninam evo zaspo je al istom se trzne ne probudi se al se bas sav trzne ,znal tko sta je to?


(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 8172
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:49:09   
Anoniman
Mala Selma ja nađoh da je ovaj sirup dobar i za imunitetuser posted image poslala sam mm poruku da ga kupi ako ga ima u MO. Noa je jutros isto izbacila šlajm u pelenuuser posted image user posted image user posted image user posted image jest moje djete al dok sam je kutarisala morala sam i ja povratitiuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8173
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:49:15   
teki
aaa u tebe je onda to bilo pod moranjem, u nas doktor nas prepao a beze bila je viroza ko i do sada vazda, isli kod hodzica pedijatra i prepo nas ko usi mu malo crvene ovo ono grlo upaljeno i da mu sumamed a mi kreteni umjesto da mu prvo nalaze izvadimo prepadnuti dali mu da popije. i bas ga je slomio sumamed privremeno kratko bio dobar.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 8174
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 13:51:42   
teki

IZVORNA PORUKA: noa

Mala Selma ja nađoh da je ovaj sirup dobar i za imunitetuser posted image poslala sam mm poruku da ga kupi ako ga ima u MO. Noa je jutros isto izbacila šlajm u pelenuuser posted image user posted image user posted image user posted image jest moje djete al dok sam je kutarisala morala sam i ja povratitiuser posted image

nisam upratila koji je to sirup dobar i za imunitet

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  325 326 [327] 328 329   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  325 326 [327] 328 329   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *