|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  170 171 [172] 173 174   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
16.5.2011 14:38:48   
palachinken
Mislim da ce ti se kidati, jer mu glicerin daje elastičnost. Ima negdje s početka teme recept za fondan bez glicerina, pa probaj pola mjere. A mislim da ti je bolje s bobama nego taj.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4276
   RE: Fondant
16.5.2011 14:53:32   
mišur

cure, prave ste umjetnice, svaka čast...no commentuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4277
   RE: Fondant
17.5.2011 20:56:33   
DM
Ja mislim da sam svaki post pročitala na ovoj temi-u toku nj nastajanja....ali opet me uputite-gdje ima kupiti fruktoze?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 4278
   RE: Fondant
17.5.2011 21:01:33   
mala86

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja mislim da sam svaki post pročitala na ovoj temi-u toku nj nastajanja....ali opet me uputite-gdje ima kupiti fruktoze?!


cini mi se u dm-u user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4279
   RE: Fondant
17.5.2011 22:03:46   
Honey3
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja mislim da sam svaki post pročitala na ovoj temi-u toku nj nastajanja....ali opet me uputite-gdje ima kupiti fruktoze?!
ima u dm-u,samo dobro oci otvori,ja sam pet puta prosla pored i nisam je vidjelauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4280
   RE: Fondant
18.5.2011 8:20:54   
palachinken
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja mislim da sam svaki post pročitala na ovoj temi-u toku nj nastajanja....ali opet me uputite-gdje ima kupiti fruktoze?!
ima u dm-u,samo dobro oci otvori,ja sam pet puta prosla pored i nisam je vidjelauser posted image



fruchtzucker, marka das gesunde plus, tamo na onoj zdravoj hrani.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4281
   RE: Fondant
18.5.2011 8:34:44   
ziki
Ja sam paničarka i tako me panika raspametila da sad ne znam kako da pravim tortu, tj koju tortu i koji fil da bude za djecu ne pretjerano slatku a da ipak izdrži fondan? Ja sam kontala jafu al sad sam se dobro pokolebala

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4282
   RE: Fondant
18.5.2011 8:35:58   
bebacha
jaffa je bas jaka.ja sam je pravila za Ajlin rodendan,i ja koja bas bas volim slatko jedva pojedem tanki komad,zasitna je

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4283
   RE: Fondant
18.5.2011 8:36:25   
bebacha
ja sam uvjek za kinder kad su u pitanju djecaili plazmu.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4284
   RE: Fondant
18.5.2011 8:37:28   
palachinken
IZVORNA PORUKA: ziki

Ja sam paničarka i tako me panika raspametila da sad ne znam kako da pravim tortu, tj koju tortu i koji fil da bude za djecu ne pretjerano slatku a da ipak izdrži fondan? Ja sam kontala jafu al sad sam se dobro pokolebala


Kinder tortu, ako je za djecu


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4285
   RE: Fondant
18.5.2011 8:38:56   
bebacha
http://www.coolinarika.com/recept/749553/ 

nemoze da ne valja


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4286
   RE: Fondant
18.5.2011 8:40:06   
ziki
Hvala, evo skidam recept da napravim spisak šta mi sve treba

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4287
   RE: Fondant
18.5.2011 8:43:03   
bebacha
samo da ti napomenem da nisam pravila po ovom receptu.pravila sam jedan drugi,slican al ovaj nado da moze pod fondan.al u bbbiti to je recept za kinder.
palacinken jel i tvojoj ovakav


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4288
   RE: Fondant
18.5.2011 8:43:32   
dush
Huh ja sam sinoc pravila neki mix kinder torte i nekih biskvita, danas cu poslije posla da stavljam fondan pa cemo vidjeti kako ce biti kreme izdrzati :)


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4289
   RE: Fondant
18.5.2011 8:46:02   
palachinken
Ja radila po ovom
http://www.coolinarika.com/recept/kinder-pinguinic/
a imala bjelanjaka od prije pa ubacila i jednu beze koru. Doduše i fil sam podijelila pa pola radila s čokoladom. Kazu ljudi da im je bila predobra user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4290
   RE: Fondant
18.5.2011 8:48:31   
bebacha
dobar je i ovaj al ja vise volim varijantu s ljesnjacima i eurokremomuser posted image user posted image al nemam nista ni protiv ocog,pogotovo s varijacijamauser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4291
   RE: Fondant
18.5.2011 8:53:23   
palachinken
Ma možeš ti ubacivati i lješnjake i eurokrem i plazma keks. Taman sve što djeca vole (ko fol djeca, a sve odrasli požderali)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 4292
   RE: Fondant
18.5.2011 9:09:36   
vila_7
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja radila po ovom
http://www.coolinarika.com/recept/kinder-pinguinic/
a imala bjelanjaka od prije pa ubacila i jednu beze koru. Doduše i fil sam podijelila pa pola radila s čokoladom. Kazu ljudi da im je bila predobra user posted image


jel moze pod Fondan?

ja sam sve nabavila,samo trebam u akciju!user posted image vjerovatno će slaviti roditelji godisnjicu ovaj vikend!
P.S. Pitala sam Apotekarku sa RR, koja je stvarno apotekarka z aonaj famozni obicni glicerin i kaze da je OK,pa eto.......


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4293
   RE: Fondant
18.5.2011 9:11:21   
vila_7
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja mislim da sam svaki post pročitala na ovoj temi-u toku nj nastajanja....ali opet me uputite-gdje ima kupiti fruktoze?!


imas u prodavnicama na rafama gdje su stvari za dijabeticare-dijetalne cokolade,keksici,i sl. Valjda oni smiju taj secer pa je zato tamo!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4294
   RE: Fondant
18.5.2011 9:13:48   
palachinken
IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja radila po ovom
http://www.coolinarika.com/recept/kinder-pinguinic/
a imala bjelanjaka od prije pa ubacila i jednu beze koru. Doduše i fil sam podijelila pa pola radila s čokoladom. Kazu ljudi da im je bila predobra user posted image


jel moze pod Fondan?



Naravno. Kreme budu jako čvrste i torte su stabilne.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4295
   RE: Fondant
18.5.2011 9:22:45   
dush
A zar moze pod fondan torta koja u fili ima ovo vrhnje za slag? Ili se mora premazati ovom glazurom sa svih strana da ne bi fondan dosao u dodir sa filom?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4296
   RE: Fondant
18.5.2011 9:26:00   
palachinken
Ja svaku tortu premazujem okolo glazurom ili buttercreamom, tako da sam slobodna unutra da stavim šta god hoću, samo da bude dovoljno čvrsto, kad nadžidžam figurice da ne propadne.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 4297
   RE: Fondant
18.5.2011 9:28:37   
ziki
Jedno pitanjce može li se kako med iz kore izbacit, ja ne smijem med a ne znam ni kakva su ostala djeca imaju li alergije

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4298
   RE: Fondant
18.5.2011 9:29:28   
palachinken
Izbaci med, ubaci bijelu čokoladu user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4299
   RE: Fondant
18.5.2011 9:33:04   
ziki
Super, ubacim "slatki sir"(kako kaže slavljenik) hvalauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  170 171 [172] 173 174   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  170 171 [172] 173 174   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *