|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  157 158 [159] 160 161   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
4.5.2011 20:00:32   
muaaa
evo malo se pocastiteuser posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3951
   RE: Fondant
4.5.2011 20:05:28   
R&T@
Hvala, muaaa
Nek oci jedu kad usta ne moguuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3952
   [Obrisana poruka]
4.5.2011 22:07:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3953
   RE: Fondant
4.5.2011 22:47:54   
rokoko
IZVORNA PORUKA: ivanak

E drage cure da vas pitam, kako napraviti ovaku tortu????

Nisam nikada i baš bi volila svojoj dječici napraviti!

http://img2.imageshack.us/i/img73071.jpg/

Plazma torta,nema druge.Ja sam Kiti,Little Pony...pravila tako.Tom i Jerry sam pravila i plazmu,a ovu zadnju cokoladnu.
Puno uspjeha u biznisu svima koje pocinju!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 3954
   RE: Fondant
4.5.2011 22:49:26   
muaaa
Meni je vrh ova Kitica,a fondan je tako fin i gladakuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3955
   RE: Fondant
4.5.2011 23:24:28   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: calahoe

IZVORNA PORUKA: Niobe

Evo da se pohvalim da sam prešla u profesionalce, od sad radim za pare xD 



Ma ti si meni profi odavno,ona svadbena me raspametila.user posted image
Zelim ti sve ovo sto dadada napisauser posted image
Da imas posla ko u priciuser posted image

Nego zene ja maloprije na fejsu gledala nove Amrine torteuser posted image user posted image user posted image
Fantazija suuser posted image


Ivana Tz de ako ti nije mrsko napisi nam ,objasni neukimuser posted image ,kako se ove starkice prave.Ako ti nije mrsko naravskiuser posted image


Ma nije meni mrsko, nego ne znam kako da objasnim...user posted image user posted image user posted image

Evo ovako, pokusat cu... Prvo isjeckas sve dijelove patikice, znaci onaj najveci dio, ono oko noge sto ide, pa onda jezik (to dvoje ide u boji patikice) pa onda bijele dijelove, djon, ove trakice oko djona i pertle napravis, a na ovom najvecem dijelu utisnes necim lagano rupice za pertle i onda to sve polako sastavljas user posted image ... Lijepis vodom, malo utapkas prstima da se sastavi... A sve to sjeckas "otfrlje"user posted image , gledas da bude sve tu negdje s velicinom, da se uklopi...

Eto, nadam se da je razumljivo objasnjenje...user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3956
   RE: Fondant
5.5.2011 7:59:30   
vila_7
kad se napravi ova smjesa, jel ona moze stajati u frizideru ili se mora odmah iskoristiti. I kad torta bude gotova i ukrasena fondantom,moze li sve zajedno prenociti do sutra?
Jer ja cu je morati praviti jedan radni dan,a puno mi odmah i smjesu i figure i tortu,a drugi dan bih je tek odnijela roditeljima!?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3957
   RE: Fondant
5.5.2011 8:12:04   
mala86

IZVORNA PORUKA: helena_7

kad se napravi ova smjesa, jel ona moze stajati u frizideru ili se mora odmah iskoristiti. I kad torta bude gotova i ukrasena fondantom,moze li sve zajedno prenociti do sutra?
Jer ja cu je morati praviti jedan radni dan,a puno mi odmah i smjesu i figure i tortu,a drugi dan bih je tek odnijela roditeljima!?



smjesa ti u frizideru moze stajat oko 6 mjeseci(ne znam koji pravis onaj s bombonama koliko bombone mogu stajat toliko i ona samo treba biti dobro umotano da se ne susi)

mozes ti figure koji dan prije radit,nece im nista biti,i moze prenocit kad sve zavrsis


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3958
   RE: Fondant
5.5.2011 8:12:25   
palachinken
helena, smjesa može stajati u plastičnoj kesi (ako imas one vakumske jos bolje) 2-3 dana na sobnoj, a duže u dvije kese pa u frižider. Tortu svakako pravi dan prije oblaganja, da se fino slegne. A onda moze komotno prenociti u frizideru. Fondan, onako kompaktan kakav jest, čuva svježinu torte.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3959
   RE: Fondant
5.5.2011 8:52:01   
vila_7
hvala vam na odgovorima! user posted image uzbudjena sma kao malo dijete,jedva cekam da je napravim a ko da vidim da mi nece uspjeti! user posted image user posted image user posted image Inace sam dosta kreativna osoba al nesto u ovo cisto sumnjam! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3960
   RE: Fondant
5.5.2011 8:53:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: helena_7

hvala vam na odgovorima! user posted image uzbudjena sma kao malo dijete,jedva cekam da je napravim a ko da vidim da mi nece uspjeti! user posted image user posted image user posted image Inace sam dosta kreativna osoba al nesto u ovo cisto sumnjam! user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Biće to super...
jedva čekamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3961
   RE: Fondant
5.5.2011 8:54:36   
palachinken
Joj sve smo mi (dobro, makar ja) prošli taj period visinskih priprema za fondan, pa 1001 pitanje, pa guglanje...a ustvari i nije to neki bauk, eto vidjet ćeš user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3962
   RE: Fondant
5.5.2011 8:55:54   
mišur

Ja sutra pravim svojoj curici Hello Kitty tortu za rođendana. Odnosno pravim samo figuricu mace, a ne tortu u tom obliku.
Postaviću sliku kad bude gotovo, nadam se uspješno user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3963
   RE: Fondant
5.5.2011 9:14:21   
danim
Hanadi samo da ti kazem da imas tutorijal spaidermana kod minje na stranici pa da znac sve objasnjeno

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3964
   RE: Fondant
5.5.2011 9:15:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: danim

Hanadi samo da ti kazem da imas tutorijal spaidermana kod minje na stranici pa da znac sve objasnjeno

ma zezaš...ja se slomila tražeći...našla sma ben 10 al ne njegauser posted image

jao sad sma našlauser posted image user posted image user posted image user posted image
u šta sa, ja gledalauser posted image user posted image user posted image user posted image

joj sad mi krivo totalnouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 5.5.2011 9:17:05 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu danim)
Neposredna veza do poruke: 3965
   RE: Fondant
5.5.2011 9:22:53   
calahoe
Ivana Tz hvala puno user posted image

Ja tortu obavezno napravim dan ranije,recimo navece je zavrsim,prenoci u frizideru i sutra je oblazem.
Fondan iskreno ne volim praviti par dana ranije,pravim kad moram,al meni je puno bolji i laksi za raditi sa njim ako je ,,frisak".Cak mi je najbolji kad ga napravim sat vremena prije oblaganja torte,meksi je i lakse se razvlaci.Figurice i ukrase pravim,dan dva ranije cisto da se stegnu.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3966
   RE: Fondant
5.5.2011 10:26:46   
rokoko
IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: helena_7

kad se napravi ova smjesa, jel ona moze stajati u frizideru ili se mora odmah iskoristiti. I kad torta bude gotova i ukrasena fondantom,moze li sve zajedno prenociti do sutra?
Jer ja cu je morati praviti jedan radni dan,a puno mi odmah i smjesu i figure i tortu,a drugi dan bih je tek odnijela roditeljima!?



smjesa ti u frizideru moze stajat oko 6 mjeseci(ne znam koji pravis onaj s bombonama koliko bombone mogu stajat toliko i ona samo treba biti dobro umotano da se ne susi)

mozes ti figure koji dan prije radit,nece im nista biti,i moze prenocit kad sve zavrsis



Nikad ga stavila u frižideruser posted image
U nedjelju nam je poseban dan i za taj dan spremamo nešto posebno,najposebnijeuser posted image jednu petospratnicu.Ako uspijemo vidimo seuser posted image ,a ako ne nema me ni na kulinarskim neuspjesima,bježim sa ove planeteuser posted image .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3967
   RE: Fondant
5.5.2011 10:40:53   
Anoniman
rokoko jedva čekam to remek djelo, ma nema neuspjeha kod tebe ...

Ja kako sam ovdje pročitala vi mjesite fondant ručno ja sebi olakšala i one tri torte što napravih bilo mi mrsko mješati ručnouser posted image ...koristim ove žice, pa eto probajte
user posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 3968
   RE: Fondant
5.5.2011 10:44:19   
dush
IZVORNA PORUKA: rokoko

Nikad ga stavila u frižideruser posted image
U nedjelju nam je poseban dan i za taj dan spremamo nešto posebno,najposebnijeuser posted image jednu petospratnicu.Ako uspijemo vidimo seuser posted image ,a ako ne nema me ni na kulinarskim neuspjesima,bježim sa ove planeteuser posted image .




Wow rokoko, 5spratna torta.... Pa ja se ne usudjujem na 2 sprata napraviti :D Jedva cekam slikice

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3969
   RE: Fondant
5.5.2011 10:46:42   
ziki
Psihički se pripremam za tortu Nemirku za rođendan al mi je moje tajno oružje zvano mm otkazao pomoć oko autića jer smatra da ću sa fondantom upropastit tortu mislim da će nadmašit Maju i njenu lutkuuser posted image a nisam ni gledala crtaniuser posted image user posted image user posted image kako se prevodi onaj the cars crveni mu se sviđa i onaj stari kamion

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3970
   RE: Fondant
5.5.2011 10:53:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ziki

Psihički se pripremam za tortu Nemirku za rođendan al mi je moje tajno oružje zvano mm otkazao pomoć oko autića jer smatra da ću sa fondantom upropastit tortu mislim da će nadmašit Maju i njenu lutkuuser posted image a nisam ni gledala crtaniuser posted image user posted image user posted image kako se prevodi onaj the cars crveni mu se sviđa i onaj stari kamion

misliš na ovu dvojicu to su ti -munjeviti jurić i šlep
user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 5.5.2011 10:55:36 >

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 3971
   RE: Fondant
5.5.2011 10:58:06   
emi7908
eh i meni će trebati isto tortica sa ovim likovima iz crtića, toru ja pravim a muža sam već sad rezervisala da on napravi figurice user posted image user posted image  odlično mu ide.... a tebi draga moja sretno u pravljenu torte, a majina lutkica ja sam oplakala.. stvarno me oduševila....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3972
   RE: Fondant
5.5.2011 11:01:36   
ziki
To su ti, hvala Breskva, primljeno k znanju. Odoh sad tutorijale da tražim(valjda me šefica ne skontauser posted image )

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3973
   RE: Fondant
5.5.2011 11:07:00   
vila_7
rokoko jedva cekam tvoju petospratnicu! user posted image user posted image user posted image

Kako vi "prenosite" te torte? Ja cu trebati u auto u drugi grad je odnijeti a vrucine ce poceti!?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 3974
   RE: Fondant
5.5.2011 11:14:27   
mamadi
Zene please help!

Zelim za rodjendan naruciti tortu kod Elmini, ali posto vas je dosta uzimalo kod nje mozete li mi reci koju da uzmem, mislim na sastav, cokoladnu, bajaderu ili sta? Kojom ste vi bile zadovoljne?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  157 158 [159] 160 161   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  157 158 [159] 160 161   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *