|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
4.5.2011 15:49:05   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: maja78 RR



evo vam jedan moj umjetnicki rad od fondana i samo nek proba neko da mi kaze da nevalja

user posted image

nakon ovog sam odustala


ovo je meni definitivno najbolji lik,svaki put kad vidim sliku(smajli koji se valja po podu,mrsko mi sada traziti one dadadine smajliceuser posted image ) user posted image user posted image user posted image
hvala ti majo user posted image user posted image user posted image

nemoj misliti da ti se rugam i ja sam nazalost antitalenat za ove stvari.ne vjerujem da bi i ovako znala napravitiuser posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 4.5.2011 15:50:19 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3926
   RE: Fondant
4.5.2011 15:54:28   
calahoe
IZVORNA PORUKA: Niobe

Evo da se pohvalim da sam prešla u profesionalce, od sad radim za pare xD 



Ma ti si meni profi odavno,ona svadbena me raspametila.user posted image
Zelim ti sve ovo sto dadada napisauser posted image
Da imas posla ko u priciuser posted image

Nego zene ja maloprije na fejsu gledala nove Amrine torteuser posted image user posted image user posted image
Fantazija suuser posted image


Ivana Tz de ako ti nije mrsko napisi nam ,objasni neukimuser posted image ,kako se ove starkice prave.Ako ti nije mrsko naravskiuser posted image

< Poruku je uredio calahoe -- 4.5.2011 15:55:09 >

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 3927
   RE: Fondant
4.5.2011 16:06:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

Evo da se pohvalim da sam prešla u profesionalce, od sad radim za pare xD 






vracaj mi onu ispriku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image odmaNuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 3928
   RE: Fondant
4.5.2011 16:11:49   
chuci
gdje se mogu vidjeti na fb torte od amrino
da ne tražim po temi sad
ona mi je blizu pa ako zatreba

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3929
   RE: Fondant
4.5.2011 16:18:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: chuci

gdje se mogu vidjeti na fb torte od amrino
da ne tražim po temi sad
ona mi je blizu pa ako zatreba


http://www.facebook.com/pages/Tortice-mufini-kolaci-/186097798089507?ref=ts

ovdje...
meni je radila super torticu a radi mi još jednu ubrzo user posted image i dvije čak još jedn aza mjesecuser posted image

Ona je fotkala i muffine koje je doala u humanitarnoj kaciji pred BBi centrom...savšeno, ukusno i prelijepouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 3930
   RE: Fondant
4.5.2011 16:18:13   
Niobe
Fala najljeVša user posted image
i dalje imam ful tajm đob, a ovo će bit dodatni izvor prihoda :) a i merak je user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 3931
   RE: Fondant
4.5.2011 16:20:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Niobe

Fala najljeVša user posted image
i dalje imam ful tajm đob, a ovo će bit dodatni izvor prihoda :) a i merak je user posted image



i molim te nparavi Fb porfil grupe umjesto albuma mojih rukud jelo...jer mislim imaša materijala za to...i da ti si profesionalac...al naš profesionalacuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 3932
   RE: Fondant
4.5.2011 16:24:55   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Niobe

Fala najljeVša user posted image
i dalje imam ful tajm đob, a ovo će bit dodatni izvor prihoda :) a i merak je user posted image



i molim te nparavi Fb porfil grupe umjesto albuma mojih rukud jelo...jer mislim imaša materijala za to...i da ti si profesionalac...al naš profesionalacuser posted image user posted image user posted image


hvala user posted image napravit cu user posted image

NoJa, vracam ispriku user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3933
   RE: Fondant
4.5.2011 16:45:35   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: maja78 RR



evo vam jedan moj umjetnicki rad od fondana i samo nek proba neko da mi kaze da nevalja

user posted image

nakon ovog sam odustala


ovo je meni definitivno najbolji lik,svaki put kad vidim sliku(smajli koji se valja po podu,mrsko mi sada traziti one dadadine smajliceuser posted image ) user posted image user posted image user posted image
hvala ti majo user posted image user posted image user posted image

nemoj misliti da ti se rugam i ja sam nazalost antitalenat za ove stvari.ne vjerujem da bi i ovako znala napravitiuser posted image


ma slobodno se rugajte pa zato sam je i stavila da se vidi sta je amater totalni antitalenat za oblikovanje, meni kad je dan bezze samo ovo otvorim i kocim se od smjeha

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 3934
   RE: Fondant
4.5.2011 16:58:59   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: helena_7

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Za vas koje ste malo vise talentovane oko ovih torti sa fondantima evo vam par ideja na ovom sajtu, stvarno su WOW... nevjerovatno da su to torte...

Slike torti




Wow, ovo je fakat umjetnost...

Niobe, sretno u novom biznisu i da što bolje krene user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3935
   RE: Fondant
4.5.2011 17:03:23   
muaaa
Niobe sretno i da imas sto vise posla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 3936
   RE: Fondant
4.5.2011 17:43:32   
maja78 RR
Nesto sad razmisljam RR FONDATUSE su pokrile skoro cijelo podrucje BiH: Doboj (rokoko), Tuzla (IvanaTz), Kiseljak (Niobe), Mostar (Calahoe), Zenica (Mya81), Sarajevo (Elmini, Muaaa, Amrino)

stvarno smo svestran forum!

ako sam zaboravila koga sory pisala sam napamet, vec mi bas drago da su zenice tako vrijedne

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3937
   RE: Fondant
4.5.2011 17:57:34   
palachinken
I ja cu u nedjelju aBd prodati prve torte. Ono, nepoznati ljudi za prave pare i to user posted image
Dosad sam samo poklanjala, eventualno narudžba prijateljice za momka, muža, dijete  i sl a pokriju mi sastojke, ali navališe neki izvan najbližeg kruga raje i štaš sad user posted image Ipak je najveća stavka moj trud, pa ne bih ga svima redom poklanjala user posted image
Tačno imam tremu user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3938
   RE: Fondant
4.5.2011 18:01:47   
maja78 RR
ti imas tremu pored onih remek djela? ne brini ispast ce ti suuuuuper sigurna sam, i sretno sa prvom prodajom user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3939
   RE: Fondant
4.5.2011 18:57:26   
muaaa
Majo 78 dobro si ti,sad kad nam RR opali cijene reklamiranjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3940
   RE: Fondant
4.5.2011 18:59:22   
Honey3
sretno vam drage cure sa biznisom,zelim vam puuuuno narudjbiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3941
   RE: Fondant
4.5.2011 19:12:18   
Honey3
ja sam danas rila jednu tortu sestrinoj kcerki za rodjendan i nikakva jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image fondanta nisam imala dovoljno pa sam je krpila svakako,ona htjela sliku brecika pa je poderala,pa se slika nije fino zalijepila,pa sam pisala ko prvacicuser posted image user posted image ....helem Majina lutka je umjetnicko djelo za moju tortuuser posted image user posted image nadam se da ce biti ukusna,mislim da ce biti unutra kalaj a okolo belajuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3942
   RE: Fondant
4.5.2011 19:18:14   
Hanady RR
uh zaho što je opisauser posted image

nego kako ti je zafalilo fondanatauser posted image

zar je tako velika torrta bila, koja je uopšteuser posted image

meni starno od jedne mjere onoga glicerinskog bude za okruglu i za milion dždiža...čak mi ostane po malo svake bojeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3943
   RE: Fondant
4.5.2011 19:23:41   
Honey3
ostalo mi od prosle torte pola,moglo bi biti da mi je bio u jednoj boji ali bile dvije boje pa nije moglo prekriti citavu tortuuser posted image jos ga stavim u mikrovalnu i gurnem prst u nj.da vidim je li odmeklo,ma oprzila se znas kako,bas nije bio moj dan a znas sta je najbitnije curici se pravo svidjelauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3944
   RE: Fondant
4.5.2011 19:26:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

ostalo mi od prosle torte pola,moglo bi biti da mi je bio u jednoj boji ali bile dvije boje pa nije moglo prekriti citavu tortuuser posted image jos ga stavim u mikrovalnu i gurnem prst u nj.da vidim je li odmeklo,ma oprzila se znas kako,bas nije bio moj dan a znas sta je najbitnije curici se pravo svidjelauser posted image


joj to da si se opžila vjerujemuser posted image

ma naravno da joj se dopalauser posted image ...pa to je i najvažnije...user posted image
i moj beg hoće opet spidermana...reko sine samo ako dajdžinica dobro poludi...a jok neće baka više u drenjke...može smao dobriti nešto za što ima tutorial na youtubeuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3945
   RE: Fondant
4.5.2011 19:29:58   
muaaa
Joj zaho ti kao ja zarovila prst u fondan iz mikrovalne ima 10 dana jos me boli sve se oljustilo,uzasuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3946
   RE: Fondant
4.5.2011 19:31:32   
Honey3
ma i ja sa likovima cista "0" ali cu vjezbati cvjetice i srculencaduser posted image
a draga moja tebi bi drugi spajdermen ispao bolji,pravi jos kad dijete trazi


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3947
   RE: Fondant
4.5.2011 19:34:06   
Honey3
IZVORNA PORUKA: muaaa

Joj zaho ti kao ja zarovila prst u fondan iz mikrovalne ima 10 dana jos me boli sve se oljustilo,uzasuser posted image
i ja ga bas zarovih,evo bridi prst pravo,a sav se fond.bio skoro istopio ja sam mislila gotovo i samo sto nisam pocela plakati,kad ono super bude pravo,jos da ga je bilo dovoljno ma hajdeuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3948
   RE: Fondant
4.5.2011 19:40:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: maja78 RR



evo vam jedan moj umjetnicki rad od fondana i samo nek proba neko da mi kaze da nevalja

user posted image

nakon ovog sam odustala


ovo je meni definitivno najbolji lik,svaki put kad vidim sliku(smajli koji se valja po podu,mrsko mi sada traziti one dadadine smajliceuser posted image ) user posted image user posted image user posted image
hvala ti majo user posted image user posted image user posted image

nemoj misliti da ti se rugam i ja sam nazalost antitalenat za ove stvari.ne vjerujem da bi i ovako znala napravitiuser posted image


ma slobodno se rugajte pa zato sam je i stavila da se vidi sta je amater totalni antitalenat za oblikovanje, meni kad je dan bezze samo ovo otvorim i kocim se od smjeha
ma jok ba nerugamo se  samo je malkice smjesna user posted image user posted image al kazem za pocetnika kao sto sama kazes antitalent meni je ovo wou user posted image
Da ja znam kakvu bilu pa makar i smjesnu neznam user posted image ....
svaka cast na pokusaju sigurno ce druga biti bolja user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 3949
   RE: Fondant
4.5.2011 19:42:36   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: maja78 RR



evo vam jedan moj umjetnicki rad od fondana i samo nek proba neko da mi kaze da nevalja

user posted image

nakon ovog sam odustala


ovo je meni definitivno najbolji lik,svaki put kad vidim sliku(smajli koji se valja po podu,mrsko mi sada traziti one dadadine smajliceuser posted image ) user posted image user posted image user posted image
hvala ti majo user posted image user posted image user posted image

nemoj misliti da ti se rugam i ja sam nazalost antitalenat za ove stvari.ne vjerujem da bi i ovako znala napravitiuser posted image


ma slobodno se rugajte pa zato sam je i stavila da se vidi sta je amater totalni antitalenat za oblikovanje, meni kad je dan bezze samo ovo otvorim i kocim se od smjeha
ma jok ba nerugamo se  samo je malkice smjesna user posted image user posted image al kazem za pocetnika kao sto sama kazes antitalent meni je ovo wou user posted image
Da ja znam kakvu bilu pa makar i smjesnu neznam user posted image ....
svaka cast na pokusaju sigurno ce druga biti bolja user posted image



cuj druga hahahahha pa jel vi procitaste da sam nakon ovoga odustala (radila sam je ima skoro godina)
e sad jedino ako otvorim po ivancicinom prijedlogu vudu shop user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *