|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  239 240 [241] 242 243   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Slike naših beba :)
13.3.2011 15:12:47   
reallove
hvala mila:)

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 6001
   RE: Re: Slike naših beba :)
13.3.2011 15:52:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

evo i mamine spavaliceuser posted image

user posted image


joj kolika mu je kosica,kao andjelak mali jeuser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 6002
   RE: Re: Slike naših beba :)
13.3.2011 16:34:33   
Anoniman
samo mi cickate sa ovim kosicamauser posted image , reallove med medeni jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6003
   RE: Re: Slike naših beba :)
13.3.2011 16:49:32   
reallove
hvala vam drage moje:)

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6004
   RE: Re: Slike naših beba :)
13.3.2011 23:18:36   
many
IZVORNA PORUKA: reallove

evo i mamine spavaliceuser posted image

user posted image
divna kosica,prekrasan djecak....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 6005
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:18:24   
Anoniman
user posted image  
evo mog ''harambaše'' u haljiniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu many)
  Neposredna veza do poruke: 6006
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:21:15   
reallove
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image  
evo mog ''harambaše'' u haljiniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

slatkica mala

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6007
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:24:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image  
evo mog ''harambaše'' u haljiniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



medu mojuser posted image user posted image
pa otkud tebi tzolike kikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mašalllah...pazi poze i haljine...

nemoj da se žališ na nju...vidi obraza...vidi bolan pozeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6008
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:27:03   
Anoniman
hvala reallove user posted image ja na ovu temu svratim i pregledam slike redovno al ne komentiram ne zelim nikoga izostaviti pa da kaze evo od realove joj beba lijepa a moja nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni su sve bebe na ovim slikama preslatke i svaka je za svoju mamu naj najuser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 6009
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:27:45   
veeseelaa
ja sam svo vrijeme mislila da ti noa imaš sina, majke mi sam sve pobrkala user posted image
mala je preslatka


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6010
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:28:26   
myb@by
Noa je li ovo bio rođendan? Noa je ko med mashallah a styling je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6011
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:28:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hanady kad je covjek vidi rekao biuser posted image a nakon 5 minuta s njom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6012
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:29:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: many

IZVORNA PORUKA: reallove

evo i mamine spavaliceuser posted image

user posted image
divna kosica,prekrasan djecak....



a vidi ovog čupavog...
pa frajeru daj curama malo te kose....user posted image user posted image user posted image user posted image
prelsadak je totalnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 6013
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:30:43   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vesela pa napisala bi mamina sincina u potpisu a jok krofnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
myb@by rođendan je prekosutra a ovo smo pravili party za bake i dedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 6014
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:32:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

hvala reallove user posted image ja na ovu temu svratim i pregledam slike redovno al ne komentiram ne zelim nikoga izostaviti pa da kaze evo od realove joj beba lijepa a moja nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni su sve bebe na ovim slikama preslatke i svaka je za svoju mamu naj najuser posted image


ma gdje neko može zameriti...pa ne mogu sve bebe da stignem...al neke iskreno nekako bliže osjećam srcu i jedva im slike čekam...
al davno sam napisla nema ljepše teme od ove...i nema na dunjaluku manje lijepoga djeteta...al svako ima neke pojedinosti...

neki dan sam vdijela sliku nečijeg dječaka u snjegu do struka..preslatko al nisma stigla komentirat...al to ne znači da ja svima živima ne pirčam o nekom dječaku malenom u snjegu do struka sa velikim osmjehom sladak ko meduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6015
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:33:24   
veeseelaa
vesela pa napisala bi mamina sincina u potpisu a jok krofnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa bona i muško može biti krofnica user posted image
inače jako sam površna user posted image user posted image user posted image divna je malena, baš slatkica prava




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6016
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:35:30   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: noa

hvala reallove user posted image ja na ovu temu svratim i pregledam slike redovno al ne komentiram ne zelim nikoga izostaviti pa da kaze evo od realove joj beba lijepa a moja nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni su sve bebe na ovim slikama preslatke i svaka je za svoju mamu naj najuser posted image



ma joj draga baš si fina, vjerovatno ima onih koji će se uvrijediti al bliskost nekih forumašica tjera valjda na to da jedna drugoj komentiraju fotografije i to je normala
a ljepota? pa zna se, ko je pep pep je, ne treba mu lajk user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6017
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:35:48   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bjež vesela đe ce musko biti krofnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je metrosexualacuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6018
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:37:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bjež vesela đe ce musko biti krofnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je metrosexualacuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma nije bona, pa i dječaci su krofniceuser posted image
ja da imam sina nikad ga ne bi zvala muškarčinom i sl, to mi je totalno nidje veze, to je dječak a može biti i krofnica i puslica i bla bla bar dok ne poraste a onda nek ga žene okarakterišu user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6019
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:38:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: noa

hvala reallove user posted image ja na ovu temu svratim i pregledam slike redovno al ne komentiram ne zelim nikoga izostaviti pa da kaze evo od realove joj beba lijepa a moja nijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni su sve bebe na ovim slikama preslatke i svaka je za svoju mamu naj najuser posted image



ma joj draga baš si fina, vjerovatno ima onih koji će se uvrijediti al bliskost nekih forumašica tjera valjda na to da jedna drugoj komentiraju fotografije i to je normala
a ljepota? pa zna se, ko je pep pep je, ne treba mu lajk user posted image







u pravu si za bliskost između forumasica al svaka majka je ''osjetljiva'' na svoje djete pa eto ako vec mogu ne zelim nikog uvrijeditiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6020
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:43:05   
Rimljankaa
user posted image



user posted image


Evo moje misice,moje ljepotice i mog zivota!!!  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6021
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:45:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

user posted image



user posted image


Evo moje misice,moje ljepotice i mog zivota!!!  user posted image user posted image user posted image



jao misice što si plaha...user posted image
user posted image user posted image

dobro mama jesi mogla manje slike stavit ikakouser posted image

mašalllah...pa njoj nema još puna 2 mjeseca a vidi kako gledamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 6022
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:47:06   
Anoniman
Rimljanka ne pikaju se ove slike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gdje su curi haljine sto si kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hoceemo slike u haljiniuser posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 6023
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:47:20   
reallove
hanady,hvala milauser posted image i on je mamina curica evo maloprije ga morala kupati sminkao se maskarom izvukao trepavice,kosu,ma sve....i ja sam cesto na ovoj temi,kad stignem dam i komentar,ali stvarno svi su slatki,bebice nase male...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6024
   RE: Re: Slike naših beba :)
14.3.2011 23:48:17   
Rimljankaa
Stavljala na slikomat.com,izabrala najveca slika i evo sta ispade?!  Kako da stavim vece slike?

Btw,jos u bolnici,par sati od rodjenja je progledala  :)


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  239 240 [241] 242 243   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  239 240 [241] 242 243   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *