|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
2.2.2011 23:47:45   
muaaa
user posted image
zelena,zuta,bijela i crvena

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2151
   RE: Fondant
2.2.2011 23:49:09   
muaaa
user posted image ma kad prije napisasteuser posted image user posted image  ccccccccc

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2152
   RE: Fondant
2.2.2011 23:49:32   
Anoniman
e sad vidimuser posted image ne mogu se snaći kad su citirani postovi samo mahinalno preletim...Morat ću ja probati onda ovo sa bjelancetom, meni treba crna

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2153
   RE: Fondant
2.2.2011 23:54:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

e sad vidimuser posted image ne mogu se snaći kad su citirani postovi samo mahinalno preletim...Morat ću ja probati onda ovo sa bjelancetom, meni treba crna


e i meni treba crna...al bolje je buttercream i crna boja...probam ja aBd ubrzo...ako ti nije smrko čekat do 12.2 user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2154
   RE: Fondant
2.2.2011 23:59:04   
Anoniman
ne žurim , voljela bih samo probati  nešto ...,  nisam ni jednom do sada pravila taj buttercream hajd nabrzaka napiši ako ti nije šta da i njega probam kad je bal nek bude maskenbaluser posted image ???

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2155
   RE: Fondant
3.2.2011 0:03:11   
Visnja RR
Evo sa MInje (minja mi je otkriće )  user posted image
 
Butter krem:

  • 125 gr putera
  • 200 gr šećera u prahu
  • 3 kašike mleka

Butter krem : Umutite puter sa šećerom u prahu, a onda dodajte mleko. sve umutite da bude pjenasto


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2156
   RE: Fondant
3.2.2011 0:03:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

ne žurim , voljela bih samo probati  nešto ...,  nisam ni jednom do sada pravila taj buttercream hajd nabrzaka napiši ako ti nije šta da i njega probam kad je bal nek bude maskenbaluser posted image ???

Butter krema se pravi ovako:

125gr putera
200gr šećera u prahu
3 kašike mlijeka

Ovo sve sjediniš i to je to...

eh jako umutiš da se baš sjedini da se puter ne sojeti...ja sam dodala u ovo i red čokolade za kuhanje istopljene...da mi okus bude bolji i time premazala tortu onu na spart wiiny the ppooh da mi bude ravnija...

eh sad ću dodam crne boje da brkove mački nacrtamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2157
   RE: Fondant
3.2.2011 0:04:16   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image ma kad prije napisasteuser posted image user posted image  ccccccccc


muaaa zarazila si me Minjom user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2158
   RE: Fondant
3.2.2011 0:06:40   
muaaa
uh sad cemo mi vidjeti kad Visnja pocne remek djela stvaratiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2159
   RE: Fondant
3.2.2011 0:09:20   
Anoniman
e hvala vam,
meni je najsmješnije što smo se mi sve zarazile sa ovim fondantom...Ovo nam je najaktuelnija tema user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 2160
   RE: Fondant
3.2.2011 0:12:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

e hvala vam,
meni je najsmješnije što smo se mi sve zarazile sa ovim fondantom...Ovo nam je najaktuelnija tema user posted image


ma šta ti je....ja sam po cijeli dan viseća na fondantu...
upravo sam od naše Elme naručila tortu djetetu za rođendan...za malu raju...a pripreme za nastajenj moga remek djela skupljam na ovoj temi....za veliku raju....

danas sam rekla Ilahni s etrab zaista posebno zahvaliti...žena namje otkrila svima ''umjetničku'' stranuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2161
   RE: Fondant
3.2.2011 0:16:33   
muaaa
e ja sam se Bgm zahvalila danas na nekoj od prethodnih stranicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2162
   RE: Fondant
3.2.2011 0:27:59   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

user posted image ma kad prije napisasteuser posted image user posted image  ccccccccc


muaaa zarazila si me Minjom user posted image



I ja sam oduševljena Minjom i njenom stranicom.

Doduše, oduševljena sam Minjom kako god okreneš user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2163
   RE: Fondant
3.2.2011 10:53:17   
Cherry
Ma, Minja rules!!! pitao je neko za gel kojim se pise po tortama. je sam probala onaj sa minjine stranice i nije uopce los, samo je prilicno jako providan, ali jako postojan. mada ja uglavnom koristim buttercream user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2164
   [Obrisana poruka]
3.2.2011 13:12:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 2165
   RE: Fondant
3.2.2011 14:32:03   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image




user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image   Extra!!!

Vi ste žene zeznule i ponajbolje slastičare!
Niobe, jesi se ti ovo u biznis bacila il ti to onako...



hvala :))
Ovo je bio poklon za rođendan, ali polako radim i narudžbe..
Laganini


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2166
   RE: Fondant
4.2.2011 11:48:30   
Ben 10
Moj prvi fondant,pravljen ya prosli rodjendan,a sada se spremamo ya ovaj..


< Poruku je uredio Ben 10 -- 4.2.2011 11:49:12 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2167
   RE: Fondant
4.2.2011 22:45:29   
M kao Mama
ovaj post može ići i na moji kuharski neuspjesi, veliko hvala za mia RR, muaa, ilhanu, hanady, višnju, i sve ostale koje su sa mnom sinoć do iz 2 fondatale.

Majko mila, kritična grečka u fondanu broj 1

stavila sam previše šećera, potrošila sve boje, kakavu sam samo ljubičastvu boju dobila, sad bih plakala, ali ovaj ode ukantu.

Ne da mi đavo mira, zakuhami drugi, opet isto, rasipa se, već prošlo 2 jutros odem legenm.

Nazovem našu dragu mua-u i ona mi kaže da je to do šećera, lijepo se uputim u Bihgo kupim šećer u prahu, želatin, boje, jer sam sve sinoč skršila i ispade fondant ko u prići.
sliku akobogda sutra stavim


(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2168
   RE: Fondant
4.2.2011 22:52:33   
muaaa
mama alma ja citav dan razmisljam o tvom fondanu i cekam neki haber od tebe.E sad mi je srce na mjestu kad znam da je ispao ok.E jos da vidim kako je to sve zajedno ispalo, ali cekamo sutra

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2169
   RE: Fondant
4.2.2011 22:58:27   
Hanady RR
eh dobro ...pošto si ti mene noćas iprepadala živu mislim Alma ( joj jesam se sikirala)...ja sam od panike više plakala...reci mua koji je šećer u prahu najbolji za glicerisnku poduhvatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2170
   RE: Fondant
4.2.2011 23:04:23   
muaaa
Mora biti kupljeni secer u prahu,ja kupujem Seti,nekada Klasov a najbolji je sto radi Vispak Visoko ali njega nema kupiti na malo tako da ga ja sada ne kupujem.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2171
   RE: Fondant
4.2.2011 23:06:24   
muaaa
Mama alma je mljela secer kuci zato joj nije fondan ispao dobro

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2172
   RE: Fondant
4.2.2011 23:18:19   
M kao Mama
Ma, ne znam da postavim sliku ovdje, neće preko slikomata šamse nejma, hahah

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2173
   RE: Fondant
4.2.2011 23:21:44   
Mya_81 RR
Eh, ja taman došla da te pohvalim!

Brzo postavi sliku kako god znaš user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2174
   RE: Fondant
4.2.2011 23:24:08   
Hanady RR
i ja čekam da je pohvalimo....
aaaa znači to je bio porblem...alma draga što ne reče da ga sama melješuser posted image user posted image user posted image user posted image

onda nema straha kod mene ja sam seti kupilauser posted image dobro je valjda preživim...mada zakazujem sastanka fondaticama oko ponoći u sljedeći četvrtakuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *