|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
4.2.2011 23:24:40   
Niobe
IZVORNA PORUKA: muaaa

Mama alma je mljela secer kuci zato joj nije fondan ispao dobro


Ovo sam i ja radila prvi put. izgubila sam po kilometra zivaca za 4 marke user posted image naravno, kokoši su pojele ovaj neuspjeh.



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2176
   RE: Fondant
4.2.2011 23:27:01   
Niobe
Ja prosijavam i kupovni secer. Sto je sigurno, sigurno.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2177
   RE: Fondant
4.2.2011 23:30:27   
muaaa
Hanady je li? Sastanak kod RR portalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2178
   RE: Fondant
4.2.2011 23:34:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

Hanady je li? Sastanak kod RR portalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
taman tako...
lijepo va smolim da se naspavate po danu da ovaj sastaank bude uspješanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2179
   RE: Fondant
4.2.2011 23:36:42   
muaaa
ma da mogu ikako uskociti ja bih ti to zacas posla sredila ali i ovako cu biti nadglednikuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2180
   RE: Fondant
4.2.2011 23:55:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma, ne znam da postavim sliku ovdje, neće preko slikomata šamse nejma, hahah


evo

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2181
   RE: Fondant
4.2.2011 23:56:08   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2182
   RE: Fondant
4.2.2011 23:57:47   
Ben 10

Ni meni danas vidim slika nije uspjela ,a i neynam je postaviti.Postavljala samu vrijeme kada je server puknuo...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2183
   RE: Fondant
5.2.2011 0:00:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: muaaa

Mama alma je mljela secer kuci zato joj nije fondan ispao dobro


Ovo sam i ja radila prvi put. izgubila sam po kilometra zivaca za 4 marke user posted image naravno, kokoši su pojele ovaj neuspjeh.



ja uvijek meljem šećer i uspijeva mi fondan...

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 2184
   RE: Fondant
5.2.2011 0:01:07   
M kao Mama
Pa, ja sam u 12 satri tri puta fondant pravila, ali sam ga doktorirala, hahahaha.

Višnja hvalaza sliku.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2185
   RE: Fondant
5.2.2011 0:02:59   
muaaa
Ma neznam prebaciti sliku sa prethodne stranice pa cu ovako....Mama alma super ti je ovo, tvoj trud se isplatio sigurno...eto vidis da si uspjelauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2186
   RE: Fondant
5.2.2011 0:04:37   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa, ja sam u 12 satri tri puta fondant pravila, ali sam ga doktorirala, hahahaha.

Višnja hvalaza sliku.


i sve nas zadeverala...al najsmjesnije je kad sam joj ja dala link kako se pravi fondant ...a ona ga prije par dana daa meni...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2187
   RE: Fondant
5.2.2011 0:10:11   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa, ja sam u 12 satri tri puta fondant pravila, ali sam ga doktorirala, hahahaha.

Višnja hvalaza sliku.


i sve nas zadeverala...al najsmjesnije je kad sam joj ja dala link kako se pravi fondant ...a ona ga prije par dana daa meni...user posted image

e u onoj panici kad ti napisa...bona Višnja ja sma tebi ovaj lik poslala...ja sam se odvalila smijat la ono ko plakala bi a msije mi seuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2188
   RE: Fondant
5.2.2011 11:37:24   
idacha
uh, zene svaka vam cast, majke mi... bas ste prave umjetnice...

e, hocu i ja da pokusam tortu sa fondantom, pa da vas pitam, da ne eksperimentisem plaho..
Buduci da ste ovdje vec iskusne sa pravljenjem mase za fondant, koja je varijanta najbolja?
jel ona sa glicerinom ili sa bombonicama?




_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2189
   RE: Fondant
5.2.2011 11:51:16   
sheri
ja nisam nikad pravila sa bobama, ali mislim da ti je to isto sve. zaista nije tesko, samo te malo ruke zaboleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2190
   RE: Fondant
5.2.2011 11:57:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ma, ne znam da postavim sliku ovdje, neće preko slikomata šamse nejma, hahah


evo

user posted image

Mala super ti je ispalo, ne zezaj.
user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 2191
   RE: Fondant
5.2.2011 12:10:56   
Anoniman
Jeste ikad umjesto glicerina i fruktoze pravili sa medom?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2192
   RE: Fondant
5.2.2011 14:50:32   
Visnja RR
žene drage gdje ima kupiti fruktoze... sve sam nabavila za fondant sim te fruktoze ...kako uopste izgleda???
u apoteci mi htjeli dati neke tabletice ali čini mi se da to nije to...

a dekstroza??'

jel moze samo fruktoza...
ko Minje piše pola jednog pola drugog...

je bolja boja u prahu ili tečna???

hiljadu pitanjauser posted image

nabavila sam  i zlatni prah i one tubice za pisanje ali amo ruzicasta boja...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2193
   RE: Fondant
5.2.2011 15:25:42   
bebacha
fruktozu kupujes u Dm.u kutij dode

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2194
   RE: Fondant
5.2.2011 15:28:03   
muaaa
Visnja.....u svakom DM-u imas kupiti fruktozu.To je pakovanje od 500 gr u plavoj kutiji kartonskoj.Izgleda kao secer.Dekstroza ti netreba mozes samo staviti fruktozu.Uostalom kad udjes u DM pitas one tete sto rade da ti daju fruktozu i rijesena stvar.A za boje ja koristim u prahu jer neznam da kod nas ima tih tecnih,za bolji intenzitet boje stavis vise i mozes kasnije i premazati kistom,boju razmutis u malo vode i premazujes preko fondana kad vec naneses na tortu.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2195
   RE: Fondant
5.2.2011 20:43:04   
Visnja RR
hvala muaaa ali ja sam kupila i tečni (u Mercatoru) i taj u prahu... jel dovoljna jedna mala kesica ??

a danas pricam sa hanady pa mi molim te i ti potrvrdi...
da li je bolje da da prije napravim fondant ali bjeli pa da na dan finiširanja torte obojim u crveno ili mogu odmah obojiti pa ga držati do sutra...
i da li se drzi na sobnoj temp ili u frizideru (ovo sam citala po netu ali su razliciti komenatri) a kako si ti expert za to sigurno znas najbolje...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2196
   RE: Fondant
5.2.2011 20:53:15   
muaaa
Ja koristim u prahu,mozes odmah obojiti i vidi kakva ce ti boja ispasti.Ako ne bude zeljena ti mozes dodavati boje koliko hoces.Drzi na sobnoj temperaturi zamotanu u neku kesu da ne ulazi zrak,jer u dodiru sa zrakom stvrdnjava se.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2197
   RE: Fondant
5.2.2011 20:53:17   
Hanady RR
Višnja ispod ovoga linka http://www.minjina-kuhinjica.com/fondam-i-gum-pasta/figurice-od-fondana/domaci-fondan-uz-video-klip/
imaš pitanja i situacije sa fondanton onih koje su prvaile i pitaju Minju za savjet....
tamo piše da se u boji ne ostavlja jer sutradan se onda može kidati...
da ne ide u frižider najbolje na sobnoj temperaturi da stoji al da je u plastičnoj vrećici i da štiti od ulaska zraak do njega


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2198
   RE: Fondant
5.2.2011 20:59:34   
Visnja RR
hvala cure user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2199
   RE: Fondant
5.2.2011 21:02:48   
Hanady RR
Višnja ja sma koristila boje u prahu...
i ovako sam to radila...
stavim fondant na radnu površinu malo ga razvučem rukama...
u malu šoljicu stavim malo vode na dno pa istresem malo boje...malo tamnije da u šoljici bude od željene nijanse...
eh onda sam malo uljevala na sredinu fondata...po malo i mjesila fondant...ja sam stavila rukavice medicinske i namazala ruke malo puterom tačnije rukavice pa mjesila sve dok mi se kugla fondanta koju sma bojila nije sva obojila i dok nisma postigla željeni intenzitet boje.

Uglavnom ja sam one male od 3 gr kesice u prahu boje koristila i recimo za onu tortu na psrat što sam samiju prvail nisma svu kesicu plave potorišila...da sam stavila komplet kesicu bila bi mi tamnije plava a ja sam htjela onu recimo u mojim okama onu noć nebo plavu...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *