|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
1.2.2011 9:52:41   
Anoniman
lelis ššššššššuser posted image , vidiš li ti da ja hoću u biznisuser posted image

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 2076
   RE: Fondant
1.2.2011 10:34:33   
leli§
IZVORNA PORUKA: Breskva

lelis ššššššššuser posted image , vidiš li ti da ja hoću u biznisuser posted image


kajsijo izvinjavam se!!! ne sekiram se ja za tebe tvoj izum ima da bude ZUUUMMMM!!! pa isplatnije tvoj izum kupiti nego prati milje svaki put...a vidi meni kulinarske nomenklature: milje, mushema user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2077
   RE: Fondant
1.2.2011 11:29:41   
mala86
evo moja prva fondantica,ja sam zadovoljna,sve islo po planu,nista se nije lomilo,pucalo user posted image user posted image user posted image user posted image !mislim da ce mama biti prezadovoljna jer i ne sluti kakvu pravim user posted image

user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 2078
   RE: Fondant
1.2.2011 11:33:18   
ivana st
IZVORNA PORUKA: mala86

evo moja prva fondantica,ja sam zadovoljna,sve islo po planu,nista se nije lomilo,pucalo user posted image user posted image user posted image user posted image !mislim da ce mama biti prezadovoljna jer i ne sluti kakvu pravim user posted image

user posted image


Torta izgleda odlično user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2079
   RE: Fondant
1.2.2011 12:41:03   
sheri
IZVORNA PORUKA: mala86

evo moja prva fondantica,ja sam zadovoljna,sve islo po planu,nista se nije lomilo,pucalo user posted image user posted image user posted image user posted image !mislim da ce mama biti prezadovoljna jer i ne sluti kakvu pravim user posted image

user posted image

i ovdje jedan big lajkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2080
   RE: Fondant
1.2.2011 13:33:46   
Hannica
Super je mala,bravo za tebe.Mama ce biti ponosna.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2081
   RE: Fondant
1.2.2011 15:26:16   
Hannan
Mala super ti je tortica, ruzice su prelijepe...moram i ja pokusati :):):)


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2082
   RE: Fondant
1.2.2011 15:56:53   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hannan

Mala super ti je tortica, ruzice su prelijepe...moram i ja pokusati :):):)



hvala svima user posted image

hannan vjeruj mi da je ovo maciji kasalj,stvarno je lagano

ja sam se bojala,mm kaze da bi mogla napisat knjigu o mm fondanu user posted image user posted image user posted image ,koliko sam iscitala,samo treba malo maste i hrabrosti za upustit se

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2083
   RE: Fondant
1.2.2011 23:12:41   
Mya_81 RR
Mala, super si napravila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2084
   RE: Fondant
2.2.2011 9:15:18   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: mala86

evo moja prva fondantica,ja sam zadovoljna,sve islo po planu,nista se nije lomilo,pucalo user posted image user posted image user posted image user posted image !mislim da ce mama biti prezadovoljna jer i ne sluti kakvu pravim user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mama će ti sigurno biti oduševljena...javi nam utiske

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2085
   RE: Fondant
2.2.2011 9:25:26   
rose 87
mala super je tortauser posted image user posted image user posted image ,ruze su ti odlicne,meni je jedna ispala bezveze i ja odustala od ruzicauser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 2086
   RE: Fondant
2.2.2011 9:46:52   
ilmy
torte su sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... svaka cast.. i ja hocu da pokusam samo ne mogu da nadjem fruktozu gdje god trazim nema... moze li mi ko pomoci u tomeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2087
   RE: Fondant
2.2.2011 10:40:02   
Cherry
vrijeme je da i ja stavim nekoliko svojih slikica. na kraju krajeva, i upoznala sam rr trazeci recept za fondan i ovaj forum mi je najvise pomogao... e sad da vidim jesam li zaboravila postavljati slikice user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2088
   RE: Fondant
2.2.2011 10:43:09   
Cherry
evo jos..

user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2089
   RE: Fondant
2.2.2011 10:45:24   
Hanady RR
sheryy pa super je zaista...
aaa Bogami ženice kako se arzvija ovaj biznis sa tortama i ove ljepote treba zhvaliti Ilahni kako nas uputi u ove tajneuser posted image user posted image user posted image

Imamo pravo bogatsvo remek dijela na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2090
   RE: Fondant
2.2.2011 11:00:30   
Cherry
moja prva torta na sprat user posted image


user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2091
   RE: Fondant
2.2.2011 11:02:37   
Cherry

user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2092
   RE: Fondant
2.2.2011 11:16:10   
ilmy
Cherry user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   torte su za ciste 10 - ke... user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2093
   RE: Fondant
2.2.2011 11:19:58   
Cherry
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2094
   RE: Fondant
2.2.2011 11:29:52   
muaaa
Chery torte su superuser posted image user posted image user posted image
a Hanady upravu si pravo malo bogatstvo,a Ilhani hvala sto je dosla na ideju za ovu temuuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2095
   RE: Fondant
2.2.2011 12:01:59   
Cherry
Svidja mi se u Rokoko ova smjesa kojom pise po fondanu. cime vi, inace, pisete... ja se ne usudjujem koristiti obojeni slag, jer se bojim da mi ne istopi fondan. sta mislite o butter cream? hoce li se razliti boje sa kreme po fondanu? user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2096
   RE: Fondant
2.2.2011 12:18:37   
sheri
IZVORNA PORUKA: ilmy

torte su sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... svaka cast.. i ja hocu da pokusam samo ne mogu da nadjem fruktozu gdje god trazim nema... moze li mi ko pomoci u tomeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ilmy jesi trazila u DMu?!
chery tortane su super! posebno ona na sprat, sa masnamauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2097
   RE: Fondant
2.2.2011 12:22:19   
Cherry

IZVORNA PORUKA: Aquarius

Torta napravljena dragom za rođendan. Torta je sa čokoladnom glazurom i ukrasima od fondanta. Još nije bila suha kad se slikala, ali je jasna poruka. user posted image



user posted image


om?
jesi li ovo sve crtala onim bojama u prahu koje si malo razmutila sa vodom? kistom? hoce li se razliti?

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 2098
   RE: Fondant
2.2.2011 12:23:22   
ilmy
sheri   jesam trazila sam u DM-u nije bilo kazu da ima pa cu opet traziti dok ne nadjemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mm ubrzo rodjendan pa zelim nesto pokusati sa fondanom da napravim al ako nadjem fruktozuuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2099
   RE: Fondant
2.2.2011 13:31:05   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Cherry

Svidja mi se u Rokoko ova smjesa kojom pise po fondanu. cime vi, inace, pisete... ja se ne usudjujem koristiti obojeni slag, jer se bojim da mi ne istopi fondan. sta mislite o butter cream? hoce li se razliti boje sa kreme po fondanu? user posted image


Rokoko piše po fondanu fondanomuser posted image user posted image user posted image .A možeš i butter cream koristiti za to.Ja sam npr.na nekim tortama njime pravila travu.

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *