|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
31.1.2011 16:01:03   
sabinos
jedan pogled iznutra
user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 2051
   RE: Fondant
31.1.2011 16:04:36   
Hannan
Sabinos, jesu i kod tebe boje Eterika? One su stvarno lose, i ja ih koristim, ali sam nasla caku, znaci kad sredim torticu ponovo bojom i cetkicom predjem preko fondanta i stvarno bude fino, boja dobije neki sjaj.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 2052
   RE: Fondant
31.1.2011 16:04:44   
Hanady RR
jao spideramanauser posted image user posted image user posted image user posted image

e super ga napravi...
a kako si dobila ovakvu podlogu super je ispalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 2053
   RE: Fondant
31.1.2011 16:09:18   
Hannan
Hvala Hanady, Evo gore sam vec napisala, cetkica, soljica boje i moleraj :)

"spajdu" cak nisam ni bojila fondan nego kad sam ga isjekla presla cetkicom, a niti sam svaku pojedinacno slagala od crnog i opet prelazila da bude lijepa crna.Prvobitno sam htjela samo iscrtati mrezu, ali  sam se bojala da se boja ne razlije pa sam ovako.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2054
   RE: Fondant
31.1.2011 16:15:06   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Hannan

Sabinos, jesu i kod tebe boje Eterika? One su stvarno lose, i ja ih koristim, ali sam nasla caku, znaci kad sredim torticu ponovo bojom i cetkicom predjem preko fondanta i stvarno bude fino, boja dobije neki sjaj.


i kod mene su te boje


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2055
   RE: Fondant
31.1.2011 17:40:14   
mala86
IZVORNA PORUKA: bebacha

prelijepe ruze,jel ovo marsmalow


je je marshmalow

zahvaljujem se svojoj prijateljici Ulfi sto mi za seknud pokaza kako ruzice napravit,kako je jednostavno cijeli dan bi ih pravila,sva torta bi bila od njih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2056
   RE: Fondant
31.1.2011 18:04:32   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hannan

Koliko lijepih, novih toritcauser posted image user posted image user posted image

I ja sam ponovo imala zadatak, koji me je stvarno sredio.

user posted image

user posted image user posted image user posted image ekstra svaka cast jel ovo nije fondat ili jeste stvarno je superuser posted image



_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2057
   RE: Fondant
31.1.2011 18:57:56   
Niobe
Zna li neko kako dobiti boju zlata ili bakra..?
NEšto ovako:

user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 2058
   RE: Fondant
31.1.2011 19:07:08   
maja78 RR
imas kupiti boju/sjaj zlatni, pa mozda sa tim, dosta toga pomijesati

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2059
   RE: Fondant
31.1.2011 19:14:42   
Anoniman
ovo je garant prespricano zlatnim, jestivim, sprejem...tesko...ili nemoguce...da dobijes zlatnu mijesanjem...uvijek ce ti vuci ili na oker ili zutu...sjaj je kljucan

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 2060
   RE: Fondant
31.1.2011 19:39:25   
Niina
ja sam kupila zlatni sjaj u merkatoru ali daj boze da moze nastati ta zlatna boja.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2061
   RE: Fondant
31.1.2011 19:59:51   
Mya_81 RR
Niobe, za to ti treba sprej ili boja koja se nanosi kistom na bijeli fondant. Probaj s tim sto je spomenula Nina...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2062
   RE: Fondant
31.1.2011 20:35:21   
Niobe
Hvala. Imam narucenu svadbenu tortu...pilot projekat.
Ova gore je prilično papanska, ali jedino sam nju nasla da se bas lijepo vidi boja. Gdje se to ima kupit, taj sprej il'' šta li..? tamo gdje inače kupujem boje, nema.

< Poruku je uredio Niobe -- 31.1.2011 20:36:13 >


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2063
   RE: Fondant
31.1.2011 20:49:40   
IvanaTz
Niobe, ja sam taj prah (ima srebrni i zlatni) kupovala u bingu, al' mi je bezveze, kako god ga nanosila, kistom mazala ili ubacivala direktno u fondant, nije to ni blizu zlatne ili srebrne boje, dobije onako samo neki svjetlucavi odsjaj i to je to...user posted image I ja trazim zlatnu boju i nikako da je nadjem...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2064
   RE: Fondant
31.1.2011 20:54:33   
Niobe
Valjda cu nešto izimprovizirat..e sad, zanimaju me vaše ideje i alternativna rješenja za onaj valjak sa teksturom.
Nešto što svaka domaćica može naći ili napraviti user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2065
   RE: Fondant
31.1.2011 20:55:46   
maja78 RR
ja sma taj srebreni i zlatni prah vidjala u robotu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2066
   RE: Fondant
31.1.2011 21:08:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

Valjda cu nešto izimprovizirat..e sad, zanimaju me vaše ideje i alternativna rješenja za onaj valjak sa teksturom.
Nešto što svaka domaćica može naći ili napraviti user posted image







evo sta meni pada na pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uhvatiti iv@ncicu kad je na forumu da kaze sta i kako a ako ona ne bude znala njen muz ce sigurno znati kako da improviziramo ovu oklagijuuser posted image
ili da sacekas dok ja i Breskva krenemo u biznisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 2067
   RE: Fondant
31.1.2011 22:09:12   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Niobe

Valjda cu nešto izimprovizirat..e sad, zanimaju me vaše ideje i alternativna rješenja za onaj valjak sa teksturom.
Nešto što svaka domaćica može naći ili napraviti user posted image


Obzirom koliko koštaju i oklagije i mape sa teksturom jedva čekam neki izumuser posted image user posted image  

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2068
   RE: Fondant
31.1.2011 22:15:38   
M kao Mama
ja sam kupila glicerin, kupila fruktozu, želatin, boje, sav propratni alat, nadam se da neću napraviti kakav belaj u kuhinji, nadam se da ću fuliti naslovnicu Avaza, nešto u stilu, u izgorila u želji da napravi specijalnu tortu, hahahahaha

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2069
   RE: Fondant
31.1.2011 22:26:33   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Hannan

Koliko lijepih, novih toritcauser posted image user posted image user posted image

I ja sam ponovo imala zadatak, koji me je stvarno sredio.

user posted image

Sad viđoh ovog spajdermena.Svaka častuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2070
   RE: Fondant
31.1.2011 22:44:56   
muaaa
Mama alma sretno u izazovuuser posted image user posted image  Noa i Breskva hajde ba vise razvijajte taj biznis sa oklagijamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2071
   RE: Fondant
1.2.2011 9:32:37   
Anoniman
Hannan jesi se i ti navuklauser posted image , super ti je torticauser posted image

Ja imam ideju za one mustre, skontala sam sve samo mi treba jedan pilot projekat pa ću vam prezentirat naravno ako uspijeuser posted image ...
Noa zadužena si za otvaranje žiro računa, naplatu i marketing,user posted image ...



(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 2072
   RE: Fondant
1.2.2011 9:50:39   
leli§
IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: Niobe

Valjda cu nešto izimprovizirat..e sad, zanimaju me vaše ideje i alternativna rješenja za onaj valjak sa teksturom.
Nešto što svaka domaćica može naći ili napraviti user posted image


Obzirom koliko koštaju i oklagije i mape sa teksturom jedva čekam neki izumuser posted image user posted image  


ja navedoh rezbarenu tacnu kao primjer a moze jos sa nekim heklanjem ili cipkom...razvije se fondant i stavi se milje/cipka (naravno cista user posted image ) i predje se oklagijom preko...samo malo maste i alternativa ima na pretek...isto tako se moze sablon isjeci od tanjeg kartona (3 mm bi trebalo da funkcionise odlicno)...fondant se stavi preko i predje se oklagijom (znaci obrnuto od cipke) i na isjecenim mjestima fondant bi trebao "upasti"

eto alternative za udubljeni i ispupceni motiv user posted image

---mozda neko ima bolju ideju ja sam nikakav kuhar user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2073
   RE: Fondant
1.2.2011 9:51:44   
leli§
IZVORNA PORUKA: Hannan

Koliko lijepih, novih toritcauser posted image user posted image user posted image

I ja sam ponovo imala zadatak, koji me je stvarno sredio.

user posted image


jeste ovo doblo ( ispasce mi oci user posted image )

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2074
   RE: Fondant
1.2.2011 9:52:01   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Breskva

Hannan jesi se i ti navuklauser posted image , super ti je torticauser posted image

Ja imam ideju za one mustre, skontala sam sve samo mi treba jedan pilot projekat pa ću vam prezentirat naravno ako uspijeuser posted image ...
Noa zadužena si za otvaranje žiro računa, naplatu i marketing,user posted image ...





I ja sam skontala nešto, ako uspije, reći ću i vama user posted image (ako ne uspije, neću ni govorit, a sad neću da se ne izofiram)user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *