|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
31.1.2011 0:05:01   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sahara...eto nek i ja na nekoga pozitivno djelujem...user posted image user posted image user posted image
samo nisma ti sigurna jel to što te poslah u kuhinju pozitivnouser posted image user posted image user posted image


Pa možda ti i nema na čemu biti baš toliko zahvalna user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Fondant
31.1.2011 6:37:05   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja neki dan zamolila kolegicu koja radi u apoteci na Čvili da mi donese glicerina kaže nije problem, a kroz sekundu pita a za šta će ti , ja joj kažem za tortu, kaže ona e nemamo taj.

Šta sad da radim, baš se ona taurus sad morala poroditi, kad nam treba info, hahahaha.

Koj anajljepnica, bijela ili crvena ako se ne varam, ako pitaju za šta štga da kažemo i slično.


Bijela naljepnica je "jestivi" user posted image ... Ja koliko skontah nase farmaceute na svim bocicama odnosno lijekovima crvena stoji za vanjsku upotrebu a bijela za unutrasnju. Mada, cini mi se da su neke forumasice koristile i ovaj crveni i nikom nista nije bilo al' eto, bolje bijeli nabavi ako si u mogucnosti.

rokoko, pocni ti pored torti proizvodit' i igracke...user posted image svaka cast, majstor si i po!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Fondant
31.1.2011 8:08:07   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mala86

pitanje za cure koje rade sa bombonama-jel se bas mora stavljat ova biljna mrs,jer mi to ne koristimo,jel mogu npr premazati ruke i povrsinu malo otopljenim margarinomuser posted image
a da kupim samo ce mi bezveze stajat kod mene to niko ne koristi


ja nisma koristila biljnu mrs uopšte...
po kom receptu radiš....
ja sad ostadoh zatečene...nikako da se setim mibljnog mrsauser posted image


super da ga niste koristile user posted image user posted image user posted image user posted image  bas me obradova!nadjoh na 2 mjesta na colinarici!od jednog evo link a od drugog stoji u komentarima(taj ne mogu naci)a i ona zena sa you tuba isto stavlja po radnoj povrsini

http://www.coolinarika.com/recept/marshmallow-fondant-smjesa-za-oblaganje-torti/

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Fondant
31.1.2011 8:17:57   
hatepsut
i ja sam radila s tim glicerinom s crvenom naljepnicom,odnosno za vanjsku upotrebu ! imam drugaricu koja je farmaceut i kazala mi je da ne smijem koristit taj glicerin za fondan :) medjutim kad sam joj objasnila koja kolicina ide i koliko se ustvari pojede,slozila se da nece biti problem.jeli smo tortu,cak i figurice su se pojele svi zivi i zdravi !

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2029
   RE: Fondant
31.1.2011 8:25:38   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: rokoko

Niina i Nejrice,torte su baš slatke,uredneuser posted image user posted image user posted image .
Ivana i ja bih bubamaricu za sreću,ali ne mogu da vidim slikuuser posted image user posted image
Od mene slika torte koja je danas završena,na kojoj sam se baš baš naradila,nenaspavalauser posted image user posted image Djevojčica za koju je torta nije htjela da mi ostavi igračku pa smo je fotografisali,prenijeli na računar ..ali,ne žalim jer sam baš zadovoljna rezultatomuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Svaka ti čast ženooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ovo je za svaku pohvalu

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Fondant
31.1.2011 8:36:56   
rokoko
Hvala vam!user posted image user posted image
Ja ama baš ni jednom nisam imala problema sa kupovinom glicerina,a kupujem ga relativno često i u različitim apotekama.Mislim da me niko nije pitao za šta ga koristim.
Malo mijenjam apoteke da ne bih bila sumnjivauser posted image user posted image

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 2031
   [Obrisana poruka]
31.1.2011 10:17:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Fondant
31.1.2011 11:13:22   
Lady26
user posted image

Ovo sam vam morala postaviti, ja sam odusevljena, ovo je torta od jetrvine curice, pravljena za njen 7-mi rodjendan.


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Fondant
31.1.2011 11:16:35   
ilmy
pozdrav .. da vas pitam gdje ima kupiti u Visokom ili oko Visokog fruktozu.. gdje god sam je trazila nema je.. ovo sa fondanom je pravo cudouser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Fondant
31.1.2011 12:28:06   
Lady26
Ne svidja vam se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Fondant
31.1.2011 12:34:02   
Anoniman
meni je woooooowuser posted image user posted image ...je li kod nas ovo narucila...i gdje...samo ja ne bih mogla otkinuti komad...srce bi me bolilouser posted image user posted image user posted image ...ne radi ulozenog truda...nego...treba presjeci zebruuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Fondant
31.1.2011 12:35:30   
M kao Mama
E, i ja sam negdje na netu gledala neki recept sa bobama i tu žena koristi nešto slično puteru

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Fondant
31.1.2011 12:37:14   
Lady26
IZVORNA PORUKA: dadada

meni je woooooowuser posted image user posted image ...je li kod nas ovo narucila...i gdje...samo ja ne bih mogla otkinuti komad...srce bi me bolilouser posted image user posted image user posted image ...ne radi ulozenog truda...nego...treba presjeci zebruuser posted image


Ja sam sinoc pojela oko user posted image user posted image user posted image user posted image (koko, sto bi Lana rekla)
Nije dadada kod nas, morska torta user posted image , Makarska, Hr

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Fondant
31.1.2011 12:45:49   
Mya_81 RR
Lady user posted image Torta je wow!!!!!!!!!!!!! Fenomenalna!!!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Fondant
31.1.2011 12:48:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

meni je woooooowuser posted image user posted image ...je li kod nas ovo narucila...i gdje...samo ja ne bih mogla otkinuti komad...srce bi me bolilouser posted image user posted image user posted image ...ne radi ulozenog truda...nego...treba presjeci zebruuser posted image


Ja sam sinoc pojela oko user posted image user posted image user posted image user posted image (koko, sto bi Lana rekla)
Nije dadada kod nas, morska torta user posted image , Makarska, Hr
kako si moglauser posted image user posted image user posted image ...vidi kako tuzne glediuser posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Fondant
31.1.2011 12:52:29   
Lady26
Guilty sam.... ma samo da znas kak' je bila ukusnaaaaa, i fondant mi je nekako drugacijeg ukusa, mozda jer je putovao 5h do Sarajeva...il se meni jelo slatko

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2041
   RE: Fondant
31.1.2011 13:04:31   
Niobe
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: dadada

ako ti da glicerin javi u kojoj apoteci...ja sam 10 obisla niko mi ga nije htio dati...nego sam morala stelu naci...a reci da ti treba u prehrambene svrhe...tj. tortu...jer tako ce znati o kojem se postotku radi


U BBI centru (u prizemlju) mi je teta dala bez pogovora. Nije nista pitala.




Ti tražila ona ti dala pakovanje? Je li to neko standardno pakovanje ili ti tražiš određenu gramažu? I koliko se uopšte glicerina stavlja, odokativno, 1 kašika ili???


Ja došla i rekla: dobar dan, molim vas glicerin.
Ona pita od koliko, ja pitala od koliko imate, pa nabroja ona neke mililitre, ja rekoh od 100. Ona dade bočicu od 100.

Inače, ja stavljam po jednu veliku supenu kašiku (po receptu) a do sad ga nisam potrošila..ima mu cca. pola godine.




_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Fondant
31.1.2011 15:05:33   
Hannica
Evo moje najnovije tortice,prije 2-3 dana pravila prijateljici. Ovaj put sam imala tehnickih problema sa fondantom,bojavljivali su se baloncici ispod ovog zelenog dijela.ne znam sta je uzrok,prije mi se to nije desavalo.user posted image
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Fondant
31.1.2011 15:07:40   
bebacha
s kojim fondanom radis

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Fondant
31.1.2011 15:08:11   
mala86
evo mojih prvih ruzica od fondana

user posted image



hannice user posted image user posted image user posted image user posted image ,ma ti si vec stari majstor fondana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2045
   RE: Fondant
31.1.2011 15:12:07   
bebacha
prelijepe ruze,jel ovo marsmalow

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Fondant
31.1.2011 15:48:18   
Hannica
IZVORNA PORUKA: bebacha

s kojim fondanom radis

s bombonama

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Fondant
31.1.2011 15:49:18   
Hannica
IZVORNA PORUKA: mala86

evo mojih prvih ruzica od fondana

user posted image



hannice user posted image user posted image user posted image user posted image ,ma ti si vec stari majstor fondana user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  Super su.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Fondant
31.1.2011 15:56:59   
Hannan
Koliko lijepih, novih toritcauser posted image user posted image user posted image

I ja sam ponovo imala zadatak, koji me je stvarno sredio.

user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2049
   RE: Fondant
31.1.2011 15:59:31   
sabinos
prva torta u zivotu-prvi fondant u zivotu
ove mi se boje i ne svidjaju posebno ali su one bile jedine kad sam kupovala,inace ovo je proba, za jednu posebnu priliku hocu da napravim tortu(MM i meni za godisnjicu braka)
fondant je od bombona i nekako je bio tvrd i nije se htio razvijati,ne znam sta je problemuser posted image user posted image
user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *