|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
29.1.2011 20:01:24   
palachinken
Brza si :)
Baš ti hvala, probaću sutra u centru, čini mi se da radi nedjeljom.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Fondant
29.1.2011 20:01:43   
Nejrica
Evo moje tortice za mamin rodjendan...jako sam ponosna...sad se spremam za K rodjendan,ima da bude Tomica...nadam se user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Fondant
29.1.2011 20:02:46   
Niobe
IZVORNA PORUKA: dadada

ako ti da glicerin javi u kojoj apoteci...ja sam 10 obisla niko mi ga nije htio dati...nego sam morala stelu naci...a reci da ti treba u prehrambene svrhe...tj. tortu...jer tako ce znati o kojem se postotku radi


U BBI centru (u prizemlju) mi je teta dala bez pogovora. Nije nista pitala.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Fondant
29.1.2011 20:03:46   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Nejrica

Evo moje tortice za mamin rodjendan...jako sam ponosna...sad se spremam za K rodjendan,ima da bude Tomica...nadam se user posted image user posted image user posted image

user posted image



I mama ce da bude ponosna user posted image Predivna je.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Fondant
29.1.2011 20:05:22   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: palachinken

Brza si :)
Baš ti hvala, probaću sutra u centru, čini mi se da radi nedjeljom.


Moraš naručiti dan prije.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Fondant
29.1.2011 20:17:16   
sheri
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Brza si :)
Baš ti hvala, probaću sutra u centru, čini mi se da radi nedjeljom.


Moraš naručiti dan prije.


ma da, najvjrovatnije da ce trebati doci sutradan po to. Mya, hajd na chat user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Fondant
29.1.2011 22:43:06   
IvanaTz
Evo vam svima jedna bubamarica za srecu... user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Fondant
30.1.2011 1:45:18   
N_N
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: dadada

ako ti da glicerin javi u kojoj apoteci...ja sam 10 obisla niko mi ga nije htio dati...nego sam morala stelu naci...a reci da ti treba u prehrambene svrhe...tj. tortu...jer tako ce znati o kojem se postotku radi


U BBI centru (u prizemlju) mi je teta dala bez pogovora. Nije nista pitala.




Ti tražila ona ti dala pakovanje? Je li to neko standardno pakovanje ili ti tražiš određenu gramažu? I koliko se uopšte glicerina stavlja, odokativno, 1 kašika ili???

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Fondant
30.1.2011 16:38:57   
bubamaric@
m

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Fondant
30.1.2011 16:50:11   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: N_N
I koliko se uopšte glicerina stavlja, odokativno, 1 kašika ili???


Kod mene u receptu piše koliko ml.

Ne mogu se sad tačno sjetiti, ali sve mi se čini da je 15ml u pitanju.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Fondant
30.1.2011 22:03:23   
Hanady RR
Po receptu minjine kuharice koji sma ja sebi pripremila odavno piše ovako
Potrebno je:
1 kesica želatina u prahu
50 ml hladne vode (za želatin)
20 ml vode (za fruktozu)
100 gr fruktoze ili dekstroze (voćni šećer)
1 velika kašika glicerina (kupuje se u apoteci)
900 gr šećera u prahu

eh a on kad se kupi, glicerin dođe u bočici staklenoj u tečnom stanju.

Niobe koliko ml je ta bodčica koju si kupial u BBi i koliko koštauser posted image
da se bacimo u nabavkuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Fondant
30.1.2011 22:04:41   
N_N
Hvala vam!
Da, baš mi je bitno kako da tražim u apoteci: jednu bočicu, molim Vas ili u gr. user posted image Da se ne izofiram user posted image

< Poruku je uredio N_N -- 30.1.2011 22:05:14 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Fondant
30.1.2011 22:09:48   
muaaa
Kod mene imaju dvije apoteke i ima u obe.Nekada dodje u staklenoj,nekada u plasticnoj bocici i kupim bez problemauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Fondant
30.1.2011 22:29:36   
M kao Mama
Ja neki dan zamolila kolegicu koja radi u apoteci na Čvili da mi donese glicerina kaže nije problem, a kroz sekundu pita a za šta će ti , ja joj kažem za tortu, kaže ona e nemamo taj.

Šta sad da radim, baš se ona taurus sad morala poroditi, kad nam treba info, hahahaha.

Koj anajljepnica, bijela ili crvena ako se ne varam, ako pitaju za šta štga da kažemo i slično.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Fondant
30.1.2011 22:34:46   
muaaa
Naljepnica je crvena i kazes da ti treba za tortu,ako ti ne budu dali ti meni javi pa cu ti ja uzeti kod mene user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Fondant
30.1.2011 22:37:36   
M kao Mama
ok, draga hvala ti,

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Fondant
30.1.2011 22:53:24   
mala86
pitanje za cure koje rade sa bombonama-jel se bas mora stavljat ova biljna mrs,jer mi to ne koristimo,jel mogu npr premazati ruke i povrsinu malo otopljenim margarinomuser posted image
a da kupim samo ce mi bezveze stajat kod mene to niko ne koristi

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Fondant
30.1.2011 22:58:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mala86

pitanje za cure koje rade sa bombonama-jel se bas mora stavljat ova biljna mrs,jer mi to ne koristimo,jel mogu npr premazati ruke i povrsinu malo otopljenim margarinomuser posted image
a da kupim samo ce mi bezveze stajat kod mene to niko ne koristi


ja nisma koristila biljnu mrs uopšte...
po kom receptu radiš....
ja sad ostadoh zatečene...nikako da se setim mibljnog mrsauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Fondant
30.1.2011 23:11:51   
rokoko
Niina i Nejrice,torte su baš slatke,uredneuser posted image user posted image user posted image .
Ivana i ja bih bubamaricu za sreću,ali ne mogu da vidim slikuuser posted image user posted image
Od mene slika torte koja je danas završena,na kojoj sam se baš baš naradila,nenaspavalauser posted image user posted image Djevojčica za koju je torta nije htjela da mi ostavi igračku pa smo je fotografisali,prenijeli na računar ..ali,ne žalim jer sam baš zadovoljna rezultatomuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Fondant
30.1.2011 23:16:49   
puma
IZVORNA PORUKA: mala86

pitanje za cure koje rade sa bombonama-jel se bas mora stavljat ova biljna mrs,jer mi to ne koristimo,jel mogu npr premazati ruke i povrsinu malo otopljenim margarinomuser posted image
a da kupim samo ce mi bezveze stajat kod mene to niko ne koristi


isto kao i Hanady, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakav biljni mrs??? ni ja nigdje ne vidjeh taj recept... a ja sam pravila s bombonama i samo sam malo nauljila ruke i podlogu dok sam razvila... kao kad pomastis tepsiju za pitu...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Fondant
30.1.2011 23:26:33   
Hanady RR
ja sam radila po ovome receptu
http://www.coolinarika.com/recept/marshmallow-fondant-nova-masa-za-oblaganje-i-dekorisanje

kada se razvija najbolje je to raditi na gustinu...meni je išlo OK.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Fondant
30.1.2011 23:29:37   
Niina
IZVORNA PORUKA: rokoko

Niina i Nejrice,torte su baš slatke,uredneuser posted image user posted image user posted image .
Ivana i ja bih bubamaricu za sreću,ali ne mogu da vidim slikuuser posted image user posted image
Od mene slika torte koja je danas završena,na kojoj sam se baš baš naradila,nenaspavalauser posted image user posted image Djevojčica za koju je torta nije htjela da mi ostavi igračku pa smo je fotografisali,prenijeli na računar ..ali,ne žalim jer sam baš zadovoljna rezultatomuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image


jao zeno ne mogu da vjerujem da si ovo napravila, pa ovi likovi su isti ko iz crtanog.. ja ostala bez tekstauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Fondant
30.1.2011 23:46:59   
Anoniman
Kako je ovo lijepo, rokoko moras poceti slati i za SA, ovo je fantasticnoooooooooooooo...

Hanady, sad vidjeh po kojem si receptu radila, pravo jednostavno, uzas, i ja cu morati probatiuser posted image , a dosad mi nije palo na pamet, ti si krivauser posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Fondant
30.1.2011 23:51:40   
Hanady RR
rokoko mislim šta da kažem više...ostajem bez teksta...doduše u mojim okama ona dva klavira su još uvijek na prvom mjestu al ova igračka...fakat oke ove ja ne znam odkuda ti živci za ovoliko detalja...
user posted image user posted image user posted image user posted image

sahara...eto nek i ja na nekoga pozitivno djelujem...user posted image user posted image user posted image
samo nisma ti sigurna jel to što te poslah u kuhinju pozitivnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Fondant
30.1.2011 23:55:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sahara...eto nek i ja na nekoga pozitivno djelujem...user posted image user posted image user posted image
samo nisma ti sigurna jel to što te poslah u kuhinju pozitivnouser posted image user posted image user posted image


Naravno da nije, ja obicno toliko zakomplikujem nesto kad kuham da ovaj moj pozali sto me nije izvao u restoranuser posted image , vazda receptu dodam nesto svoje i to ode dovragauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *