|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
11.5.2010 10:51:22   
Hanady RR
zinina daj nam link sa ovim torticama...baš su super.
Ova druga di se mogla napravit fino al u bojama sa prave ...kontam za seku kad mi rodi dječaka aBd.

Hvala svima na pohvalama...user posted image

a bebe drago mi je da ti je torta uspjela...u mojoj kući inače prolaze samo toret i kolači sa puno puno čokoladeuser posted image user posted image user posted image da bude kremasto i slatko naravno


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Fondant
11.5.2010 12:00:39   
Anoniman
slatko i fino, šareno i veselo- moji kolačići
Hanady, poslala sam ti preko fb pozivnicu, pa se učlani, inače to radi jedna moja rodica, koja živi u Zagrebu.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Fondant
11.5.2010 16:42:07   
Meri29
Evo ja danas krenula da napravim muzu za rodendan neku lijepu fondant tortu... eeee sto za ovo treba imati maste user posted image Dosla do faze da nesto izmuckam sa ovom smjesom i zapela vec dva sata. Imam plavu i bijelu masu... to je za sada to, doci ce on prije sa posla kuci nego sto ja ovo napravimuser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Fondant
11.5.2010 20:38:53   
Anoniman
user posted image

Zaljubila sam se, ahhhhhh......

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Fondant
11.5.2010 21:03:37   
maja78 RR
zinanina prekrasno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Fondant
11.5.2010 21:10:27   
milenium
hanady ja ti neću hvalit tortu jer ne volim lagat.user posted image

ali ja vjerujem da će ti svaki idući put biti sve bolja i boljauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Fondant
11.5.2010 21:21:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

hanady ja ti neću hvalit tortu jer ne volim lagat.user posted image

ali ja vjerujem da će ti svaki idući put biti sve bolja i boljauser posted image



bome milenium nemoj lagat...

al da ti kažem...pukla torta ko halva što bi kod nas u Bosni rekli...juče se otimali za posljednje komadiće user posted image user posted image user posted image user posted image

obećala sam i treću za vikend.

a opet...nema bona kad kod meen to da bude perfektno na torti...pa ja radim srećo draga i dvoje djece imam...dobro sam bogami i potrefila da je sastavim ikako.user posted image user posted image user posted image

al prihvatam kritiku ipak ti si više u kuhinji pa vidiš gdje sam zgrješila...ovim mojim domorocima u kući i familiji sve je super kad znaju da sam ja ipak više vremena posvećivala intelektualnom napretku.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Fondant
11.5.2010 21:23:02   
Hanady RR
zinina hvala na llinku...super je

jesi ti ovu sa medom napravila...joj kako je medenauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Fondant
11.5.2010 21:23:53   
IvanaTz
Eh evo i mog novog remek djela (kako skromno user posted image )... Jos nesto, zaboravih na pocetku spomenut' da sve ove torte pravimo drugarica i ja zajedno, sinoc nesto kontam, vidi mene, sama kupim pohvale, ccc... Tako da se zna, ovo su proizvodi jednog lijepog prijateljstva user posted image user posted image
Pozdrav svim fondanticarima, i najavljujem do kraja ove sedmice jos dvije torte, juuhuuuu!!!

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Fondant
11.5.2010 21:27:48   
Hanady RR
joj ivana...preslatko je...zaista divnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Fondant
11.5.2010 21:27:52   
koka i po
Slavio se rodjendan sinu od moga rođaka.Svi nešto slikaju a moj Irfan čeka pa čeka na tortu.Na kraju reče:"Dosta slikanja,hoćemo li je već pojesti".user posted image Svaka čast cure ,pravi ste majstori.user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Fondant
11.5.2010 21:30:28   
milenium
ivana tzuser posted image predivno

ma hanady vjerujem ja da su preukusne nego samo malo na izgled nisu.
kako ovim drugim ispadne ovako fino ravno,ja se sad baš mislim kako će kod mene ispast
(kao kod tebe ili ravnije,ili još goreuser posted image )

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Fondant
11.5.2010 21:32:04   
tea lana
hanady vjeruj mi ni ja je ne bi bolje napravila,s obzirom da je tek drugi put ekstra je.Ja se ne usudim ni probati

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Fondant
11.5.2010 21:35:55   
Hanady RR
pa većina je radila fondant sa ovim čudom što ga teško nać u apoteci user posted image user posted image user posted image
a ja sam ovaj sa bombonama i samo je moja kockasta jer sam unutra pravila kore a nemam kockast torten pleh...

doduše...ja sam kontala porbat i taj fondant mada nekako po sastojcima nisma siguran kakvog je okusa...ovaj sa bombonama pravo je ukusan...

mada ja sam bome zadovoljna pravo...
nemam ja ništa od porfesionalnih karafeka da pravim torte...

ma super je moja ispala...a prav je bila bolja imala je papice na sebi...
a treća će biti vjerovatno gora od ove...
al sam 1005 siguran pojest će seuser posted image user posted image user posted image user posted image ove moje havetinje samo nešta jeduuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Fondant
11.5.2010 21:43:25   
Anoniman
joj Ivana razbolila sam se predobra je, odakle crpiš ideje?...aaa kako je vesela 

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Fondant
11.5.2010 22:56:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


jesi ti ovu sa medom napravila...joj kako je medenauser posted image



Joj, Hanady, živa bila, nisam ja tu tortu pravila...kakva ja...autorica je ista kao i od one dvije prethodne, halalite žene, ako sam vas navela da mislite da sam ja.
NISAM JA...NEK SE ZNA!!!user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Fondant
11.5.2010 22:58:06   
Anoniman
IvanaTz, svaka čast, svaka torta je user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Fondant
11.5.2010 23:21:14   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Breskva

joj Ivana razbolila sam se predobra je, odakle crpiš ideje?...aaa kako je vesela 


user posted image Hvaalaaa, tema je proljece... Torta se zove "Proljetna livada" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Fondant
11.5.2010 23:27:07   
Hanady RR
proljetna livada...user posted image user posted image user posted image user posted image

daj joj bona kakav pismeniji naziv ...ovakvo remek djelo...moja bi mogla bit proljetna oluja a tvoja recimo proljeće u mojoj duši user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Fondant
11.5.2010 23:30:25   
DM
ove moje havetinje samo nešta jedu

Isto nam je-bila sam im rekla da ću ih jedan dan na infuziju prikopčati...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Fondant
12.5.2010 10:15:25   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: milenium

hanady ja ti neću hvalit tortu jer ne volim lagat.user posted image

ali ja vjerujem da će ti svaki idući put biti sve bolja i boljauser posted image



Ne želim ti se zamjeriti, ali moram reagovati - Nije da Hanady treba moju zaštitu, ali, nekako se osjećam prozvanom da kažem u ime svih žena poput nje da Hanady nije profesionalni slastičar, niti dokona domaćica koja može sate provoditi u kuhinji, već zaposlena mama koja noću pravi torte.
Ali, nisam samo to htjela reći, već i činjenicu da većina neprofesionalaca ove torte s fondantom pravi od torti koje su mješavina mljevenog keksa, žele bombona i slično, ili od slagannog keksa, i nemaju pojma sa pravim tortama, ali su glatke i lako ih je "oblačiti" u fondant i ukrašavati, što je nekima prioritet. Hanady napravi sočnu, mekanu, kremastu reforrm tortu (znam kakva je, jer sam je pravila po njenom receptu) i onda je još i ukrašava fondantom do pet ujutro
Kako ovo nije takmičenje profesionalnih slastičara, meni  je njena torta, sa sve nedostacima koje će vrijeme neminovno ispraviti - fantastična!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Fondant
12.5.2010 10:36:18   
dinciii
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: milenium

hanady ja ti neću hvalit tortu jer ne volim lagat.user posted image

ali ja vjerujem da će ti svaki idući put biti sve bolja i boljauser posted image



Ne želim ti se zamjeriti, ali moram reagovati - Nije da Hanady treba moju zaštitu, ali, nekako se osjećam prozvanom da kažem u ime svih žena poput nje da Hanady nije profesionalni slastičar, niti dokona domaćica koja može sate provoditi u kuhinji, već zaposlena mama koja noću pravi torte.
Ali, nisam samo to htjela reći, već i činjenicu da većina neprofesionalaca ove torte s fondantom pravi od torti koje su mješavina mljevenog keksa, žele bombona i slično, ili od slagannog keksa, i nemaju pojma sa pravim tortama, ali su glatke i lako ih je "oblačiti" u fondant i ukrašavati, što je nekima prioritet. Hanady napravi sočnu, mekanu, kremastu reforrm tortu (znam kakva je, jer sam je pravila po njenom receptu) i onda je još i ukrašava fondantom do pet ujutro
Kako ovo nije takmičenje profesionalnih slastičara, meni  je njena torta, sa sve nedostacima koje će vrijeme neminovno ispraviti - fantastična!



potpisujem,svaka cast bebbe!!!!!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Fondant
12.5.2010 11:18:13   
rokoko
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Ali, nisam samo to htjela reći, već i činjenicu da većina neprofesionalaca ove torte s fondantom pravi od torti koje su mješavina mljevenog keksa, žele bombona i slično, ili od slagannog keksa, i nemaju pojma sa pravim tortama, ali su glatke i lako ih je "oblačiti" u fondant i ukrašavati, što je nekima prioritet.



user posted image
user posted image

user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Fondant
12.5.2010 12:51:27   
bebbe RR
Prekrasno, rokoko!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Fondant
12.5.2010 12:55:36   
malena27 RR
zene op'o mi je secer user posted image user posted image user posted image   saljite komad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *