|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  170 171 [172] 173 174   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Slike naših beba :)
20.3.2010 23:28:34   
mamica87
hanady preljepe su masallauser posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mudrost)
Neposredna veza do poruke: 4276
   RE: Re: Slike naših beba :)
21.3.2010 21:56:03   
dafri
Preslatke su bebice Hanady,noaa,Bamby,sporty mamaa,....i svi drugi mali slatkiši i slatkice
Evo i nas, radujemo se proljećuuser posted image

user posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 4277
   RE: Re: Slike naših beba :)
21.3.2010 22:07:04   
Anoniman
masallah kako je medena djevojcica... buckili... user posted image

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 4278
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.3.2010 13:24:35   
cicana
E drage mamice, sva su nam djecica ko najladji maleni medici.... stvarno su masallah pravo slatki neka su na zivi izdravi puuuno godina zajedno sa nama... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..jer vidis sve te vise volim,
svakog dana, svakog jutra ,
danas vise nego juce, mnogo manje nego sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4279
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.3.2010 18:27:32   
Meri29
Iz jucerasnje set_nje

user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu cicana)
Neposredna veza do poruke: 4280
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 22:29:06   
Hanady RR
mamina curica krenula na čuvanje kod nane
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 4281
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 22:58:47   
ena23
o masallah dusa draga. ljubiceeeeeeeeeeeeeeeeeee joj da mi je ugristi za obraze! uf evo skocio mi secer od ovog medauser posted image  

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4282
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:10:29   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hanady

mamina curica krenula na čuvanje kod nane
user posted image


Kako je slatka boze dragi.Gdje si joj kupila ovu jaknicu da i ja kupim svojoj garici?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4283
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:17:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

mamina curica krenula na čuvanje kod nane
user posted image




Ljepotica!!!!!
Molimo sve drugare da se plaho ne uzbuđuju, to je moja potencijalna snaha user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 4284
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:19:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Hanady

mamina curica krenula na čuvanje kod nane
user posted image


Kako je slatka boze dragi.Gdje si joj kupila ovu jaknicu da i ja kupim svojoj garici?user posted image user posted image user posted image user posted image


ovo je kaputić-jaknica iz TODOR-a s tim što napominjem ovo je od svoje seke naslijedila od prije, znači ima mu već 2 i pol godine.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 4285
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:20:43   
teacher75
evo i nas malo, nismo odavno:

lanica na vrelu bosne

user posted image

Lanica u haljinici

user posted image

Lanica papa mrkvicu

user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 4286
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:23:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: Hanady

mamina curica krenula na čuvanje kod nane
user posted image




Ljepotica!!!!!
Molimo sve drugare da se plaho ne uzbuđuju, to je moja potencijalna snaha user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4287
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:25:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i nas malo, nismo odavno:

lanica na vrelu bosne

user posted image

Lanica u haljinici

user posted image

Lanica papa mrkvicu

user posted image

princeza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nema šta...a ova na kojoj papa je umjetnička...lako je vama kad tata ima dobar hobi ( i opet si u mangovoj tunici na ovoj slici...sve nesmijem na kafu da je obučem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4288
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:26:54   
taurus
Mogu li i ja ovdje da rezervišem snahu u nadi da neću biti predmet priče na temi svekrva-sve krivauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4289
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:27:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

Mogu li i ja ovdje da rezervišem snahu u nadi da neću biti predmet priče na temi svekrva-sve krivauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 4290
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:28:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i nas malo, nismo odavno:

lanica na vrelu bosne

user posted image

Lanica u haljinici

user posted image

Lanica papa mrkvicu

user posted image

princeza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nema šta...a ova na kojoj papa je umjetnička...lako je vama kad tata ima dobar hobi ( i opet si u mangovoj tunici na ovoj slici...sve nesmijem na kafu da je obučem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )


a jesi li je to i ti kupila?user posted image bila sam u nedjelju u interexu u njoj, malo je falilo da vam se pojavim, mozda cu iduci putuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4291
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:31:53   
Hanady RR
malo OT: jesam i to sebe častila za 8.mart onaj dan kad sam počela raditi...i vidjeh te na nekoj slici nedavno...tačno mi malo falilo pretprošli put da je obučem e bi bilo cool.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4292
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:34:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

malo OT: jesam i to sebe častila za 8.mart onaj dan kad sam počela raditi...i vidjeh te na nekoj slici nedavno...tačno mi malo falilo pretprošli put da je obučem e bi bilo cool.user posted image

joj ja sam se zaljubila u tuniku cim sam je u izlogu vidjela, bas po mom ukusu, i kroj i dezen i boje, odavno mi se nesto nije tako svidjelo. e sad, posto mjesecima nista novo sebi nisam kupila, sad je ne skidam kad gdje idem user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4293
   RE: Re: Slike naših beba :)
23.3.2010 23:36:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady

malo OT: jesam i to sebe častila za 8.mart onaj dan kad sam počela raditi...i vidjeh te na nekoj slici nedavno...tačno mi malo falilo pretprošli put da je obučem e bi bilo cool.user posted image

joj ja sam se zaljubila u tuniku cim sam je u izlogu vidjela, bas po mom ukusu, i kroj i dezen i boje, odavno mi se nesto nije tako svidjelo. e sad, posto mjesecima nista novo sebi nisam kupila, sad je ne skidam kad gdje idem user posted image

samo da ti kažem i u calipsu na baščaršiji ima slična i ima još više crvene boje....ja kupila zaovi da nam nebudu iste user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4294
   RE: Re: Slike naših beba :)
24.3.2010 17:10:42   
veeseelaa
opla

user posted image

upalauser posted image

user posted image

user posted image


user posted image



< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.3.2010 17:15:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4295
   RE: Re: Slike naših beba :)
24.3.2010 17:26:34   
mamica87
Ko medic je veselauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4296
   RE: Re: Slike naših beba :)
24.3.2010 17:27:39   
lirio
evo malo i nas...


user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4297
   RE: Re: Slike naših beba :)
24.3.2010 17:29:32   
mamica87
lirio bas tiuser posted image medena user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 4298
   RE: Re: Slike naših beba :)
24.3.2010 17:30:39   
Private
Veselaaa,mali je pravi strucnjak,hajd jednu nogicu,al dvije u onoj kantici od pavlake,svaka castuser posted image

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 4299
   RE: Re: Slike naših beba :)
24.3.2010 17:32:46   
lirio
IZVORNA PORUKA: mam'"a87l'''o bas t'<'mg s'"="http://www.''nge'aja.ba/fo'um/upf'les/sm'ley/duda.g'f"> medena <'mg s'"="http://www.''nge'aja.ba/fo'um/upf'les/sm'ley/sm'ley1.g'f">

hvala mamice 87user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 4300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  170 171 [172] 173 174   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  170 171 [172] 173 174   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *