|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
26.4.2014 10:52:53   
Zelimo_bebu
Kikitown tu smo mila uz tebe i mora tako biti, tko ce nas razumjeti ako necemo jedna drugu,,,i samo mi znamo kako je biti u ovom sosu..
cuvaj se budi jaka i da sve prodje u najboljem redu....
Grlim jako

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Azoospermija
26.4.2014 10:54:09   
aboni76
Kikitown sretno, da bude puno, puno dobrog materijala, a onda makar jedna azoo bebica!

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Azoospermija
26.4.2014 14:43:38   
djevica88
Kikitown,zelim ti svu srecu ovog svijeta,da ako Bog da sve bude u najboljem redu,da nas obradujes lijepim vijestima...

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Azoospermija
26.4.2014 16:48:45   
Kikitown
hvala cure moje, eto zakazali smo za ponedjeljak u 8h, pa cemo vidjeti sta ce biti.

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Azoospermija
28.4.2014 8:11:44   
Magnolie
Kiki draga puno srece....javi nam se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Azoospermija
28.4.2014 14:23:14   
Kikitown
Evo nas :) Svojim ocima smo na brzinu vidjeli jedan spermic kako se nesto vrti... pogubio se :) Dr rece da ce oni detaljno obraditi uzorak i da vjeruje da ih oma vise. Uglavnom javit ce veceras ili sutra ujutro tacan broj, a meni je rekao da dodjem drugi DC da mi da protokol ;) Ne znam smijem li se nadati mnogo, dr kaze da bi se moglo pronaci dovoljno za ICSI. Eh.... hvala vam na podrsci pa vam javim novosti!

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Azoospermija
28.4.2014 14:53:28   
Zelimo_bebu

IZVORNA PORUKA: Kikitown

Evo nas :) Svojim ocima smo na brzinu vidjeli jedan spermic kako se nesto vrti... pogubio se :) Dr rece da ce oni detaljno obraditi uzorak i da vjeruje da ih oma vise. Uglavnom javit ce veceras ili sutra ujutro tacan broj, a meni je rekao da dodjem drugi DC da mi da protokol ;) Ne znam smijem li se nadati mnogo, dr kaze da bi se moglo pronaci dovoljno za ICSI. Eh.... hvala vam na podrsci pa vam javim novosti!

Nista manje nisam ni ocekivala, slava Bogu.....hvala nebesima....ljubim te i grlim punooo i ako Bog da da uspije postupak...i sve bude ureduuser posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Azoospermija
28.4.2014 15:04:06   
Kikitown
Hvala djevojcice ;) nadam se da ce pronaci bar jos koji kad to tkivo detaljnije pogledaju pa onda bi mi bilo lakse

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Azoospermija
28.4.2014 16:48:50   
djevica88
Kikitown pa to su super vijesti,hvala Bogu...Ovakve vijesti nam svima ulijevaju naduuser posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Azoospermija
28.4.2014 18:30:49   
Magnolie
Draga kiki bas si me obradovala, nadam se da ce ih biti jos... puno srece zelim...ljubim te punooo...javi seeeee

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Azoospermija
28.4.2014 22:01:38   
vrteška života
Drage moje user posted image vas sve jako jako...

Kikice draga kad sam procitala tvoje postove prosto su mi izmamili suze u ocima.......Milim se dragom Bogu da bude onako kako ti prizeljkujes.....Nestrpljivo sve cekamo ko zapete puske da nas izvijestis i aBd da podijelimo iskustva ....

Ostale cekalice kako ste mi? Magnolie i ostale ima li sta novoga kod vas....Mi pijemo SpermHope....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Azoospermija
29.4.2014 8:37:23   
sos15
Kiki,

to su jako dobre vijesti user posted image !

Sad nestrpljivo čekamo nastavak!

Sretno!

(odgovor članu vrteška života)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Azoospermija
29.4.2014 16:09:11   
bosss
kiki
sto bi nas narod reko jedan ali vredan , al bice njih jos cim je odmah 1 nasao ima tu jos materijala.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Azoospermija
29.4.2014 20:22:45   
Kikitown
Hvala vam duše moje drage! :) Nikad prije nisam ovako zeljela da vjestica dodje sto prije pa da pocnemo sa protokolom. Cim bude vijesti javim se. Nisam ga zvala da pitam za broj jer sigurno je i zadovoljan vidjenim pa mi je dao zeleno svjetlo. Ljubim vas sve! :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Azoospermija
29.4.2014 23:06:02   
Magnolie
Bravo kiki sretnoooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Azoospermija
30.4.2014 11:38:46   
moni555
kikitown cestitam biti ce to sve kako treba, drugim curama sve najbolje zelim da sto prije dodjemo do zeljenog ciljauser posted image user posted image

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Azoospermija
30.4.2014 16:26:15   
aboni76
Kikitown user posted image user posted image ima ih siguno puno, puno user posted image . sada po svoju user posted image . sretno

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Azoospermija
1.5.2014 15:09:55   
Magnolie
kiki kako ide? sta se desava? cekamo da se javis user posted image .... vrteska kako ide spermhope, mi smo sada na Orthomolu vec poceli 3 kutiju (tri mjeseca)pa cemo na kontrolni s-gram, i aBd idemo uskoro sa stimulacijom. sve je spremno samo jos da se pocnem bosti za nekih mjesec dana. boce cekaju u frizideru user posted image . Uh ne znam da l i je iko sebi davao te boce? ja cu morati svojoj doktorici da mi ona daje,bar za pocetak, nesto me strah saama sebi user posted image user posted image ljubim vas i grlim sveeeeuser posted image user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Azoospermija
1.5.2014 16:54:05   
Kikitown
Evo me magnolie cekam oko petog do sedmog maja drugi dan ciklusa pa da krenem. Rekao mi je samo da dodjem ne moram nista zvati on ce mi dati prvu inekciju i napisati sta dalje mora prvo pregledati me valjda :( Taman da pitam ako moze neko da mi u pp posalje misljenje gdje da nabavim to sto mi propise, da li da kupim u soveniji, hrvatskoh ili kod nas, to mi je sad palo na pamet malo je off topic. Magnolie ti vec imas svoje boce :) MONI sta je kod vas, dokle ste? Ja sam tu non stop nego javim se kad ima novosti ;) grlim vas sve

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Azoospermija
1.5.2014 21:11:41   
Magnolie
da li ti je vec propisana terapija? sta trebas da uzimas? javi mi se u PP

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Azoospermija
1.5.2014 22:19:06   
Kikitown
magnolie, bosss... imate pp :)

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Azoospermija
6.5.2014 11:35:47   
Kikitown
Eh djevojcice moje ;)
Evo mene frisko iz ljubljane. Danas sam primila prve boce i sutra nastavljam sama pa u ponedjeljak na UZ. Dobila sam diphereline i puregon 100 jedinica. To je za sad pa se javim opet u ponedjeljak! Ljubim vasss :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Azoospermija
12.5.2014 13:57:01   
Kikitown
Gdje su mi nestale moje curke? :) Danas sam bila na prvom UZ, imam jedan folikul 6 mm i jedan 8 mm, dr nije bas zadovoljan jer je 8 dan ciklusa pa mi je povecao kolicinu puregona, danas sam primila 150 umjesto 100 i tako do cetvrtka, u petak rano ponovo UZ a to ce biti 12 dc. Malo sam razocarana i uplasena, nadala sam se da ce biti bolje :(
Rekao mi je i da mi je tanak endometrij.
Nadam se da ce biti bolje u petak :)
Pozdrav svima!


_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Azoospermija
12.5.2014 15:52:07   
M1984
Kiki, jedi ananas svjež i pij malo piva. Pmaže, vjeruj mi, ja sam za dva dvana povećala sa 5 na 7,7 mm. Nemoj se puno opterećavat, važno je da ima nešto i da će imati šta vratit. I ja sam u postupku danas mi je 12 dc, mm isto ima azoo. Radimo sa TESOm VTO u medico s . želim ti svu sreću ovog svijeta, nadam se da će biti uspjeha i da ćeš se sa osmijeh vratit svojoj kući.

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Azoospermija
12.5.2014 16:04:23   
Kikitown
Hvala na savjetu i ja vama zelim da uspijete, ma svima nama. Probat cu definitivno, nadam se da ce i folikulice reagovati. Ovo mi je prva stimulacija ikad i nisam se nadala ovako slaboj reakciji... kisss M1984

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *