|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
6.6.2012 15:26:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu InLove)
  Neposredna veza do poruke: 1151
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:28:24   
InLove

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: Iman83

Dobila sam danas iznenada prvu narudžbu za fondantušu user posted image

E sad pitanje za ženice koje prodaju torte, koju tortu staviti pod fondant a da bude i pristupačna cijenom a i ukusna?


Bingo torta je super, dok je Milka torta extra :D


Hmmm...ovaj, tražim jeftiniju tortuuser posted image a da ipak bude ukusna, može li to dvoje ikako zajedno user posted image




Hmm... jeftinu.. to ti ne bi znala reci user posted image user posted image
Milka torta je skupa, to jest.. al za Bingo se nesto ne sjecamuser posted image
Aj valjda odgovore neke iskusnije zenice.. jer kod mene je vazda : jaffa, Bingo il MILKA user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1152
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:28:25   
bebacha
moze reformauser posted image user posted image
ili preuredena monte tortauser posted image user posted image

< Poruku je uredio bebacha -- 6.6.2012 15:29:36 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1153
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:30:41   
Hanady RR
milka neće biti psristipčan cijenom 100%user posted image

ja nemam pojma...ja se u to ne upuštam upravo iz razloga materijala koji je utrođšen...mene svaka torta doše 40 km...kad imam orahe i puter u njoj user posted image

a mala_sa...bordo boja...ja bih ti sajetovala da anručiš ipak kavlitetniju boju wilton...nijansu koju želiš...tu i dobiješ..
bojim se da oev eterika neće ti dati boju koju si zamislila...a inače u sarajevu nema crvene ni za lijeka...ja s elsomila dokupljujući boje...crne i crvene nema...user posted image

a ruže tutorial...
ja imam ovaj i vrlo su lijepe ispale
http://www.youtube.com/watch?v=Uzp3XfhUpQ4

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 1154
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:32:11   
Hanady RR
pa i teodora je cijene ko reform...

mislim da je najftinija varijanata azure čokoladna pod fondat..a da je i ukusna...jer fakat jeste


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1155
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:32:45   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Iman83

Dobila sam danas iznenada prvu narudžbu za fondantušu user posted image

E sad pitanje za ženice koje prodaju torte, koju tortu staviti pod fondant a da bude i pristupačna cijenom a i ukusna?

Carska torta. Ukusna je, čokoladna, pristupačna. Ja sam negdje stavila recept na tortama, a ne radi mi dobro internet da mogu koristiti tražilicu.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1156
   [Obrisana poruka]
6.6.2012 15:33:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 1157
   [Obrisana poruka]
6.6.2012 15:34:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 1158
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:37:08   
bebacha
Iman jel ti kasno veceras da ti napisem recept
ja nju najcesce pravimi cijena bude 40KM.prekrvena fondanom

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1159
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:37:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

Palačinken...ova:
http://www.coolinarika.com/recept/carska-torta/

Izgleda da mi ne gine čokoladna od Azzure user posted image


ova je od palavhinken drugačija...imaš na tortama na 27 strani njen recept...

pogledaj...

mada mene u njoj budi kako bih podjleila da pečem u torten plehu...jer me strah da rezanjem iz torten plega dobijem 3 kore...a lijap fondat torta traži visinu...

al evo palaghinnekn nek kaže šta daljeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1160
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:45:28   
palachinken
U pravu si Hanady, ja nju pravim jednu i po do dvije mjere kad hocu baš baš visoku tortu. Režem kor na tri, a nekad i četiri dijela, zavisi naravno od kalupa. Meni je ok, taman za te neke varijante kad trebas ponuditi pristojnu cijenu. Dovoljno je bogatog ukusa da se ne osramotiš :), a nije komplikovana. Naravno, s korom treba ko s malim dijetom da bi se fino digla, ali to je tako sa svim korama.

< Poruku je uredio palachinken -- 6.6.2012 15:46:08 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1161
   [Obrisana poruka]
6.6.2012 15:49:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 1162
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:51:12   
bebacha
pod fondan jeftinije nemoze,jedino da joj samo materijal naplatisuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1163
   RE: Fondant 2
6.6.2012 15:52:11   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: bebacha

Iman jel ti kasno veceras da ti napisem recept
ja nju najcesce pravimi cijena bude 40KM.prekrvena fondanom


Pih...40 KM...mislim da bi mi to bilo puno za naplatiti ženi, a opet, kako uopće napraviti za manje para...čak bi bila i u minusu. Ja kontala naplatiti joj 30 KMuser posted image user posted image
Nisam ja za ovog biznisa, nikako....user posted image

Šalji, imam fore do sutra.

user posted image
To je i meni bio jedan od razlgoa što nisam uzimala narudžbe, meni sve nekako žao naplatiti hahahah, sve nalazim razloge da nekom oborim cijenu, na kraju se samo spiiiiip. Baš sam bila jeftina user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1164
   [Obrisana poruka]
6.6.2012 15:59:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 1165
   RE: Fondant 2
6.6.2012 23:25:04   
mala_sa
Hanady hvala za tutorijal; ove mi dosad izgledaju najlakse za napraviti a bas su lijepe user posted image . Sto se tice boje, valjda nadjem bas bordo boju, jer sam i predpostavljala da od crvene nece nikad ispasti lijepa bordo boja user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1166
   RE: Fondant 2
6.6.2012 23:28:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Hanady hvala za tutorijal; ove mi dosad izgledaju najlakse za napraviti a bas su lijepe user posted image . Sto se tice boje, valjda nadjem bas bordo boju, jer sam i predpostavljala da od crvene nece nikad ispasti lijepa bordo boja user posted image


ja nisma srtela bordo nikada...ni u prahu ni u tečnu...
wilton boja je 8 Km..a tečna crvena u merkatoru oko 5 KM...mislim da dobiješ obo šo želiš ja ti predlažem da na vijeme naručiš wilton boju...

prosto ćeš sa crvenom ili eventulano bordo mada ne vjerujem da postoji ta nijansa , dodavati previše boje...smaim tim mjenjaš kontukciju fondanat i teži je za rad...

za dobru tortu ipak ipak treba materijal ...a 8Km za tortu bjenčanu nije neka pljačka a ostane ti boje za još milion radova

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1167
   RE: Fondant 2
6.6.2012 23:30:46   
Hanady RR
eh da...kad naparviš ruže ove ostavi ih da se suže jedno 2 dana najbolje...
onda im dnji dio odrežeš nožem ravno i regularno ih vodom sa malo šećera u pragu ljepiš po želji i stoje...
ja sma tako radila na torti mužu i seki za rođendan predobro su ispale ima nsgdje na temiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1168
   RE: Fondant 2
7.6.2012 0:04:08   
mala_sa
Hanady ma narucila bih ja boju vec davno od Elme; al ja nisam u Sa. Gledala sam na ebayu ali me sad zeza dostava (bojim se da mi ne potreje predugo dok stigne); tako da cu cutra ili prekosutra u radnju specijalizovanu za kolace valjda budem imala srecu da potrefim bas bordo (nekad imaju super izbor boja, a nekad opet user posted image )

Sjecam se ja te tvoje torte, cini mi se da je bila na temu "skorpija" - bas mi je nesto ostala u sjecanju user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1169
   [Obrisana poruka]
7.6.2012 10:33:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mala_sa)
  Neposredna veza do poruke: 1170
   [Obrisana poruka]
7.6.2012 10:38:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 1171
   RE: Fondant 2
7.6.2012 22:21:43   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Hanady hvala za tutorijal; ove mi dosad izgledaju najlakse za napraviti a bas su lijepe user posted image . Sto se tice boje, valjda nadjem bas bordo boju, jer sam i predpostavljala da od crvene nece nikad ispasti lijepa bordo boja user posted image


Samo gledaj da NE kupuješ one tečne Vahine boje koje imaju za kupiti u Francuskoj. Meni rodica donijela i tako su slabe...crvene koliko god da staviše dobiješ rozu, plava je blijeda kao i žuta...baš su user posted image


Joj imala sam vec jedan "izlet" sa Vahnne bojama; ne bih vise za zivu glavu user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1172
   RE: Fondant 2
9.6.2012 9:12:34   
seka87
moze li mi netko reci moze li se ovo koristiti kao fruktoza

nigdje nisam mogla naci fruktozu samo ovo

unaprijed hvala na odgovorima

http://www.pims-sr.com/proizvod.php?art_id=49

< Poruku je uredio seka87 -- 9.6.2012 9:13:33 >


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1173
   RE: Fondant 2
9.6.2012 10:09:20   
ElmaB
Ovo ti je previse tecno. Ima li u Gradačcu DM? Ako ima potrazi kod njih fruktozu, također ako imate Merkator ima i kod njih samo je skuplja.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 1174
   RE: Fondant 2
9.6.2012 10:40:26   
seka87
nazalost nema ni dm ni merkator otici cu u konzum pa vidjeti kod njih da li ima nadam se da ima

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *