|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torte
8.4.2012 20:10:47   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: jasmin

Draga Elma sto ti je ovo trebalo :D...


user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Torte
8.4.2012 21:39:29   
klemzi

IZVORNA PORUKA: jasmin

Draga Elma sto ti je ovo trebalo :D...
Baš vala
user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Torte
8.4.2012 22:30:29   
madam x
Elma, sljedeća ne-fondan torta je ova user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Torte
9.4.2012 0:27:20   
neki x

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Torta od piškota:


user posted image user posted image user posted image user posted image

Posudu sa unutrašnje strane obložiti prozirnom folijom i ostaviti je da viri iz posude. Piškote, jednu po jednu, umakati u toplo mlijeko i redati u posudu po zidovima, ali i po dnu. Obložiti cijelu posudu piškotama. Npraviti dva fila: Bijeli fil: 1/2 litra vrhnja za kuhanje staviti da provrije i dodati 300 grama bijele čokolade.Kada se fil potpuno ohladi dodati 200 grama omekšal...og putera. Tamni fil: 1/2 litra vrhnja za kuhanje staviti da provrije i dodati 300 grama tamne čokolade. Kada se fil potpuno ohladi dodati 200 grama omekšalog putera. U posudu u kojoj se nalaze piškote naizmejnično dadti bijeli pa tamni fil. Na vrh staviti piškote i prekriti fil u potpunosti, a zatim folijom koja je virila iz posude. Staviti u frižider nekoliko sati. Zatim, odmotati foliju sa vrha,. podmenuti ravni tanjir i naglo okrenuti posudu. Dekorisati štaub šećerom i kakaom.
user posted image



Kad si je uspjela napraviti???
Neki dan gledam ovaj recept kod onog holandjanina na 24KITCHENuser posted image i kontam napravim je ubrzo,al eto,pretekla si meuser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Torte
9.4.2012 6:39:45   
ElmaB
I ja sam kod njega gledala, pa hajd reko da napravim. Kada sam se vratila sa BB, napravim je.user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Torte
9.4.2012 23:24:47   
neki x

IZVORNA PORUKA: ElmaB

I ja sam kod njega gledala, pa hajd reko da napravim. Kada sam se vratila sa BB, napravim je.user posted image

Vrijedniceuser posted image

Pokupila sam i ja neki dan jedan njegov fol,i to jedva skontah sve(ta epizoda nije imala prevodauser posted image ),helem pokusam ovih dana napraviti...Ako uspije,stavim slikuuser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Torte
17.4.2012 1:05:15   
Honey3
user posted image
user posted image
evo moje tortice za shampione,malo je sarenauser posted image ali je ukusna,mmmm....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Torte
17.4.2012 1:06:45   
Hanady RR
zaho baš je slatka...a koja ti je ovo receptom ovako dobrauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Torte
17.4.2012 1:30:16   
Honey3
hvala Hany user posted image Ovo je neki bijeli kolac,tako ja dobila recept,ali ga preuredila u tortu user posted image stavila sam recept na rr kuhinju,pa valjda ce izaciuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Torte
18.4.2012 11:06:59   
Miimy
Zenice moje lijepe vrijednice user posted image Trebam da napravim dvije torte za Princess sestrinu, imam na desetine recepata koje pravim kad su nam rodjendani i neka slavjla al bi sad htjela nesto novo da ih iznenadim njihova nepca user posted image pa Vas molim za prijedloge volila bi neku cokoladnu tortu onako da bude bas mmmm i ako neko ima neku dobru od kokosa sa cokoladom isto da bude ukusna.... ja malo gledala i mislila Cokoladnu mokru tortu neznam jel neko pravio, havanu, ili Monte al nemogu se odluciti, odozgo trebam staviti jestive slike...
to je to a sad par pitanja....
Kolko dugo torta moze stajati ako u njoj ima zumanjce kuhano. i obicna torta ( kod mene ne doceka jutro al znam da sestra planira da nosi na posao pa zato pitam )
Dali ce slika na torti promjeniti izgled ako tortu zavrsim dan ranije dali ce se raspasti...
i znate li gdje kupiti Dora svijecicu za torte....
Sory ako sam Vas ugnjavila svaki savjet je dobro dosao.... Hvalaaaaaaaaa

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Torte
18.4.2012 11:09:05   
ElmaB
Jestiva slika će se početi dizati 12 sati nakon što je bila u frižideru. A svjećice, mislim da imaju i Doru imaš ovdje pa neka ti poštom pošalju, a ti im uplatiš na račun, stigne za dva dana pošiljka.
http://www.facebook.com/media/set_/?set_=a.105518029579788.5930.100003647736486&type=1#!/profile.php?id=100002665603315

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Torte
18.4.2012 11:21:38   
Miimy
ElmaB Ti si zena za sva Vremena user posted image sta bi ja bez tebe.... najbolje je da navece zavrsim torte a ujutru stavim slag i slike... odoh vidjeti kod ovih da narucim ljubim te i jos nesto jer se moze na cokoladnu glazuru lijepiti slika hebiga plavusauser posted image

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Torte
18.4.2012 13:59:17   
mube
Zene drage i ja imam slicno pitanje kao Miimy,naime ja jako volim da pravim torte i dosta njih sam napravila inspirisana vasim idejama i slikama vasih torti...eh sad ja zivim u Swe i moja uciteljica svedskog jezika zna za taj moj hobi...ona se uskoro udaje i danas me je zamolila da joj dam nekoliko prijedloga za neku svadbenu tortu koju bi ona mogla sama napraviti,ne mora to biti nista prekomplikovano niti specijalno samo da je jakooo ukusno...molba za vas da mi date ideju koju bi tortu mogla joj preporuciti jer sam ja totalno bez ideja...imam nekih par na umu ali bi voljela ponuditi joj vise recepata.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Torte
18.4.2012 14:20:54   
DM
američka, reform....

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Torte
18.4.2012 14:22:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

američka, reform....

teodora

santa monika

šwarcvald

azre čokoladna

ferero torta

milka torta

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Torte
18.4.2012 16:06:09   
Malenaoduvijek
Dali ce slika na torti promjeniti izgled ako tortu zavrsim dan ranije dali ce se raspasti..


ja nisam profesionalac kao ElmaBuser posted image ali sam stavljala slike na rodjendanske torte svojih momaka i to sam jednom pravila bas ovu mokru jaffa tortu i radila sam je dan ranije i bila je ok cak i dan poslije rodjendana ali je stajala u frizideru.ima negdje naprijed slika torte tomica i prijatelji

< Poruku je uredio MALA1994 -- 18.4.2012 16:11:21 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Torte
18.4.2012 20:55:20   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Miimy

ElmaB Ti si zena za sva Vremena user posted image sta bi ja bez tebe.... najbolje je da navece zavrsim torte a ujutru stavim slag i slike... odoh vidjeti kod ovih da narucim ljubim te i jos nesto jer se moze na cokoladnu glazuru lijepiti slika hebiga plavusauser posted image


Ne može na čokoladu. Mora na šlag ili na fondat ali posebnom tehnikom.


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Torte
18.4.2012 20:59:52   
Miimy
stavljacu na slag odlucila sam , kad stavim slag, samo lagani stavim sliku il mi treba neka tehnika ... poslala sam pp onima za svjecicu al nikakavog odgovora bas su brzi user posted image

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Torte
18.4.2012 21:02:03   
ElmaB
Samo laganim pritiskom ruke zalijepiš sliku i okolo slike možeš napraviti vijenac, trakicu, cvjetiće, šta god želiš od šlaga pomoću šprice.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Torte
24.4.2012 13:31:44   
mala_sa
Eh zenice meni treba mala pomoc, sad u subotu pravm tortu za svog djecaka, ustvari njegov prvi rodjendan. Torta ce biti prekrivena fondanom. Ali ne znam koju od ove dvije da pravim, ja dosad nisam nijednu probala:

Razmisljam se izmedju Milka torte (nadam se da je ovo recept te Milka torte koju vi spominjete http://www.coolinarika.com/recept/746415/),
i Bingo torte (http://www.coolinarika.com/recept/749548/)

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Torte
24.4.2012 13:35:33   
Hanady RR
Obe i pravila i jela...

za prvi rođkas malu prednost dajem milka tortiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Torte
24.4.2012 13:39:33   
Honey3
Ja milku nisam pravila a kanim se odavno,a bingo tortu pravim veoma cesto pod fondant,i zadovoljna sam i ja, i oni koji probajuuser posted image samo, vec sam pisala,da umjesto piskota,ja pravim jos jednu koruuser posted image

< Poruku je uredio zaha -- 24.4.2012 13:41:00 >


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Torte
24.4.2012 13:42:36   
Honey3
A po sastavu torte mozes zakljuciti koja je boljauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Torte
24.4.2012 14:15:36   
mala_sa
Ma ja se samo bojim da Milka torta nije malo preslatkauser posted image
I jos nesto, znate li otprilike, je li mi ovo dovoljna kolicina za kalup br 30, il da malo pojacam sastojke??

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Torte
24.4.2012 16:58:54   
Amam
Mala_sa milka je odlicna,ja sam je jednom pravila,a mislim da su ti i sastojci dovoljni za 30,opet nek zenice kazu

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *