|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2012 22:40:19   
neki x
Sto brzi oporavak zelimuser posted image
Malena,ne sekiraj se puno(znam da je tesko) zbog bebare u pupiuser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2012 22:44:43   
malenaa
Drage moje pisem sa mobitela... Hvala vam svima i na pozivima postovima i porukama. grozno sam ne pozeliti ni dusmanu.. drugi put nas vracaju na lezanje sad na 7. sprat jucer otpusteni iz dnevn bolnice. grozan je kuci bio sta god unese od tecnosti izbaci. jednom trenutku dijete se pocelo previjati gubiti svijest i okrenu ocima... gluho bilo... I ovdje ima proljev ali manje. na infuziji citav dan je i sad je zaspao. cuvajte zenice djecu stotine djece je samo danas stiglo sa istim simptomima a nema mjesta u bolnici. virus je grozan.. ljubim vas puno hvala vam

< Poruku je uredio malenaa -- 11.4.2012 22:51:12 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2012 22:46:20   
Medić*
Sto brzi oporavak piletu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2012 23:06:41   
Skvo RR
Nadam se da ce se djecak vrlo brzo oporaviti....user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2012 23:22:10   
niki83
Samo da pruzimo rijeci podrskeuser posted image user posted image
Bas mi je zao sto ste stigli do bolnice..ali oporavit ce se bebac brzo aBd, vidjeces kako oni brzo vrate i snagu i kilograme..sad je najvaznije da ne gubi tecnost..Sretnouser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
11.4.2012 23:37:57   
klemzi
Malenaaa brzo nam ozdravite...čuvajte se...ljubim vas user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 10:30:58   
gvendolina
Boze dragi ,jeza me uhvati kada vidim ovu temuuser posted image user posted image

Dino zelimo ti brzo ozdravljenjeuser posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 10:34:38   
SdZ
Brz, brzi, najbrzi oporavak zelim. user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 10:40:10   
Super Beba
Da Dino što prije izađe iz bolnice i da se brzo oporavi! user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 12:59:34   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: malenaa

Drage moje pisem sa mobitela... Hvala vam svima i na pozivima postovima i porukama. grozno sam ne pozeliti ni dusmanu.. drugi put nas vracaju na lezanje sad na 7. sprat jucer otpusteni iz dnevn bolnice. grozan je kuci bio sta god unese od tecnosti izbaci. jednom trenutku dijete se pocelo previjati gubiti svijest i okrenu ocima... gluho bilo... I ovdje ima proljev ali manje. na infuziji citav dan je i sad je zaspao. cuvajte zenice djecu stotine djece je samo danas stiglo sa istim simptomima a nema mjesta u bolnici. virus je grozan.. ljubim vas puno hvala vam


A znači nije mi se učinilo da sam jučer vidjela tvoga muža ispred Jezera! Draga Dinka, želim ljepotanu brz oporavak, a tebi, draga čuvaj, znam kroz šta prolaziš, jer sam ja to tri puta doživjela. Kisssssssssss


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 13:06:02   
felix
malena bas mi je zao, user posted image duša draga brzo ozdravljenje user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 13:35:30   
Emmy
Da što prije izađete iz bolnice zdravi i čiliuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 13:36:03   
Amani12
Malenaa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 14:12:32   
Lulu_08
malenaa nadam se da je D vec bolje, mi mu zelimo sto brzi i laksi oporavak i ozdravljenje! Javi nam se mislimo na vas!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
12.4.2012 14:12:51   
SREĆNA
Malena nedajte se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 715
   [Obrisana poruka]
12.4.2012 21:10:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SREĆNA)
  Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 11:18:26   
ladyblue RR
Drga malena, znam kroz šta prolazite i želim da što prije zaustavite proljev i idete svojoj kući

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 11:49:10   
malenaa
Drage moje napokon smo kuci...sino smo izasli... bolji je nalaz puno .do danas nam nisu htijeli dati otpusno pismo zbog mogucnosti povratka...ali evo vratismo se sa pregleda i jupiiii malac je super ostaje samo da jede i nadoknadi sve izgubljeno . dijete zeljno kao iz rata da samo kaze lizne cokoladicu dusa moja. jutros vec gore vidjeh 5ero nove djece.. oni otpustaju pacijente i prije vremena na kucno lijecenje jer nema.mjesta za novu djecu. ne dao bog nikome... ja sam slomljena modrice imam po kukovima od stolicai namjestanja po noci... ali neka nista mi nije smetalo samo da mu je bolje ljubim. vas sve redom hvala vam do neba svakoj posebno..lijepo je zmati fa neko i virtuelno brine o mom piletu volim vas puno

< Poruku je uredio malenaa -- 13.4.2012 11:51:02 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 11:49:49   
leona81
ljubimo i tebe i Dinu:) sve ce to biti ok:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 11:50:02   
Lady26
Hvala Bogu, bas mi je drago user posted image user posted image
Bravooo Dinooooo user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 11:52:55   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: malenaa

Drage moje napokon smo kuci...sino smo izasli... bolji je nalaz puno .do danas nam nisu htijeli dati otpusno pismo zbog mogucnosti povratka...ali evo vratismo se sa pregleda i jupiiii malac je super ostaje samo da jede i nadoknadi sve izgubljeno . dijete zepjno kao iz rata da samo kaze lizne cokoladicu dusa moja. jutros vec gore vidjeh 5ero nove djece.. oni otpustaju pacijente i prije vremena na kucno lijecenje jer nema.mjesta za novu djecu. ne dao bog nikome... ja sam slomljena modrice imam po kukovima od stolicai namjestanja po noci... ali neka nista mi nije smetalo samo da mu je bolje ljubim. vas sve redom hvala vam do neba svakoj posebno..lijepo je zmati fa neko i virtuelno brine o mom piletu volim vas puno




user posted image user posted image
user posted image Hvala Bogu da mu je bolje. Najgore ste pregurali brzo ce se on sad oporaviti. Sto se tice bolnice znam kako ti je bilo. Jer sam i ja gore lezala, a jesu li ti bar ponudili one krevete sto se rasklapaju. Meni je sestra davala taj krevet ali ja odbila jer je bio pun prasine pa sam se lomila na stolici user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 12:00:52   
ciciban26

IZVORNA PORUKA: malenaa

Drage moje napokon smo kuci...sino smo izasli... bolji je nalaz puno .do danas nam nisu htijeli dati otpusno pismo zbog mogucnosti povratka...ali evo vratismo se sa pregleda i jupiiii malac je super ostaje samo da jede i nadoknadi sve izgubljeno . dijete zeljno kao iz rata da samo kaze lizne cokoladicu dusa moja. jutros vec gore vidjeh 5ero nove djece.. oni otpustaju pacijente i prije vremena na kucno lijecenje jer nema.mjesta za novu djecu. ne dao bog nikome... ja sam slomljena modrice imam po kukovima od stolicai namjestanja po noci... ali neka nista mi nije smetalo samo da mu je bolje ljubim. vas sve redom hvala vam do neba svakoj posebno..lijepo je zmati fa neko i virtuelno brine o mom piletu volim vas puno

Bas dobra vijest da je bebac bolje..Ljubimo vas i zelimo da sto prije ozdravi i jede cokoladu u zeljenim kolicinama user posted image user posted image

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 12:04:22   
emči
želim vam što brži oporavak, zaista niko ne može razumjeti kako je u bolnici ko nije bio i ležao gore, nedo Bog nikom. ma kod kuće je najljepše.user posted image

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 12:07:44   
malenaa
Ma nista mi nisu ponudilu cak sam isla zbog bolova i preko puta na pregled kod ginekologa nije njih bss briga... nek vam ksze muz dodje il neko ako ne mozete. ali ja nikome nisam dala da noci o sim menee nema danse da sam ga mogla ostaviti.. bilo je zena i na velikom krevetu i mama na rasklopivom ali najvise nas na stolicama. proslo... me ponovilo se nikad. ljubimmmn

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Podrška mami i drugarima kada su u bolnic...
13.4.2012 12:11:41   
*pcelica*
I ja to uvijek kazem Dabogda niko gore ne dosao. Ma meni je cetvrtu noc dosla jedna sestrica i pitala me hocu li taj krevet da se ne patim, ali kad sam vidjela u kakvom je stanju ja sam joj se samo zahvalila Mislim da je stvarno tuzno da bolnica koja je obnovljena i toliko ulozeno u nju da nema dva tri kreveta za majke koje imaju male bebe.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *