|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant 2
2.4.2012 22:46:46   
minie
Zianina i ostale cure, torte su prelijepe. Svaka cast!

Zianina gdje si kupila kalupe za ove cvjetice, nadam se da nisu oni skupi user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Fondant 2
3.4.2012 1:18:14   
Visnja RR
torta moja, sto se da primjetiti zbog mnogo nepravilnosti user posted image
ali zato su figurice by Mia savrsene user posted image HVALA!
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Fondant 2
3.4.2012 1:40:51   
Hanady RR
složile ste je samo takouser posted image

figurice su prelijepe...mya još jednom kao i milion puta da sada...majstorica si nema šta, duboki naklonuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Fondant 2
3.4.2012 6:10:02   
ElmaB
Torta je predivna!!!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Fondant 2
3.4.2012 6:59:18   
madam x

IZVORNA PORUKA: minie

Zianina i ostale cure, torte su prelijepe. Svaka cast!

Zianina gdje si kupila kalupe za ove cvjetice, nadam se da nisu oni skupi user posted image


Jesuuser posted image

Hvala vamuser posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Fondant 2
3.4.2012 8:58:23   
ziki
U petak ako Bog da je meni i mm 15. godisnjica pa sam planirala da ga iznenadim jednom bRezobraznom tortomuser posted image , nesto ovakourl=http://www.Slikomat.com/slika/5255561.htm]user posted image [/url] samo sto bih malo vise navukla brususer posted image E sad pitanje za iskusne fondasice koliko vremena treba da se ovo napravi, da se sve stegne, mozel to bit gotovo od 8 do 3. Da li da fondan pripremim uvece kad i tortu a da oblikujem ujutru dok mm ne dodje s posla.Jes bezveze pitanje al ovo mi je druga torta s fondanom, posto je prva bila katastrofa sad mi je bas stalo da je fino napravim

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Fondant 2
3.4.2012 9:07:49   
palachinken
možeš ti napraviti ujutru fondan pa oblagati, najbolji i jest kad je svjež. I sretna godišnjica, mašala, i vi ih nabrašte user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Fondant 2
3.4.2012 9:14:53   
ziki
Fala palacino, brucoska ljubavuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Fondant 2
3.4.2012 12:23:52   
Esmeralda

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: Esmeralda


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja radim ovaj odnos: 500ml vrhnja + 200-250gr čokolade, što više kakaa u čokoladi, to bolje, a jednom sam dodala u smjesu 125gr maslaca, trebalo mi količine i bila je dobra. (prije maslaca se treba dooobro ohladiti i nakon dodavnaja putera se miksa). Uglavnom, duplo više vrhnja od čokolade.


eh interesuje me, jeli to vrhnje za slag umutim i dodam istopljenu cokoladu ili....mozeli to pod fondant


Nije draga. Stavis ga u serpu i na sporet i zagrijavas ga, prije nego sto prokljuca skines  i prelijes preko cokolade ili u to dodas cokoladu i mijesas dok se ne istopi. Ostavis da se ohladi skroz i onda mutis mikserom. SUper bude krem.



e hvala draga znaci stavim slatko vrhnje da ga zagrijem i stavim cokoladu da se istopi ok....i onda kad se ohladi trebam li stavljati margarin za kremu mozeli tu bilo koja cokolada ili samo za kuhanje znaci da krema moze pod fondant....

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Fondant 2
3.4.2012 12:24:29   
Esmeralda

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

torta moja, sto se da primjetiti zbog mnogo nepravilnosti user posted image
ali zato su figurice by Mia savrsene user posted image HVALA!
user posted image


wau odlicna torta a figurice su ekstrauser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Fondant 2
3.4.2012 12:28:54   
Honey3
Visnja torta je super,mogu misliti kako je Asja sretna,zbog njenih omiljenih junakauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Fondant 2
3.4.2012 12:37:20   
bebacha
Ziki napravis tortu navece,a fondan ujutru.nema ovdje previse posla.
ako treba pomoc zoviuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Fondant 2
3.4.2012 13:22:32   
Amam
Visnja meni torta super izgleda,a figurice su user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Fondant 2
3.4.2012 13:35:29   
ziki
IZVORNA PORUKA: bebacha

Ziki napravis tortu navece,a fondan ujutru.nema ovdje previse posla.
ako treba pomoc zoviuser posted image

user posted image ako vidis u petak oko 2 moj br.tel znaj sta je u pitanjuuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Fondant 2
3.4.2012 13:44:45   
mala_sa
Visnja torta je user posted image user posted image

Ziki za fondan ti treba oko pola sata, al racunaj i Butter cream, nju isto moras umiksati i namazati na tortu. Ne znam kako ce te momci slusati, mozda da navece prije spavanja napravis fondan, i dobro ga umotas u providnu foliju, sutra dan ce takodjer biti super za raditi.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Fondant 2
3.4.2012 20:45:50   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

torta moja, sto se da primjetiti zbog mnogo nepravilnosti user posted image
ali zato su figurice by Mia savrsene user posted image HVALA!
user posted image


predivna i preukusna user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Fondant 2
3.4.2012 22:54:47   
Hanady RR
Dječiji hor princess krofne slavio je 20 godina...
a djeca su piželjela svom mentoru pokloniti tortu...jedna mama tj.ja odlučila sma djeci ipuniti želju...pa evo fondantica od user posted image za poklon od dječice
http://www4.slikomat.com/11/0403/o6h-SL7302.jpg
http://www4.slikomat.com/11/0403/ofm-SL7302.jpg
http://www4.slikomat.com/11/0403/hoh-SL7302.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Fondant 2
3.4.2012 23:13:02   
Amam
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dječiji hor princess krofne slavio je 20 godina...
a djeca su piželjela svom mentoru pokloniti tortu...jedna mama tj.ja odlučila sma djeci ipuniti želju...pa evo fondantica od user posted image za poklon od dječice
http://www4.slikomat.com/11/0403/o6h-SL7302.jpg
http://www4.slikomat.com/11/0403/ofm-SL7302.jpg
http://www4.slikomat.com/11/0403/hoh-SL7302.jpg


Kao i uvijek vrijedna Hanady,bas je fina user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Fondant 2
3.4.2012 23:21:41   
Honey3
ma bravo Hanady,super jeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Fondant 2
3.4.2012 23:25:30   
R&T@
Hanady, user posted image

Prigodno slozene boje, detalji super...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Fondant 2
4.4.2012 6:09:22   
ElmaB
Baš je lijepa tortica.user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Fondant 2
4.4.2012 11:15:26   
mala_sa
Hanady divna ti je ova tortica user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Fondant 2
4.4.2012 11:20:29   
Lady26
Hanady user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Fondant 2
4.4.2012 11:25:11   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dječiji hor princess krofne slavio je 20 godina...
a djeca su piželjela svom mentoru pokloniti tortu...jedna mama tj.ja odlučila sma djeci ipuniti želju...pa evo fondantica od user posted image za poklon od dječice
http://www4.slikomat.com/11/0403/o6h-SL7302.jpg
http://www4.slikomat.com/11/0403/ofm-SL7302.jpg
http://www4.slikomat.com/11/0403/hoh-SL7302.jpg

Ma predivna je,pogotovo sto je od srcauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Fondant 2
4.4.2012 18:20:50   
minie
IZVORNA PORUKA: Esmeralda


IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: Esmeralda


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja radim ovaj odnos: 500ml vrhnja + 200-250gr čokolade, što više kakaa u čokoladi, to bolje, a jednom sam dodala u smjesu 125gr maslaca, trebalo mi količine i bila je dobra. (prije maslaca se treba dooobro ohladiti i nakon dodavnaja putera se miksa). Uglavnom, duplo više vrhnja od čokolade.


eh interesuje me, jeli to vrhnje za slag umutim i dodam istopljenu cokoladu ili....mozeli to pod fondant


Nije draga. Stavis ga u serpu i na sporet i zagrijavas ga, prije nego sto prokljuca skines  i prelijes preko cokolade ili u to dodas cokoladu i mijesas dok se ne istopi. Ostavis da se ohladi skroz i onda mutis mikserom. SUper bude krem.



e hvala draga znaci stavim slatko vrhnje da ga zagrijem i stavim cokoladu da se istopi ok....i onda kad se ohladi trebam li stavljati margarin za kremu mozeli tu bilo koja cokolada ili samo za kuhanje znaci da krema moze pod fondant....


Ja radila po uputama od palacinken user posted image bez putera i margarina i stavila cokoladu za kuhanje i nasla neku kod sveki 80% kakaa, niko je nije htio pojesti user posted image , ugl sto vise kakaa to bolje. A mozes umiksati i malo putera ako ti treba vise kreme, ali kad se skroz fil ohladi.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *