|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
9.12.2011 12:43:46   
Ombra
i meni je tara lijepo ali muz se nesto necka....
zone je moj prijedlog...po onom filmu...zone zamfirova....ali nece to bit hahaha





(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Ženska imena
9.12.2011 13:02:24   
zeze
Mi kad smo trazili ime za nasu user posted image ja koje god sam rekla M je nasao neki nadimak ili izgovor da mu se ne svidja. Vrh je bio kad je na moj prijedlog Taida rekao da ga podsjeca na deterdzent. 

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Ženska imena
9.12.2011 13:57:55   
Ombra
IZVORNA PORUKA: zeze

Mi kad smo trazili ime za nasu user posted image ja koje god sam rekla M je nasao neki nadimak ili izgovor da mu se ne svidja. Vrh je bio kad je na moj prijedlog Taida rekao da ga podsjeca na deterdzent. 


hahahaha dobar je...i moj ima tih ispada...

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Ženska imena
9.12.2011 14:01:59   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Ombra

a sto je asja popularnouser posted image ...bum asja dakle...anw...meni ga roditelji dali prije  29 godinauser posted image
neko napisa neposulsne sve asje...ja spadam u tu statistikuuser posted image

anw.... posto cekamo cujicu...imena u opticaju....sara, soraja, lena, tara, zoe, zone, luna, aurora, dalal, fedra....sad za sad soraja vodi



user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Ženska imena
9.12.2011 14:04:27   
selebriti

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Uvijek mi je bilo lakse izabrati musko ime nego zensko. Dok nisam bila u  bračnim vodama, od ženskih mi se sviđala Ajna i Asja, ali sam ih u međuvremenu 'isfurala' :). Sada mi se sviđaju: Ejna, Tajra, Majda, Danija, Dena, Alina, Emina. Za sada vodi Tajra, pa vidjet ćemo do aprila :) 


Tajra je prelijepo ime user posted image user posted image Navijam za njega...
I Alina mi je lijepo, ali djeca je uvijek mogu zezati malina i sl.


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Ženska imena
9.12.2011 14:54:22   
Galicia
Svidja mi se Zone. Neki dan sam upoznala prelijepu zenu po imenu Gala. Nekako sam se sva rastopila kad sam cula za to ime.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Ženska imena
10.12.2011 22:57:33   
mina23
Evo moih imena: ako budem imala curicu zvace se Dilara ili Mina, a za djecaka jos neznamuser posted image , et pa vidjet cemo user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Ženska imena
25.12.2011 22:17:41   
rose
IZVORNA PORUKA: Ombra

a sto je asja popularnouser posted image ...bum asja dakle...anw...meni ga roditelji dali prije  29 godinauser posted image
neko napisa neposulsne sve asje...ja spadam u tu statistikuuser posted image

anw.... posto cekamo cujicu...imena u opticaju....sara, soraja, lena, tara, zoe, zone, luna, aurora, dalal, fedra....sad za sad soraja vodi



ja imam jednu Soraju user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Ženska imena
14.2.2012 12:25:42   
škorpija
Mene interesira ima Majra, ne znam da li je ispravna verzija Maira, meni je ljepše sa J, zan li neko kojeg je porjekla i šta znači to ime

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Ženska imena
14.2.2012 23:34:30   
Raniya
Pozdrav...:-) Prelijepa imena si odabrala, ni ime tvog muža nije loše, naprotiv...Aisha :)! Prekrasno zvuči, što da ne ;-) Prije par mjeseci sam imala priliku upoznati jednu malu djevojčicu pod tim imenom, premedena je!:-) Puno sreće...:-)

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Ženska imena
14.2.2012 23:41:53   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

Mene interesira ima Majra, ne znam da li je ispravna verzija Maira, meni je ljepše sa J, zan li neko kojeg je porjekla i šta znači to ime


Jesu li to neke pripreme u toku user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Ženska imena
21.2.2012 13:31:19   
Monaa
Ja imam bas problem oko odabira imena. Kada sam zatrudnila muz i ja smo poceli smisljati imena i najvise nam se od zenskih svidjelo Mona a s obzirom da sam imala predosjecaj da je curica tako sam se bebici i obracala. Medjutim kada smo roditeljima rekli kako namjeravamo dati ime poludjeli su jer nije muslimansko. Apsolutno svi su reagovali jako ruzno na ime, tako da mi nije preostalo nista drugo nego da trazim novo. A i nasla sam da Mona ima jako ruzno znacenje na talijanskom i meksickom. Sada su u opciji Nejla ili Asja, ali dzaba meni je ova bebica i dalje Mona i nikako ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da joj to nece biti ime bez obzira i na znacenje na navedenim jezicima. Pokusavam da joj se obracam sa Nejla ili Asja ali jednostavno ne ide. user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 412
   [Obrisana poruka]
21.2.2012 13:39:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Monaa)
  Neposredna veza do poruke: 413
   [Obrisana poruka]
21.2.2012 13:40:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Ženska imena
21.2.2012 13:47:44   
Monaa
Naravno da cemo na kraju muz i ja dati ime, ali bas mi nekako bez veze sto su mi svi reagovali jako ruzno na ime djeteta, nekako su mi svezali bas bez veze osjecaj. Ne bih bas voljela ni da mi slazu face na ime curice. Nasla sam i ja to znacenje i bas mi se svidja Zelja. Jedino je malo problem za talijanski (zenski spolni organ) i na meksickom (majmun).

< Poruku je uredio Monaa -- 21.2.2012 13:49:10 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 415
   [Obrisana poruka]
21.2.2012 13:51:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Monaa)
  Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Ženska imena
21.2.2012 13:53:44   
R&T@
Mona, kad sam ja davala djevojcicama imena (vidis u potpisu koja) ista je reakcija bila...
Cak su mi rekli da se niko tako ne zove i da nikada nece upamtiti...user posted image

Vjeruj, vrlo brzo su promijenili pricu, i sad se jos hvale po komsiluku kako im se unuke zovuuser posted image

Ti biraj sama, i samo tako ces biti zadovoljna...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Ženska imena
21.2.2012 14:00:23   
Monaa
Hvala vam, sad ste me ohrabrile, ma necu ja njima vise nista govoriti, samo donesem rodni list i kazem tako i tako se zove, pa ko hoce neka se navikava. user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Ženska imena
21.2.2012 14:56:06   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mona, je žensko ima koje ima četiri porijekla, pa tako i četiri značenja:

1. arapsko, sa značenjem želja,
2. englesko, sa značenjem mala plemenita osoba,
3. sanskritsko, sa značenjem sama i
4. Irsko, sa značenjem, aristokratska osoba.

Nađoh na netu!user posted image



http://www.mullasadra.ba/index.php?option=com_javoice&view=items&layout=item&cid=385&type=2&Itemid=268

I to na site koji počinje sa Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuh. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Ženska imena
21.2.2012 15:02:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mona, je žensko ima koje ima četiri porijekla, pa tako i četiri značenja:

1. arapsko, sa značenjem želja,
2. englesko, sa značenjem mala plemenita osoba,
3. sanskritsko, sa značenjem sama i
4. Irsko, sa značenjem, aristokratska osoba.

Nađoh na netu!user posted image



http://www.mullasadra.ba/index.php?option=com_javoice&view=items&layout=item&cid=385&type=2&Itemid=268

I to na site koji počinje sa Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuh. user posted image

samo sto ga arapi izgovaraju kao Muna

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Ženska imena
21.2.2012 22:50:59   
Dz3ni
MM i ja smo se odlučili za jedno sasvim "obično" ime: ELMA ukoliko naravno bude user posted image
Odluka je pala nakon što smo oboje zaključili da znamo jako puno osoba sa tim imenom i sve bez izuzetka su baš sretne u životu. Malo me čudno pogledaju kada kažem koje smo ime izabrali, kao previše je obično...ali šta nas briga, važno je da se nama sviđa, mi znamo zašto smo se za to ime odlučili i šta nama predstavlja. user posted image
Mislim da isključivo roditelji trebaju o tome odlučivati, a ne neki stariji članovi porodice i slično, što je čest slučaj.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Ženska imena
21.2.2012 23:11:56   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

MM i ja smo se odlučili za jedno sasvim "obično" ime: ELMA ukoliko naravno bude user posted image
Odluka je pala nakon što smo oboje zaključili da znamo jako puno osoba sa tim imenom i sve bez izuzetka su baš sretne u životu. Malo me čudno pogledaju kada kažem koje smo ime izabrali, kao previše je obično...ali šta nas briga, važno je da se nama sviđa, mi znamo zašto smo se za to ime odlučili i šta nama predstavlja. user posted image
Mislim da isključivo roditelji trebaju o tome odlučivati, a ne neki stariji članovi porodice i slično, što je čest slučaj.

Najlijepse ime na svijetu. Zaista je lijepo,njezno,kratko.... Moja seka se zove Elma.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Ženska imena
21.2.2012 23:22:24   
Dz3ni
Najlijepse ime na svijetu. Zaista je lijepo,njezno,kratko.... Moja seka se zove Elma.

Potpuno se slažemo, hehehe user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Ženska imena
21.2.2012 23:48:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

MM i ja smo se odlučili za jedno sasvim "obično" ime: ELMA ukoliko naravno bude user posted image
Odluka je pala nakon što smo oboje zaključili da znamo jako puno osoba sa tim imenom i sve bez izuzetka su baš sretne u životu. Malo me čudno pogledaju kada kažem koje smo ime izabrali, kao previše je obično...ali šta nas briga, važno je da se nama sviđa, mi znamo zašto smo se za to ime odlučili i šta nama predstavlja. user posted image
Mislim da isključivo roditelji trebaju o tome odlučivati, a ne neki stariji članovi porodice i slično, što je čest slučaj.

super imeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Ženska imena
21.2.2012 23:56:24   
Dz3ni
super ime


Baš ti hvala user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *