|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ženska imena
12.8.2011 15:34:27   
Leena
Hannica, vjerovala ili ne, ja imam 13 godina mlađu sestru kojoj sam ja dala ime Emina, i imam kćerku Esmuuser posted image , eto ni ja ih nisam razdvojila, samo je Emina 12 godina čekala Esmuuser posted image , eto manja razlika između tetke i sestricne, nego između sestarauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Ženska imena
12.8.2011 15:37:22   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: damma

Esma
ja dvaput htjela Esmu i nedade mi se, ko zna možda treći put aBd

Esma i Emina user posted image
Ta imena su mi predivna,da nosim dvije djevojcice vjerovatno bi ima dala ta imena po mojim prijateljicama blizankama,ovako necu da ih razdvajam,njih dvije su mi uvjek isle u paketu.user posted image



Esma i Emin?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Ženska imena
12.8.2011 15:42:27   
Lejla Ka
Kod mene se ime sina nastavlja na ime kčeri EmiNamik user posted image Ovo sam skontala tek nakon što sam im oboma dala imena. Zezam se da će treće morati biti Ikbal/a user posted image
Kod rođaka se glasalo za ime mlađeg sina i stariji sin predloži jedno baš lijepo ime koje su odmah prihvatili. Kad su pitali starijeg zašto je predložio baš to ime on je odgovorio da se ono sastoji od njihovih inicijala, i fakat ime se sastojalo od inicijala imena mame, babe i starijeg sina. Da vam ne pričam zijan kojeg su doživjeli kad su gledali film o tome kako je stariji sin bio novorođenče i kad je ljekar na filmu starijeg sina oslovio imenom mlađeg (roditelji to tad nisu ni primjetili, niti se kasnije sječali)


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Ženska imena
19.8.2011 0:45:57   
treciputmama
evo mene opet...ja svojoj ljepotici dadoh ime Amina i ispunih svoju zelju iz djetinjstva...nadam se da ce bit bas pouzdana i povjerljiva kao sto je znacenje ako Bogda....a za imena mislim da znacenja imaju neke veze sa nasim karakterima...prva kcerka mi se zove ilma-znanje, nauka.... i bas je u skladu s stim, pametnica, zainteresoovana za sve, brzo pamti, povezuje, uporedjuje ...bas ko pravi naucnik...sin mi hanan-ljubav , njeznost , simpatija....upravo takav...maza kao djevojcica, ma njeznica prava....
a evo nekih mojih imena za djevojcice koja su bila u opticaju: Nahla, Asja, Ubejda, Nadija, Aisa, Esma, Fatima, Merjem, Halima, Farah, Nudzejma.....ma ima ih jos.....user posted image user posted image

_____________________________

10.10.2005. rodila se moja ljepotica- nasa prva sreca
07.07.2009. obradovani smo po drugi put- stigao je jedan momak....
18.07.2011. jos jedna ljepotica se pridruzila sretnoj porodici...

eto...jedna veeeeelika sretna porodica, hvala Allahu dz.s

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Ženska imena
19.8.2011 9:19:04   
palachinken
treciputmama, lijepa imena user posted image Mi smo onda bile skupa u porodilistu user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu treciputmama)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Ženska imena
19.8.2011 9:20:47   
manuela RR
Meni se sviđa ime Džejla...user posted image
jedino koliko sam upućena nema nikakvo značenje ili se varam?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Ženska imena
19.8.2011 12:20:15   
najjda
mojoj curici smo htjeli dati ime elina al bi kao bi,a sviđa mi se elina,nora,bahar(kod drugarice novopečene mame po seriji iz ezela bahar)
a abd ja još malo pa drugo i ako bude curica(što znam da će biti user posted image ) biće elina

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Ženska imena
20.8.2011 1:13:10   
treciputmama
palachinken mislim da nismo, jedino ako si ranije dosla...ja sam se porodila 18.7 u 13.59 a izasla 19.7 oko 13.30.....user posted image user posted image


_____________________________

10.10.2005. rodila se moja ljepotica- nasa prva sreca
07.07.2009. obradovani smo po drugi put- stigao je jedan momak....
18.07.2011. jos jedna ljepotica se pridruzila sretnoj porodici...

eto...jedna veeeeelika sretna porodica, hvala Allahu dz.s

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Ženska imena
30.8.2011 5:51:06   
chantal
Da li neko zna značenje imena Amani?

(odgovor članu treciputmama)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Ženska imena
30.8.2011 19:38:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chantal

Da li neko zna značenje imena Amani?


mislim da je znacenje zelja (wish, desire)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Ženska imena
30.8.2011 20:17:06   
InLove

IZVORNA PORUKA: manuela

Meni se sviđa ime Džejla...user posted image
jedino koliko sam upućena nema nikakvo značenje ili se varam?


Dzejla je skraceno ime od Dzejlana, sto znaci Gazela user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Ženska imena
7.10.2011 10:54:12   
selebriti
IZVORNA PORUKA: lillyy85

Ena,Ema,Emma,Sara,Sarah,Uma,Umma,Hana,Hanadi,Amani,Zara,Ismihan,Šejma,Esma i mnoooga druga-mada mislim da će našauser posted image   ako bude user posted image  najvjerovatnije biti Ema ili  Hana user posted image


Jeste da je star post ali odličan izbor imena, baš po mom ukusu, ... izbacila bih možda dva samo, ...user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Ženska imena
26.10.2011 23:50:58   
*dea*
meni je Dea najljepse zensko ime i jedva cekam da rodim jednu djevojcicuuser posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Ženska imena
14.11.2011 22:01:26   
lejlaze
u januaru ocekujemo aBd jednu djevojcicu kojoj smo odlucili dati ime Asja.
A imamo trogodisnjeg djecaka koji se zove Daris


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu *dea*)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Ženska imena
14.11.2011 22:16:52   
Leena
meni je Dea najljepse zensko ime i jedva cekam da rodim jednu djevojcicu
Ja sam daidžinica jednoj predivnoj maloj Deici user posted image

< Poruku je uredio Leena -- 14.11.2011 22:20:01 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Ženska imena
7.12.2011 21:48:05   
Ombra
a sto je asja popularnouser posted image ...bum asja dakle...anw...meni ga roditelji dali prije  29 godinauser posted image
neko napisa neposulsne sve asje...ja spadam u tu statistikuuser posted image

anw.... posto cekamo cujicu...imena u opticaju....sara, soraja, lena, tara, zoe, zone, luna, aurora, dalal, fedra....sad za sad soraja vodi

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Ženska imena
7.12.2011 22:12:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Ombra

a sto je asja popularnouser posted image ...bum asja dakle...anw...meni ga roditelji dali prije  29 godinauser posted image
neko napisa neposulsne sve asje...ja spadam u tu statistikuuser posted image

anw.... posto cekamo cujicu...imena u opticaju....sara, soraja, lena, tara, zoe, zone, luna, aurora, dalal, fedra....sad za sad soraja vodi


ja navijam za Lena i Lunauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Ženska imena
7.12.2011 22:28:20   
chantal
IZVORNA PORUKA: Ombra

a sto je asja popularnouser posted image ...bum asja dakle...anw...meni ga roditelji dali prije  29 godinauser posted image
neko napisa neposulsne sve asje...ja spadam u tu statistikuuser posted image

anw.... posto cekamo cujicu...imena u opticaju....sara, soraja, lena, tara, zoe, zone, luna, aurora, dalal, fedra....sad za sad soraja vodi

  

Zone?
Glasam za Saru  user posted image

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Ženska imena
7.12.2011 22:29:24   
chantal
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: chantal

Da li neko zna značenje imena Amani?


mislim da je znacenje zelja (wish, desire)


Tek sad vidim odg user posted image   hvala ipak!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Ženska imena
8.12.2011 15:23:37   
raja_ringe
Uvijek mi je bilo lakse izabrati musko ime nego zensko. Dok nisam bila u  bračnim vodama, od ženskih mi se sviđala Ajna i Asja, ali sam ih u međuvremenu 'isfurala' :). Sada mi se sviđaju: Ejna, Tajra, Majda, Danija, Dena, Alina, Emina. Za sada vodi Tajra, pa vidjet ćemo do aprila :) 

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Ženska imena
8.12.2011 15:27:29   
balasgirl
IZVORNA PORUKA: Ombra

a sto je asja popularnouser posted image ...bum asja dakle...anw...meni ga roditelji dali prije  29 godinauser posted image
neko napisa neposulsne sve asje...ja spadam u tu statistikuuser posted image

anw.... posto cekamo cujicu...imena u opticaju....sara, soraja, lena, tara, zoe, zone, luna, aurora, dalal, fedra....sad za sad soraja vodi




Zoe mi je vrh. I Tara nije loše.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Ženska imena
8.12.2011 17:23:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Uvijek mi je bilo lakse izabrati musko ime nego zensko. Dok nisam bila u  bračnim vodama, od ženskih mi se sviđala Ajna i Asja, ali sam ih u međuvremenu 'isfurala' :). Sada mi se sviđaju: Ejna, Tajra, Majda, Danija, Dena, Alina, Emina. Za sada vodi Tajra, pa vidjet ćemo do aprila :) 

a meni bas muska imena sva bezvezeuser posted image bas imamo slican ukus, ne mogu vjerovati, i ja dok se nisam udala godinama govorila da bi mi se kcerka zvala ajnauser posted image a kad ostadoh trudna nekako mi nije palo napamet-isfurala to imeuser posted image a ova zenska imena sto si navela mi se sva svidjaju, super ukususer posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Ženska imena
8.12.2011 17:25:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: balasgirl

IZVORNA PORUKA: Ombra

a sto je asja popularnouser posted image ...bum asja dakle...anw...meni ga roditelji dali prije  29 godinauser posted image
neko napisa neposulsne sve asje...ja spadam u tu statistikuuser posted image

anw.... posto cekamo cujicu...imena u opticaju....sara, soraja, lena, tara, zoe, zone, luna, aurora, dalal, fedra....sad za sad soraja vodi




Zoe mi je vrh. I Tara nije loše.


a mene zoe podsjeca na zoo vrt- nije mi nikako za nase prostore

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Ženska imena
9.12.2011 9:20:03   
raja_ringe
IZVORNA PORUKA: teacher75



a meni bas muska imena sva bezvezeuser posted image bas imamo slican ukus, ne mogu vjerovati, i ja dok se nisam udala godinama govorila da bi mi se kcerka zvala ajnauser posted image a kad ostadoh trudna nekako mi nije palo napamet-isfurala to imeuser posted image a ova zenska imena sto si navela mi se sva svidjaju, super ukususer posted image




:) hvala, i tvoj izbor za curicu je super, a i ona je med (predpostavljam da je ovo Lana na avataru)


_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Ženska imena
9.12.2011 9:33:14   
teacher75
jeste, hvalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *