|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant 2
24.1.2012 0:08:12   
ananas_ze
user posted image user posted image user posted image bas nocas razmisljam jel gotova ona torta sa cipelomuser posted image predobra je user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Fondant 2
24.1.2012 0:21:34   
Hannica
IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo je. Bas me namučila, ima onih torti kod kojih sve krene naopako, ali nadam se da će svidjet. Inače, ovo je zaovi za rodjendan, pa ko jos ima 'vaku snajku user posted image

user posted image

ne mogu da vjerujem da cipela nije prava...extra...svaka cast..pre,pre...predobro...sve ne samo cipela
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Fondant 2
24.1.2012 0:42:38   
SdZ
Palacinko, ne mogu da vjerujem svojim ocima. Boze dragi.user posted image Ma svaka ti cast, zeno. Prekrasna je, ali je od svega toga prekrasan tvoj talent. Bravo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Fondant 2
24.1.2012 6:11:51   
ElmaB
Prelijepa je, zaista!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Fondant 2
24.1.2012 8:25:33   
ziki
Palacinko prelijepa je, stvarno si umjetnica sa fondanom

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Fondant 2
24.1.2012 8:45:44   
gvendolina
cinko nemam rijeci,fenomenalno user posted image user posted image
blago tvojoj zaovi kada te ima takvuuser posted image  

< Poruku je uredio gvendolina -- 24.1.2012 8:46:24 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Fondant 2
24.1.2012 9:37:05   
palachinken
Hvala user posted image
Krema me najviše zeznula, nije se stegla, a nisam imala zivaca/vremena da pravim novu, pa je kutija postala torba, malo se sLJegla user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Fondant 2
24.1.2012 9:48:51   
Nedi
Wow
Palačinko sta je ovdje pravo, a sta se jede? Hajde priznaj da si stavila pravu kutiju i cipelicuuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Fondant 2
24.1.2012 9:59:38   
leli§
user posted image  woooow

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Fondant 2
24.1.2012 10:11:42   
Hanady RR
dobrauser posted image user posted image user posted image
palachinken svaka častuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Fondant 2
24.1.2012 10:31:40   
dush
IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo je. Bas me namučila, ima onih torti kod kojih sve krene naopako, ali nadam se da će svidjet. Inače, ovo je zaovi za rodjendan, pa ko jos ima 'vaku snajku user posted image

user posted image


Ciiiiinkooooooooooooooooooo hocu i ja ovako user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zeno, sto ti ne otvoris kolacaru? I jos da te dodatno snimaju na TVu, kao neki show, kao sto oni ameri imaju, sto prave tortice.... Sa ovim talentom ti bi se obogatila!!!!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Fondant 2
24.1.2012 10:32:59   
mamine oci
user posted image palachinken user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Fondant 2
25.1.2012 9:13:52   
ElmaB
Ženice, evo i ovdje da Vam postavim pitanje: HITNO mi treba vatromet za tortu! Prošli put sam kupovala u Bingu, ali sinoć sam išla i nemaju ih. Please ako neko zna gdje ima baš mi je frka.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Fondant 2
25.1.2012 9:26:10   
Nedi
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Ženice, evo i ovdje da Vam postavim pitanje: HITNO mi treba vatromet za tortu! Prošli put sam kupovala u Bingu, ali sinoć sam išla i nemaju ih. Please ako neko zna gdje ima baš mi je frka.


Bilo je u FIS-u vidjela sam za N.godinu ne znam da li sada ima

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Fondant 2
25.1.2012 9:31:19   
ElmaB
U kojem Fisu? U Vitezu?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Fondant 2
25.1.2012 10:02:27   
Nedi
IZVORNA PORUKA: ElmaB

U kojem Fisu? U Vitezu?


U Vitezu, vjeovatno ima i u SA

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Fondant 2
25.1.2012 10:03:25   
ElmaB
Hvala ti, Vitez mi je daleko. Zna li još neko?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Fondant 2
25.1.2012 10:13:38   
emi7908
Ženice, evo i ovdje da Vam postavim pitanje: HITNO mi treba vatromet za tortu! Prošli put sam kupovala u Bingu, ali sinoć sam išla i nemaju ih. Please ako neko zna gdje ima baš mi je frka.


ne znam tačno na koji misliš ali ja vidjela neki dan u marketu, u mom kvartu - Ilidža....user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Fondant 2
25.1.2012 10:16:07   
ElmaB
Gdje na Ilidži, daj mi tačno objasni, jer ja sam trenutno na Ilidži, pa da odletim?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Fondant 2
25.1.2012 20:45:00   
Hannica
Da i ja svoju tortica reklamiram user posted image ,nista posebno,ali od koga je dobra je.user posted image Ponosna sam na sebe sto sam i ovo uspjela.user posted image
user posted image
Ljubavi hepi brzdej.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Fondant 2
25.1.2012 20:45:50   
Hanady RR
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Fondant 2
25.1.2012 20:48:18   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica

Da i ja svoju tortica reklamiram user posted image ,nista posebno,ali od koga je dobra je.user posted image Ponosna sam na sebe sto sam i ovo uspjela.user posted image
user posted image
Ljubavi hepi brzdej.user posted image



Super je! Sretan rodjendan tm!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Fondant 2
25.1.2012 21:01:47   
Hannica
Hvala vam.user posted image Ja sam zadovoljna,nisam htjela sebi zadavati neke teske zadatke pa da bude nikakva,vise volim nesto jednostavno ali da je sve na svom mjestu.user posted image (ovo sto su slova malo ukoso,to tako treba.user posted image user posted image )

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Fondant 2
26.1.2012 20:05:52   
Ninushka
Bravo Palačinko Bravo Hannice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Činko, sjećam se one tvoje za svekra, pa sad za zaovu...eeeeeh kakvu oni snajku imaju...za 10...

Hannice ja koliko sam upućena ti imaš 3 mala anđelčića....Svaka ti čast trodupla mamice!!!user posted image Ja se s ovim jednim švrćom kanim napraviti nešto, ali nikad ništa, bome ću i da odustanem kraj ovim umjetnina.... user posted image

ne bih da favorizujem ali  veliki pozzz mojim zeničankama.....go girls user posted image ..... mammas ;)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Fondant 2
26.1.2012 20:50:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ninushka

Bravo Palačinko Bravo Hannice....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Činko, sjećam se one tvoje za svekra, pa sad za zaovu...eeeeeh kakvu oni snajku imaju...za 10...

Hannice ja koliko sam upućena ti imaš 3 mala anđelčića....Svaka ti čast trodupla mamice!!!user posted image Ja se s ovim jednim švrćom kanim napraviti nešto, ali nikad ništa, bome ću i da odustanem kraj ovim umjetnina.... user posted image

ne bih da favorizujem ali  veliki pozzz mojim zeničankama.....go girls user posted image ..... mammas ;)


user posted image sa ovim boldiranim se zaista slažem..imaju neki poseban šlif zaista za fondantice...svaka im je umetničko djelo...user posted image
mora d aje kod vas ovaj glicerin bolji majkemiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *