|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  837 838 [839] 840 841   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:52:47   
Mirkica

Anilda pa jesi li isla doktoru radila test ???? kdo mene kaze da je cista popila sam tablete ali jos nista


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20951
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:53:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

isto radim i ja, a šta radiš kad se ispeče? mislim premažeš ga nečim, staviš da se istišti u rerni, zamotaš u kesu i sl???
Ja iskljucim rernu nakon 15.20 min zavisno koliki je hljeb. I ostvavim hljeb u rerni dok se rehna ne ohladi.



i bude super mekan?



onda ga poprskaj sa ruke vodom savij u salvetu il stoljnka i nek ohladi...

kad ga načneš onda ha sa salvetom u sei čuvaj d abude svjež dok ga ima.


a možeš ga nakon pečenja i puterom rpemazati i staviti us alvetu da s eohladi


Pahuljice i ja pravim upravo tako hljeb
Hanady jel puter omekša koricu?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:54:16   
bananica
ja kupujem hljeb, sto je sigurno, sigurno jeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:54:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

haj upali mozdane...kad si je zadnji put koristila i gdje


ovim redoslijedom, u banci je podigla, stara istekla pa novu dobila, platila nakon toga u modiani i merkatoru, i koliko znam nigdje vise, znaci u novcaniku stajala, a to placanje je bilo prije 10 dana
po meni jedino logicno rjesenje jeste da mi je D izvadila i negdje zabacila



jel joj znas stekove...ja otprilike znam gdje A. steka stvari..pa tamo najcesce i nadjem...tipa radijatri, police sa knjigama i tako to...a tvoja bi mogla i odgovoritiuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 20954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:55:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

isto radim i ja, a šta radiš kad se ispeče? mislim premažeš ga nečim, staviš da se istišti u rerni, zamotaš u kesu i sl???
Ja iskljucim rernu nakon 15.20 min zavisno koliki je hljeb. I ostvavim hljeb u rerni dok se rehna ne ohladi.



i bude super mekan?



onda ga poprskaj sa ruke vodom savij u salvetu il stoljnka i nek ohladi...

kad ga načneš onda ha sa salvetom u sei čuvaj d abude svjež dok ga ima.


a možeš ga nakon pečenja i puterom rpemazati i staviti us alvetu da s eohladi


Pahuljice i ja pravim upravo tako hljeb
Hanady jel puter omekša koricu?



da..omekša je...

haljeb je najvažnije dobro ispeći...treba znati da hljev treba imati temperaturu koja neće zagoriti koricu...
znači pečeš ga najprije na jačoj a onda smanjiš temperaturu d aga dopečeš...
ostaviš da se tišti u ugašenoj rerni
i ond anamžeš puterom i staviš u alsevtu il stoljnjak dok s ene ohladi...nemoj odmah u kesu potparit će

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:55:55   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:55:57   
Ninushka
Drage moje, da vam dječica što prije ozdrave....

ja se baš čudim kako se ovo moje malo pile još uvijek nije razbolilo, pa se bojim da ne ureknem....nadam se da se neće ni razboljeti..... Imao je prije par mjeseci 3 dana visoku temperaturu, kada je spala 3. dan više se nije ni javila i od tada hvala Bogu ništa se nije javilo. Muke smo tada mučili, i nema ništa gore do toga kada je dijete bolesno...pa neka vam dušice što prije ozdrave...

Vidim Jelena ti se još uvijek boriš s virusima, nadam se da će brzo proći....

Ja moram da se pojadam i požalim na leđa, bole me već 10ak dana sigurno, ništa ne pomaže ni masaža ni kreme ni vrući pojasevi ma ništa, ne znam da li je zbog toga što S tu i tamo podignem, ali ozbiljno razmišljam da se javim doktoru....





(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 20957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:56:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

haj upali mozdane...kad si je zadnji put koristila i gdje


ovim redoslijedom, u banci je podigla, stara istekla pa novu dobila, platila nakon toga u modiani i merkatoru, i koliko znam nigdje vise, znaci u novcaniku stajala, a to placanje je bilo prije 10 dana
po meni jedino logicno rjesenje jeste da mi je D izvadila i negdje zabacila



jel joj znas stekove...ja otprilike znam gdje A. steka stvari..pa tamo najcesce i nadjem...tipa radijatri, police sa knjigama i tako to...a tvoja bi mogla i odgovoritiuser posted image



ona kaze da nije uzimalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:57:32   
tekja
Dadada je l' Andrej i promukao?
Kaze danas dr. - sta je ovo citav dan mi djeca dolaze sa istim simptomima, kasalj-promuklostuser posted image ...naletio virus...

Al' evo snijega, hB...da potrajeuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:57:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

isto radim i ja, a šta radiš kad se ispeče? mislim premažeš ga nečim, staviš da se istišti u rerni, zamotaš u kesu i sl???
Ja iskljucim rernu nakon 15.20 min zavisno koliki je hljeb. I ostvavim hljeb u rerni dok se rehna ne ohladi.



i bude super mekan?



onda ga poprskaj sa ruke vodom savij u salvetu il stoljnka i nek ohladi...

kad ga načneš onda ha sa salvetom u sei čuvaj d abude svjež dok ga ima.


a možeš ga nakon pečenja i puterom rpemazati i staviti us alvetu da s eohladi


Pahuljice i ja pravim upravo tako hljeb
Hanady jel puter omekša koricu?



da..omekša je...

haljeb je najvažnije dobro ispeći...treba znati da hljev treba imati temperaturu koja neće zagoriti koricu...
znači pečeš ga najprije na jačoj a onda smanjiš temperaturu d aga dopečeš...
ostaviš da se tišti u ugašenoj rerni

i ond anamžeš puterom i staviš u alsevtu il stoljnjak dok s ene ohladi...nemoj odmah u kesu potparit će
kod mene je ovo tajna dobrog hljeba, a budem probala i taj Jelin recept premazivanja jogurtom.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:00:24   
veeseelaa
Ja moram da se pojadam i požalim na leđa, bole me već 10ak dana sigurno, ništa ne pomaže ni masaža ni kreme ni vrući pojasevi ma ništa, ne znam da li je zbog toga što S tu i tamo podignem, ali ozbiljno razmišljam da se javim doktoru....


mene su ledja boljela užasno (gornji dio) neprestano jedo 6-7 mjeseci i to na odredjenom mjestu, nisam mogla da se namjestim da spavam, budila bi se noću, spavala u poluležem stavu itd
Išla sam i na masaže, struju, fizikalne vježbe al ništa nije pomoglo
Odlučim da odem na ct kičme i nekako ispadne da idem na more i ne odoh... vratim se s mora nazovem da se naručim vele pokvario im se ct i nikako mi se ne dade
Počnem da treniram i sve me prodje
Možda da ojačaš malo leđne mišiće?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 20961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:01:35   
anidla
IZVORNA PORUKA: Mirkica


Anilda pa jesi li isla doktoru radila test ???? kdo mene kaze da je cista popila sam tablete ali jos nista



mislim da je kod mene stres u pitanju, ali svakako moram otici uraditi hormonalni status, i sistematski (papa tes, ultrazvuk itd).

radila sam test kad sam bila bolesna i trebala slikat pluca, tad je bio negativan.




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 20962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:01:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tekja

Dadada je l' Andrej i promukao?
Kaze danas dr. - sta je ovo citav dan mi djeca dolaze sa istim simptomima, kasalj-promuklostuser posted image ...naletio virus...

Al' evo snijega, hB...da potrajeuser posted image



definitvno...kod nas u mahali sva djeca slaba...ja smao mami govorim čuvaj ih sada a svjesna sma da im ja s aposla mogu donijeti...
moje su da kucnem u drvo sada...naporsto sma u čudu da nam i babyvac u peMzijiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 20963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:03:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Mirkica


Anilda pa jesi li isla doktoru radila test ???? kdo mene kaze da je cista popila sam tablete ali jos nista



mislim da je kod mene stres u pitanju, ali svakako moram otici uraditi hormonalni status, i sistematski (papa tes, ultrazvuk itd).

radila sam test kad sam bila bolesna i trebala slikat pluca, tad je bio negativan.





kako skontah obje ne dobijate mjesečnicu već par mjeseci
HITNO se javite dr




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:04:20   
Anoniman
nemogu da vjerujem kad sam tu nidje nikog il se namjerno niko ne javlja posle mog posta user posted image user posted image user posted image user posted image   nista necu se ni javljat  kad me ignoriset_euser posted image user posted image ....
lady brzo ozdravljenje L, kao i V .user posted image i A . user posted image


< Poruku je uredio felix -- 13.1.2012 23:07:30 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:04:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

Dadada je l' Andrej i promukao?
Kaze danas dr. - sta je ovo citav dan mi djeca dolaze sa istim simptomima, kasalj-promuklostuser posted image ...naletio virus...

Al' evo snijega, hB...da potrajeuser posted image


nije...barem ne jos...samo nekad kada se zakaslje bas se cuje slajm...ne kaslje on cesto...hb
ja sam mu dala bijeli sljez i sad pred spavanje cu ga namazati vaporubom...sutra kontam, ako ne bude imao temp, da budemo sto vise na snijegu...nebil sve iskasljaouser posted image ovo je moj nacin razmisljanjauser posted image user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 20966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:05:12   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady ne bih odvratna da budem, ne bih pogresno da me shvatis, ali bas zbog toga sam vise puta ti nagovjestila kakvo je stanje kod nas i sms ti poslala i na forumu pisala, da posle ne bi bilo dosli vi, a mi "zarazili" djete. Ja sam rekla i ostalim mamama kakvo je stanje i ako im ne smeta bujrum. Ja nisam tip koji cu nekom reci ne dolazi mi, ali sam uredno rekla u kakvom je stanju Ana. 

Kao prvo nista lose nisam mislila....user posted image
Drugo, pisala si da nije virus, nije bakterija i to vezano za Aninu temperaturu...A da ste svi bolesni pisala si u ponedjeljak...
Sutradan mi je M. pisala da Ana nema temperaturu vise i da je ok...
Uopste ne osudjujem ni tebe ni nikoga, niti sam tako nesto napisala zar ne?! Pitam cisto da znam sta da radim sa djetetom, mozda uopste nije to razlog...
Ali nebitno, budala sto sam pisala sta...

Laku noc vam zelim....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:09:22   
anidla
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Mirkica


Anilda pa jesi li isla doktoru radila test ???? kdo mene kaze da je cista popila sam tablete ali jos nista



mislim da je kod mene stres u pitanju, ali svakako moram otici uraditi hormonalni status, i sistematski (papa tes, ultrazvuk itd).

radila sam test kad sam bila bolesna i trebala slikat pluca, tad je bio negativan.





kako skontah obje ne dobijate mjesečnicu već par mjeseci
HITNO se javite dr





ja pretpostavljam sta je ali svakako da cu otici doktoru.

dok sam studirala bila sam pod stresom i user posted image nisam dobijala po 3-4 mjeseca....

lijecila sam se jer sam htjela jednog dana biti mama...

nakon terapije od 3 godine, sve ok, i ostanem trudna

nakon poroda uredna u dan,...

frka mi oko Noe, sekiram se puno, pa tu i tamo na poslu vazda nesto, pa moj napad...tako da sve opet prepisujem stresu i jakim emocijama...

mada, opet me prpa hvata....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:10:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Mirkica


Anilda pa jesi li isla doktoru radila test ???? kdo mene kaze da je cista popila sam tablete ali jos nista



mislim da je kod mene stres u pitanju, ali svakako moram otici uraditi hormonalni status, i sistematski (papa tes, ultrazvuk itd).

radila sam test kad sam bila bolesna i trebala slikat pluca, tad je bio negativan.





kako skontah obje ne dobijate mjesečnicu već par mjeseci
HITNO se javite dr





ja pretpostavljam sta je ali svakako da cu otici doktoru.

dok sam studirala bila sam pod stresom i user posted image nisam dobijala po 3-4 mjeseca....

lijecila sam se jer sam htjela jednog dana biti mama...

nakon terapije od 3 godine, sve ok, i ostanem trudna

nakon poroda uredna u dan,...

frka mi oko Noe, sekiram se puno, pa tu i tamo na poslu vazda nesto, pa moj napad...tako da sve opet prepisujem stresu i jakim emocijama...

mada, opet me prpa hvata....

user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:13:39   
Anoniman
Znala sam da ces se naljutiti, jbga. Ali postujem te i cijenim sto si iskrena. Vidjela si i sama u nedjelju stanje, a citala si sta sma pisala u ponedjeljak, onda nemam pojma sta si mislila pitati? Kako mogu ja znati sta ti sa djetetom da radis, JA BIH URADILA, ako nema temp ne bih je vodila dr, a ako se pojavi temp odvela bih da izvadi nalaze. Kod Ane ni u subotu ni u ponedjeljak nalaz nije pokazao ni bakteriju, ni virus, cak sta vise dr na Jezeru je rekao alergija i propisao fenistil ili flonidan. Kod Luke i u ponedjeljak i juce nalaz nije pokazao ni virus ni bakteriju, jedino mi nismo vadili nalaze, mozda smo mi pod virusom.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 20970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:13:45   
Anoniman
noa...haj ti casu crnog vina mrkni
ovo ti je lijek moje bakeuser posted image
meni nnoa u glavi...mislim...anidlauser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 13.1.2012 23:14:55 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:16:09   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

noa...haj ti casu crnog vina mrkni
ovo ti je lijek moje bakeuser posted image
meni nnoa u glavi...mislim...anidlauser posted image



kontam trebam li ti odgovoriti na post? user posted image

fakat?

taman u 00:00 mi je rodjendan, imam dva razloga da popijem user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:19:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: dadada

noa...haj ti casu crnog vina mrkni
ovo ti je lijek moje bakeuser posted image
meni nnoa u glavi...mislim...anidlauser posted image



kontam trebam li ti odgovoriti na post? user posted image

fakat?

taman u 00:00 mi je rodjendan, imam dva razloga da popijem user posted image

ja svaki put dobijm nakon njenog "lijeka" pa ti vidiuser posted image ...mislim, kad mi kasni
vjerovatno je malo do autosugestije, malo cirkulacije...a vino crno je dobro za krv...boga pitajuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 20973
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:22:21   
Ninushka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja moram da se pojadam i požalim na leđa, bole me već 10ak dana sigurno, ništa ne pomaže ni masaža ni kreme ni vrući pojasevi ma ništa, ne znam da li je zbog toga što S tu i tamo podignem, ali ozbiljno razmišljam da se javim doktoru....


mene su ledja boljela užasno (gornji dio) neprestano jedo 6-7 mjeseci i to na odredjenom mjestu, nisam mogla da se namjestim da spavam, budila bi se noću, spavala u poluležem stavu itd
Išla sam i na masaže, struju, fizikalne vježbe al ništa nije pomoglo
Odlučim da odem na ct kičme i nekako ispadne da idem na more i ne odoh... vratim se s mora nazovem da se naručim vele pokvario im se ct i nikako mi se ne dade
Počnem da treniram i sve me prodje
Možda da ojačaš malo leđne mišiće?




ma mene bole pri dnu, kažu repnjača ili trtična kost svejedno, nikada me nigdje drugo nisu boljela, uvijek na ovom mjestu, ali sada da izludim, bez prestanka danima...ne mogu da sjedim ma ništa....a evo me za kompuser posted image

Ne znam, jedni kažu možda sam se tu nahladila, ne znam, u pon, doktoru..ne gine mi.

Vidim ranije ste spominjale flašice zubiće i cuce...moj se Srđan prešaltao sa sike na flašicu bez problema....nama je to bilo za ne povjerovati jer ranije nije htio flašicu ni blizu. Pa poije 200 ml pred spavanje, probudi se ujutro, pa opet oko 100 ml, po danu čaj sok, vodu, sve na flašicu.

Mislim da je do mene što ga još nisam naučila na čašu, ali nije valjda da baš mora. Cucu nije nikada cuclao, ama baš nikada...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 23:24:48   
anidla
joj zaboravih napisati kako sam danas tuzna bila....

mm otisao danas malo do Zenice da vidi Nou....kaze ljut na njega, nije ga htio gledati, ma nista....tek kad je krenuo za Sarajevo, Noa ga jedva poljubio user posted image kako li ce biti sa mnom u nedjelju kad odem do njega....pretuzno....

mm isao i da se sisa, i poveo Nou, i kad ga je frizerka pitala hoce li se i on sisati Noa joj rekao: Netem ja titati, mama eda (necu ja sisati, mama ne da user posted image )

Sunce moje!!!!



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  837 838 [839] 840 841   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  837 838 [839] 840 841   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *