|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  802 803 [804] 805 806   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 10:34:55   
taurus
jutrouser posted image

što smo se mi jutros uspavale....probudile se u pola 10user posted image

dadada snješko vam je user posted image

hanady haljinica za slavljenicu je user posted image

naša haljinica za prvi rođendan je došla čak iz australije, fali nam još par detalja uz nju i spremne smo
kad smo kod rođendana, varijanta igraonice je propala, jer ni jedna igraonica ne može primiti samo 7 djece i 20 odraslihuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20076
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 10:37:44   
Hanady RR
kako taurus ne možeuser posted image ...imaš igraonice gdje dogovoriš na broj djece a ne paket da uplatiš...mislim čak da čarobni svijet ima tu mogućnost...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 20077
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 10:38:21   
Hanady RR
a voi detalji onaj link što sma ti poslalauser posted image user posted image
trakice, pipele i to...nešto rpelijepo za viedjti uživouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20078
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 10:39:59   
bebacha
Hanady koji linkuser posted image user posted image
ja opet pretjerujem,ko da gledam da ce nesto opet krenut po zlu za rodendanuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20079
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 10:41:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady koji linkuser posted image user posted image
ja opet pretjerujem,ko da gledam da ce nesto opet krenut po zlu za rodendanuser posted image user posted image


eto ti na fb poslah...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20080
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 10:45:36   
Lady26

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa igram igricu na mobitelu, ne mogu sve upratiti user posted image user posted image user posted image
Mozes, kada?


primaju li kod tebe nove radnike user posted image

pa ako mogu donijeti krenula bih ranije na posao, mozda da krenem iz Hrasnog oko 12:30 pa dok dodjem do tebe, mozda oko 13:00?


Ne primaju user posted image user posted image user posted image

Moze, ja cu oko pola 1 pokupiti kesu od moje kone i bit cu opet na poslu oko 1...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20081
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 10:49:27   
taurus

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

kako taurus ne možeuser posted image ...imaš igraonice gdje dogovoriš na broj djece a ne paket da uplatiš...mislim čak da čarobni svijet ima tu mogućnost...




nije problem za djecu, ali gdje da smjestim 20 odraslihuser posted image

a cipelice će nam Jelena posuditi....trakicu za kosu imamo samo što je ona odmah skida s glaveuser posted image
na onoj stranici što si mi poslala stvari su user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20082
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 11:14:01   
vjestica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: vjestica

jutro user posted image
ladyblue hoćeš li danas dolaziti kući?
ne mogu danas stići na kafu, pa tražim po koe bi poslala nešto stavri za onu porodicu



hoću. moram N pokupiti iz jaslica i staviti je da spava. probudit ću je oko 17:30 pa trk s njom u Importane da to pokupim i vozim u Vogošću.

jel mogu onda po tebi poslati par stvarčica
ako može, kad ti odgovara da ti dobacim (ako krećeš oko pola 6, 6 taman ću džukelu izvest vani, pa da ti dobacim ja ili mm (glava mi se raspada cijeli dan od migrene user posted image pa će prije mm izvest pašče9


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20083
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 11:16:03   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: vjestica

jutro user posted image
ladyblue hoćeš li danas dolaziti kući?
ne mogu danas stići na kafu, pa tražim po koe bi poslala nešto stavri za onu porodicu



hoću. moram N pokupiti iz jaslica i staviti je da spava. probudit ću je oko 17:30 pa trk s njom u Importane da to pokupim i vozim u Vogošću.

jel mogu onda po tebi poslati par stvarčica
ako može, kad ti odgovara da ti dobacim (ako krećeš oko pola 6, 6 taman ću džukelu izvest vani, pa da ti dobacim ja ili mm (glava mi se raspada cijeli dan od migrene user posted image pa će prije mm izvest pašče9



može, naravno. poslat ću ti broj na pp pa me nazovi oko 17:30

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 20084
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 11:19:16   
vjestica
super čujemo se



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 20085
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 11:32:25   
Leena
Iman, ismijah se za ove komentare za "masanla" ili kako vec, moja sveki to stalno govori, a meni bas neprijateno da je ispravljam, a znas da ja govorim arapski, pa mi bas para usi svaki put, a A. kojeg sam ispravljala dok nije naucio me vazda gleda kad ona kaze i dize obrve k'o: hajd' njoj reciuser posted image . A sta cu mene mama uvijek ucila da ne ispravljam starije kad pricaju, pa mi bas neprijatno (jer sam znala majku rahmetli koja je bila Crnogorka ispravljati i onda mi je mama uvijek govorila:"Eto pedeset godina nije znala pričati, sve čekala tebe da se rodiš da je ispraviš"user posted image )

Btw, to za rajf mi je taaaaako poznato, A. su to, samo ih hvali i viči "bravoooo" i sve može, sve je okuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 20086
   [Obrisana poruka]
12.1.2012 11:44:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 20087
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 12:07:32   
Anoniman
znal ko, sta znace zelene sline skoro sam mu iz nosa ocistila zelena ko trava ljepsljiva nisje suha
i dalje nona zacepljen al kako kapam u nos ujutro se iscisti nakupi pa uspjednem izvuci


(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 20088
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 12:12:17   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

znal ko, sta znace zelene sline skoro sam mu iz nosa ocistila zelena ko trava ljepsljiva nisje suha
i dalje nona zacepljen al kako kapam u nos ujutro se iscisti nakupi pa uspjednem izvuci




felix, ja koliko znam to je bakterija sigurno..koja-trebas uraditi bris da se zna..mozda streptokokauser posted image mi hB nismo imali nikad zelene sline, pa ne znam sta da ti kazem...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20089
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 12:13:32   
Lady26
Pa ja Lani svaki dan cistim nos i vecinom su obojene slinice...one cvrste...
A ona zdrava-prava user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 20090
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 12:21:17   
taurus

IZVORNA PORUKA: felix

znal ko, sta znace zelene sline skoro sam mu iz nosa ocistila zelena ko trava ljepsljiva nisje suha
i dalje nona zacepljen al kako kapam u nos ujutro se iscisti nakupi pa uspjednem izvuci



bakterijska infekcija 100%
čisti stalno, da se ne slijeva u pluća

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20091
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 12:50:29   
tekja
Kad sam ono nedavno bila bolesna, isto mi je nos bio pun tog odvratnog zelenog sekreta, uradim bris na bakterije - uredan...dr. kaze vjerovatno je virusno, a ja sam bila ubijedjena da je sekret kod virusa bijelkasto - zuckastuser posted image

V. se igra, pa rece..."imam puno autica, a nemam više mama, samo jednu Amu-mamu"user posted image user posted image user posted image

Hoce li valjati kiflice iz voza ako ih napravim sa "margarita sastojcima", tj. bez salame...da moze i V. jesti?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 20092
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 12:52:22   
mama75
Zeleni sekret je 100% bakterija. A za ove nalaze brisa, ja u to vise uopste nemam povjerenja. 

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 20093
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 12:55:38   
bebacha
naravno da ce valjatiuser posted image ja cesto pravim s pilecim filetaima
a kakvi su margarita sastojci


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 20094
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 13:00:59   
selebriti

IZVORNA PORUKA: bebacha


a kakvi su margarita sastojci



Sir, kečap user posted image No meat user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20095
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 13:01:42   
tekja
mama75...slazem se, prije ce biti da je lose uradjen brisuser posted image ..al' eto...cak je i dr. na moje objasnjenje da sigurno imam neku bakteriju, odmahivala glavom i tvrdila da je virusnouser posted image

bebacha, ma ono, kecap, origano, livadauser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20096
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 13:03:35   
bebacha
ahauser posted image
ja cesto kad mi ostane od rucka fileta pileci a cesto i teletine,fino sitno isjeckam i pomjesam sa "margarita"sastojcima i punim ih.budu bas mmmm



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 20097
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 13:09:11   
Anoniman
aha , hvala na odg . cistim nos koliko mogu jos ga nista popustilo nije jer vidim kad jede i ono malo sto jede osjetim da mu je tesko disat kad guta jer je zacepljen , bolje bi bilo da mu curi nos nego vako
nikad proc ga ....
Ne vodi mi se dokt ga samo zbog brisa puna je boln. djece moze samo jos nesto donijet kuci, ionak je slab
Pa sacekat cu vidjecu gdje ide ovo sve dal ce vise popustiti ga

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 20098
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 13:09:52   
selebriti
Felix, čime mu sada slinice izvlačiš?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20099
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 13:13:02   
Anoniman
palomomuser posted image user posted image user posted image il stapicima za nos uspjednem sto vidim izvucem znaci na pocetku nosa za dubinu me ne pitaj to ne vidim i ne diram

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 20100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  802 803 [804] 805 806   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  802 803 [804] 805 806   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

biometrijski pasosi
sweet baby2008

trebam da izvadim pasose za svoje curice i interesuje me koliko sad vazi ovaj novi pasos i gdje se moze jos vaditi, i sta treba od papira sem u mup-u u novom sarajevu... hvalllllaaaaa unaprijed

1 (86%)

2 (14%)


Broj svih glasova: 72

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *