|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  761 762 [763] 764 765   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:38:52   
selebriti
Ma šta te briga Pocy user posted image sretan ti put user posted image

Anidla, kupila sam ona jaja, .. šta je ono onolišno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19051
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:41:22   
tekja

IZVORNA PORUKA: teacher75

a znam da trudnicama koje leze u bolnici redovno daju apaurine i ako trenbbaju i ako ne


Bogme nije tacno, ja sam u dva navrata lezala, a nijedan apaurin u trudnoci nisam popila niti mi je ko nudiouser posted image

e sada dd...
MM me bas nervira, dva slobodna dana je prespavao, a dvije noci presjedio jer mu se ne spavauser posted image user posted image ..pa i kako ce mu se spavatiuser posted image

Mene alergija slomi, mislim da svake dvije minute kisem i pusem nosuser posted image ...a, da nije sve tako crno, dokazuje moje dijete koje se citavo jutro tako fino igra sa auticima, a ne zove mene (ovo se nikad ne desava, uvijek trazi nekoguser posted image )


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19052
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:41:33   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: doublemum

preporucuju mi neki royal nesto trla lalala od medexa na taj fol..

Je li to u onim bočicama-narančaste bojeuser posted image user posted image
Meni ga hvalili, uzimali ga jednom!
http://www.google.ba/imgres?q=gelee+royale+junior&hl=bs&client=firefox-a&hs=lyt&sa=X&rls=org.mozilla:en-US:official&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=djPO41NR-I8SDM:&imgrefurl=http://www.medex.si/index.php%3Fcat%3D30%26art%3D636&docid=MQpoM3O12knxxM&imgurl=http://medex.infonova.si/data/item_images/8/8-1210-l.png&w=500&h=276&ei=4tEKT7TsDpePsAbSmKCDDw&zoom=1&iact=rc&dur=532&sig=113929296389039335590&page=1&tbnh=102&tbnw=184&start=0&ndsp=8&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=119&ty=48&biw=800&bih=469


jes jes taj...valja li??user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19053
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:44:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tekja


IZVORNA PORUKA: teacher75

a znam da trudnicama koje leze u bolnici redovno daju apaurine i ako trenbbaju i ako ne


Bogme nije tacno, ja sam u dva navrata lezala, a nijedan apaurin u trudnoci nisam popila niti mi je ko nudiouser posted image

e sada dd...
MM me bas nervira, dva slobodna dana je prespavao, a dvije noci presjedio jer mu se ne spavauser posted image user posted image ..pa i kako ce mu se spavatiuser posted image

Mene alergija slomi, mislim da svake dvije minute kisem i pusem nosuser posted image ...a, da nije sve tako crno, dokazuje moje dijete koje se citavo jutro tako fino igra sa auticima, a ne zove mene (ovo se nikad ne desava, uvijek trazi nekoguser posted image )


i ja lezala u prosloj trudnoci radi povracanja 7 dana i svaki dan mi sestra donosila apaurin, kao i ostalima u mojoj sobi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 19054
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:44:07   
Hanady RR
a znam da trudnicama koje leze u bolnici redovno daju apaurine i ako trenbbaju i ako ne

ovo nije tačno...
a znam da trudnicama koje leze u bolnici redovno daju apaurine i ako trenbbaju i ako ne
ako im ne treba neće ga ni dobiti...

sa mnom su ležale žene u bolnici i duže od mene i ostajale nakon mene nisu ga pile...

ja sam ga pila navečer sa ginipralom a ujutro sa izoptenom...jer nisma mogla spavata bježao mi krevet do lupanja srcauser posted image

al kome ne treba...ne treba mu

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19055
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:50:57   
Anoniman
Samo da mahnemo nismo se odavno javljali , elem ja sam prezauzeta nekim stvarima i nemamosjecaj za vrijeme a stalkno pitam oko sebe koji je datum....
Kucu nisam uspjela kupiti, ali sam vec zapikala drugu, u svakom slucaju bice nesto i od mene ....Mi smo ok , Adi je malo uznemiran, 5-ice nikako da probiju, slabo jede, slabo spava ali sta da se radi , nije mu lako ....
Svima jedna velika pusa i zagrljaj , rado bih citala sta ste svrljale ali vec moram preko vrata....user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 19056
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:52:13   
teacher75
ja napisala ono sto sam ja dozivjela i vidjela svojim ocima prije nepune 3 godine. ja sam gore lezala samo zbog povracanja e ne zbog problema u trudnoci, pa mi niko nije pripisao apaurine, ali mi je sestra redovno donosila- zareda po sobi i svima da... mozda sada nije tako ili zavisi kako u kojoj bolnici

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19057
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:53:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja napisala ono sto sam ja dozivjela i vidjela svojim ocima prije nepune 3 godine. ja sam gore lezala samo zbog povracanja e ne zbog problema u trudnoci, pa mi niko nije pripisao apaurine, ali mi je sestra redovno donosila- zareda po sobi i svima da... mozda sada nije tako ili zavisi kako u kojoj bolnici

moguće...

ja sma u općoj ležala...dole stavrno nije takouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19058
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:53:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja


IZVORNA PORUKA: teacher75

a znam da trudnicama koje leze u bolnici redovno daju apaurine i ako trenbbaju i ako ne


Bogme nije tacno, ja sam u dva navrata lezala, a nijedan apaurin u trudnoci nisam popila niti mi je ko nudiouser posted image


kako ovo zvuciuser posted image user posted image ...isto dilanjeuser posted image

ja sam ga pila u 8 mj. jer sam dobila blage bolove tj. kontrakcije nakon sto sam ganjala psa po naseljuuser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 19059
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:54:01   
teacher75
odoh na kafu s drugaricama po ovom kijametu, kad je s drugaricama nije mi mrsko, grozna samuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19060
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:54:29   
pocahontas
joj i ja sam nekako stekla dojam da ove apaurine dijele kao bombone,,,koga god znam od trudnica bivsih ili sadasnjih  - meni zdrave prave, ali kaze prepisao im ginić "za svaki slučaj" tj, "po potrebi" user posted image da uzimaju..user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19061
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:55:27   
Anoniman
poky...haj me povedi sa sobom...nosicu ti kofereuser posted image user posted image user posted image ...i daj mi dnevnicu...od 100 Ojra...ja sam skromnauser posted image ...tek da imam za shopingauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19062
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:56:13   
bebacha
nije ta osoba dobila ban na koju se sumnjauser posted image user posted image jer kad ukucas njen nik izbaci teme na kojima je pisala a ako je banovana nebi smjelouser posted image user posted image

nego Alen je nekih 7-8 dana kasljo al ono zrelo,davala mu Deniit plusa,par put povratio,par put sluzava stolica.e evo 2 dana nije se zakasljo nikako,ne hropti,ne curi nos.kontam ga sutra vodit na vakcinu jer je i Ajla trenutno zdrava.dal je ranouser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19063
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:57:13   
koka i po
smajlikojimase....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 19064
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 12:58:57   
tekja
Ja sam lezala na GAK-u, meni niko nije nudio...niti bih popila, a da mi prethodno dr. podrobno ne objasni zasto mi je apaurin potrebanuser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19065
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:00:37   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

poky...haj me povedi sa sobom...nosicu ti kofereuser posted image user posted image user posted image ...i daj mi dnevnicu...od 100 Ojra...ja sam skromnauser posted image ...tek da imam za shopingauser posted image


user posted image što ne znaš sebi ugoditi...ali dobro, ja uvijek kažem ko ne valja sebi, ne valja ni drugome..user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19066
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:03:28   
DM
Pocy-ove je moja zaova davala svojoj djeci i preporučuje ih kao "pojačivače apetita"user posted image Kaže da su se projeli nakon njih. Mojima ona kupila, i ja samo starijem davala.
Ja sam u biti potiv tih pripravaka,ali kad mi je maleni ljetos bio dugo bolestan(da sad ne davim o tome)kontam da i ja nj nešto uzmem, i tad sam im uzela imunoglukan-0 bodova-nedugo nakon nj , obojica su na inhalacijama boli(a doc se kleo u njega)!
Nakon nj sam im jednu kutiju onih kapsula sa matičnom mliječi i kolostrumom davala, jer mi ovaj mali gotovo nikako nije jeo(2-3 kašike max) i tad smo zbog kašlja koristili denivit sa borovim iglicama i propolis....

Sad stariji kašlje(bila tura jednu noć, nalazi OK)dajem mu denivit taj isti i fino iskašljava, nema ništa na plućima hB, a na to je osjetljiv!
Ali , već neko vrijeme im redovno dajem b.lukuser posted image Ne u hrani(uvijek ga u hranu stavljam)nego onako svjež-isjeckam i u med stavim, jedu obojica!Toplo preporučujemuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19067
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:08:05   
DM

IZVORNA PORUKA: koka i po

smajlikojimase....
user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 19068
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:10:34   
koka i po
ovaj cini mi se kolo igra pa mase maramicomuser posted image
nisam ta...ja samo masem user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19069
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:11:19   
Anoniman
uvijek ga u hranu stavljam)nego onako svjež-isjeckam i u med stavim, jedu obojica!Toplo preporučujemuser posted image
ovo je meni rekla jedna babica sestrica pouzdana , da A stavim bj. luk u med da pustim taj dan jedan da odstoji i onda svaki dan sutra dan, znaci po jednu kasikicu samo na dan da dajem .


(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 19070
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:12:52   
DM
Ma jok koko user posted image Ovo da se bolje vidi
a ja sam trenutno ovaj user posted image , pa s vremena na vrijeme sjedem da odmorimuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 19071
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:14:50   
Anoniman
doublemum samo ti radi ak nastavis tak radit uradices za dva sata user posted image user posted image
idem se ja pridruziti A. u carstvu snova user posted image user posted image vrijeme se ubilo za spavanje kisa ljeva, tmurno ....

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 19072
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:16:01   
DM
Ne znaš ti felix mene-pola kuće cakum-pakum, a drugo pola-javim se kad done!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19073
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:16:21   
koka i po

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ma jok koko user posted image Ovo da se bolje vidi
a ja sam trenutno ovaj user posted image , pa s vremena na vrijeme sjedem da odmorimuser posted image





dobro si user posted image
ma nemoj da brines...vidjet ce one koje trebaju da vide user posted image
hvala ti sto me "pogura"user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19074
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 13:18:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: doublemum

Pocy-ove je moja zaova davala svojoj djeci i preporučuje ih kao "pojačivače apetita"user posted image Kaže da su se projeli nakon njih. Mojima ona kupila, i ja samo starijem davala.
Ja sam u biti potiv tih pripravaka,ali kad mi je maleni ljetos bio dugo bolestan(da sad ne davim o tome)kontam da i ja nj nešto uzmem, i tad sam im uzela imunoglukan-0 bodova-nedugo nakon nj , obojica su na inhalacijama boli(a doc se kleo u njega)!
Nakon nj sam im jednu kutiju onih kapsula sa matičnom mliječi i kolostrumom davala, jer mi ovaj mali gotovo nikako nije jeo(2-3 kašike max) i tad smo zbog kašlja koristili denivit sa borovim iglicama i propolis....

Sad stariji kašlje(bila tura jednu noć, nalazi OK)dajem mu denivit taj isti i fino iskašljava, nema ništa na plućima hB, a na to je osjetljiv!
Ali , već neko vrijeme im redovno dajem b.lukuser posted image Ne u hrani(uvijek ga u hranu stavljam)nego onako svjež-isjeckam i u med stavim, jedu obojica!Toplo preporučujemuser posted image



i moj voli luk - koji god..jede, iscucla onaj sok iz crvenog luka i ono pljune ostalo..a kako miriše poslije toga da ne pričam..sramota me da ga takvog vodim u javnost user posted image a i prasu jede svakodnevno u supi sa ostalim povrćem..o Boze znate li vi kako djeca poslije prase smrde tj. kako mu smrdi iz usta..uzas zivi user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 19075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  761 762 [763] 764 765   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  761 762 [763] 764 765   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *