|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  756 757 [758] 759 760   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:44:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

dadada suti ja bi pila sirup litrima,sta bi da moras ''gurati'' ovu moju terapijuuser posted image user posted image user posted image
koliko jos imas da guras?user posted image ...ne fakat...kad ces znati rezultat?

a i ja vidim da fali jedna "mama"user posted image





user posted image user posted image user posted image kako se kuzimouser posted image user posted image user posted image
trebalo bi do srijede da mi sve bude gotovo ako ne bude odoh da se zapalim pred KBC user posted image user posted image user posted image user posted image fakat je ovo previseuser posted image user posted image a ovu neku terapiju koju mi je dala ''nako'' imam jos 4 dana..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:44:56   
Leena
Laku noć vam zelim, moje dame! user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 18927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:45:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leena

Laku noć vam zelim, moje dame! user posted image



neka te bona sad ce igrankauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 18928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:55:33   
rose

IZVORNA PORUKA: taurus

rose tačno da ne privlači, ali to je jedini način da je barem skupiš na jedno mjesto i onda pokupiš



ma gotovo je sad...ja sam to usisala i zajebala se jer se garant rasprsila okolo...ni ne vidim je vise user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 18929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:00:08   
InLove

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image nesto mi pade na pamet od onih situVacija nema jedne forumasice čiju bi ja sliku stavila na wikpediju kad ljudi traze objasnjenje za rijec '' idiot''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad znam ko je banovanuser posted image user posted image user posted image user posted image


Vece.. Da ne pomislite da sam ja, jos sam tu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:01:54   
Hanady RR
user posted image user posted image

dobro nosa đe ta igranka sad ja je čekamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 18931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:07:54   
Anoniman
Nego ko je banovan, a?user posted image ... primam ja i ppuser posted image


vece i od nas, moje veliko dijete spava, a malo tek sad zaspalouser posted image . dijete hoce da festa, jos rakiju da sam mu nasula i meze nasjekla da mu bude ugođaj potpunuser posted image

Drage moje koje ste veceras bili kod nas, hvala vam od srca. Meni je bilo prelijepo, djecica se fino igrala... Sva djeca su mi divna, ali Leena Esma me je bas odusevila, valjda kako je dugo i nisam vidjela, dusa draga kako ona prica, a tek da vidite kako dijete prica Crvenkapicuuser posted image .

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:09:50   
Hanady RR
Jelo nisma ovako posebno čestitala a red je ...sretan Božić...
nego daj kakve slike tvojih mezeluka da mi koju lampicu uplaiš i novitet ubaciš u ferbuaruser posted image
znam ja ima toga na izvoz kod tebe sadauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:11:52   
Anoniman
zar ti mozes na igranku i vecerasuser posted image grozna siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:12:52   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

zar ti mozes na igranku i vecerasuser posted image grozna siuser posted image user posted image user posted image


ja sam vazda za igrankuuser posted image

muž mi je upravo ustanovio da u meni žive 4 ženeuser posted image
user posted image nije mu dobrouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:14:26   
Hanady RR
al ja sma stavrno bila fina...a jok ko ona ladyblue pokupila nam pjevača i zmisli kući ga odvelauser posted image

žena je hit hitova...ono da nema trebalo bi izmisliti...ja kako sma se smijala sinoć...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:18:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

al ja sma stavrno bila fina...a jok ko ona ladyblue pokupila nam pjevača i zmisli kući ga odvelauser posted image

žena je hit hitova...ono da nema trebalo bi izmisliti...ja kako sma se smijala sinoć...






a ja sam se osjecala kao  kad bi mi se Hitler = mamauser posted image naljutio pa zabranio izlazak a raja me lozi porukama..joj kako nam je dobro,steta sto nisi izasla i bla bla a ja vamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:18:40   
Anoniman
Hanady hvala. Vjeruj mi uopste nisam puno kuhala, svasta sam planirala, ali mi je dan pred Bozic i Luka i Ana bukvalno cijeli dan bili budni, Lukin dnevni san bio 15 minuta, tako da neki meni pozavidan nije bio. Nego gdje je ta situVacija sto se zakljucala da i ja vidim, mahalusa u meni velika čuči user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:20:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

al ja sma stavrno bila fina...a jok ko ona ladyblue pokupila nam pjevača i zmisli kući ga odvelauser posted image

žena je hit hitova...ono da nema trebalo bi izmisliti...ja kako sma se smijala sinoć...






a ja sam se osjecala kao  kad bi mi se Hitler = mamauser posted image naljutio pa zabranio izlazak a raja me lozi porukama..joj kako nam je dobro,steta sto nisi izasla i bla bla a ja vamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa bona bila si ti s amnom...đe ću bez najboljeg druga u zezanciju...
vidiš d amislim na tebe...lijepi sms...pa ti mogu i otpjevat pođhakaduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:21:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Hanady hvala. Vjeruj mi uopste nisam puno kuhala, svasta sam planirala, ali mi je dan pred Bozic i Luka i Ana bukvalno cijeli dan bili budni, Lukin dnevni san bio 15 minuta, tako da neki meni pozavidan nije bio. Nego gdje je ta situVacija sto se zakljucala da i ja vidim, mahalusa u meni velika čuči user posted image


e ja se više jadna i nesjećam koliko je situvacija bilo koja je sve ''zakuhala''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:23:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

al ja sma stavrno bila fina...a jok ko ona ladyblue pokupila nam pjevača i zmisli kući ga odvelauser posted image

žena je hit hitova...ono da nema trebalo bi izmisliti...ja kako sma se smijala sinoć...






a ja sam se osjecala kao  kad bi mi se Hitler = mamauser posted image naljutio pa zabranio izlazak a raja me lozi porukama..joj kako nam je dobro,steta sto nisi izasla i bla bla a ja vamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vi ste stvarno i nadasve grozneuser posted image
Noa...moramo i mi na koncerAt kakav...al mi cemo negdje...ono..bas...a ne pod satoruser posted image user posted image user posted image user posted image

e odoh vam spavat...tj. gledat serijeuser posted image poceo mi je dexteruser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:24:16   
Anoniman
user posted image user posted image jest vala mobitel cudo i hvala onom 'ko ga izmisliuser posted image user posted image user posted image jelena će da ti bidne šapnutouser posted image user posted image user posted image da nebi ja nestala s foruma 'nako iznenadauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:24:24   
taurus

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

al ja sma stavrno bila fina...a jok ko ona ladyblue pokupila nam pjevača i zmisli kući ga odvelauser posted image

žena je hit hitova...ono da nema trebalo bi izmisliti...ja kako sma se smijala sinoć...




zar si mislila sa njom ostati ozbiljnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:27:17   
Anoniman
dadada nakon ovog dvosmislenog ''dodavanja'' veceras ja bi mogla opet dobiti zabranu izlazakauser posted image user posted image user posted image user posted image a ja cu vala jedan vikend zapucat u SA pa morat ce neko da me primi necu na Bascarsiji stajati kao Djevojcica sa sibicamauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:31:09   
Hanady RR
user posted image

e čuj ko djevojčica sa šibicamauser posted image

ama nećmo ti već negdje mjesto...nebih da siapdne da se hvalim al imama ja kvadrata i za više do jedne da se prenoćiuser posted image

taurus...ma upratoh da je živ vatra...al bolan vulkan je to...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:34:33   
taurus
ma znam...pravi vulkan
ma čim ona pjevače iz kafane privodi sve ti je jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:36:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: taurus

ma znam...pravi vulkan
ma čim ona pjevače iz kafane privodi sve ti je jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

al kako ga smunta...mahjde jadan...samo malo zabaci ramena unazad...ma sve se to ''šljeglo'' za naš stouser posted image user posted image
i ona sebi odabra...

sad joj se štucauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 18947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:36:37   
DM
Noa ja sam ti na putu za sauser posted image
Pozzzz žene, poželila sam promahalatiuser posted image primam i ppuser posted image )
Šta ima novoga? ne može se sve čitatiuser posted image
Kako su bolesna dječica, št abi sa jeleninim i malenim od pocy?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:37:54   
Anoniman
nego zene drage odoh i ja malo proci pored mm da me zelja mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 18949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 0:41:14   
Hanady RR
noa imaš PP jedan pred spavanje nakouser posted image

doublemum...kako tvoja dječica...
ja en smijem ni reći naglas...al nešto smo mašalah zfdravi

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  756 757 [758] 759 760   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  756 757 [758] 759 760   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *