|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  755 756 [757] 758 759   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:44:21   
rose
IZVORNA PORUKA: felix

rose, bas samo jedan toplomjer imas user posted image u kuci ? Ja imam dva jedan rezerve jer mi se jednom tak, desilo da je mm morao ici oko 22 sata do apoetke da kupi dr. to me naucilo pameti da sad imam dva user posted image inace i kod A je prisutna tura  trenutno ! .




ma imam ja i digitalne al im ne vjerujem bas...eto sad imam samo digitalne user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:47:25   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

garant' joj je bilo vruće. ti nju prilično utopljavaš u kući. moja je samo u body-ću i donjem dijelu trenerke.
a da je imala temperaturu, skontala bi ti ne samo po čelu. kada je staviš u krilo, bila bi vruća, naročito glava kada je nasloni na tebe.


ma oblacim joj dva sloja (strample i trenerku) i gore bodi i majica i to jedno od to dvoje je kratkih rukava...posebno jer je na podu...a dole je prazaan stan...odnese hladnoca s poda + ne dihtuju mi vrata ni balkonska ni ulazna ...a ja prokomentarisah kako je vruca i A kaze da joj ismjerim temp..digitalni pokaza 36,7 obicno joj je 36,4...i ja hajd reko da provjerim kad 37...ok provjerit cu opet za sat-dva i eto sta bi


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:50:00   
Anoniman
rose, ne vjerujem ni ja digitalnim isto topl.
A pokusaj staviti  gdje vam "fura" ispod vrata deku kaku zastiti pod vrata oblozi .


(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 18903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:53:07   
ladyblue RR
ja samo digitalnim mjerim. Ne peglala se ja sa onim sa zivom. Ovi digitalni za cas izmjere jer nju je bas tesko cuvati da joj izmjerim temp.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 22:56:32   
Mya_81 RR
Digitalni jest prakticniji, ali ja nekako vise imam povjerenja u živine. I uglavnom mjerimo rektalno.

Rose, njihova krv se brže zagrije tako da stvarno ne treba pretjerivati u oblačenju. Kako ti budes obucena, probaj tako nekako procjeniti kako da je oblacis.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:01:40   
Anoniman
i ja samo zivin koristim...tj. standardni...imala sam onaj sto u uho ide...digitalni...svaki put mi drugu temp pokaze...bacila sam ga na kraju.

Nego mene sad hvata nestouser posted image ...nemam temp....al se lose osjecam...tako mi i treba kad pijem sirupuser posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 18906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:03:10   
Hanady RR
Veče...ja samo da javim živa samuser posted image
i spremna za narednu sedmicuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:09:37   
taurus
rose živa je pravo gadna (inače je kaustik-prži sve živouser posted image ) i rasipa se na male komade koji mogu biti i nevidljivi golim okom....najbolje ti je pokupiti magnetom...skini onaj magnet s ormara i pređi preko cijele površine, a po ćilimu naročito zbog S jer puže


evo i mene na ovu temu, na bebama 0-1 mi je dosadnouser posted image user posted image , ne mogu više da pišem o grčevima, zubima i nespavanju
a rođendan nam je za 20-ak dana

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:11:35   
ladyblue RR
ja lezim,dijete spava,gledam Red carpet...i pravo mi je mrsko sutra na posao!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:11:51   
Leena
Digitalni jest prakticniji, ali ja nekako vise imam povjerenja u živine. I uglavnom mjerimo rektalno.

Rose, njihova krv se brže zagrije tako da stvarno ne treba pretjerivati u oblačenju. Kako ti budes obucena, probaj tako nekako procjeniti kako da je oblacis.

_________________


Kod mene je pravilo kako je mm obucen, tako je oblacim, jer je meni vječno hladno, jednom mi se dijete jadno preznojilo živo, mama moja kad je vidjela, kaze: "Obicno vrijedi kako si ti obučen, tako oblači dijete, ali ti to nemoj slušati"user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:12:48   
rose
IZVORNA PORUKA: taurus

rose živa je pravo gadna (inače je kaustik-prži sve živouser posted image ) i rasipa se na male komade koji mogu biti i nevidljivi golim okom....najbolje ti je pokupiti magnetom...skini onaj magnet s ormara i pređi preko cijele površine, a po ćilimu naročito zbog S jer puže


evo i mene na ovu temu, na bebama 0-1 mi je dosadnouser posted image user posted image , ne mogu više da pišem o grčevima, zubima i nespavanju
a rođendan nam je za 20-ak dana


procitah da sam se pravo zajebala s usisavanjem i da onaj magnet ne djeluje na zivu tj ne privlaci je user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 18911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:15:50   
ladyblue RR
hajde taurus,nek' si nam se i ti 'dovukla'user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:18:03   
Anoniman
Sad sam A. provjerila zubalouser posted image ...hvala ragom bogu...sve petice su izvirileuser posted image user posted image user posted image ...pretpostavljam da je to bio razlog proslosedmicne viroze

e sad...samo da jos ja prestanem piti sirupuser posted image ...pa da i ja ozdravim...jest da sam se navukla pravouser posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 18913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:20:05   
taurus
ladyblue baš tako dovukoh se i jauser posted image
ovdje mi je zanimljivijeuser posted image

rose magnet je jedini način da ukloniš živu, idi logikom...magnet privlači metale, a živa je metal...doduše teški, pa zato i ide teže, ali nemaš boljeg načinauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:22:49   
Anoniman
dadada suti ja bi pila sirup litrima,sta bi da moras ''gurati'' ovu moju terapijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:24:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

ladyblue baš tako dovukoh se i jauser posted image
ovdje mi je zanimljivijeuser posted image

rose magnet je jedini način da ukloniš živu, idi logikom...magnet privlači metale, a živa je metal...doduše teški, pa zato i ide teže, ali nemaš boljeg načinauser posted image




taurus kod mene se prosula živa po laminatu i ja kupila mokrom krpom,drugi put na istom mjestu al ja negdje procitala da se kupi alu folijom i bez problema je ''uganjala''user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 18916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:27:25   
taurus
pa može i alu folijom, lakše je uhvatiš, jer iz krpe "bježi"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:32:06   
Anoniman
user posted image user posted image nesto mi pade na pamet od onih situVacija nema jedne forumasice čiju bi ja sliku stavila na wikpediju kad ljudi traze objasnjenje za rijec '' idiot''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad znam ko je banovanuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 18918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:33:49   
taurus
šapni i meniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:34:23   
rose

IZVORNA PORUKA: taurus

ladyblue baš tako dovukoh se i jauser posted image
ovdje mi je zanimljivijeuser posted image

rose magnet je jedini način da ukloniš živu, idi logikom...magnet privlači metale, a živa je metal...doduše teški, pa zato i ide teže, ali nemaš boljeg načinauser posted image



ne privlaci ni magnet sve metale...user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 18920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:36:13   
taurus
rose tačno da ne privlači, ali to je jedini način da je barem skupiš na jedno mjesto i onda pokupiš

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:37:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

šapni i meniuser posted image user posted image user posted image



jedino na ppuser posted image user posted image user posted image necu 'vako javnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 18922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:40:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

dadada suti ja bi pila sirup litrima,sta bi da moras ''gurati'' ovu moju terapijuuser posted image user posted image user posted image
koliko jos imas da guras?user posted image ...ne fakat...kad ces znati rezultat?

a i ja vidim da fali jedna "mama"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:40:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image nesto mi pade na pamet od onih situVacija nema jedne forumasice čiju bi ja sliku stavila na wikpediju kad ljudi traze objasnjenje za rijec '' idiot''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad znam ko je banovanuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 23:41:33   
taurus

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: taurus

šapni i meniuser posted image user posted image user posted image



jedino na ppuser posted image user posted image user posted image necu 'vako javnouser posted image user posted image user posted image


pa to i jeste šaptanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  755 756 [757] 758 759   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  755 756 [757] 758 759   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *