|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  748 749 [750] 751 752   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:04:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

dadada haker se namjerio na tebe izgleda user posted image , sad si gotova šta li si ti njemu pisalauser posted image ...

nisam...ocam'user posted image ...samo sam ga pitala..."sto ti to treba"user posted image user posted image ...mada je moguce da bas zato neprestajeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18726
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:05:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Cula sam i ja za to recikliranje mlijeka. Mada sam te brojeve na dnu naalazila i na tetrapacima sokova, paradajz sosa i sl. Sta to sada znaci:da su i ti proizvodi reciklirani ili da ova teorija ne pije vode. user posted image
Kako bilo, ja L. ipak kupujem mlijeko u kesi. Bez obzira da li je ono u tetrapaku reciklirano ili je svjeze pakovano, ipak ima u sebi neke hemije koja sprecava njegovo kvarenje.
nego...konacno da ja povezem nik sa likomuser posted image

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 18727
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:16:17   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Cula sam i ja za to recikliranje mlijeka. Mada sam te brojeve na dnu naalazila i na tetrapacima sokova, paradajz sosa i sl. Sta to sada znaci:da su i ti proizvodi reciklirani ili da ova teorija ne pije vode. user posted image
Kako bilo, ja L. ipak kupujem mlijeko u kesi. Bez obzira da li je ono u tetrapaku reciklirano ili je svjeze pakovano, ipak ima u sebi neke hemije koja sprecava njegovo kvarenje.
nego...konacno da ja povezem nik sa likomuser posted image



user posted image

Ma rekla sam ti ja da ja nisam bas aktivna forumasica, tako da na spominjanje svog nicka uglavnom dobijem komentar "a nisam te bas upratila!" user posted image

Ma ne bih ni ja sama sebe upratila kada imam samo 300 postova pored vasih 13000. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18728
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:17:18   
teacher75
odgledali strumfove svo troje zajedno- lana je uspjela pratiti cak pola filma, ovo je bio prvi put daje gledala neki dugometrazni filmuser posted image bila je strasno simpaticna jer je sve vrijeme komentarisala radnju sa odusevljenjem, bas se bila uzivilauser posted image nakon pola filma je vec pocela da gubi koncentraciju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18729
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:18:08   
Ella_H
Dadada hvala na odgovoru
ne zamjerite mi mozak mi ko u plavuse
one prave pravcate iz viceva nekaduser posted image ,
a sad hocu preko veze da mi brisete pitanjeuser posted image user posted image .
anidla drzimo fige da ti uspiju kiflice,
a moji kulinarski blamovi zavrse udredno u smecu
operem dokaze i nisam nista pravilauser posted image
ako je mm tu zaprijetim mu razvodom da nikom nepricauser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18730
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:21:17   
Anoniman
Joj dadada pa Necaxxx sjedila sa nama na prvom regionalnom u Sa, jesi kriza user posted image , ti ženu tek sad povezalauser posted image

(odgovor članu Ella_H)
  Neposredna veza do poruke: 18731
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:24:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Cula sam i ja za to recikliranje mlijeka. Mada sam te brojeve na dnu naalazila i na tetrapacima sokova, paradajz sosa i sl. Sta to sada znaci:da su i ti proizvodi reciklirani ili da ova teorija ne pije vode. user posted image
Kako bilo, ja L. ipak kupujem mlijeko u kesi. Bez obzira da li je ono u tetrapaku reciklirano ili je svjeze pakovano, ipak ima u sebi neke hemije koja sprecava njegovo kvarenje.
nego...konacno da ja povezem nik sa likomuser posted image



user posted image

Ma rekla sam ti ja da ja nisam bas aktivna forumasica, tako da na spominjanje svog nicka uglavnom dobijem komentar "a nisam te bas upratila!" user posted image

Ma ne bih ni ja sama sebe upratila kada imam samo 300 postova pored vasih 13000. user posted image user posted image
pravo da ti kazem...nekad mi dodje da zatrazim da mi se pobrise barem polauser posted image ...stidim seuser posted image user posted image user posted image

ellla...bice to dobrouser posted image ...nisam ti ni ja nista bolja...a imam bisera...bolje da neznateuser posted image user posted image ...mm mi ih uredno spomene...i jos uvijek se pisauser posted image ...nekad sam gora od dine mehmeda mujkicuser posted image

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 18732
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:25:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Joj dadada pa Necaxxx sjedila sa nama na prvom regionalnom u Sa, jesi kriza user posted image , ti ženu tek sad povezalauser posted image

suti...bolje da neznas citavu pricuuser posted image user posted image user posted image ...gledam joj dijete vec pola god. haman svaki dan...i kontam...jest mi poznata curicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18733
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:34:52   
Anoniman
Dobra vecer svima!
Slavljenicima, sretan Bozicuser posted image
Da se samoproglasim ludom, ludom i ludom majkom, elem maloprije smo obje zavrsile placuci, nije spavala cijeli dan i uspavljivanje je kulminiralo placem, mene strah kako su mi zivci tankiuser posted image , eto da sad ne bih poludjel ai ovdje odoh jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18734
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:37:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Dobra vecer svima!
Slavljenicima, sretan Bozicuser posted image
Da se samoproglasim ludom, ludom i ludom majkom, elem maloprije smo obje zavrsile placuci, nije spavala cijeli dan i uspavljivanje je kulminiralo placem, mene strah kako su mi zivci tankiuser posted image , eto da sad ne bih poludjel ai ovdje odoh jauser posted image
sta si mi djetetu uradilauser posted image ...ja sam fino Ajni danas rekla da kod mene moze vijekuser posted image user posted image
nego...hocemo ja i ti na jogu...zeeeeeeeeeeeeenuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18735
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:39:18   
Anoniman
Ne znam majke mi, ali ako pomaze vodi nas na tu jogu, mada si ti super kakva sam ja, u sta si se i sama uvjerilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18736
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:44:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Ne znam majke mi, ali ako pomaze vodi nas na tu jogu, mada si ti super kakva sam ja, u sta si se i sama uvjerilauser posted image user posted image
user posted image user posted image e jasta siuser posted image user posted image ...ja sam navikla da su A... takve...citav zivot zivim sa jednomuser posted image ...sega mi pravo gledati tj. biti posmatracuser posted image ...sve isto...da te utjesim...dugo ces zivjetiuser posted image ...da mi je znati smo kako bi ti i moja mama fercerale skupauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18737
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:46:25   
Anoniman
A najbolja mi je Ajna...kad u autu rece...i ja sam luda viseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18738
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:48:06   
Anoniman
Hajd nasmijala si me, ma nadam se samo da i ovo dijete konta s kim zivi, luda pa eto, najgore od svega sto je ona kontra mene, moram se uvijek pomiriti s njom bez obzira kako se posvadjamo, i nema mi druge, a ja se navikla ljutiti po nekoliko danauser posted image , a s njom to ne ide, ona je tvrdoglavijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18739
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:48:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

A najbolja mi je Ajna...kad u autu rece...i ja sam luda viseuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18740
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:48:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Dobra vecer svima!
Slavljenicima, sretan Bozicuser posted image
Da se samoproglasim ludom, ludom i ludom majkom, elem maloprije smo obje zavrsile placuci, nije spavala cijeli dan i uspavljivanje je kulminiralo placem, mene strah kako su mi zivci tankiuser posted image , eto da sad ne bih poludjel ai ovdje odoh jauser posted image
kod nas je tako bilo dva puta user posted image neces vise rekla sam makar te ninala 3 sata zaspat ces ti meni po daniuser posted image
jos kad ne spava preko dana budi mi se nocu vise nego kad  odspava jednom u dani valjda mu bude previse .
Tako od sad nema vise hajd nemora spavati neda mi se ninat il sl vec mora user posted image
Pa sat sat ....
Bitno da je zaspala sad odmaraj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18741
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:50:21   
Anoniman
felix, evo vidis kako odmaram, visim ispred racunara, grrrrr, moram malo fakat promijeniti ritam, zao mi vas ostaviti ali ovako vise ne ideuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18742
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:50:53   
selebriti

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: sahara

Dobra vecer svima!
Slavljenicima, sretan Bozicuser posted image
Da se samoproglasim ludom, ludom i ludom majkom, elem maloprije smo obje zavrsile placuci, nije spavala cijeli dan i uspavljivanje je kulminiralo placem, mene strah kako su mi zivci tankiuser posted image , eto da sad ne bih poludjel ai ovdje odoh jauser posted image
kod nas je tako bilo dva puta user posted image neces vise rekla sam makar te ninala 3 sata zaspat ces ti meni po daniuser posted image
jos kad ne spava preko dana budi mi se nocu vise nego kad  odspava jednom u dani valjda mu bude previse .
Tako od sad nema vise hajd nemora spavati neda mi se ninat il sl vec mora user posted image
Pa sat sat ....
Bitno da je zaspala sad odmaraj user posted image



Mi sad imamo mali problem sa tim spavanjem ... zbog jaslica, ... jer... zaspi ona tamo, ali se ne naspava, a kasnije onda nece kuci vise, ... pa je navece onda pravo rano moram stavit na spavanac da kao to nadoknadi....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18743
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 21:51:50   
teacher75
ja ne znam kako vam izdrze da nikako ne spavaju po danu! ova moja jedva izdrzi do 1-2 (to joj je, mislim rekord da je kasno zaspala, inace zaspi vec oko 12)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18744
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 22:00:11   
R&T@
Sahara, moja Aprilka je spavala danas, ali ne zna se kad zaspa jer je i mene i T. uredno uspavalauser posted image user posted image user posted image

Inace je cudna danas...nekako usporena...user posted image
a ja samo molim: Nemoj se razboljeti, nemoj se razboljeti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18745
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 22:02:49   
Anoniman
Ma mi nemamo problem sa spavanjem inace, spava ona 3-4 sata u komadu dnevno, ali danas bili na putu, pa se malo ocekivanja da ce spavati u autu izjalovila i onda rekoh da ne zaspi u 5 sati, gdje bi onda prispjela, i tako se cura razbudi a nervozna malo je reci, valjda je na mamuuser posted image , a inace uspavljivanje navecer zna potrajati, gledanje crtica, pa citanje slikovnica, pa sve sto joj padne na pamet samo da odgodi odlazak u krevet i naravno da ja tad vec izgubim strpljenje, ili moj dragi suprug, na smjenuuser posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 18746
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 22:04:53   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tajra

Inace je cudna danas...nekako usporena...user posted image
a ja samo molim: Nemoj se razboljeti, nemoj se razboljeti...


A ova slini, malo hvala bogu, jucer je gospodjica nasla lokvu, ja bih rekla da se kupala u Miljacki, jer onako mokre cizme ne mogu biti osim kad si u vodi do koljena, mislim ne daj boze da se razboliuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18747
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 22:10:40   
Anoniman
i mene Nikola zeza zadnjih dana s odlaskom u krevet al mislim da je zato jer odavno nije isao u vrtic i izgubio je svoj ritam koji je imao, a i veeeliki je namazanko, slatkorjeciv za nepovjerovati.. Veceras mu kažem hajd brzo lezi i ne zovi me vise (zovnuo me iz sobe barem 20 puta)  kad on kaže :" nemoj mi to rec moja lijepa mamice" user posted image user posted image   ja se istopila i izvadila ga iz kreveticauser posted image user posted image evo ga jos nije zaspao  ..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18748
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 22:10:59   
R&T@
Kod nas je uspavljivanje tako da ona postavi sto pitanja i ustane sto puta...user posted image

Nadam se da se nece nijedna razboljeti...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18749
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 22:11:04   
anidla
e hajte sad,kome ne valja brasno?user posted image kome ne valja kvasac? ha? ha? user posted image user posted image

vijaj majstora user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  748 749 [750] 751 752   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  748 749 [750] 751 752   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *