|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  746 747 [748] 749 750   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:09:27   
anidla
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: anidla

3. zvijezda majoneza (najgora)




user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

Kupujem tone ove majoneze!!!


promjeni majonezu....nikad nije kasno....

nadam se da nisam pogrijesila sto sam ovo napisala user posted image

i da, mlijeko u tetrepaku je user posted image ako je kupovno najbolje je kupovati u kesicama pa prokuhavati, ali sigurno to vec sve znate user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:09:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao vidi mu  "poze"...pravi lafuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 18677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:11:12   
anidla
IZVORNA PORUKA: tekja

anidla, da tetka ne radi sa mojom svekiuser posted image ...nego je l' ti i kvascu istekao rokuser posted image ...tada se nece garant diciuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajmeeeeeeeee, odoh vidjet i tijesto i rok od kvasca pa se javim (molim Boga samo da nije do mene user posted image )


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 18678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:11:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nego jel koja išla pod ovaj šator...šta da obučem...user posted image
A sta se pod sator oblaci...stikle od 15 cm i dopi*njakuser posted image user posted image ...sala ofskroz...obuci dzins(ja bez njega nigdjeuser posted image ) i majicu kratkih* preko dzemper koji mozes zavezat...ovo ti govorim za kasnijeuser posted image ...ko zna gdje cete vi zavrsiti...samo u slojevima...pa se skidasuser posted image


user posted image

kakav štikla...
ja sma štikle poredala u plakara i svako jutro i veče im se divimuser posted image

žizme ''džimbavke'' user posted image

a adobro si za slojeve...odoh se iskombinirat..evo me istuširana i nalakirana pušim i smiljamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:12:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tekja

dadada, samo da znas da V. najvise voli Dubiozu, kroz kucu se dere: makine se vozeuser posted image ...al' nema trte vrte, ako hoce pjevat samo turbo folk dolazi u obziruser posted image ... evo slikiceuser posted image
user posted image

anidla, da tetka ne radi sa mojom svekiuser posted image ...nego je l' ti i kvascu istekao rokuser posted image ...tada se nece garant diciuser posted image



user posted image user posted image user posted image

jao otkuda vam pravi mirktofonuser posted image

hoćemo i mi ...al dva...suatvri četiriuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 18680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:13:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: anidla

3. zvijezda majoneza (najgora)




user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

Kupujem tone ove majoneze!!!


promjeni majonezu....nikad nije kasno....

nadam se da nisam pogrijesila sto sam ovo napisala user posted image

i da, mlijeko u tetrepaku je user posted image ako je kupovno najbolje je kupovati u kesicama pa prokuhavati, ali sigurno to vec sve znate user posted image

Znam da je u kesama najbolje...al ja ga nikako ne volimuser posted image .
ovo sve sto si nabrojala...ne cudi me
inace panirana ribauser posted image
mi kad majo. kupimo...kupimo tommy...samo ja radi D. izbjegavam...njemu fakat to ne treba ni nacrtano
a vrhnje za kuhanje uzmem svake prestupne...tj. kad mi je mrsko kuhatuser posted image ...cim ga stavis hrana ima ukus na nestouser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 18681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:15:44   
anidla
Vako,situacija je slijedeca: user posted image

pocelo se malo dizati user posted image

a na kvascu pise:najbolje upotrijebiti do kraja serijala L
a serijal L kaze user posted image 0512L221 user posted image

molim tumacenje user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:25:50   
Anoniman
valjda 5 mjesec. 2012user posted image ja bi to tako protumacilauser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 18683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:27:55   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

valjda 5 mjesec. 2012user posted image ja bi to tako protumacilauser posted image


svidja mi se nacin na koji razmisljas user posted image user posted image user posted image

pa zamisli da mi je i tome istekao rok, pa bilo bi da ja nista ne kuham user posted image user posted image user posted image a kuham majke mi user posted image samo rijetko brasno koristim user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:33:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: anidla

nego kad sam kod hrane, ono sto bas bas kancerogeno vam je:

1. vrhnje za kuhanje (dukat i sl)
2. one panirane ribe, lignje i sl.
3. zvijezda majoneza (najgora)



user posted image vrhnje baš koristim za šnicle ne mogu bez njega, neeeeeeee. De ti nama napiši listu šta nije kancerogeno lakše jeuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 18685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:35:04   
škorpija
pa do maja ove godien

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:36:12   
Anoniman
moja anidla pa gdje mi ovo rece, vrhnje za kuhanje stvarno cesto koristim . pijemo i mlijeko iz tetrapaka, a sve kontam zdravo se hranimo eh..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:36:59   
anidla
IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: anidla

nego kad sam kod hrane, ono sto bas bas kancerogeno vam je:

1. vrhnje za kuhanje (dukat i sl)
2. one panirane ribe, lignje i sl.
3. zvijezda majoneza (najgora)



user posted image vrhnje baš koristim za šnicle ne mogu bez njega, neeeeeeee. De ti nama napiši listu šta nije kancerogeno lakše jeuser posted image



pa hm...sve ono sto mozes sama napraviti, evo ko npr.sto hanady rece da pravi sama besamel sos umjesto vrhnja za kuhanja....znam da je peglativno pa i ja cesto zazmirim na ovo sto nam je tetka rekla pa ubacim nekad....doduse rijetkoooo u odnosu na prije ali et,omakne se....



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:39:52   
R&T@
Ih, senilne zeneuser posted image
Zaboravih za Amani user posted image
I post je bio da se najezis...user posted image
kako li je tek bilo sve to prezivjetiuser posted image
Vjerujem da je to dosta ture i ljekara za xy godina...


Ja sam tepsiju kolacica istresla danas u smece...user posted image
kad su se ispekli skontala da sam kljucni sastojak zaboravila...
toliko o mojim kulinarskim umijecimauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:40:13   
anidla
IZVORNA PORUKA: marijanna

moja anidla pa gdje mi ovo rece, vrhnje za kuhanje stvarno cesto koristim . pijemo i mlijeko iz tetrapaka, a sve kontam zdravo se hranimo eh..user posted image


znam draga,i meni kad je tek rekla ja sam ostala user posted image a to me je napala jednom kad je vidjela da sam Noi dala pecene krompire preljevene sa tim vrhnjem, ma mislim nije me napala, al eto rekla mi....

a mlijeko iz tetrepaka je user posted image  


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:42:10   
Anoniman
a mlijeko iz tetrepaka je user posted image
sto ???bolan
Ja A. dajem mlijeko iz tetrapaka pije ga ko vodu user posted image jedino to od svega sto bi mogo non-stop

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 18691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:42:47   
tekja
Mi na pijaci uzimamo mileram domaci, pa u gljive, piletinu, tjesteninu, povrce ubacimo kasiku-dvije istog umjesto vrhnja za kuhanje, bude mnogo ukusno...a i ja uzimam mlijeko u tetrapakuuser posted image , a kad odem kod mame narucim od jedne tete domace, V. ga ga s uzivanjem pije kao vodu, dok ovo iz tretrapaka moram zasladiti medom, kakaom - samo nece popiti nema sanse...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:42:50   
Anoniman
dadada nikad da te pitam jeste li riješili ono sa stranicom??? Joj smijala sam se danima o tome kako si se nagovorila hakeruuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18693
   [Obrisana poruka]
7.1.2012 19:47:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:49:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: marijanna

moja anidla pa gdje mi ovo rece, vrhnje za kuhanje stvarno cesto koristim . pijemo i mlijeko iz tetrapaka, a sve kontam zdravo se hranimo eh..user posted image


znam draga,i meni kad je tek rekla ja sam ostala user posted image a to me je napala jednom kad je vidjela da sam Noi dala pecene krompire preljevene sa tim vrhnjem, ma mislim nije me napala, al eto rekla mi....

a mlijeko iz tetrepaka je user posted image  



ja imam od koga uzimati domace mlijeko tako da cu ovo kupovanje  tetrapaka izbaciti,to se odavno kanim napraviti .. a za vrhnje za kuhanje stavrno nisam prije znala, bas ga cesto koristimo..  hvala na informacijiuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 18695
   [Obrisana poruka]
7.1.2012 19:50:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:53:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

dadada nikad da te pitam jeste li riješili ono sa stranicom??? Joj smijala sam se danima o tome kako si se nagovorila hakeruuser posted image
ma suti...konj nas jos uvijek napadauser posted image ...al cemo moci vratiti sve od/do prije prosle sedmiceuser posted image ...tad je zadnji backup uradjen...samo da hoce ohanuti sa napadima...ne znam koji mu je...polako mislim da je i namjerno...da je neko platio...boga pitaj kome se Velja zamjeriouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:53:55   
bebacha
sta je problem s mlijekom.
mi sad kupujemo domace al je Ajla popila mnogoooo mlijeka iz tetrapakauser posted image
Anidla de ti nama listu s tim najgorim namirnicama


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:54:41   
R&T@
Ma, hajde... mora se od necega umrijeti...
Mi smo generacija super hemije...user posted image

Ima jedna prednost kokuzlukauser posted image ...
onda su ti majoneze, vrhnja i ostalo luksuz...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18699
   [Obrisana poruka]
7.1.2012 19:56:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  746 747 [748] 749 750   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  746 747 [748] 749 750   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *