|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  745 746 [747] 748 749   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:05:44   
Anoniman
kupih ja sebi, prije tri dana, sirup od borovih vrsaka sa vitaminom c...bla..bla...jer su me bronhiji malo "strugali"...pitam jos apotekarku je li to za smirivanje..."podmazivanje"...on kao jeste...odlican...bla...bla...ja evo vec dva dana kasljem k'o kakav tuberan...citam sad...nigdje ne pise da je za smirivanje...nego dodatak prehraniuser posted image i onako...haman da ga stalno pijes...za prociscavanje i ociscavanjeuser posted image user posted image sa b vitaminima i medom...ma nema cega nema...ali ja kasljeeeeem...derem...jedino sto je finog ukusauser posted image ...e hajte vi meni sad objasnite ovu pojavuuser posted image
Napominjem...nisam alergicna ni na polen, med, etc

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 18651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:11:03   
R&T@
Evo i nasuser posted image

Dobro je... danas nema puno ruznih vijesti...user posted image

Nas tri se druzimo...
Rinka, snagator, lomi grafitne olovke...ili je do nje ili do olovaka...
Moja nindza ratnica...user posted image

Dadadana, mozda je to ipak sirup za iskasljavanjeuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:13:42   
mama2009
IZVORNA PORUKA: dadada

kupih ja sebi, prije tri dana, sirup od borovih vrsaka sa vitaminom c...bla..bla...jer su me bronhiji malo "strugali"...pitam jos apotekarku je li to za smirivanje..."podmazivanje"...on kao jeste...odlican...bla...bla...ja evo vec dva dana kasljem k'o kakav tuberan...citam sad...nigdje ne pise da je za smirivanje...nego dodatak prehraniuser posted image i onako...haman da ga stalno pijes...za prociscavanje i ociscavanjeuser posted image user posted image sa b vitaminima i medom...ma nema cega nema...ali ja kasljeeeeem...derem...jedino sto je finog ukusauser posted image ...e hajte vi meni sad objasnite ovu pojavuuser posted image
Napominjem...nisam alergicna ni na polen, med, etc



nama je taj sirup pomogao ....D prestala da kaslje od njega


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:15:51   
koka i po
hej vas tri "odozgo" i ove prije vas user posted image
dadada meni taj tvoj kasalj "smrdi" na alergiju

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18654
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:16:51   
mama2009
mi sad dosli....nas dvije jutros bile na BB, dosle kuci pa smo sa tajom ptisli na Bjelasnicu bilo nam super , jeste da je hladno ledilo je sve gore -6 bilo cijeli dan, onda na rucak otisli D se najela kao velika, nakon toga popili kafiu i kuci evo nas dvoje gori od D umorni i iscrpljeni

jedva cekam da nju uspavam i da ja odem spavat


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:17:24   
mama2009
IZVORNA PORUKA: koka i po

hej vas tri "odozgo" i ove prije vas user posted image
dadada meni taj tvoj kasalj "smrdi" na alergiju



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 18656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:18:39   
koka i po
user posted image ..
hanady ce da te "sanja" radi ovih smajlica user posted image ...
djesi ti bonauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:20:13   
R&T@
Hej, i tebi!

Mama2009, bas ste "hodalcine" i neka ste... i mi smouser posted image

Kako je principesa?

Bas mi zao sto ne bih na BB...da vidim raju, malu i veliku...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:20:48   
anidla
hanady jesi li online<? ili sve vi koje ste pravile od hanady kiflice iz voza user posted image

inace sam posvadjana sa tijestima al hajd sad podkuham tijesto tacno po receptu, al tijesto brate tvrdo nekakvo??? hoce li ono uspjeti nadoci??? joj ako opet fulam tacno cu se roknuti i nikad vise necu kupit brasno u kucu...

pristavila sam grah user posted image to nam je za sutra pa da opet mogu hodati user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:29:03   
tekja
ivninguser posted image

Bili na rodjkasu, fino se druzili..nas pametni djecak proslavio drugi rodjendanuser posted image ...njega su mama i tata usvojili pa je bas bila emotivna proslavauser posted image user posted image ...a, V. se priFatio mikrofona i pjevao medu brundu...vlada scenom, plese, sarmira, ne znam na koga mi je ovo dijete, ljubi ga majkauser posted image

Amani, najezih se citajuci post...sto kazes, vala i previse za ovu godinu...user posted image

Jelena, tebi spesli, a i svim nasim clanicama pravoslavne vjeroispovjesti Sretan Bozicuser posted image user posted image

Tajra,nedostajala si...a nemoj da se bezveze pitas, do olovaka je garantuser posted image

"Sator damama" zelim ekstra provod vecerasuser posted image

Ella, Kokouser posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:32:46   
selebriti

IZVORNA PORUKA: tekja

V. se priFatio mikrofona i pjevao medu brundu...vlada scenom, plese, sarmira, ne znam na koga mi je ovo dijete, ljubi ga majkauser posted image



Hm, hm.... user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 18661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:36:45   
Anoniman
anidla
ja ih jos nisam napravila...nikako da se nakanim...al su fantasticne...samo da znas...ako ti ne uspiju...do tebe jeuser posted image user posted image user posted image

koko...okle mi alergija sad...odjednom...nisam alergicna

tajrauser posted image falila si

tekjauser posted image user posted image ...muzikalno dijeteuser posted image ...e sad mu fino uzmi taj mikrofonuser posted image ...jedino ako se nece na narodnjake bacit...od tog ima fajdeuser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 18662
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:37:08   
teacher75
ja odmaram kuci citav dan, osim bazara jutrosuser posted image lana spavala vise od 2 sata danas, zaspala cim smo se vratile s bazara, pa sam napravila rucak i kad se probudla malo se igrale kod kuce. mm sada pravi kokice pa cemo gledati filmove, prvo cemo probati gledati strumfove sa lanom pa kad zaspi onda nesto za nasu dusuuser posted image uglavnom veceras slijedi filmsko vece

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:39:13   
Hanady RR
andila ako si po receptu išla...nadoće ne briniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:45:34   
koka i po
univerzalna sam ko super ljepakuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:53:30   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

andila ako si po receptu išla...nadoće ne briniuser posted image


boga mi jesam, muz mi citao recept a ja pravila, a ono tijesto ne mrda user posted image joj roknut cu se majke mi...

cak sam malo ugrijala mlijeko da nije prehladno iz frizdera.....ko da mi se cini da je trebalo vise mlijeka od 250 ml user posted image

jel do brasna, istekao rok mjesec dana, al je ok, novo pakovanje user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:55:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

andila ako si po receptu išla...nadoće ne briniuser posted image


boga mi jesam, muz mi citao recept a ja pravila, a ono tijesto ne mrda user posted image joj roknut cu se majke mi...

cak sam malo ugrijala mlijeko da nije prehladno iz frizdera.....ko da mi se cini da je trebalo vise mlijeka od 250 ml user posted image

jel do brasna, istekao rok mjesec dana, al je ok, novo pakovanje user posted image



jok tačna mjera na 500 gr brašna 250 ml mlijekauser posted image

neka nek odstoje bona na toplom

a ovo za brašno ti ne znam...nisma nikada koristila ako rok isteče...ne znam ni da možeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:57:39   
Anoniman
stavi vrelu vodu u serpu, pa zdjelu u kojoj ti je tijesto na serpu i prekrij...ako ti se ne digneuser posted image za 30-45 min. pravi picuuser posted image
samo nemoj da dodiruje vodu


< Poruku je uredio dadada -- 7.1.2012 18:58:29 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:58:54   
Hanady RR
e hebo ga patak ja ih šmireći potkuham ono s edigne...diće se i njene valauser posted image
muž recitono recept ona pravilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 18:59:31   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

andila ako si po receptu išla...nadoće ne briniuser posted image


boga mi jesam, muz mi citao recept a ja pravila, a ono tijesto ne mrda user posted image joj roknut cu se majke mi...

cak sam malo ugrijala mlijeko da nije prehladno iz frizdera.....ko da mi se cini da je trebalo vise mlijeka od 250 ml user posted image

jel do brasna, istekao rok mjesec dana, al je ok, novo pakovanje user posted image



jok tačna mjera na 500 gr brašna 250 ml mlijekauser posted image

neka nek odstoje bona na toplom

a ovo za brašno ti ne znam...nisma nikada koristila ako rok isteče...ne znam ni da možeuser posted image


moze, moze....od mm tetka radi na ispitivanju hrane, sve je to dure user posted image

nego kad sam kod hrane, ono sto bas bas kancerogeno vam je:

1. vrhnje za kuhanje (dukat i sl)
2. one panirane ribe, lignje i sl.
3. zvijezda majoneza (najgora)

ako se jos cega sjetim , napisat cu, samo imal kakva tema za to???

joj kiflice me zadeverase pravo....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:02:32   
Hanady RR
andila...narast će pusti ih nemoj gledat u njihuser posted image

a ima tema za ovo i napsiala si nam već...al ponovi ti nek se utvrdi pazar...
mi i tako ne jedno panirano zamrznuto...
hranu koju zamrznemo ako odmrznemo ne zamrzavamo ponovo
a majonezu ni pod razno...sem u nekim jelima , salatama ...al mi tomy samo inače nam nije majonezauser posted image
vrhnje dukat koristim al baš minimalno i rijetko...mi koristimo bešamel sos koji sama pravim...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:02:38   
selebriti

IZVORNA PORUKA: anidla

3. zvijezda majoneza (najgora)




user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

Kupujem tone ove majoneze!!!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:03:50   
Hanady RR
Nego jel koja išla pod ovaj šator...šta da obučem...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:07:54   
tekja
dadada, samo da znas da V. najvise voli Dubiozu, kroz kucu se dere: makine se vozeuser posted image ...al' nema trte vrte, ako hoce pjevat samo turbo folk dolazi u obziruser posted image ... evo slikiceuser posted image
user posted image

anidla, da tetka ne radi sa mojom svekiuser posted image ...nego je l' ti i kvascu istekao rokuser posted image ...tada se nece garant diciuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
7.1.2012 19:08:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nego jel koja išla pod ovaj šator...šta da obučem...user posted image
A sta se pod sator oblaci...stikle od 15 cm i dopi*njakuser posted image user posted image ...sala ofskroz...obuci dzins(ja bez njega nigdjeuser posted image ) i majicu kratkih* preko dzemper koji mozes zavezat...ovo ti govorim za kasnijeuser posted image ...ko zna gdje cete vi zavrsiti...samo u slojevima...pa se skidasuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  745 746 [747] 748 749   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  745 746 [747] 748 749   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *