|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  731 732 [733] 734 735   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:19:47   
anidla
IZVORNA PORUKA: ladyblue

anidla, ja navečer temperaturu preko 39,5 stavljam čepić. u toku dana dam Paracetamol pa ako ne ide onda dam dalsy. on mi uvijek bolje skine Nađi temperaturu.


ovako i ja slicno, ali ja dam uvijek dalsy jer paracetamol nam nikad nije pomagao, ostalo isto ko i ti....
htjela sam samo provjeriti jel ja negdje grijesim user posted image

thx ladyblue user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:27:11   
mama2009
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ako i na sta budu licili, upravo cekam da se kore i filovi ohlade pa da nastavim dalje, a sto bi jedna meni draga osoba rekla kuca mi izgleda tako da bi i mis onu stvar polomiouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



ne kradi mojeeeeeeee


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:32:21   
rose
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Heej drage moje ... napravite malo mjesta uskoro stize i novi clan. Eto nas za dvadesetak dana ... mozda se i malo prije proguramo ako budete dali user posted image

user posted image user posted image user posted image za sve bebe i ponosne mamice!


koliko ja vidim ti si se vec progurala...ko i ja...malo prije rodjendana user posted image user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 18303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:35:15   
bananica
il se meni cini il danas cijeli dan nema Hanady??

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:36:38   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: Lady26

Dobro dosle ljepotice, sto volim kad otkrijem ko se "krije" iza nicka user posted image
Prelijepe obje...a D. posebno, masallah user posted image


E je li ti drago user posted image Hvala draga puuuno na komplimentima user posted image

< Poruku je uredio Cickolini -- 5.1.2012 22:38:23 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:39:58   
canim
Kad se vec gurate na temu, da se i mi oficijalno tuspasimo user posted image sad imamo punu godinicu.
Mahanje nasoj generaciji, nadam se da ima bujruma user posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 18306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:40:06   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: rose

koliko ja vidim ti si se vec progurala...ko i ja...malo prije rodjendana user posted image user posted image



Dosla sam u fazu da nigdje ne pripadam user posted image Dosadilo mi vise pa reko da se pomalo ukljucujem user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 18307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:42:14   
Cickolini

IZVORNA PORUKA: canim

Kad se vec gurate na temu, da se i mi oficijalno tuspasimo user posted image sad imamo punu godinicu.
Mahanje nasoj generaciji, nadam se da ima bujruma user posted image



Canim daga sretan prvi veliki rodjendanko. Sve najljepse, puno zdravlja i srece bebici hehehe Cestitke za treci ticker. I ja sam tu negdje dogurala ... idemo dalje...user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 18308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:44:07   
Mya_81 RR
Anidla, nemoj da toliko brines. Najbitnije je da mu skidaš temperaturu, a ti najbolje znas kako i sta mu pomaze. Naravno da je paracetamol manje zlo od brufena, ali boze moj ako mu paracetamol ne pomaze nemas tu bas nekog izbora. I mi smo presli na dalsy koji joj temp. spusti na bar 4 sata, za razliku od paracetamola koji joj ne pomaze ili joj vec nakon sat vremena temp. opet skoči. A meni se nakon tri konvulzije ne da puno petljati i razmisljati hocu li joj dati paracetamol. Kad prodje ona kriticna dob za napadima preci cemo na paracetamol opet.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 5.1.2012 22:45:01 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 18309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:45:01   
teacher75
izgleda da cu se i ja razboljeti, evo me hvata grlo i nos pomalouser posted image lana spava i kaslje u snuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:47:12   
rose
IZVORNA PORUKA: Cickolini


IZVORNA PORUKA: rose

koliko ja vidim ti si se vec progurala...ko i ja...malo prije rodjendana user posted image user posted image



Dosla sam u fazu da nigdje ne pripadam user posted image Dosadilo mi vise pa reko da se pomalo ukljucujem user posted image


iz istog razloga sam i ja ovdje malo ranije presla user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 18311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:48:51   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: canim

Kad se vec gurate na temu, da se i mi oficijalno tuspasimo user posted image sad imamo punu godinicu.
Mahanje nasoj generaciji, nadam se da ima bujruma user posted image

evo nase stare raje,pristize polalo. Dobro nam dosla!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 18312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:50:21   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

izgleda da cu se i ja razboljeti, evo me hvata grlo i nos pomalouser posted image lana spava i kaslje u snuuser posted image
pa malo uzimaj vitamine,mozes i Paracetamol popiti ako ti je frka

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:52:07   
canim
IZVORNA PORUKA: Cickolini


IZVORNA PORUKA: canim

Kad se vec gurate na temu, da se i mi oficijalno tuspasimo user posted image sad imamo punu godinicu.
Mahanje nasoj generaciji, nadam se da ima bujruma user posted image



Canim daga sretan prvi veliki rodjendanko. Sve najljepse, puno zdravlja i srece bebici hehehe Cestitke za treci ticker. I ja sam tu negdje dogurala ... idemo dalje...user posted image


Hvala user posted image
Za ticker sta reci, 10 kg sletilo cim sam uvela reda u ishranu i onda sam pocela brljati user posted image od slijedece sedmice opet cu poceti pratiti sta jedem, vrijeme je vise da se vratim na svoju kilazu, ovako se osjecam ko tenk user posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 18314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:53:26   
anidla
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Anidla, nemoj da toliko brines. Najbitnije je da mu skidaš temperaturu, a ti najbolje znas kako i sta mu pomaze. Naravno da je paracetamol manje zlo od brufena, ali boze moj ako mu paracetamol ne pomaze nemas tu bas nekog izbora. I mi smo presli na dalsy koji joj temp. spusti na bar 4 sata, za razliku od paracetamola koji joj ne pomaze ili joj vec nakon sat vremena temp. opet skoči. A meni se nakon tri konvulzije ne da puno petljati i razmisljati hocu li joj dati paracetamol. Kad prodje ona kriticna dob za napadima preci cemo na paracetamol opet.


ma joj draga, vazda za nesto brines....i dovoljno je da ovdje nesto procitas i odmah mi se ubaci bubica u glavi da li dobro postupam i djelujem.....

nego, uskoro planiram napraviti iznenadjenje za sveki i svekra da im se zahvalim za sve sto dobro cine za nas i Nou, pa sam mislila kod tebe torticu da porucim....cim skontam kad cu to organizovati javim ti se....mogu te planirati?

pusa za curicu


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:54:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: teacher75

izgleda da cu se i ja razboljeti, evo me hvata grlo i nos pomalouser posted image lana spava i kaslje u snuuser posted image
pa malo uzimaj vitamine,mozes i Paracetamol popiti ako ti je frka

pijem prenatal, valjda u njemu ima svegauser posted image preslo m iod lane sigurno jer je prekjuce i dan ranije bas bila hunjava, nos curio non stopuser posted image nije mi tolika frka, al osjetim da cu sutra biti hasta, vise se bojim zbog ovog njenog kasljauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:54:44   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Cickolini


IZVORNA PORUKA: rose

koliko ja vidim ti si se vec progurala...ko i ja...malo prije rodjendana user posted image user posted image



Dosla sam u fazu da nigdje ne pripadam user posted image Dosadilo mi vise pa reko da se pomalo ukljucujem user posted image
na onoj temi bas postane dosadno kada beba napuni nekih 10 mjeseci. Ne interesuju te vise grcevi,dojenje, jesu kakili nisu kakiki...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 18317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:54:53   
canim
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: canim

Kad se vec gurate na temu, da se i mi oficijalno tuspasimo user posted image sad imamo punu godinicu.
Mahanje nasoj generaciji, nadam se da ima bujruma user posted image

evo nase stare raje,pristize polalo. Dobro nam dosla!


Hvala i mi porasle za ovu temu user posted image
Joj zene nemogu vjerovati da moja beba ima godinu dana, kao da sam je juce donijela iz bolnice, pile mamino user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:56:20   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: canim

Kad se vec gurate na temu, da se i mi oficijalno tuspasimo user posted image sad imamo punu godinicu.
Mahanje nasoj generaciji, nadam se da ima bujruma user posted image

evo nase stare raje,pristize polalo. Dobro nam dosla!


i meni je drago kad ugledam sve one koje su sa mnom bile prvo na trudnicama pa na bebama 0-1 user posted image user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:57:05   
Hanady RR
Vidi vidi što su nam nove mame pristigle...mašalllahuser posted image

andila...ti najbolje svoje dijete poznaješ...ono što mu djeluje djeluje i ako ne smiješ čekati i nemoj...
user posted image

leona nema u carpisi tašne kakavu tražiš...ja opisivala al nema...
ovo što je 30 Km meni s ene doapada ono do 50 nije loše al takvih imama, izađoh praznih rurku...
al zato okaidi i bimbususer posted image user posted image

ima divnih stavri na lijepim sniženjima...

ja sam cure ponovila malo a sutra ću jošuser posted image bi pred zatvaranje suprug mis tigao...
a mi prije toga sa tajrom i pravom tajrom kafu popismo lijepouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:58:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Cickolini


IZVORNA PORUKA: rose

koliko ja vidim ti si se vec progurala...ko i ja...malo prije rodjendana user posted image user posted image



Dosla sam u fazu da nigdje ne pripadam user posted image Dosadilo mi vise pa reko da se pomalo ukljucujem user posted image
na onoj temi bas postane dosadno kada beba napuni nekih 10 mjeseci. Ne interesuju te vise grcevi,dojenje, jesu kakili nisu kakiki...


jeste vala...i odna dođeš ovdje piješ, pušiš , sexaš se i ideš pod šatoruser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 22:59:57   
ladyblue RR
Tiki,daj joj nesto za kasalj ako se brines. Moja kaslje ima mjesec. Bilo joj je bolje nakon onih cepica ali sada je opet haos. Puna je slajma. Dajem Bisolvon ali se nista ne desava. Zlo mi je vise!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 18322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 23:03:57   
teacher75
to je nama veliki problem jer ona caj nece ni da okusi, kao ni bilo kakve tople napitke s mlijekomuser posted image jedino da joj sutra uzmem neki sirup, ne znam kojiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 23:05:16   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Cickolini


IZVORNA PORUKA: rose

koliko ja vidim ti si se vec progurala...ko i ja...malo prije rodjendana user posted image user posted image



Dosla sam u fazu da nigdje ne pripadam user posted image Dosadilo mi vise pa reko da se pomalo ukljucujem user posted image
na onoj temi bas postane dosadno kada beba napuni nekih 10 mjeseci. Ne interesuju te vise grcevi,dojenje, jesu kakili nisu kakiki...


jeste vala...i odna dođeš ovdje piješ, pušiš , sexaš se i ideš pod šatoruser posted image
cekaj bona da se zene naviknu pa cemo i njih sa nama voditi

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.1.2012 23:10:24   
ladyblue RR
Tiki,kakav je kasalj? Suhi ili ima slajma?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  731 732 [733] 734 735   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  731 732 [733] 734 735   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *