|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  689 690 [691] 692 693   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:19:09   
mama2009
jutroooo, ja jutros prespavala uredno me D budi sa pelenom iznad moje glave, a u peleni smedji sadrzaj. Moja D kaze evooo  gono, kad sam vidjela da je dan, pogledah na sat...ja uredno sve prespavala.....na frku smo se obukli i spremili .....

nego bolesnim bebicama zelimo da sto prije prodje sve.....

Hanady probaj princezici sitno isjeckati bjeli luk i samo prekriti sa slatkim mlijekom da odstoji 12 sati i dati djetetu kasicicom to (malo bude) ja nekad na silu dam D vjeruj da je super za imunitet plus otvara apetit

Kasalj i grlobolju smo ovaj put hvala Bogu prevazisli sa tantum verede sprejom, i sirupom od smrekinih vrsaka i c vitaminom, nakon 2 dana evidentna razlika....


ako je neko za user posted image user posted image user posted image user posted image bujrum kod mene druga se vec pije


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 17251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:21:33   
Hanady RR
Jutro i od mene...
mama2009 hvala porbat ćemo smao što ta d austa otvori nema šanse...
al kako sve na silu daju nek porbaju i to, pa jauser posted image

Evo i ja kafenišem drugu po redu...danas normala i tiho...neki kraći sastanak ćemo imati smao još ne znamo kad...i onda bježanijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17252
   [Obrisana poruka]
30.12.2011 9:26:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:33:13   
selebriti
Hanady hvala ti sto si mi se pojavila u snovima, upravu si bila, tebe je super sanjati... user posted image user posted image user posted image user posted image Lijepe vijesti su stigle, hehe... da znas user posted image user posted image



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:35:01   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mama2009, koji je to sirup od smrekinih vršaka?
Dobar taj fazon s bjelim lukom...koliko često to smijem dati malenoj...svaki dan po jednu kašiku ili?



ja to obicno navecer "pokiselim" i dam joj ujutro prije vrtica
a sirup je od smrekinih vrsaka obogacen vitaminom C

zelena kutija iskreno ne znam ko je proizvodjac mislim da je medex


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:35:34   
bebacha
Hanady jel putujes danas,ako da ssretno i lijepo se provedi.
Iman znaci i ti putujesuser posted image pa sretno i tebi a taj sirup je olican.
Tekja ti muffini su jutros otisli u Ajlino obdaniste.zato ih je punouser posted image
Lady kako je cura jutros
ostale budite pozdravljene.ja danas imam punooo posla i goste



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:36:37   
bebacha
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mama2009, koji je to sirup od smrekinih vršaka?
Dobar taj fazon s bjelim lukom...koliko često to smijem dati malenoj...svaki dan po jednu kašiku ili?



ja to obicno navecer "pokiselim" i dam joj ujutro prije vrtica
a sirup je od smrekinih vrsaka obogacen vitaminom C

zelena kutija iskreno ne znam ko je proizvodjac mislim da je medex

 

Medex,ima u Dm-u,18KM.meni je i on dobar


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:39:18   
Hanady RR
Idem bebacha aBd popodne krećemo na put...
ako ugrabim do računara javim vam se malo bar d ačestitam do srca...

Neka si ti vrijenice poslala u vrtić brdo muffinauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17258
   [Obrisana poruka]
30.12.2011 9:43:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 17259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 9:50:21   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ah to je taj sirup...spominjala si mi ga Bebacha...user posted image

Vidjeću hoću li moći doći do ovog Denivit, ili kako se već zove, a ako ne, kupiću joj taj.

A probaću i ovo čudo s bijelim lukom za imunitet... samo da opet ne završimo na antibiotiku...roknuću se više user posted image




mi smo od septembra non stop na antibioticima, tu su kojekakve pauze od 1-5 dana maksimalno bez antibiotika....

nas asortiman je bio od ceklora, sumameda, longacefa, pancefa, zinat, pancef, ceklor, i evo sad napokon smo hvala Bogu 3 sedmice bez antibiotika...

ja joj dajem svasta, vise nisam pametna sta djeluje...

dajem joj svaku noc onu bombu za imunitet (limun ili narandza, cvekla, jabuka, mrkva i kasika meda) zatim pijemo sirup od meda  sa borovim iglicama od onog cike, plus od njega neki med sa travama, dajem joj sirup domaci od nara bez secera; i pijemo i bijeli luk...


hvala Bogu nesto je pocelo da djeluje


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17260
   [Obrisana poruka]
30.12.2011 9:58:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 17261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:06:32   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Pozdrav od nas..

Mom E..sterilne sve 3 urinokulture..pa sam happy..Mada ganjam dječijeg radiologa da vidimo UZ UROTRAKTA..S 4mj. je imao bakteriju.




ako hoces na pp se javi ja cu ti preporuciti radiologa za djecu..i mi bi ovo trebali obaviti čisto kontrole radi, mada nam je sve ok inace ali eto..urinokult. sterilne i nemamo hB nikakvih problema...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 17262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:06:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: mersiha 77

joj Tajra bas mi je zao,ali ako hoces posalji mi na pp svoj fb pa tamo mozes vidjeti na mom profilu


eh evo i ljubicasti


http://www.wenz.se/Special-Shops-Vaestar-kappor-Kappor-Kappa/group/2082110/product/2084562/.a174.0.html


super je kaput al ni ja ne bih mogla lupiti online bez da probam i vidim da li mi stoji user posted image



meni je ovaj ljubičanstveni odličan user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:08:12   
Anoniman
Dobro jutrouser posted image
opet imam da iscitam...nadam se da ste svi dobro
Moj se A. probudio povracajuciuser posted image ...pa je imao sracku...ne znam sta je...nema tem...sad je malo...onako...miran, kakav je inace...vjerovatno i umoranuser posted image A nije nista jeo sinoc sto inace nejede...pa sam pod upitnikom

Vidim da je "the" tema izbrisana...vidim da se neko zahebavao...necu da kazem- znala sam...ali znala sam...puno nelogicnosti je tamo bilo...malo se i zapetljala u drugom postu...kako god i ako cita ja joj svakako preporucujem psihijatra...cim je u stanju takvu mastu da ima...mozda je moze i unovciti...ko zna...al razgovor sa strucnjakom ne bi bio na odmetuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 17264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:09:02   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Evo i ja kafenišem drugu po redu...danas normala i tiho...neki kraći sastanak ćemo imati smao još ne znamo kad...i onda bježanijauser posted image


đeš to tiuser posted image user posted image

kako je malecka?

ladyblue, kako je N. jutros?

mi sad opet odosmo po paketić..sto neko rece, nidje veze vise i deda mraz i paketici ali dobro..kad malo poraste, nema šansi..samo jedan paketic i jedan deda mraz...sad je jos mali pa kontam da se neće pomamiti i razmaziti..user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17265
   [Obrisana poruka]
30.12.2011 10:21:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 17266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:23:59   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Evo i ja kafenišem drugu po redu...danas normala i tiho...neki kraći sastanak ćemo imati smao još ne znamo kad...i onda bježanijauser posted image


đeš to tiuser posted image user posted image

kako je malecka?

ladyblue, kako je N. jutros?

mi sad opet odosmo po paketić..sto neko rece, nidje veze vise i deda mraz i paketici ali dobro..kad malo poraste, nema šansi..samo jedan paketic i jedan deda mraz...sad je jos mali pa kontam da se neće pomamiti i razmaziti..user posted image



I moja danas kod mm u firmi...ovo joj je čini mi se 4 paketić a znam da će još dva dobiti...pa što reče Hanady, biće slatkiša so aprila user posted image



ovo moje dijete ni ne jede slatkiše...licne čokoladu, malo licne i bombonu, pojede 2 smokija i pola grisinija ponekad i Bog te veselio...nije poguzija da konkretno pojede, ali mora sve da proba inače bi crko' Boze me oprosti user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17267
   [Obrisana poruka]
30.12.2011 10:25:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 17268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:27:27   
pocahontas
sva nekako treperim, deprasta sam.....nesto ce se Zdogoditi čini mi se.....mm me već prozvao mama Kukunka.user posted image kaze, ja maldje zene a da vise kuka nisam vidio user posted image reko moj ti, ja sam ti bila trudnica za pozeljeti, nikad kuknula nisam, pa ni kada sam se poradjala niko me nije cuo a boga mi sam se poradjala 48 sati..pa ti vidi..kaze, zato si sada sve nadoknadila user posted image
a i bolesna sam ovih dana, pod temp. isla na posao..dje necu kukati, ni odbolovala nisam...user posted image user posted image



< Poruku je uredio pocahontas -- 30.12.2011 10:29:04 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:28:19   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Iman83

Izvini, pogrešno ja napisah: biće MENI slatkiša do aprila...moja ne jede ništa od slatkog što dođe u tim paketićima..jedino joj majka spakovala paketić mahsuz za nju pa će eto biti i za nju ono što jede: monte, čokolino, plazma...to je sve što ona jede od slatkog.


isto i kod nas..ja kada kada nam ko dolazi otovreno kazem da mu ne kupuju cokoladice i sl. vec konkretno Monte brate, jer samo to jede od slatkisauser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:48:03   
nanika
Jutro zene.
Vidim ima bolesne djeciceuser posted image , i moj Ahmed je bolestan a danas mu rodjendanuser posted image .
Muci ga ovaj bronhitis opasno, grlo je ok pa nismo dobili antibiotik, samo sirup za iskasljavanje i moramo se inhaliratiuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:52:28   
teki
dobro jutro, samo da vam svima pozelim sve najljepse za Novu Godinu i punooooo ZDRAVLJA, Srece i Para da djecica ne popiju ni jedan antibiotk u narednoj godini. ja odo u svoj Mostar i bit cu na odmoru do 15 tog pa nece me bas vele biti online.
Jos jednom svima sve najljepse!!!!!!!!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:53:14   
teki

IZVORNA PORUKA: nanika

Jutro zene.
Vidim ima bolesne djeciceuser posted image , i moj Ahmed je bolestan a danas mu rodjendanuser posted image .
Muci ga ovaj bronhitis opasno, grlo je ok pa nismo dobili antibiotik, samo sirup za iskasljavanje i moramo se inhaliratiuser posted image


sretan rodjendan Ahmede i da brzo ozdravis user posted image user posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 17273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:55:12   
ladyblue RR
dobar dančić...

cura je i dalje pod temperaturom. ne prelazi 38. mali skidamo, malo je pustim da se bori.kenjkava je i nikakva. nos joj curi, kašlje. odvest ću je doktoru ali antibiotik koji će uključiti neću davati. još se nismo kandide riješile i samo mi fali novi antibiotik.

Iman, ne ignorišem te draga, ni govora nego izađoh sinoća i tek se sada škačih na net. hajde sutra u 17h u Importane centru da se nađemo. ja ću javiti i ženicama tamo a i sve sa ove teme su dobro došle. Sirup ću ti danas kupiti, ne brini.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 17274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 10:56:19   
ladyblue RR
Ahmede, sretan rođendan! Da što prije ozdraviš, da budeš dobar i slušaš roditelje!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  689 690 [691] 692 693   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  689 690 [691] 692 693   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *