|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 13:10:58   
neki x
Cirkus pravi sa spiskomuser posted image user posted image user posted image Mi aBd dolazimo,pa se vidimo aBduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 13:14:38   
Dzenana_G
Iako to ona nece razumjeti mi bi samo da pozelimo da u Novoj Godini Nejla baci cuclu. Iako joj je omiljena ruzno joj stoji user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 13:16:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Iako to ona nece razumjeti mi bi samo da pozelimo da u Novoj Godini Nejla baci cuclu. Iako joj je omiljena ruzno joj stoji user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 13:20:00   
lilix
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Iako to ona nece razumjeti mi bi samo da pozelimo da u Novoj Godini Nejla baci cuclu. Iako joj je omiljena ruzno joj stoji user posted image


joj Dženana user posted image user posted image user posted image  iste su nam želje, al moja Beri voli cucu više neg mene user posted image user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 13:23:27   
Hanady RR
evo konačnog...
49 djece definitvno

Višnja samo uredi mi post da se vidi tabela
http://www4.slikomat.com/11/1216/nuz-untitl.jpg



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 13:28:35   
babina beba
Treba li kome prevoz? Od Otoke do Ilidze, mogu mamu s jednim djetetom ili eventualno dvoje da se malo poguraju na zadnjem sjedistuuser posted image . Ovo nudim u polasku, za povratak ne garantujem.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 13:40:43   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: lilix

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Iako to ona nece razumjeti mi bi samo da pozelimo da u Novoj Godini Nejla baci cuclu. Iako joj je omiljena ruzno joj stoji user posted image


joj Dženana user posted image user posted image user posted image  iste su nam želje, al moja Beri voli cucu više neg mene user posted image user posted image

I ja nekada pomislim to. Vise se obraduje njoj nego meni kad dodjem s posla....
Jedva cekam da vas vidim sutra

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 15:05:13   
lely
I mi potvrđujemo dolazak i jedva čekamouser posted image ,čak mi se čini da je mama nestrpljivija od dječakauser posted image ...baš sam pozeljela neku kaficu sa rr ženicama.

I još nešto...dodala bih poruku za Anesa od DM,a ako je to sad problem dodati nema veze user posted image
Poruka je da malo bolje sluša svoje roditelje i da ne plače za gluposti,da bude hrabar kao spiderman.user posted image

Veliko hvala i u moje ime prije svega Višnji jer valjalo je sve ovo organizovati. Ženo ti si zmaj i često se pitam kako sve stižeš user posted image user posted image
Naravno hvala  i svima koji su doprinijeli ovom lijepom događaju.user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 15:31:40   
tajcika
drage moje uzivajte sutra u druzenju,lijep provod ,a djeci pravi veseli dan,sigurno ce vam biti super user posted image user posted image user posted image ,a za pojedine posebno veliki user posted image ljubite djecicu i nadam se da se vidimo nekad

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 16:13:01   
edijevamama
zenica jedva cekamo :)


_____________________________

10.01.2008 stigao najljepsi poklon mami i babi-EDIB

28.12.2009 drugi poklon mami i babi KErim

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 16:53:25   
Visnja RR
Paketici za malisane iz Doma spremni... user posted image jos samo nase da finisiram i polijepim imena

user posted image




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu edijevamama)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 16:58:01   
Anoniman
Predivno izgleda, a mogli smo mi i kod tebe tu oko jelkeuser posted image

Pretpostavaljm imas prijevoz za paketiceuser posted image , mislim ako treba nesto pomoci tu smo svi

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 18:07:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image teta Mrazuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 21:39:45   
lila25
Tek sad ugledah i mi na spisku ali mi necemo moci kasno vidjeh user posted image vec smo isplanirali nesto drugo bas mi je krivo mislila sam da je to konacan spisak,nek neko drugi umjesto nas...pozz lijep provod uzivajte svi posebno djecica.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 21:42:14   
Visnja RR
Lila hvala sto si javila user posted image
tvoj paketic cemo prslijediti jednoj nasoj forumasici koja je zeljela da ostane anonimna a pozeljla je paketic svojoj djecici ...a nije u mogucbosti da kupi...
Obzirom da je i Maja RR odustala i njen paketic ce biti proslijedjen jednoj mami koja se hrabro bori za zdravlje svoje bebice..

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 21:44:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image user posted image user posted image user posted image teta Mrazuser posted image user posted image


tako moja malena zove Djeda Mraza user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 21:46:45   
veeseelaa
Veliko hvala i u moje ime prije svega Višnji jer valjalo je sve ovo organizovati. Ženo ti si zmaj i često se pitam kako sve stižeš user posted image user posted image
Naravno hvala i svima koji su doprinijeli ovom lijepom događaju.user posted image


i ja isto da poručim
zaista divno od tebe Višnja, sve ove dane si angažirana na ovom projektu, noću pakuješ paketiće... fakat nemam riječi, svaka častuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:00:24   
bananica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Lila hvala sto si javila user posted image
tvoj paketic cemo prslijediti jednoj nasoj forumasici koja je zeljela da ostane anonimna a pozeljla je paketic svojoj djecici ...a nije u mogucbosti da kupi...
Obzirom da je i Maja RR odustala i njen paketic ce biti proslijedjen jednoj mami koja se hrabro bori za zdravlje svoje bebice..



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:03:31   
neki x
IZVORNA PORUKA: Visnja RR
tvoj paketic cemo prslijediti jednoj nasoj forumasici koja je zeljela da ostane anonimna a pozeljla je paketic svojoj djecici ...a nije u mogucbosti da kupi...
Obzirom da je i Maja RR odustala i njen paketic ce biti proslijedjen jednoj mami koja se hrabro bori za zdravlje svoje bebice..


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:15:21   
Visnja RR
emi7908 mi je pomogla da odvezemo 6 veliki vreca poklona... a sutra ce MM da doveze jos 4 (zajedno sa mnom) ...
Vidjela sam veeeliki poklon koji je obezbjedio CrYo Save predivno upakovano u oooogromni poklon sa puno drustvenih igara...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:16:19   
dinaa
Uh evo da i ja potvrdim nas dolazakuser posted image jedva cekamooooooo!!!


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:21:27   
Visnja RR
Plan za sutra

- Djeca Doma dolaze u 11...pa bi bilo dobro da mi dolazimo vec 15 minuta ranije da se ne gurtamo svi u 11 na ulazu...
- malo se upoznajemo i igramo do 11:30...
- u 11:30 ce nam Zanzibar pripremiti jedno predstavu u trajanju od 20 minuta...
- 1o minuta odmora ili igre... (za to vrijeme dadada dati instrukcijesvojoj pmocnici oko fotoaparata) user posted image
- u 12 h dolazi DM s paketicima....

Nadam se da ce nam se pridruziti i mediji koji su obecali sve popratiti...

kad se podjele paketici kahvenisanje user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:25:19   
salmy
Visnja svaka castuser posted image

ja se samo nadam da necu zakasniti na posao,trebala sam raditi od 12,ali sam pomerila do 1user posted image  pa se nadam da necu zakasniti

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:26:54   
Visnja RR
draga pomjeri ako mozes jos...prosli put je samo podjla trajala 2 sata user posted image ili da se zarovim u paketice i dam tvoj paketic medju prvim...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave i RR djeca
16.12.2011 22:32:10   
salmy
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

draga pomjeri ako mozes jos...prosli put je samo podjla trajala 2 sata user posted image ili da se zarovim u paketice i dam tvoj paketic medju prvim...
A joj 2 sata? malo mi previse pomjerati.Ili da se zarovis ipak
Ako ce toliko dugo trajati onda ne bih ni dolazili user posted image Malo mi previse traziti 2 sata da kasnim

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *