|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  461 462 [463] 464 465   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 21:23:17   
mersiha 77
drage moje pogajte ludim od vriske ovog mog djeteta
nista nepomaze samo vristi,a ako vidi da ja odoh do kuhinje jos gore
ma u wc mi neda luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
jel ovo prolazno ili sta vec?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11551
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 21:31:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mersiha 77)
  Neposredna veza do poruke: 11552
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 21:40:16   
mersiha 77
ma neznam draga Iman sta mu je samo nece sekunde bez mene
a to dosada nikada nije bilo
na sve vristi kao da mu kozu saguljujem,a kad se tek probudi toliko vristi da to nije normalno
ma nije bolestan.neznam ni ja sta je
samo me slomi zivu,pocitav dan hoce da je na rukama,ako vidi da odoh do kuhinje vristi
ako ga uzmem opet vristi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11553
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 21:51:59   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

...reče mi pedijatrica da faza privikavanja organizma i izgradnje imuniteta traje 3 mjeseca, pa eto, valja nam izdržati, nema druge.




ma kakva 3 mjeseca, to traje godinu dana najmanje. moja ide u jaslice već 3 mjeseca i znaš i sama koliko je zdrava bila...ali valjda i ovo ima kraj. dok god nema temperaturu, ja sam zadovoljna.

btw, još nije zaspala. ja maloprije uđem u sobu a ona drži kažiprst na ustima i govori šššš. valjda njoj stalno u jaslicama govore ššššš, kad jedina od cijele grupe neće da spavauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11554
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 21:57:22   
Emica_sa
Slatka jeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11555
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 21:57:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11556
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:00:29   
Anoniman
staje ovo...opet svi smrcavi i slinaviuser posted image ...ja se nadam da ce stati tj sto prije prociuser posted image

gdje je ella_h ona ce me razumjetiuser posted image ...ja sad u kupatilo...stavila A. da kaki...ulazim tek citavo kupatilo isr*nouser posted image ...po podu, stepenici, koju mu je tajra donjela neki dan, po rubu kade (to je rukama mazao)user posted image on tuto kompleto...ja prevrnulauser posted image

fakat ne znam koji mu bi...nazvala sam D. da mu reknem koju

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11557
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 22:04:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11558
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:07:00   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Srce malooo ššššuser posted image !

A čekaj, zašto ona neće da spava u vrtiću, znam da vi nemate neki poseban sistem uspavljivanja a ni ona nema problema s spavanjem....baš se čudim da neće da spava...user posted image

BTW, eto me za NG u Sarajevo...hoće li se piti ta kahva?



ona iz nepoznatog razloga neće da spava. nikada nije spavala duže od 20 min. valjda je navikla da bude sama u sobi pa joj srklet od one silne djece. nema ona kod kuće nikakvih problema sa uspavljivanjem, zato mi i jeste sve to čudno. nikada je nisam uspavala a onda jadne vaspitačice mislile da je treba uspavljivati pa pokušavale a ona se pomamila i smijala se pa razbudila svu djecu. dok im nisam rekla da je ne uspavljuju jer ona ne zna šta je to.

čuj, hoće li se piti kafa? to su jako neozbiljna pitanja upućena mojoj malenkostiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11559
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:09:02   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

staje ovo...opet svi smrcavi i slinaviuser posted image ...ja se nadam da ce stati tj sto prije prociuser posted image

gdje je ella_h ona ce me razumjetiuser posted image ...ja sad u kupatilo...stavila A. da kaki...ulazim tek citavo kupatilo isr*nouser posted image ...po podu, stepenici, koju mu je tajra donjela neki dan, po rubu kade (to je rukama mazao)user posted image on tuto kompleto...ja prevrnulauser posted image

fakat ne znam koji mu bi...nazvala sam D. da mu reknem koju



user posted image user posted image user posted image , izvini, znam da tebi nije bilo smiješno ali meni je ovo prekomičnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11560
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 22:10:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11561
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 22:11:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11562
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:14:08   
tekja
vece...

dadada, pa nije on kriv...sto si ga ostavila samog tako dugo da zijan napraviuser posted image ...hajd' barem je kakio u tutuuser posted image , a ti drugi pu budi iza coska i izvirujuser posted image

Iman hvala...a je l' to interna kafa kad dodjes il' zoves svu raju s temeuser posted image

dafri Una je kraljicauser posted image , jesi li joj rekla da je svijet tog trenutka stao i da dr. nije znala ni usta da otvori od odusevljenjauser posted image ...joj, sta oni kontaju u tim malim pametnim glavicama...

mersiha, mislim da je Anes sad u onom periodu kad se javlja strah od odvajanja...a mozda se malo i razmazio...neka ga tamo do 18. -te, poslije ce biti goreuser posted image

V. me zove...kaze brisi mi nosuser posted image ...jos nije zaspao...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11563
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:14:28   
Emica_sa
u mene bi muz to cistio,jer bi meni mrak pao na ociuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11564
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:15:19   
Leena
Ja samo da mahnem, evo me na terenu, javljam se iz hotelske sobe, a zaboravila sam ponijeti naočale, pa jedva i pisem i citamuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11565
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:17:10   
Anoniman
dadada znam da tebi nije smjesno,al ja sam se bas nasmijalauser posted image
mi smo zdravi,od sinoc nema temperature ,Bogu hvalauser posted image
jedva cekam sutra da izadjemo malo vani,pa makar gaziti lokve, vec 3 dana nismo nigdje izasli..

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11566
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 22:19:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11567
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:20:22   
Emica_sa
Joj marijana ja po 7 dana ne izadem,razumijem teuser posted image

Drago mi je da ste boljeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11568
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:21:20   
Anoniman
vece,mahanje svimauser posted image user posted image ja ne znam koliko ce mi ova moja sprava dopustiti da se druzimouser posted image
marijanna ima li igdje kabanica za ovu nasu dječicu,sve sam prebrala i ne nađohuser posted image user posted image user posted image
kod nas čizma u prozoru,Noa je skontala da mora sto prije zaspati pa da joj dođe sv.Nikolauser posted image user posted image user posted image
kupila sam joj ono kino za balet(body i suknjica) 25kmuser posted image ima da mi bude prima balerina najmanjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11569
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:21:31   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Iman83

Računam na tebe da okupiš raju user posted image ...hebiga ti Želju okupiš dok kažeš keks...šta ti je ovo malo žena.user posted image ..hoće li Čičkolini dolaziti za novu da i nju zovemo?
Ona ko bi malo na ovoj temi, pa je nema user posted image ...

Sad čitam na 0-1 za papa...user posted image ...baš mi je bilo naumpao onaj CIN ili šta ono bi? Važno je da ga nema!user posted image



žene smatraj okupljenim. samo javi tačno kada dolaziš i koliko ostaješ jer praznici su pa da možemo planirati. kod mene mm radi u Sarajevu Novu godinu tako da samo mi tu...

ma jašta Cin I mi bio a ja sam HPV pozitivna pa sam se prepala i sada je hB sve ok. pila one Beta glucane i eto popraviše imunitet i odmah nalaz bolji.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11570
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:22:50   
Anoniman
cistio bi njegov "tajo" to da je tuuser posted image ...samo se vi smijteuser posted image ...nije ovo prvi put da je on meni ovako nesto napraviouser posted image ...a ne da mi da budem prisutna dok kaka...tjra me...virkam ja povremeno...moracu ascare i cesce

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11571
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 22:23:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 11572
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:25:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

cistio bi njegov "tajo" to da je tuuser posted image ...samo se vi smijteuser posted image ...nije ovo prvi put da je on meni ovako nesto napraviouser posted image ...a ne da mi da budem prisutna dok kaka...tjra me...virkam ja povremeno...moracu ascare i cesce




user posted image meni je Noa ljetos imala fazu da skine pelenu i razmaze sadrzajuser posted image user posted image user posted image onda se moj tata dosjetio i zaljepio joj pelenu selotejpomuser posted image user posted image user posted image user posted image znalo je biti pravo zanimljivouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11573
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:31:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

cistio bi njegov "tajo" to da je tuuser posted image ...samo se vi smijteuser posted image ...nije ovo prvi put da je on meni ovako nesto napraviouser posted image ...a ne da mi da budem prisutna dok kaka...tjra me...virkam ja povremeno...moracu ascare i cesce




user posted image meni je Noa ljetos imala fazu da skine pelenu i razmaze sadrzajuser posted image user posted image user posted image onda se moj tata dosjetio i zaljepio joj pelenu selotejpomuser posted image user posted image user posted image user posted image znalo je biti pravo zanimljivouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
znas sta...sjetila sam se u momentu sta mi je moj dida ispricao sta je njegova mater uradila njemu kada je tako razmazao kakicuuser posted image ...al bojim se da bi mi soc. sluzba odmah pokucala na vratauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11574
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
5.12.2011 22:32:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

staje ovo...opet svi smrcavi i slinaviuser posted image ...ja se nadam da ce stati tj sto prije prociuser posted image

gdje je ella_h ona ce me razumjetiuser posted image ...ja sad u kupatilo...stavila A. da kaki...ulazim tek citavo kupatilo isr*nouser posted image ...po podu, stepenici, koju mu je tajra donjela neki dan, po rubu kade (to je rukama mazao)user posted image on tuto kompleto...ja prevrnulauser posted image

fakat ne znam koji mu bi...nazvala sam D. da mu reknem koju



Joj ja znam da tebi nije smjesno ali ja zamisljam taj prizor oplakala samuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  461 462 [463] 464 465   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  461 462 [463] 464 465   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *