|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 [448] 449 450   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:13:28   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja dajem veliko DA za nane- mene je moja odgojila i sta mi HVALIuser posted image Ovo malo ce abd cuvati moja mama jer taman tada ide u penzijuuser posted image


a sto se nana tice i ja sam za, mene je moja cuvala pa mi evo nista ne faliuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11176
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:13:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Joj salmy dobra siuser posted image

Ma meni je sve to nigdje veze,i ja nisam ljubitelj narodnjaka,ali ponekad ukljucim i Alan pleseuser posted image ,ponekad gledam i seriju neku po danu,ne znam majke mi sta bi trebala raditi citav dan u kuci
isto nam je user posted image imas neki novi ideja user posted image sem muzike , serija, crtica ....uh duga zima....


Ja imam 2 meni vrijeme proleti ali je problem sto ja sada njemu ne mogu posvetiti puno paznje jer mi curica ne da,ili place ili se penje po stolu user posted image
zahebanouser posted image sigurno je znam DA je A. bio isti takav ljubomoran al proce to sta ti rec drugo strpi se , kad malo porastu obadvoje bit ce ti merakuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 11177
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:14:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika


ovo ti je stvarno nigdje veze, pa nece dijete sa 2,3,4 godine izgraditi svoj muzicki stil, ja sam kao mala voljela Brenu, gdje je ona nastupala i mene su moji morali voditi, pa nisam kasnije nikada izlazila na mjesta koja opisujes niti sam se druzila sa sumnjivim likovima


drugo je brena, brenu smo svi slusali, al mi je fuj kad curica od par godina pjeva kakvo tijelo selma ima i dok mi u trenutku zara tvoja burma kozu para, i neke pjesme o gacicama, mislim stvarno fujuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11178
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:14:26   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

Mama2009 laku noc ljubi tu lijepu curu, da vam bude mirna noc iš.iš turo od slate D .
user posted image
Bananice sta imade kod tebeuser posted image jel danas bilo radno-paradno?
Da ne kaze da je se nisam sjetila , Mala1994, lady dje ste se vi izgubile ?



radno, nego kakouser posted image



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11179
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:15:27   
Emica_sa
Svi smo mi volili Brenu,a sumnjivi likova ima svugdje,pa rokeri su uvijek najveci narkomani bili

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11180
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:15:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

a ja dajem veliko DA za nane- mene je moja odgojila i sta mi HVALIuser posted image Ovo malo ce abd cuvati moja mama jer taman tada ide u penzijuuser posted image


a sto se nana tice i ja sam za, mene je moja cuvala pa mi evo nista ne faliuser posted image user posted image

mene je cuvo ko je stigouser posted image user posted image citav dan sam bila medju djecom igrala se po citave dane meni je to i danas dan ostalo u secanju dozivaljaji jako lijepi nana me cuvala  ponekad al vecinom me ,  strina preuzela posle na cuvanje  koju volim ko mater svoju ...Strina me odhranila DA strina user posted image volim je punoooo

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11181
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:16:06   
bananica
drugo je brena, brenu smo svi slusali, al mi je fuj kad curica od par godina pjeva kakvo tijelo selma ima i dok mi u trenutku zara tvoja burma kozu para, i neke pjesme o gacicama, mislim stvarno fujuser posted image



user posted image user posted image pa i jest malo smijesno, al to dijete od par godina i ne zna sta niti o cemu pjevauser posted image user posted image

moja voli lijepu ciganku, ako se tako pjesma zove, ne znam izvodjaca, al kad ta pocne kod mene je lomuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11182
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:16:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Svi smo mi volili Brenu,a sumnjivi likova ima svugdje,pa rokeri su uvijek najveci narkomani bili

nekad bilo, sad su izumrla vrsta, sad narkomani izlaze u bosnu i na bazene i jos gore sumnjive rupeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 11183
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:16:22   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika


ovo ti je stvarno nigdje veze, pa nece dijete sa 2,3,4 godine izgraditi svoj muzicki stil, ja sam kao mala voljela Brenu, gdje je ona nastupala i mene su moji morali voditi, pa nisam kasnije nikada izlazila na mjesta koja opisujes niti sam se druzila sa sumnjivim likovima


drugo je brena, brenu smo svi slusali, al mi je fuj kad curica od par godina pjeva kakvo tijelo selma ima i dok mi u trenutku zara tvoja burma kozu para, i neke pjesme o gacicama, mislim stvarno fujuser posted image
pa dobro Tiki,ako ne slusas ovu muziku,kako Bogati znas tekst pjesme?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11184
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:17:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix




radno, nego kakouser posted image



hebote dok mi lencarimo ti zaradjujes user posted image blago tebi hehhe salim se ..
Jel ti svaka subota radna il ne ??
Kako cura ?

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11185
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:18:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Svi smo mi volili Brenu,a sumnjivi likova ima svugdje,pa rokeri su uvijek najveci narkomani bili

nekad bilo, sad su izumrla vrsta, sad narkomani izlaze u bosnu i na bazene i jos gore sumnjive rupeuser posted image



nema tamo narkomana, oni su na drugim mjestimauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11186
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:19:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix




radno, nego kakouser posted image



hebote dok mi lencarimo ti zaradjujes user posted image blago tebi hehhe salim se ..
Jel ti svaka subota radna il ne ??
Kako cura ?




ma svaka, nema odmora

dobro je, spava

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11187
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:19:44   
teacher75
salmy, pa naravno da mi je uslo u usi kad mi ih je zaparalo pa nisam mogla sebi doci kad sam cula text, odmah sam ga memorisala, nije tesko zapamtiti kad te bombarduju sa svih strana, pa htjela i ne htjela naletis ( u ljetnoj basti u prolazu, u taxiju, prilikom prebacivanja kanala na tv itd...)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 11188
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:19:51   
Anoniman
bananice anel voli od davora ono momaca vecer haman user posted image se zove pjesma cim je cuje vice eno moa pesa i igra ko navijen a osmijeh od uha do uha bas voli i zapamtio tog lika cim cuje osmjeh od uha do uhauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11189
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:20:56   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika
i ti o tome razmisljas a dijete ima 2 godine?! Blago tebi pa imas vremena. A to sto mislis da ces je usmjeriti je samo tvoja zelja. Trubila ti njoj ili ne, ona ce slusati sta joj bude slusalo drustvo. A da ne pricam o frajerima...sve ti ovo pricam iz iskustva oko odgoja teenage-ra. Sve vi imate jaaako malu djecu, i pojma,ma ni predstavu nemate sta vas ceka...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11190
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:21:04   
mama2009
IZVORNA PORUKA: teacher75

salmy, pa naravno da mi je uslo u usi kad mi ih je zaparalo pa nisam mogla sebi doci kad sam cula text, odmah sam ga memorisala, nije tesko zapamtiti kad te bombarduju sa svih strana, pa htjela i ne htjela naletis ( u ljetnoj basti u prolazu, u taxiju, prilikom prebacivanja kanala na tv itd...)


al ne mozes izolovat dijete od navedenog, to je ono sto sam ti ja pokusala objasniti maloprije


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11191
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:21:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

bananice anel voli od davora ono momaca vecer haman user posted image se zove pjesma cim je cuje vice eno moa pesa i igra ko navijen a osmijeh od uha do uha bas voli i zapamtio tog lika cim cuje osmjeh od uha do uhauser posted image


user posted image user posted image ma sve je to djecije, a mozda on sutra bude teski rocker, nikad se to ne zna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11192
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:21:57   
Anoniman
Teacher bez ljutnje molim te ali ti si bas jedna komplikovana osoba, ne kazem da je u pozitivnom ili negativnom iskustvu to je tvoja stvar, ali sto ti znas zakomplikovati niko ne zna, ali to je tvoj zivot i tvore razmisljanje pa postujem.


Kad bi moje dijete slusalo muziku koju ja slusam ne bi slusalo nikakvu, kod mene nikad, ali bas nikad muzika nije upaljena, ni ja ni mm nesto specijalno ne slusamo, tako ispade nece ni ona slusati, ma daj. Nek slusa sta joj je volja... Evo npr ja...izlazila sam i na "dobra", urbana mjesta takva kakva ti teacher opisujes, a izlazila sam i u najgora mjesta sa najsumljivijim likovima. Imam prijatelja iz svih "bransih", ako se neko bavi sumljivim poslom sebi se bavi, ne meni, njegova licna stvar, tako da sam ja u devetom mjesecu trudnoce, dva dana pred porod sa Anom bila i na "cuvenim" Bazenima kad je pjevao Dženan Loncarevic, da mi je stomak dozvoljavao i na sto bih se popela sto se mene tice, a isto tako sam milion puta znala otici na operu.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 11193
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:22:11   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Svi smo mi volili Brenu,a sumnjivi likova ima svugdje,pa rokeri su uvijek najveci narkomani bili

nekad bilo, sad su izumrla vrsta, sad narkomani izlaze u bosnu i na bazene i jos gore sumnjive rupeuser posted image



nema tamo narkomana, oni su na drugim mjestimauser posted image


sve se bojim da turkovic & co. izlaze u neki rock cafe ili otkidaju na metal i punkuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11194
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:22:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika
i ti o tome razmisljas a dijete ima 2 godine?! Blago tebi pa imas vremena. A to sto mislis da ces je usmjeriti je samo tvoja zelja. Trubila ti njoj ili ne, ona ce slusati sta joj bude slusalo drustvo. A da ne pricam o frajerima...sve ti ovo pricam iz iskustva oko odgoja teenage-ra. Sve vi imate jaaako malu djecu, i pojma,ma ni predstavu nemate sta vas ceka...



trubili su i meni moji kako je klasika zakon, pa me ne uvjeriseuser posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 11195
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:23:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: teacher75

salmy, pa naravno da mi je uslo u usi kad mi ih je zaparalo pa nisam mogla sebi doci kad sam cula text, odmah sam ga memorisala, nije tesko zapamtiti kad te bombarduju sa svih strana, pa htjela i ne htjela naletis ( u ljetnoj basti u prolazu, u taxiju, prilikom prebacivanja kanala na tv itd...)


al ne mozes izolovat dijete od navedenog, to je ono sto sam ti ja pokusala objasniti maloprije


slazem se al cu dati sve od sebe da je usmjerim na pravi put

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 11196
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:23:30   
veeseelaa
drugo je brena, brenu smo svi slusali, al mi je fuj kad curica od par godina pjeva kakvo tijelo selma ima i dok mi u trenutku zara tvoja burma kozu para, i neke pjesme o gacicama, mislim stvarno fujuser posted image


moja djevojčica  voli dance i hip - hop
a pada u trans kad čuje Gasolinu user posted image user posted image
a ja sve slušam, od Ede majke, Ramba A, Balaševića, Tome Zdravkovića, Halida Bešlića, Azre, Bijelog dugmeta, Džinovića i bla bla bla ama baš sve
al moja kći ne voli narodnu muziku uopšte user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11197
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:23:59   
bananica
Imam prijatelja iz svih "bransih", ako se neko bavi sumljivim poslom sebi se bavi, ne meni, njegova licna stvar, tako da sam ja u devetom mjesecu trudnoce, dva dana pred porod sa Anom bila i na "cuvenim" Bazenima kad je pjevao Dženan Loncarevic, da mi je stomak dozvoljavao i na sto bih se popela sto se mene tice, a isto tako sam milion puta znala otici na operu.



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11198
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:25:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: felix

bananice anel voli od davora ono momaca vecer haman user posted image se zove pjesma cim je cuje vice eno moa pesa i igra ko navijen a osmijeh od uha do uha bas voli i zapamtio tog lika cim cuje osmjeh od uha do uhauser posted image


user posted image user posted image ma sve je to djecije, a mozda on sutra bude teski rocker, nikad se to ne zna

mah meni je svjedno neka bude sta god hoce , samo neka bude Insan user posted image dobar covjek , sta ce slusat to me briga a znas kako bi me baska posluso  i da mu kazem , al ja nisam takva .
Sve je stvar ukusa , a o "ukusu se ne raspravlja " .

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 11199
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.12.2011 23:25:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je jako bitno sta slusa jer muzika odredjuje i gdje ce poslije izlaziti. mi ne bi voljeli da nam izlazi po kafanama gdje pjevaju polugole pjevaljke i izlaze sumnjivi likovi i da se druzi i zabavlja sa istim, vec da izlazi na normalna mjesta gdje se slusa normalna muzika
i ti o tome razmisljas a dijete ima 2 godine?! Blago tebi pa imas vremena. A to sto mislis da ces je usmjeriti je samo tvoja zelja. Trubila ti njoj ili ne, ona ce slusati sta joj bude slusalo drustvo. A da ne pricam o frajerima...sve ti ovo pricam iz iskustva oko odgoja teenage-ra. Sve vi imate jaaako malu djecu, i pojma,ma ni predstavu nemate sta vas ceka...



trubili su i meni moji kako je klasika zakon, pa me ne uvjeriseuser posted image user posted image


a mene upisase u muzicku skolu da sviram klavir i zavoljeh i klasicnu muzikuuser posted image a narodnjake moji roditelji nikad nisu slusali, pa onda prije rata to nije ni bilo popularno, bar ne u mojoj skoli, oni koji su slusali narodnjake smatrali su se papcima i nije ih bilo puno, ali se situcija nazalost totalno promijenila u ratu i nakon rata pa sada imamo ovo sto imamo...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 11200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  446 447 [448] 449 450   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  446 447 [448] 449 450   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *