|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  416 417 [418] 419 420   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:45:50   
Emica_sa
Selina to ti je od zuba sigurno ne briniuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10426
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:51:01   
selina

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Selina to ti je od zuba sigurno ne briniuser posted image

nadam se draga samo da nije neki drugi problem

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10427
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 17:01:11   
nanika
Selina a kako ti jede? Jesi li joj gledala desni jesu li natecene?

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 10428
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 17:12:36   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ladyblue

e moja bebacha, ti se udala s 20 a do tad se stigla i napitiuser posted image ...ja s 34...možeš samo pretpostaviti šta se meni svašta događalouser posted image user posted image user posted image

samo da te potpisemuser posted image user posted image user posted image


ove starke s foruma su mi najdražeuser posted image user posted image user posted image
oooo,gdje si puteru,nisam te prepoznalauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 10429
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 19:09:20   
tekja
sto ovo nema nikog?user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10430
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 19:42:59   
Anoniman
Ja Andreja jutros, pa nije bas ni jutros, oko 11.30 odvedem u Dom zdravlja kod pedijatrice da dobije uputnicu za logopeda tj. nekog ko ce mi dijete pregledati od a-z...sluh, jezik...bla...bla...kad smo vec dosli, pozalim se ja i na njegovo odbijanje hrane...tu ona odmah "hajte da uradimo ks i urin"...reko hajmo...a divota u 11.45 nigdje nikoguser posted image i tako moj Andrejevic...iako prvobitno spasen od strane rr zenauser posted image zavrsi u rukama laboranta koj mu za tri sec. bez suza i vriske uze krv...a prije toga smo uspjeli nekim cudom i popiskiti se u posudicu...prvo sam kontala...ma nema sanse...haj rekoh da probamo...skinem ja njega...stavim mu njegov "ponos" u posudicu...njemu smijesno...kazem mu da se popiski...tek moj Andrejevic poce piskitiuser posted image user posted image ...elem...dobijemo sve nalaze za 30 min....sve ok...malo jeste malokrvan...pitala me da li da mu nesto prepise...ja odbila...rekoh, probacemo hranom...eto...sutra idemo u bolnicu na kosevo...koliko sam skontala...to ce mi jos neko od vas reci gdje tacnouser posted image trebamo ORL-u


(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 10431
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 19:46:55   
Hanady RR
e jesi navalila andrejevića odvest doktoru e neka si valauser posted image
hajd super za nalazuser posted image

nego ovo na koševu...sad ti pošaljem PPuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10432
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 19:57:12   
Anoniman
e da znate nema epidemije zausnjakauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 10433
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:02:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

e da znate nema epidemije zausnjakauser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10434
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:02:49   
R&T@
Dobra veceruser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10435
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:03:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

Ja Andreja jutros, pa nije bas ni jutros, oko 11.30 odvedem u Dom zdravlja kod pedijatrice da dobije uputnicu za logopeda tj. nekog ko ce mi dijete pregledati od a-z...sluh, jezik...bla...bla...kad smo vec dosli, pozalim se ja i na njegovo odbijanje hrane...tu ona odmah "hajte da uradimo ks i urin"...reko hajmo...a divota u 11.45 nigdje nikoguser posted image i tako moj Andrejevic...iako prvobitno spasen od strane rr zenauser posted image zavrsi u rukama laboranta koj mu za tri sec. bez suza i vriske uze krv...a prije toga smo uspjeli nekim cudom i popiskiti se u posudicu...prvo sam kontala...ma nema sanse...haj rekoh da probamo...skinem ja njega...stavim mu njegov "ponos" u posudicu...njemu smijesno...kazem mu da se popiski...tek moj Andrejevic poce piskitiuser posted image user posted image ...elem...dobijemo sve nalaze za 30 min....sve ok...malo jeste malokrvan...pitala me da li da mu nesto prepise...ja odbila...rekoh, probacemo hranom...eto...sutra idemo u bolnicu na kosevo...koliko sam skontala...to ce mi jos neko od vas reci gdje tacnouser posted image trebamo ORL-u





super za malenoguser posted image bas mi je drago za nalazeuser posted image
a sto se logopeda tice, on ti nije potreban, jer ce dijete sigurno propricati kad dodje njegovo vrijeme za to

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10436
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:27:43   
Anoniman
ma bananice hocu da budem sigurna da je sve ok...da skinem sve sumnje...a ne da mi neko sutra kaze...da ste bogdo ranije reagovaliuser posted image ...ovako neka ga strucnjaci pregledaju...nek oni kazu svoje misljenje...pa cu se ja lako smiriti

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 10437
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:28:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Dobra veceruser posted image


pa sta ima...jesi li se adaptiralauser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 10438
   [Obrisana poruka]
30.11.2011 20:32:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10439
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:37:53   
ladyblue RR
gud ivning....

dadada, povadi ti djetetu nalaze, neplanski?! hajde, nek' si ti to skinula s dnevnog reda. super da su nalazi dobri...

N u krevetu, kašlje i uspavljuje se. ponovo smo savili čudesni čepić u nadi da ćemo se kutarisati mrskog šlajma. ja sva nekakva slomljena. baš ne mogu da se naviknem da idem na posao i da onda preuzimam drugu smjenu kod kuće.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10440
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:40:35   
Skvo RR
oprostite na upadu...user posted image
vidim iman tipka....ne idu mi poruke na fB..pa cim budem mogla javim se...
Jos jednom izvinjavatus na upadu.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 30.11.2011 20:41:17 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10441
   [Obrisana poruka]
30.11.2011 20:42:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 10442
   [Obrisana poruka]
30.11.2011 20:43:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 10443
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:51:22   
tekja
dadada, user posted image  za pipi... i ostale nalaze...zao mi je sto je malokrvan...valjda bude htio jesti hranu bogatu zeljezom...a mozda si trebala nesto i uzeti, s obzirom da on nece mesouser posted image ...ma naglas razmisljam...

mene je danas izludio stomak i izostanak user posted image  pa sam uradila testuser posted image  i nisam user posted image , hB...al' nesto ne stimauser posted image ...tako da samuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 10444
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:51:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

Joj, vidim vi o sisama pričale...da me nije sramota, bi vam sliku stavila da vidite šta su siske...jedna za B košarice, a za druga za D košarice...udesili me ovo moje dijete pravo...user posted image

Doduše to znači da bih kod Karabega imala 50 % popustauser posted image


user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10445
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 20:55:07   
R&T@
Zene, sta vam je?user posted image
10 stranica?

Oci mi ispadose, a nista ne upamtihuser posted image

Osim sisa, a njih neJmauser posted image

A privikla se jesam, samo "sljastim" kao bozicni bor i zavidim sama sebi gdje biuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10446
   [Obrisana poruka]
30.11.2011 21:01:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 10447
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 21:12:04   
niki83
Veliko mahanje svima..
Mi smo veceras s posla, po Naimu i pedijatru, temp. 38.5, sestra je danas cuvala, kaze nije mogla skinuti je..dala joj Paracetamol sirup, ali nista..Kad ono, klasicna upala grla, i nakon konsultovanja, dr. nam propisa Augmentinuser posted image je li ga ko koristio? Kaze da je pencilinski lijek.. Kako se vama pokazao? Dala nam da pijemo 4 dana, pa valjda cemo uspjeti da se izlijecimo, ako Bog da..


_____________________________

N&N

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10448
   [Obrisana poruka]
30.11.2011 21:14:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 10449
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 21:19:15   
dafri
veče,
felix biće to sve ok,ne daj se ,samo obavezno kaži dr. za te kvržice,vjerovatno će raditi uz,mamografija se kako Mala reče radi iznad 40 i po potrebi
ja idem redovno na preglede ,u januaru trebam papu raditi a nedavno sam radila  krv,pluća,jednom godišnje nije toliki crnjak

dadada ma neka si ti njemu uradila nalaze ne bi bila mirna da nisi

meni jedna  stranka prijetila na poslu a progledala sam joj sto puta kroz prste ali eto nisam ovaj put i ja fino prijavim policiji, i dođe policajac uzme izjavu  pa vidjećemo šta će biti


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  416 417 [418] 419 420   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  416 417 [418] 419 420   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

"FRIZ" za more
DM

Moj mlađi dječak(2 god) ima dužu kosicu, nešto kao paž-malo loknica....i meni ga žao šišati kratko! Planiramo ići na more i u nedoumici sam šta da radim s njegovom kosom?! Da li da ga šišam ili ne?

da (52%)

ne (43%)

nešto treće (5%)


Broj svih glasova: 79

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *