|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  415 416 [417] 418 419   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:46:05   
Anoniman
Bananice daj posudi tog malo zeljeza, kod mene 2,5user posted image , a Leena ce malo poprsja da mi posudi i ja ko nova user posted image


Ladyblue od kad se mi dogovaramo izaci bez djece uvece, napiti i ostalo, ali izgleda sacekace to do fakulteta user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 10401
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:46:17   
ladyblue RR
e moja bebacha, ti se udala s 20 a do tad se stigla i napitiuser posted image ...ja s 34...možeš samo pretpostaviti šta se meni svašta događalouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10402
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:47:37   
bananica
Bananice daj posudi tog malo zeljeza, kod mene 2,5user posted image


radouser posted image

za zeljezo, Revita fe, predobra, 4 kutijice popijes i nemas brige

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10403
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:48:09   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ladyblue od kad se mi dogovaramo izaci bez djece uvece, napiti i ostalo, ali izgleda sacekace to do fakulteta user posted image



ja prošli vikend jedva kuću pogodila...kad je Nađa ujutro ustala ja ne mogu da skontam čije je dijete uopšteuser posted image user posted image user posted image

hajde brate, kad god hoćeš. doduše dok mi "potrefimo" da su sva djeca zdrava da ih ostavimo u to će i krenuti na faxuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10404
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:49:43   
bebacha
lady sreca pa se tad udalauser posted image nebi bi vas valjalo onako nastavituser posted image user posted image   jedino bi bilo pozitivno sto bi fakultet zavrsila a ovakouser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10405
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:51:21   
bebacha
koja je oznaka hemokrita na nalazu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10406
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:55:28   
teki
pise hematokrit bar kod mene je pisalo tako

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10407
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:56:15   
bebacha
onda nema toga kod mene
jelo pisem ti pp pa provjeri inbox


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10408
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:57:26   
Anoniman
hct bebacha

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 10409
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 14:59:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Hanadi nije MMR, vec MRP... Morbili, rubeola, pertusis


kod nas u kartonu piše MO-PA-RUuser posted image
bebacha mila tek sam sad sve procitalauser posted image ja Noi ne dajem pekmez s cajem i co.. ona onako sam popije,ako bas nece onda pribjegavamo ''nasilnim'' metodamauser posted image user posted image user posted image šprica i nema da neceuser posted image




ovo zaboravih jucer napisati, kod nas u knjizici pise MRP

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10410
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 15:17:36   
Malenaoduvijek
felix ne treba tebi mamografija idi na UZV za pocetak,tek od 4o godina se ide na mamografiju,jedino ako je porodicna anamneza pozitivna ide se ranije.

a jesu to ciste kod tebe i da ti kazem kada boli to je dobrocudno.ja imam isto jednu na desnoj dojci i kada trebam da dobijem uvijek me boli na dodir.

emice jeste vi kod dr uzicanin,nje dugo nije bilo?
i kod zubcevica se radi 20 minuta nego se on probudio pa su progledali kroz prste.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10411
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 15:47:41   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

nema čepića ni u Beču. ostajke nam "naFatati" nekog ko ide u Italiju. hajmo žene, raspitajte se. mora neko ići za Novu godinu, Božić, nešto....


ama ja sam rekla da idem u italiju i slo pocetkom januara,,jel vam daleko čekati?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10412
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 15:51:20   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

nema čepića ni u Beču. ostajke nam "naFatati" nekog ko ide u Italiju. hajmo žene, raspitajte se. mora neko ići za Novu godinu, Božić, nešto....


ama ja sam rekla da idem u italiju i slo pocetkom januara,,jel vam daleko čekati?



ma nije, što će nam biti daleko

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10413
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:02:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

e moja bebacha, ti se udala s 20 a do tad se stigla i napitiuser posted image ...ja s 34...možeš samo pretpostaviti šta se meni svašta događalouser posted image user posted image user posted image

samo da te potpisemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10414
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:04:40   
taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ladyblue

e moja bebacha, ti se udala s 20 a do tad se stigla i napitiuser posted image ...ja s 34...možeš samo pretpostaviti šta se meni svašta događalouser posted image user posted image user posted image

samo da te potpisemuser posted image user posted image user posted image


ove starke s foruma su mi najdražeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10415
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:05:23   
Emica_sa
Jesmo mala mi smo kod Sajre,sto je nije bilo onako dugo?Ja kad sam god nazvala rekli bi mi vase doktorice nema,cekajte da se vratiuser posted image

Mislila sam zvati Terezu,ali kontam necu zenu moriti i zbog takvih gluposti,nije hitan slucajuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 10416
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:11:19   
teki
e emica_sa sad skonta da ti je curica rodjena kad i ja 18.02 samo da znas su vodolije zene zeznute 4 oci moras otvoriti hahahah

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10417
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:12:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jesmo mala mi smo kod Sajre,sto je nije bilo onako dugo?Ja kad sam god nazvala rekli bi mi vase doktorice nema,cekajte da se vratiuser posted image

Mislila sam zvati Terezu,ali kontam necu zenu moriti i zbog takvih gluposti,nije hitan slucajuser posted image

sajra je nazalost imala ozbiljnih zdravstvenih problema, poznajem je privatno pa znamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10418
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:15:08   
Emica_sa
Bas mi je zao ona je nasa dr od pocetka svasta smo zajedno prosli,je li sad boljeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10419
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:15:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Bas mi je zao ona je nasa dr od pocetka svasta smo zajedno prosli,je li sad boljeuser posted image

kazu da je bolje, nadamo se da ce tako i ostati ubuduceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10420
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:15:59   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teki

e emica_sa sad skonta da ti je curica rodjena kad i ja 18.02 samo da znas su vodolije zene zeznute 4 oci moras otvoriti hahahah



ova moja je vec zeznutauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10421
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:17:07   
Emica_sa
Hvala Bogu,ona je divna zenauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10422
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:17:55   
selina
zdravo mile treba mi savjet mala mi ima skoro dvije godine i rastu joj nova tri zuba eh od jucer mi ima temperaturu koja prelazi i 38.5 bude i 38.8 i dalje nedozvoljajem da predje nekaslje nije joj zacepljen nosic onako sve uredu izgleda eh sad neznam da li to dolazi od zubica ili je nesto drugo u pitanju posto mi je skroz malaksalal i non stop spava pa me bas neki strah uhvatio nikad sa njojm nisam imala problema sa zubicima pa mi je ovo skroz nepoznato jel se vama vasoj djeci to desavalo?

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10423
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:43:27   
teki
mi nismo imali problema sa zubima i temperaturom, ali imam kolegica cija su djeca pravo visoke temperature imala kad su im zubi nicali pogotvo 3 i 5

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 10424
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.11.2011 16:43:51   
tekja
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teki

e emica_sa sad skonta da ti je curica rodjena kad i ja 18.02 samo da znas su vodolije zene zeznute 4 oci moras otvoriti hahahah



Ma nije tacno...ja sam rodjena 15. i bas sam cool user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bebacha....mnogo mi je drago zbog Alenovih nalaza, da tako i ostaneuser posted image user posted image user posted image ..nego moRel mu kosuljicauser posted image , kad vec rece da ih volis?

kaze V. sad: mama ja ti vedan, daj majo sokauser posted image ....pa on mi stvarno porastao, cuj on meni zedanuser posted image user posted image






< Poruku je uredio tekja -- 30.11.2011 16:49:08 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 10425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  415 416 [417] 418 419   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  415 416 [417] 418 419   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

bosonogi
vila_7

Da li svoju djecu pustate ljeti da hodaju bas bosonogi npr.na selu po travi?

da (67%)

ne (33%)


Broj svih glasova: 167

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *