|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  395 396 [397] 398 399   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:46:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Ne rekoh vam...

Cijene su im super...
milka velika 1,5 eura, elmex junior je 1 e...

Smijem li jos primjera navestiuser posted image


Bože gdje mi živimouser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:48:15   
teacher75
dadada, meni je to sasvim ok i super sto brines o svom zdravlju, mislim da bi se svako ko je u mogucnosti trebao natjerati na generalku s vremena na vrijeme, meni je pravo drago sto nam u skoli organizuju, kao sto mi se podrazumijeva ginekoloski pregled 1-2 puta godisnje, tu sam uvijek bila redovna vec unazad najmanje 10 godina iako nikad hb nisam imala nikakvih vecih tegobauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:49:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

Ne rekoh vam...

Cijene su im super...
milka velika 1,5 eura, elmex junior je 1 e...

Smijem li jos primjera navestiuser posted image


Bože gdje mi živimouser posted image user posted image

a jos je neuporedivo ukusnija i bolja nego ova nasauser posted image kao i nutela

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9903
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 22:49:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9904
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 22:50:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:51:18   
R&T@
A velika Nutella 3 e...

I sve to prema njihovim platama...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:51:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

E sad kad ste kod tih vađenja nalaza i krvi i željeza i krvne slike...user posted image ...da vas pitam!

Mi nedavno vadili krvnu sliku(prvo iz prsta, pa iz vene) i sve nekako na donjoj granici normale.....kao ok je, nije baš za pohvaliti ali nije mi ništa propisala doktorica.


Smijem li ja njoj dati nešto na svoju ruku i šta? Znam da su zeleniši bogati željezom, al de ti sad nađi špinat, blitvu...jetricu ona ne jede...šta mi ostaje..?

Med sam čula da je dobar to jedemo, šta još...hemijauser posted image


crveno meso, junetina i govedina su najbolji za zeljezo, puno vise ga ima nego u spinatu i slicnom. a kazu da je kod male djece uvijek sve nekako na donjoj granici normalno


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:52:31   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

Ne rekoh vam...

Cijene su im super...
milka velika 1,5 eura, elmex junior je 1 e...

Smijem li jos primjera navestiuser posted image


Bože gdje mi živimouser posted image user posted image

a jos je neuporedivo ukusnija i bolja nego ova nasauser posted image kao i nutela


A nutella u Fr velika 2,5 eura...mi se vratili s kutijom nutelleuser posted image user posted image


probala sam i francusku, mm mi donio proljetos al nije mi nesto ,njemacka mi je ipak najbolja od ovih sto sam probala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:53:44   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Iman83

Smijem li ja njoj dati nešto na svoju ruku i šta? Znam da su zeleniši bogati željezom, al de ti sad nađi špinat, blitvu...jetricu ona ne jede...šta mi ostaje..?

Med sam čula da je dobar to jedemo, šta još...hemijauser posted image



Hemija je "teska" i njoj nepotrebna...

Hoce li sipak/nar?
Sok od cvekle?

Meni je to u trudnoci super pomoglo...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9909
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 22:53:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9910
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 22:54:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9911
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 22:56:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 9912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:56:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

E sad kad ste kod tih vađenja nalaza i krvi i željeza i krvne slike...user posted image ...da vas pitam!

Mi nedavno vadili krvnu sliku(prvo iz prsta, pa iz vene) i sve nekako na donjoj granici normale.....kao ok je, nije baš za pohvaliti ali nije mi ništa propisala doktorica.


Smijem li ja njoj dati nešto na svoju ruku i šta? Znam da su zeleniši bogati željezom, al de ti sad nađi špinat, blitvu...jetricu ona ne jede...šta mi ostaje..?

Med sam čula da je dobar to jedemo, šta još...hemijauser posted image



pile su moje legofer , hemija propisana do doktorice...ja ga isključila na svoju ruku prije nego je rekla...
ali jesam poboljšala ishranu...eh sad one meni stavrno jedu sve...
samo sma ih ubijala crvenim mesom...svima nam dosadilo...počela djeca moliti za piletinuuser posted image

ipak mislim da bi malo raznovrsnijom isharnom postigli dobar rezultata i otišli sa donje granice...
ako vam nisu porpisali hemiju nemoj za njom ni posezati...

isharnu koriguj...blendaj meso, grahorice uvedi...neka jede sve i biće to ok.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:59:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

Jel govedinu i junetinu spremam isto kao i teletinu...mislim na dužinu kuhanja....pošto ja njoj još uvijek posebno kuham ručak?

i ja svojoj uglavnom kuham posebno iako vec ima vise od 2 godine jer hocu da jede zdravo za razliku od nas dvoje koji uglavnom jedemo suhu i przenu hranu. a trebas ih malo duze kuhati od teletine

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:00:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

Ne rekoh vam...

Cijene su im super...
milka velika 1,5 eura, elmex junior je 1 e...

Smijem li jos primjera navestiuser posted image


Bože gdje mi živimo
user posted image user posted image
u user posted image eto gdje...haj hrana...al da vidite tel. racuna...da vidite posto je min. razgovora sa bosnom...jedino sto je kod njih stravicno skupo to su stanovi tj. iznajmljivanje...a bogami i kvadratura kada zelis kupiti...sve ostalo...prema nama...smijesno...pa pogledajte samo putovanja koje nude njihove agencije...ma neuporedivo jeftiniji zivot imaju nego mi...a da ne kazem da imaju supermarketa gdje mozete brasno kupiti za 30 centi...e jest im voce i povrce skupo ako kupujes na pijaci...tamo su pijace ko apoteke...stvar prestiza

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:01:28   
Anoniman
iman...citrusi...sve ti je ovo dzaba bez c vitamina

uspjele ste me uvjeriti...spasile ste Andrejevicauser posted image ...necu ga voditiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:04:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: Iman83

Smijem li ja njoj dati nešto na svoju ruku i šta? Znam da su zeleniši bogati željezom, al de ti sad nađi špinat, blitvu...jetricu ona ne jede...šta mi ostaje..?

Med sam čula da je dobar to jedemo, šta još...hemijauser posted image



Hemija je "teska" i njoj nepotrebna...

Hoce li sipak/nar?
Sok od cvekle?

Meni je to u trudnoci super pomoglo...


Moja gđica neće đemove, sokove, slatko ništa...al zato hoće slano...jedino meso ondauser posted image

Kad joj dajem med, redovno se otrčimo po stanu par krugova dok je ne 'saFaĆam' user posted image i onda na silu...al moram, šta ću...

zitarice su ti bogate zeljezom...sve...probaj joj zito napraviti, suho voce...mozda ce ti htjeti grickati...i naravno narodni sok 1 cvekla, 1 mrkva, 1 jabuka, pola limuna, malo meda...to po fildzan popiti svaki dan...dobro je za sve...mislim i nju a i vas

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9917
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 23:05:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9918
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 23:06:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:09:57   
R&T@
Gdje nam je Marina da nas utjesi...

Ja sam ipak bila samo gost-turist...


Nas tri sigurno nismo anemicne...pojele smo danas pola tegle salate od cvekle i brdo mandarina...user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9920
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 23:10:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:11:31   
Hanady RR
Iman obavezno vodi brigu da svaki dna ima voćni obrok...dadada je u pravu bez C vitamina nema razgradnje željeza u organizmu...zato koliko crveno meso uvedete toliko i citruse.

ma biće to super...

a jest mi drago za sndreja, ja bome danas malo uletih reko pedijatrica sugeriše...kad skontah hoće ona d aga vodi...lijepo je ići na sistematski...al dragamoja beba je to...čemu ga dodatno sikirati. Jok...sjedi gdje jesi , on ej ko lutka i sav taman..možeš kukat vala koliko hoćeš gledam ga ond au BBi onog bi konju sad pa sad izvalio iz ležišta...gigantuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:11:51   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Iman83

Dadada, uvela sam joj proso ponovo u prehranu/ jela ga je kad je bila mala...bogato je željezom...i sad joj u sve stavljam proso.

Moraću malo na crvenom mesu poraditi!



Sta je proso?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:12:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Iman83

Sad čitam- češnjak: bogat željezom, C vitaminom itd...user posted image user posted image user posted image

A mi ga uveli svaki dan u ručak...smrdi mi dijete na kilometreuser posted image



i bungur...
bungur je super...
nama je pravo pomogao...ja njime sada zasipam supice...nekad smao njega...nekad pola-pola bungur domaća tarhana...a nekada i s aslovim ili zvjezdicama pa malo bungura...al njega obaveznouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 23:14:07   
teacher75
kad smo vec kod konja moram napisati novu laninu provaluuser posted image na vlasicu vidjela pravog konja i vice: "hoce lana sjedne, ljulja, ljulja"user posted image ona konta konj sluzi za ljuljanje posto kuci ima onog drvenoguser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  395 396 [397] 398 399   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  395 396 [397] 398 399   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Novi izgled anketa
Visnja RR

Malo smo promjenili stranicu sa anketama ... Bolje ili losije?

Sada je bolje (33%)

Prije je bilo bolje (67%)


Broj svih glasova: 199

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *