|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  389 390 [391] 392 393   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:06:23   
pocahontas
selebreti, probaj sa dentinox kapima...

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9751
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:08:20   
selebriti
Hajde probat ću, hvala, ...

Ja mislim da su zubi, jer nema šta drugo bit. Izrasle su joj davno sve četvorke, tako da je moguće da su trojke...
Da hoće više progovotir da ne gatam user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9752
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:09:19   
Lady26
IZVORNA PORUKA: ladyblue


ko ti je javio? Jel'' ova Lady26? mahaluše jedneuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  po cemu si zakljucila?! user posted image user posted image
Jesam, kriva sam...pa iz Svrakina sam zaboga user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9753
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:13:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue


ko ti je javio? Jel'' ova Lady26? mahaluše jedneuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  po cemu si zakljucila?! user posted image user posted image
Jesam, kriva sam...pa iz Svrakina sam zaboga user posted image user posted image user posted image user posted image


nije mi lady26 rekla..user posted image user posted image

što se ti bona izdaješ sama kada te ja nisam izofirala user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9754
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:15:31   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue


ko ti je javio? Jel'' ova Lady26? mahaluše jedneuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  po cemu si zakljucila?! user posted image user posted image
Jesam, kriva sam...pa iz Svrakina sam zaboga user posted image user posted image user posted image user posted image


nije mi lady26 rekla..user posted image user posted image

što se ti bona izdaješ sama kada te ja nisam izofirala user posted image user posted image



znala sam ja da si ti, mahalušo. doduše, nije ni meni maneuser posted image user posted image user posted image

btw, mi smo kone, ja sam u C fazi

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9755
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:17:21   
selebriti

IZVORNA PORUKA: pocahontas

selebreti, probaj sa dentinox kapima...


Nakapam na "bolno" mjesto?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9756
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:20:00   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: pocahontas

selebreti, probaj sa dentinox kapima...


Nakapam na "bolno" mjesto?


mozes na svoj prst nakapati pa na bolno mjesto..lakse je tako mislimuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9757
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:21:31   
selebriti

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: pocahontas

selebreti, probaj sa dentinox kapima...


Nakapam na "bolno" mjesto?


mozes na svoj prst nakapati pa na bolno mjesto..lakse je tako mislimuser posted image user posted image



Kontam da se slučajno ne trebaju popit ili takon nešto user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9758
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:23:37   
pocahontas
ma jok bona popit user posted image

joj ovo jok me koštalo kod djeteta...neki dan, ubija se Rafi, priča nešto niđe veze i ja ga prekinem i pitam hoćeš li ti jesti to ili sta? kaze on: jok, i nastavlja svoju priču doživljaja iz parka user posted image user posted image
uzas..dijete mi postaje seljak sa divnim rjecnikom user posted image čuj JOK buaaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9759
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:29:35   
Lady26
IZVORNA PORUKA: pocahontas

što se ti bona izdaješ sama kada te ja nisam izofirala user posted image user posted image


Ne moze u meni ostat' user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 9760
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:47:21   
bebacha
pisala sam ranije da Alen kaslje,u sobutu skroz malo,juce i danas vise.danas je izbacio slajma,nosic mu malo zacepljen i malo curi.nema temp.nebi ga jos vodila doktoru jer znam da ce mu dat antibiotik a srijedu treba vadit nalaze,u petak kontrola na klinici.e sad mene brine sto je on puno pospan,trzi da ga uzmem u krilu,nasloni se i zaspi,samo sklapa okice koje su crvene,sav mi je tuzan.jel mogu da je ovo klasicna prehlada,i da ustvari antibiotik i nebi puno pomagao

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9761
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:49:55   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

pisala sam ranije da Alen kaslje,u sobutu skroz malo,juce i danas vise.danas je izbacio slajma,nosic mu malo zacepljen i malo curi.nema temp.nebi ga jos vodila doktoru jer znam da ce mu dat antibiotik a srijedu treba vadit nalaze,u petak kontrola na klinici.e sad mene brine sto je on puno pospan,trzi da ga uzmem u krilu,nasloni se i zaspi,samo sklapa okice koje su crvene,sav mi je tuzan.jel mogu da je ovo klasicna prehlada,i da ustvari antibiotik i nebi puno pomagao


moja kašlje k'o nana stara i slini najstrašnije ali ja doktoru ne idem. u srijedu je završila sa antibioticima i ne pada mi na pamet da joj uključim druge. ako, ne daj Bože, dobije temperaturu to je druga stvar ali do tada - jok ja kod doktrora.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9762
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:53:10   
Anoniman
bebacha vjerovatno prehlada..mislim ja sam nedavno imala takve simptome,oci suzne,nos ko vodopad,bilo mi hladno i spavalo mi seuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9763
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:54:00   
selebriti

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: bebacha

pisala sam ranije da Alen kaslje,u sobutu skroz malo,juce i danas vise.danas je izbacio slajma,nosic mu malo zacepljen i malo curi.nema temp.nebi ga jos vodila doktoru jer znam da ce mu dat antibiotik a srijedu treba vadit nalaze,u petak kontrola na klinici.e sad mene brine sto je on puno pospan,trzi da ga uzmem u krilu,nasloni se i zaspi,samo sklapa okice koje su crvene,sav mi je tuzan.jel mogu da je ovo klasicna prehlada,i da ustvari antibiotik i nebi puno pomagao


moja kašlje k'o nana stara i slini najstrašnije ali ja doktoru ne idem. u srijedu je završila sa antibioticima i ne pada mi na pamet da joj uključim druge. ako, ne daj Bože, dobije temperaturu to je druga stvar ali do tada - jok ja kod doktrora.


Vidim Poki utiče na tebe, ... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9764
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:55:28   
teki
evo kupila sam denivit plus i drzim palceve da ce imati efekta

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9765
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:56:18   
Lady26
Teki, pisala sam ti na temu za savrseni krug, jesi li nasla tetu?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 9766
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:56:47   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teki

evo kupila sam denivit plus i drzim palceve da ce imati efekta


i jauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 9767
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:58:31   
Anoniman
Jelena ,Mama2009 slikovnice  stigle jutros macka sam sakrila kad bude malo veci  ,da mu mama cita,a  ova sa  zivotinjama je hit,lista pokazuje prsticem i oponasa ...Hvala  ljubimo Deniz  ,Anu i Luku ....Kazem ja Adiju poslal ti cura  pismo on se smjeska i pokazuje na obraz(tu ljubi cura)joj sega mi vidjeti   slikovnicu na nasem user posted image user posted image user posted image

user posted image

Ostalim jedno veliko mahanje,Lady,felix,Dadada,Amani,Hanady.Vidim i Mukelefa se vratila,tako i  treba nije forum istti bez nje....Sve koje nisam nabrojala velika pusa

< Poruku je uredio MarinaDK -- 28.11.2011 14:03:01 >

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 9768
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:58:34   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: bebacha

pisala sam ranije da Alen kaslje,u sobutu skroz malo,juce i danas vise.danas je izbacio slajma,nosic mu malo zacepljen i malo curi.nema temp.nebi ga jos vodila doktoru jer znam da ce mu dat antibiotik a srijedu treba vadit nalaze,u petak kontrola na klinici.e sad mene brine sto je on puno pospan,trzi da ga uzmem u krilu,nasloni se i zaspi,samo sklapa okice koje su crvene,sav mi je tuzan.jel mogu da je ovo klasicna prehlada,i da ustvari antibiotik i nebi puno pomagao


moja kašlje k'o nana stara i slini najstrašnije ali ja doktoru ne idem. u srijedu je završila sa antibioticima i ne pada mi na pamet da joj uključim druge. ako, ne daj Bože, dobije temperaturu to je druga stvar ali do tada - jok ja kod doktrora.


Vidim Poki utiče na tebe, ... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

ma ne utiče na mene niko nego mi mrsko da se peglam po doktorima dok nije nešto "ozbiljnije". ne išla ja radi kašlja i slinavog nosa

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9769
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 13:59:50   
teki

IZVORNA PORUKA: Lady26

Teki, pisala sam ti na temu za savrseni krug, jesi li nasla tetu?

nisam nasla tetu odustala sam od teta, vratila sam u vrtic ponovni pokusaj hehe, samo se nadam da nece brzo fasovati, kad bi mogao samo 12 mjesec da izgura nekako bilo bi super i ogroman napredak a od nove godine cu malo na odmor pa cu ga malo izvuci od tamo

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9770
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 14:05:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Marina volim te najviseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 9771
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 14:08:41   
Anoniman
user posted image user posted image  jbg sta  cu ti ja user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9772
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 14:15:43   
Anoniman
ja jutros vodila A. da mu izvade krv nebil saznala kakvo mu je zeljezo & co...izmucile su mi dijete a nista nisu uspjeleuser posted image ...nekakav lab. se otvorio ovdje u mom komsiluku..pa reko haj tamo da ne hodam po Domu zdravlja sa zdravim djetetom...i tako su ga izmaltretirale...da bi na kraju rekla...ma zdravo vam je dijete...sta cete mu krv vaditi...vidim ja to ponjemuuser posted image rumeni je onuser posted image
I sad ja neznam sta da radim...da lli opet da pokusavamo negdje drugo...sta mi je najbolje...gdje? koo? da li iz prsta ili i vene...savjet molim

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9773
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 14:17:08   
koka i po
samo zeljezo ili hemoglobin?
kompletna krvna slika sa hemoglobinom se vadi iz prsta.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9774
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 14:19:52   
Anoniman
nama kad su vadili zeljezo iz vene su vadili krv.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 9775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  389 390 [391] 392 393   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  389 390 [391] 392 393   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Letovanje.
пеперутка16

Sa koliko meseci bi poveli bebu na more?

Manje od 3 meseca. (0%)

Sa 6 meseci. (0%)

Sa 9 meseci. (0%)

Tek sa godinu dana i više. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *