|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  385 386 [387] 388 389   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 1:09:30   
Anoniman
dadada, ma necu bona, pustam kosuuser posted image , al fakat nije ti to trebalo, zasto me napominjesuser posted image
Stigli nam ukrasi iz Avona, jupiii, kontam jos sacekati svoj rodjendan pa da okitim jelkuuser posted image
ivoncice, pusa za naseg sestoaprilca, znam kako vam jeuser posted image
jelena, velikiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9651
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 11:27:26   
ljubičica 28
Da pitam i ovdje, vi ste ipak iskusnije mamice user posted image

Prijateljica je rodila mrtvo dijete prije par dana...danas su joj grudi nadošle i ne zna šta da radi, a ja ne znam šta da joj savjetujem... nadam se da će se LejlaKa ubrzo javiti a do tada ima li neko neki savjet???

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9652
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 11:34:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Da pitam i ovdje, vi ste ipak iskusnije mamice user posted image

Prijateljica je rodila mrtvo dijete prije par dana...danas su joj grudi nadošle i ne zna šta da radi, a ja ne znam šta da joj savjetujem... nadam se da će se LejlaKa ubrzo javiti a do tada ima li neko neki savjet???


žao mi je ljubičiceuser posted image user posted image

mislim da podhitno treba da s ejavi ljekaru, ginekologu svom...može i u bolnicu u kojoj se porodila...
postoje inekcije i tablete koje će odmah zaustaviti laktacijuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 9653
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 11:35:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Da pitam i ovdje, vi ste ipak iskusnije mamice user posted image

Prijateljica je rodila mrtvo dijete prije par dana...danas su joj grudi nadošle i ne zna šta da radi, a ja ne znam šta da joj savjetujem... nadam se da će se LejlaKa ubrzo javiti a do tada ima li neko neki savjet???


žao mi je ljubičiceuser posted image user posted image

mislim da podhitno treba da s ejavi ljekaru, ginekologu svom...može i u bolnicu u kojoj se porodila...
postoje inekcije i tablete koje će odmah zaustaviti laktacijuuser posted image

tablete su bromergon...a inekcija nisma siguran al znam d aima jer su žene priamel u Općoj bolnici za isto kada sma ja ležala porođena nakon carskog user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9654
   [Obrisana poruka]
27.11.2011 12:06:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9655
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 13:19:02   
Anoniman
dan
uh sto mrzim nedelju uvjek mi je mrska bila kako postoji .
Jutros ja A. kad je ugrijalo izvedem van bolje da sam user posted image pojela .Nego ga izvela reko zao mi sunce je nije zima odo malo .Bili ispred kuce uzme igracku kolica stavi loptu u nju i vozo reko  necemo dugo vrijeme spavat jos malo .
Al me mm upozorio bolje nemoj izlaziti znas, kakav je kad izadjete van kako je muka unijet ga ma reko nece haj tjesim se.
Trebamo u kucu ja ga prevarila do vrata usli jedva na ulaznim vratima mm skida cizme jedva on se otima, dere , vristi, place .
Eto kaze jesam ti reko poce i on mi jos zvocatuser posted image
Unesem ga jedva otima se cupa grebe histerise, neda skinut bundu kapu nista .
Ja samo sutim skinem ga na silu stavim na noge ninat a mm i dalje zvoca ma reko bjezi mi s ociju il ga ti smiruj hebote sev vise .
A. dere seeeeeee iz petni zila , ocu napoje ocu napoje pa mm zove tataaaaa
Jedva ga smiri bem ti rekla sam nes sine vise da je vani +15 napolje kad si takav kakav si !!!!
Jesul vasa djeca tako, histericna kad trebate u kucu da se bacaju ,placu, deru se, nedaju se skinuti .....
Il je stvarno sto mm kaze samo je A. takav nedokazan !


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9656
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 13:59:03   
dafri
pozz,
felix najčešće je ubijedim mada otkako je pored moje zgrade napravljeno dječije igralište ne mogu je tako lako ubijediti,a i jesu ga napravili u oktobru
moja je sinoć bila nemoguća ,nije zbog nosa mogla spavati ,skupi joj se šlajm pa ga ne može iskašljati a spava joj se,svu noć se budila i plakala,bacala stvari sa kreveta,ma grozno




_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9657
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 14:38:19   
rose 87
dan user posted image
sto je mirno ovdje svi odmaraju
felix draga user posted image user posted image zagrljaji podrske nemam ti nista pametno reci,mi izadjemo svaki dan do prodavnice i nazad jer je bas hladno,to bude oko pola sata-45 min. isto prije spavanja,nekad se buni kaze necu al opet udje,al ne ljuti se puno i ne place
E. je danas bez pelene,dva puta je piskio u tutu a samo jednom gledao crtic pa se upiskio,nadam se da ce se nastaviti ovako dobro,jer sam ja prezadovoljna


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 9658
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 15:39:58   
nanika
Rose 87 bravo za vasuser posted image , moj nece ni da cuje za tutu, poceo i odjednom neceuser posted image .
Moja curica sinoc dobila temperaturu38,5. kaze da je ne boli grlo, gledala sam nije crveno, samo curi nosic i kaslje. Sinoc joj dala dalsy i spala joj.
Jutros imala 37,1 i kasnije spala na 36,9 i vise nema hB. Ne kontam sta jeuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 9659
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 15:43:51   
tekja
dan...V. spava, ruckic se kuha, ja sam malo nadrndana, malo pms, malo svekrva, muz nije kuci da fasuje, na dijete necu i takouser posted image

noa, welcome backuser posted image ...nisam jos posve sretna, jer se apotekarka nije vratila, al'' vjerujem da ce brzouser posted image user posted image

felix, Anel je razmazen, a tvog bi muza i ja po kratkom postupkuuser posted image ...pred djetetom uvijek budite slozni, a kad zaspi, onda raspravljajte ko je u krivu,a ko ne...V. se ne buni kad ulazimo u kucu, uglavnom mu se piski, pa i sam jedva ceka na tutuuser posted image

iman, dafri, roseuser posted image

Ja pozeljela tajru...user posted image

nanika, bitno da je spalauser posted image ...a ko ce ga znati sta je bilo...kako tvoje ruke?

< Poruku je uredio tekja -- 27.11.2011 15:46:14 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 9660
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 15:46:33   
rose 87
hvala nanika user posted image
user posted image za djevojcicu nadam se da se tura nece vise vracati
tekja nedaj se,sve ti to na ignore i uzivaj


< Poruku je uredio rose 87 -- 27.11.2011 15:48:26 >


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 9661
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 16:15:49   
niki83
Masemo vam i mi user posted image
Vidimo da su nam se neka "lica" vratilauser posted image neka, neka...
Mi jos imamo malo problema sa kasljanjem, ali proci ce i to aBd.
Vikend pri kraju, pa se lijepo druzimo, a i sutra nam konacno vrticuser posted image nakon 10 dana, bas je N pozeljela.
U petak navecer je uspjesno prespavala kod mojih, s tim da kad je dosla, kaze: Nemoj me nikad vise dole vodit'..user posted image user posted image Ma neee, rekoh necu duso..da znas samo kako je mami bilo lijepo samoj sa svojim mmuser posted image
Masem vam opet, idemo rucati..burek gotovuser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 9662
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 18:18:18   
nanika
IZVORNA PORUKA: tekja


nanika, bitno da je spalauser posted image ...a ko ce ga znati sta je bilo...kako tvoje ruke?

Ruke su dobro, skinula zavoje i sada mazem kremom, nadam se jos koji dan i bice dobro skroz ali cu ih dugo morati cuvati od hemikalijauser posted image
Neka MM pere wc ja se ne bunimuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 9663
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 18:56:04   
Anoniman
nanika, super a sad polako, cuvaj seuser posted image
Mogu li i ja malo kukati, A nije spavala nikako cijeli dan, pardon jeste jedno pet minuta u kolicimauser posted image
Kad djeca prestaju spavati preko dana, nije valjda vec i to blizu, buhuhuhu, plus sinoc se upiskila u krevet, ali hajd nema veze, to se desi jednom mjesecno, nije strasno, eto, da ne nabrajam sta mi je sve napravila, a da i jutros je ustala i upalila nam svjetlo i rekla nema pavanja user posted image , pa ja ugasila i ona opet, jekja sam nema pavanja i mi ustali, sreca bilo pola 9, jedva cekam radne daneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 9664
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 19:02:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

nanika, super a sad polako, cuvaj seuser posted image
Mogu li i ja malo kukati, A nije spavala nikako cijeli dan, pardon jeste jedno pet minuta u kolicimauser posted image
Kad djeca prestaju spavati preko dana, nije valjda vec i to blizu, buhuhuhu, plus sinoc se upiskila u krevet, ali hajd nema veze, to se desi jednom mjesecno, nije strasno, eto, da ne nabrajam sta mi je sve napravila, a da i jutros je ustala i upalila nam svjetlo i rekla nema pavanja user posted image , pa ja ugasila i ona opet, jekja sam nema pavanja i mi ustali, sreca bilo pola 9, jedva cekam radne daneuser posted image user posted image user posted image
Haj sta hocesuser posted image user posted image ...dijete te probudilo u pola 9... sta bi tiuser posted image user posted image ...a za spavanje...hmmm...ja cula da neka djeca pretanu spavati vec u ovom perioduuser posted image a neka cak i prijeuser posted image ...mislim da Noa odavno ne spavauser posted image user posted image ...moj A...hvala bogu...spava...ja cu se rokniti kad prestaneuser posted image

Danas smo se nahodali...po ovoj zimi...ja sam ga na kraju kumila i molila da idemo negdje u zatvoreno, pa me odveo u igraonu...a prije toga smo ko dva manijaka hodali po otoci...tj. kruzili...nigdje nikog...jest da je bilo kao neko sunce...trebala sam nas u skafandere obucuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9665
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 19:13:04   
Anoniman
A ja mislila vi imate porodicni dan sa velikim D, smrc, pa mogli smo skupa setatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9666
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 19:55:50   
nanika
Moja curica evo opet dobila temperaturu 38,6user posted image , kaze bole je pluca kad kaslje, moram je ujutro odmah kod dr.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9667
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 19:58:41   
nanika
sahara moja djevojcica je prestala da spava po danu sa dvije godineuser posted image , nije bilo sanse da je iko uspava. Sa malim je druga prica, on sam trazi i vidim da ce jos dugo spavati po danuuser posted image On ima svoju turu od dva sata i onda je kao novuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 9668
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 20:06:30   
rose
ni moja S danas nije htjela spavati...vec oko 6 je pocela nervoza hvatati...kupanje i onda malo barnem bubuljicu (ciric koji ima u pelenskoj regiji) i krene curiti...elem malo sam taj gnoj istjerala...ona je vristala...e kad smo to zavrsili ide susenje kose a boji se fena...pa je i to prekenjkala...i na kraju je jedva cekala flasicu i usutila i zaspala...ja sutra na put opet, nema me do srijede...mm je sutra vodi na kontrolu radi ovog laringitisa koji je iza nas...pa ce joj i taj ciric pogledati opet...elem ko na iglama sam jer necu biti tu sutra user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9669
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 20:20:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

A ja mislila vi imate porodicni dan sa velikim D, smrc, pa mogli smo skupa setatiuser posted image
od kako se D. ozenio za Aljazeru mi nemamo vise porodicni danuser posted image
sve samu tjesim...bice bolje...biceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9670
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 20:23:27   
Anoniman
nanika...rose...ne znam sta drugo negouser posted image ...bice bolje

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9671
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 20:43:16   
ladyblue RR
evo i mene...

nismo micali iz kuće. N kašlje i slini. jutros je probudio kašalj u 5h pa se do 6 mučila, kašljala i pokušavala da spava i na kraju nekako zaspala. spavala i 2X u toku dana po sahatak. a ja se zaletila da malo kuću čistim. sutra opet na posao.
jutros je popila mlijeko i to je bilo sve od mlijeka danas. nije htjela ni Čokolino za doručak a večeras drama. pokušala sam staviti i Nesquick ali ništa. u snu sam joj ugurala flašicu i popila je 4-6 gutljaja i opet gurnu flašicu. nema mi druge nego pokušavati da joj dam bar još malo...a živci su mi pri kraju.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9672
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 20:48:21   
Anoniman
Rose je li taj ciric potkozni ili je izbacilo nesto na kozu?

nanika zao mi je princezice...zelimo brzo ozdravljenje...

Moje oboje imaju temperaturu i izgleda da ovo nije virus kod Ane ili je bio virus pa prerastao u nesto vece posto joj je maloprije bila temperatura 39,1, a juce i prekljuce nije prelazila iznad 38,5. Sutra cemo dr pa cemo vidjeti. Luki nije prelazila 37,8, ali slini i kaslje za medalju. Mene kao da je neko maljem premlatiouser posted image
Ljubimo vas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9673
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 20:48:25   
niki83
ladyblue, a zasto je toliko "silis" da pije mlijeko..user posted image moja nikad ne pije velike kolicine..ako u toku dana popije 200ml, ja prezadovoljna, ali voli sve mlijecne proizvode, pa tako nadoknadi ostatak..ovo je moje skromno misljenjeuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9674
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 20:50:35   
Anoniman
Da i danas mi je Ana i povratila jednom i proliv dva puta imala, a bukvalno dijete kad pljuvacku guta namrsti se. Izgleda da joj se sve sastavilo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  385 386 [387] 388 389   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  385 386 [387] 388 389   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kucnji ljubimci


imate li ih i sta ?

nemam (59%)

psa (13%)

macku (9%)

ribe (7%)

papagaj (7%)

ostalo (4%)


Broj svih glasova: 113

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *