|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  384 385 [386] 387 388   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:24:49   
bebacha
hehe citala sam.ja ti volim Mostar plaho,a bila svega 3 putuser posted image user posted image sad nas niko ne zove,mozda kad djeca narastu da nas i pozovuuser posted image user posted image al hajdi ice se na more pa svratit .
a i djeti mi govori "nismo mama isli tetki Evi na Bajram,hajmo sad"user posted image user posted image user posted image e reko ludo mala,kakav Bajram al bi mamauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9626
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:25:26   
Anoniman
ma ne merem ja puno bez vasuser posted image user posted image user posted image nego mozda je i marina sebe banovala dan dvauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9627
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:26:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ma ne merem ja puno bez vasuser posted image user posted image user posted image nego mozda je i marina sebe banovala dan dvauser posted image
spominjala je ovo neki dan , al nadam se da nije mislila ozbiljno .


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9628
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:29:14   
Anoniman
bebacha neka da se ja malo prosirimuser posted image user posted image user posted image zovem te kod sebeuser posted image moze????

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9629
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:29:55   
rose
ladyblue javi seeee...ne vidim te da si pisala na ovoj strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9630
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:31:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

ma ne merem ja puno bez vasuser posted image user posted image user posted image nego mozda je i marina sebe banovala dan dvauser posted image


e heboga pataka...pa nemerm po vazdana sazivat...imama i ja dušuuser posted image

ma jok tu je ona...nema je ni na fb garant u nekoj posjeti ženauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9631
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:31:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

bebacha neka da se ja malo prosirimuser posted image user posted image user posted image zovem te kod sebeuser posted image moze????


ne treba ti njoj puno mjesta...sitna žen skroz...majkemi ja se šokirala kako je mlada i sitna...ubio me grom ako nije i od tebe sitnijauser posted image ako je to moguće...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9632
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:35:57   
Anoniman
ama hanady dok se stambeno prosirimuser posted image user posted image user posted image user posted image sad imam samo jednu sobuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9633
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:39:39   
bebacha
user posted image user posted image user posted image Hanady 48kguser posted image user posted image
Noa ko da sam i bila,eto mene na ljeto,nadam seuser posted image mi kad se vracamo s mora idemo n Bunu


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9634
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:42:09   
Anoniman
Bebacha jos malo pa cemo isto vagati user posted image

Noa user posted image , falila si bas.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9635
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:47:16   
bebacha
znaci imas vise od mene,fino,finouser posted image
ne zalim se ja na malo kguser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9636
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:52:00   
Anoniman
jelena vidim kod tebe igranka po cijeli danuser posted image drži se i ljubi pilićeuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9637
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.11.2011 23:55:58   
Hanady RR
moja jelena dobro imaš ikako kg...
nego šta je kod anuške...grlouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9638
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:19:37   
Anoniman
Ma nemam pojma ni ja vise sta je. Grlo sam joj gledala koliko sam uspjela vidjeti i koliko znam ja crveno je, ali nije nesto strasno (moje misljenje), krajnici su joj sastavljeni, ali njoj su uvijek takvi. Od kako ima problema sa usima uvijek je kriticnije desno uho od lijevog i uvijek ima vise tekucine u desnom kanalu, s tim da sad slini ali samo iz lijeve nozdrve, desna suva, a desno uho cese non stop prsicem. Ne place mi sa vriskom nocu tako da kontam ipak da nisu usi, ali vise nisam pametna uopste. Mislila sam ovaj put da izbjegnem dr i antibiotik jer je prije deset dana ispila pancef, a prije toga sedam penicilina, ali ako sutra bude imala temperaturu vodim je ipak u ponedjeljak, jeste da nasa dr ne propisuje antibiotike bas lako, ali ce nas poslati ORL zbog uha kao sto uvijek posalje, a nismo nikad otisli kod orl da nismo dobili antibiotik.
Ali u svemu tome ima jedna pozitivna stvar, danas sam je vagala i ima 13,5kg jos 0,5kg i odose krajnici papauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 9639
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:26:43   
Hanady RR
e miša mu...
ma opet moguće i neki virus da je...
a opet i ako nije ako je za natibiotik a šta da se radiuser posted image
oni su nam nužno zlo...
nego mašallah napreduje fino...pa da i to rješite...

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9640
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:29:21   
Anoniman
Samo da se tuspasimuser posted image
Ja sam totalno lud, zbunjen, normalan?
Kad pocnem citati da uhvatim nit na jednoj temi, skontam da ste svi vec odavno na drugoj, pa se presaltam tamo pa shvatim da ste sad ovamo, a tek da se ukljucim u te 'svadjice' neJma sanse, vi se vec i naljutite i odljutite, mah, jbg, po meni treba otvoriti temu 'Mi djeca od 20-30 i kusur i nase faze'user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9641
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:31:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Samo da se tuspasimuser posted image
Ja sam totalno lud, zbunjen, normalan?
Kad pocnem citati da uhvatim nit na jednoj temi, skontam da ste svi vec odavno na drugoj, pa se presaltam tamo pa shvatim da ste sad ovamo, a tek da se ukljucim u te 'svadjice' neJma sanse, vi se vec i naljutite i odljutite, mah, jbg, po meni treba otvoriti temu 'Mi djeca od 20-30 i kusur i nase faze'user posted image



dođe ona i spremi nas u ćošakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9642
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:39:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sahara

Samo da se tuspasimuser posted image
Ja sam totalno lud, zbunjen, normalan?
Kad pocnem citati da uhvatim nit na jednoj temi, skontam da ste svi vec odavno na drugoj, pa se presaltam tamo pa shvatim da ste sad ovamo, a tek da se ukljucim u te 'svadjice' neJma sanse, vi se vec i naljutite i odljutite, mah, jbg, po meni treba otvoriti temu 'Mi djeca od 20-30 i kusur i nase faze'user posted image



dođe ona i spremi nas u ćošakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image sahara...sta da ti reknemuser posted image ...krhko je znanje...budi ono sto jesi...al budiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9643
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:39:39   
Anoniman
Noa, kazem ja bolje da ne dolazim, hajd idem citati nesto o modi i ljepoti kao i sve normalne zeneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9644
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:40:56   
iv@ncica
pikam  li  se  i  ja kad  se  vratimuser posted image ...ja  samo  masemuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9645
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:42:25   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: sahara

Noa, kazem ja bolje da ne dolazim, hajd idem citati nesto o modi i ljepoti kao i sve normalne zeneuser posted image

haj  pa  nam  prepricajuser posted image user posted image ..ja  ti  nesto vise  nista  ne  citam

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9646
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:52:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Noa, kazem ja bolje da ne dolazim, hajd idem citati nesto o modi i ljepoti kao i sve normalne zeneuser posted image
nemoj bogati...znam da ces opet naci neki friz...pa edo negine u ponuser posted image user posted image

ivanciceeeeeeeeeeeeeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9647
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 0:58:59   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9648
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 1:01:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

user posted image user posted image user posted image



a kad ces se ti druziti s tvojim najdrazim neradnicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svasta ti imamo pricati user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 9649
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.11.2011 1:03:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma nemam pojma ni ja vise sta je. Grlo sam joj gledala koliko sam uspjela vidjeti i koliko znam ja crveno je, ali nije nesto strasno (moje misljenje), krajnici su joj sastavljeni, ali njoj su uvijek takvi. Od kako ima problema sa usima uvijek je kriticnije desno uho od lijevog i uvijek ima vise tekucine u desnom kanalu, s tim da sad slini ali samo iz lijeve nozdrve, desna suva, a desno uho cese non stop prsicem. Ne place mi sa vriskom nocu tako da kontam ipak da nisu usi, ali vise nisam pametna uopste. Mislila sam ovaj put da izbjegnem dr i antibiotik jer je prije deset dana ispila pancef, a prije toga sedam penicilina, ali ako sutra bude imala temperaturu vodim je ipak u ponedjeljak, jeste da nasa dr ne propisuje antibiotike bas lako, ali ce nas poslati ORL zbog uha kao sto uvijek posalje, a nismo nikad otisli kod orl da nismo dobili antibiotik.
Ali u svemu tome ima jedna pozitivna stvar, danas sam je vagala i ima 13,5kg jos 0,5kg i odose krajnici papauser posted image

mozda su opet neki zubi pa joj oslabio malo imunitet
a jesi li gledala onu "slanu sobu" ssolvita ili vec kako se zove...evo za sta su sve dobri

Tretman haloterapije se preporučuje kod:




   * alergija
   * astme
   * bronhitisa
   * čestih virusnih infekcija
   * hroničnih infekcija: uha, grla, nosa
   * pušačkog kašalja
   * prehlada i gripa
   * bolesti gornjih dišnih putova: rinitis, sinusitis, laringitis, tonzilitis
   * čišćenja pluća od sluzi i šlajma
   * nepravilnog rada štitne žlijezde
   * kožnih problema: psorijaza, atopijski dermatitis, ekcemi
   * bolova u zglobovima, artritis
   * osteoporoze
   * iscrpljenosti, umora, stresa
   * jačanja imuniteta

pa mozda ne bi bilo lose da je koji put odvedes...da vidis...j sam cak razmisljala A. preventive radi sad preko zime 1-2 puta da odvedem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  384 385 [386] 387 388   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  384 385 [386] 387 388   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kad pecete palacinke.....


.......jede te ih odma cim se skine s tave ili posle kad se svi ispeku....mene uzas nervira dok ja pecem,mm ih krade grrrr......nije mi to cef....

jedem odma cim s tave sidju hehhe (46%)

kad se svi ispeku,sjednemo i jedemo (54%)


Broj svih glasova: 95

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *