|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  379 380 [381] 382 383   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 18:52:02   
mama75
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da  se pohvalim nadjoh  daljinski sav se smrzo tj  zaledio..Adi ga  stavio u zamrzivac user posted image user posted image   Sjetih se nesta je izlijetao iz kuhinje poslije kante za smece,plakara i ostave u sporetu reko da zavirim uzamrzivac  ...Joj joj

user posted image Dobro si skontala. Moja seka je tako jednom ukljucila rernu da joj se zagrije i umalo pozar nije napravila - malac stavio plasticni autic unutra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9501
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 19:08:50   
selebriti
Ninushka! Ti i ja smo isti dan rodile, .. sad vidim potpis, .... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 9502
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 19:46:04   
rose
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

felix najbolji lijek za dudu je imati 5 dudauser posted image

2 uvijek stoje u visećoj za neod bog krizne situacije jer ja vazda tražim one 3user posted image user posted image


nama duda ne treba odavno...ima 4 palca pa bira koji joj je sladji i dostupniji user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9503
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 19:49:51   
rose
nama u gostima bile ladyblue i Nadja...posto nisu mogle doci na rodjendan pa sad naknadno user posted image user posted image user posted image cure su se ispricale ko velike i skontale smo da govore isti jezik ko papagaji ponavljaju jedna za drugom iste glasove user posted image preslatke su bile user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 9504
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 19:57:12   
Anoniman
Boze sto je pusta ova tema  Dadada,Lady,Noa,salmy, i sve ostale user posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 9505
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 20:58:52   
Ninushka
IZVORNA PORUKA: selebriti

Ninushka! Ti i ja smo isti dan rodile, .. sad vidim potpis, .... user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   user posted image prvog dana jeseni, je li tvoja vaga ili djevicauser posted image user posted image Moj se dječak rodio poslijpodne pa kažu da je vaga jupiiiii ;)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 9506
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 21:04:55   
salmy
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Boze sto je pusta ova tema  Dadada,Lady,Noa,salmy, i sve ostale user posted image
hahhahaha ma ja je zaobilazim u sirokom luku.Djete mi nije bolesno,inace me ova tema vazda asocira na moje kukanje.... savjete panicarke uz to i  mahnite mame....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9507
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 21:06:00   
Anoniman
Zna li ko koje obloge, tj od cega smijem staviti Ani za grlo, sta nije previse jako za njenu kozu?

(odgovor članu Ninushka)
  Neposredna veza do poruke: 9508
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 21:07:01   
Ninushka
Iman, šta se dešava, što će ti kardiolog???? Nemoj me plašiti, ionako si mi u mislima već dugoooo dugo.
A mali lavić-vražićak-lopovčić, ribica ne prestaje da iznenađuje svakog dana. Najviše govori "tata-ta-ta" to mu je i bila prva riječ, a "mama" tek kaaaasnije i još je na usavršavanju. Svašta zna pametnica mamina, ali što hoda odeee ode, samo što tako zna i grozno da upadne pa mi se sledi krv u žilama. Sinoć, pred spavanje, valjda od umora, hoda hoda oko bračnog kreveta, okliznu se, upade i udari glavom od drvenu stranicu našeg kreveta. Prvi put mu krvario nos, 100-ti put  sam umrla i po 1000-ti put mi srce stalo.

Kako te sluša Mančica???? Ljubim te puno i bježim, zove me sin.

Hvala drage moje za dobrodošlicu, nadam se da ću koliko toliko biti redovtija nego prošli put....user posted image user posted image user posted image   svima šaljemo tople pozdrave....

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 9509
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 21:12:07   
rose
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Zna li ko koje obloge, tj od cega smijem staviti Ani za grlo, sta nije previse jako za njenu kozu?


negdje procitah med i biber...inace su prije stavljali med i rakiju al ja ne bih na tako malo dijete user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9510
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 21:19:27   
Anoniman
Imate svi pozdrave od tajreuser posted image


Jelena...meni je mama stavljala kvasac i med...rastvoris kvasac...stavis pjenu na krpu i med...i to na grlo
nisam u toku...zar je opet nesto Anuskiuser posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 9511
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 21:45:26   
dafri
veče,
jelena kako je cura,zbilja ne znam šta bi mogla staviti,javiće se valjda neka iskusnija mama
U je počela sliniti,jedva smo joj kapi uspjeli staviti koliko je vrištala a morali smo jer nije mogla zaspati,nema temp.vesela je ,normalno jede samo što joj nosić curi
ne znam šta bi radili da mora neki sirup popiti

tekja i vama maksuzuser posted image
felix kako je A sluša liuser posted image
Marinauser posted image user posted image dobro je on to sakrio
Iman nadam se da nije ništa ozbiljno,znam da bar odavde raja za svašta ide u Zagreb,e sad gdje i kod koga ne znam

ja večeras pravila večeru ,ne znam šta mi biuser posted image user posted image



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9512
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:16:09   
Lady26
Vece user posted image
Stigle su nam rodjendanske haljine user posted image user posted image user posted image user posted image
Prelijepe user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 9513
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:22:41   
chuci
lady što suze? daj slike user posted image sa modelom naravno

jelena ja ne bi stavljala biber da joj ne razjede kožu, a i med je pojak, ne znam šta bih ti rekla.

nama je profesorica bilogije u srednjoj školi, inače jako pametna žena i učena, rekla da nikada ne stavljamo obloge na vrat kad nas boli grlo, jer to nikako ne pomaže.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9514
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:23:02   
Anoniman
Lady, ove user posted image me zbuniseuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 9515
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:30:19   
Lady26
Od dragosti user posted image
Gosti mi sjedili, i M isao na stanicu po paketic i prijatelj ode s njim a nas dvije zeMske sjedile i ocekivale ih user posted image ....
Odmah smo probale, kao salivene....slikice za rockas user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9516
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:31:54   
Lady26
Opet bolesna djecica... user posted image
Jelo kako je sad Ana?
Ostali, svi ok?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9517
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:32:34   
bebacha
lady daj sliku.ja nasla u HM-u haljinici i cipelice za rockas.samo moramo skontat koga cemo za vrat da nam doneseuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9518
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:34:11   
niki83
Generacijo draga, ja svoju curu prvi put veceras ostavila na spavanju, kod mojih je, ovo nam je prvi rastanak na noc cijeluuser posted image Ne znam kako ste se vi osjecale..user posted image Ali nama ovo ispade na brzinu, nenadano, hoce sama da ostane, i fino nam govori idite, cao, i mase rukicom..user posted image I mi odemo, a ja sad zovem seku i pitam je li haos, je li zaspala, kaze ni spomenula vas nijeuser posted image valjda me nece zvati u pola noci: Dolaziiii..mamaaaa...user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9519
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:37:46   
bebacha
velika je to cura.zma i ona gdje je joj dobro

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9520
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:39:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

lady daj sliku.ja nasla u HM-u haljinici i cipelice za rockas.samo moramo skontat koga cemo za vrat da nam doneseuser posted image


i ja user posted image
hajd na fb koju si našla nemoj da bidemo isteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9521
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:40:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: niki83

Generacijo draga, ja svoju curu prvi put veceras ostavila na spavanju, kod mojih je, ovo nam je prvi rastanak na noc cijeluuser posted image Ne znam kako ste se vi osjecale..user posted image Ali nama ovo ispade na brzinu, nenadano, hoce sama da ostane, i fino nam govori idite, cao, i mase rukicom..user posted image I mi odemo, a ja sad zovem seku i pitam je li haos, je li zaspala, kaze ni spomenula vas nijeuser posted image valjda me nece zvati u pola noci: Dolaziiii..mamaaaa...user posted image


i ja sve očekujem poziv...meni kod starije zove cura po prvi put mlađa ostalauser posted image
još ne zovu...al mi je niko ne d ana telfono vazdan...strah ih ako me čuje htjet će meniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9522
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:41:20   
Anoniman
Joj rodjendani se blize, jupiiiiuser posted image
Ma niki, razumijem te potpuno, moja j ebez mene bila samo jednu noc, nije njoj frka ali meni jeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9523
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:43:00   
niki83
Joj mene kasalj smori, pluca me bole, sta da sebi dam da mogu zaspati..evo inhalirala sam se malo na caj, i popila kasiku Api sirupa, Naiminoguser posted image
Eh bebacha, upravu si, svi joj tamo popustaju, konstantno im je u centru paznje, i bas uzivauser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9524
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
25.11.2011 22:45:08   
niki83
Hanady, tako ja nazvala mamu i prvo sto sam rekla je: Ne govori da sam ja!!!user posted image Odmah ce htjeti kuci..a taman se spremila da s mm malo sama uzivamuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  379 380 [381] 382 383   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  379 380 [381] 382 383   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Koje
mamina enica

Koje Vam se ime vise svidja?

emna (21%)

ena (39%)

edna (7%)

adna (14%)

amna (20%)


Broj svih glasova: 106

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *