|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  370 371 [372] 373 374   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:55:12   
bebacha
nije to onda nista jer nije dugo piskila i sirup se nakupio.da je nesto u pitanju bilo bi opet il bi je bolilo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:55:21   
marinčii
IZVORNA PORUKA: teacher75

to je super, ja stalno saltam jaje, griz, drobu sa jajetom, puru. nista drugo nece za dorucak. al zato super jede sve za rucak pa se ne zalimuser posted image
ne buni se uvik ima gore ovaj moj samo čokolino ili medolino jede za doručak ništa dr5ugo ne dolazi u obziruser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:57:48   
Anoniman



[/quote]ne buni se uvik ima gore ovaj moj samo čokolino ili medolino jede za doručak ništa dr5ugo ne dolazi u obziruser posted image

[/quote]ajoj Marinci ocel makar jaje namazat krisku il tak nesto ?
kAko rucka rucku?

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 9278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:11:37   
marinčii
felix ma kakvi nije jaje pojeo ne pamtim otkad jel mu probam silom dat odma povratiuser posted image ,tako da samo jedemo čoklino ili medolino,valjda i ta faza prođe,aza ručak jede dobro pa me makar to tješi 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:15:13   
Anoniman
ajoj zeznuto valjda sta ces proce sigurno ogadit ce mu se nekad .
Bitno da rucki fino i meni je to uvjek bilo na prvom mjestu user posted image Jel ozdravio?
Kako spava po, noci ?Imal zime kod vas , idetel vani mi Ne user posted image

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 9280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:15:42   
Anoniman
Samo da vam mahnem user posted image

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 9281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:19:17   
marinčii
ma i ja se nadam da će ga proći i da će počet sve jesti.ili će onda krenut zezat sa ručkomuser posted image user posted image ,a je ozdravio je još ponekad zakašlje al dobro je ,spava dobro samo što spava s nama u krevetu pa se ja nikako naspavat,a vani nismo bili odavno kako je bio prehleđen a evo dans krenu i bura pa nećemo moći ni sutra
marina user posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:21:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: marinčii

felix ma kakvi nije jaje pojeo ne pamtim otkad jel mu probam silom dat odma povratiuser posted image ,tako da samo jedemo čoklino ili medolino,valjda i ta faza prođe,aza ručak jede dobro pa me makar to tješi 

ja lani podvalim jaje na sljedeci nacin: ugrijem mlijeko, dodam malo putera i udrobim sredinu hljeba da bude gusto, pa dodam jaje i malo mijesam na vatri da se sjedini. na kraju dodam malo mladog ili abc sira ili pavlake. ona to bas voli a fino je kaloricnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 9283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:22:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: teacher75

to je super, ja stalno saltam jaje, griz, drobu sa jajetom, puru. nista drugo nece za dorucak. al zato super jede sve za rucak pa se ne zalimuser posted image
ne buni se uvik ima gore ovaj moj samo čokolino ili medolino jede za doručak ništa dr5ugo ne dolazi u obziruser posted image


hoce li griz ili puru?moja nece cokolino i tako to

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.11.2011 20:23:01 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 9284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:23:31   
Anoniman
tiki tako ja A. pravim jaje istenitouser posted image neznam drugacije .
Marina user posted image mahanje i tebi .!


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 20:29:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

tiki tako ja A. pravim jaje istenitouser posted image neznam drugacije .
Marina user posted image mahanje i tebi .!



ja joj nekad napravim kajganu ili omlet sa sirom, prije je voljela ali nesto nece u zadnje vrijeme pa jedva nekako je zaigram da pojede, a ovo gore navedeno bez problema pojedeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 21:34:08   
mala86
IZVORNA PORUKA: teacher75

i danas ista prica, raposlozena, fino jede,igra se ali popodne je bole noge i nece da hodauser posted image posto u sub. idemo na vlasic, da pitam smijem li joj ista dati za mucninu u voznji? bas se napatimo jer povraca...


smijes user posted image

cetvrtinu dramine

tetka mi je dipl.farmaceut i posto mi je Leon povratio 2 puta na putu za Split (prvi put u busu) na povratku mi je to dala i rekla da mu stavim u vodu i nek popije

i nek jede stapice,krekere,i pije obicnu vodu

na povratku nismo imali problemauser posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 21:59:41   
teacher75
superuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 9288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:02:51   
Lady26
Helouuuuuuuuuu, dobro vece user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:11:51   
ladyblue RR
dobro veče i od mene...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 9290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:16:23   
Anoniman
Sta je ovo tiho, ne kacih se cijeli dan sad sjedam za racunar i kontam ko ce sve citati sad...a ono nista gotovo.
Mi bili na kafi, nama bilo lijepo, Luka slusao i bio dobar, ali od svega najdraze mi je sto sam vidjela Andreja, dadada draga premeden jeuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 9291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:17:43   
bebacha
vece,a jel dobro nezna seuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:17:49   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Sta je ovo tiho, ne kacih se cijeli dan sad sjedam za racunar i kontam ko ce sve citati sad...a ono nista gotovo.
Mi bili na kafi, nama bilo lijepo, Luka slusao i bio dobar, ali od svega najdraze mi je sto sam vidjela Andreja, dadada draga premeden jeuser posted image



svi dječaci su preslatkiuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:20:46   
Hanady RR
eh ladyblue...
da kažem...
na koncertu Đ.balašvića sam te skontalauser posted image

eh da ne zaboravimuser posted image htjedoh prići da s epozdravim al reko da ti čovjek ne kaže vidi ove lujke naupo joj rr saduser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 9294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:21:32   
Anoniman
Luka i Igor su posebna prica, njih znam od ranije, medici medeni. Mala nemoj da kazes da je Igor nestasan, kako je on samo slusao i cijelo vrijeme presjediouser posted image , a Luka dobrica slatka kako je on mene zagrlio cim je dosao, maza medenauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 9295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:22:17   
Anoniman
Bebacha ljubi tu svoju princezicu slatku, kako je ona samo pametnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:23:15   
Lady26
Hanady, jesi li slucajno u skorije vrijeme "naletila" na Mama1?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:24:07   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

eh ladyblue...
da kažem...
na koncertu Đ.balašvića sam te skontalauser posted image

eh da ne zaboravimuser posted image htjedoh prići da s epozdravim al reko da ti čovjek ne kaže vidi ove lujke naupo joj rr saduser posted image


pa trebala ti bona...mm je navikao da se u mom životu stalno dešava nešto što ima veze sa rr-omuser posted image
jeste da mu nije najjasnije šta se dešava ali dok god je meni jasno, sve je ok

btw, jesi vidjela kako sam se lijepo "namjestila" da gledam koncet?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:24:08   
Anoniman
I da Hanady ne napisa ti meni neki dan recept a ja cekala, cekala.

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 9299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 22:26:00   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Luka i Igor su posebna prica, njih znam od ranije, medici medeni. Mala nemoj da kazes da je Igor nestasan, kako je on samo slusao i cijelo vrijeme presjediouser posted image , a Luka dobrica slatka kako je on mene zagrlio cim je dosao, maza medenauser posted image

Moram user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Jelo ja ti pisala ti nista user posted image
Nema veze, jako mi je zao, viidm bilo vas je dosta, ja fkt nisam mogla...izasla sam do BBI po dorucak, smrzla se, pravo mi lose, nisam mogla prohodati do Alte a imam i posla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  370 371 [372] 373 374   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  370 371 [372] 373 374   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vas kutak
amaniamanic

Jel se vama desava da vam je lijepo u kucici s muzicem da vam se nigdje ne izlazi...i Uzivate u vasa 4 zida :)Mi slabo izlazimo pa rekoh da vidim kako vi

odgovorite mi (98%)

odgovorite mi.. (2%)


Broj svih glasova: 121

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *