|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  369 370 [371] 372 373   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:17:25   
niki83
Ne znam, nisam te nikad koristila.
Ali jesmo kad smo na more isli Rodavana, cetvrtinu u malo caja, popila i mirna Bosna.user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:19:07   
teacher75
valjda sutra rade dezurne apoteke, moram to kupit

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:19:07   
chuci
mala od mog brata isto povraća gdje god da idu a da je vožnja preko 20tak minuta. a i snahi je muka u vožnji valjda nasljedno user posted image

samo joj nemoj davati sokiće, možda voćni čaj. čaj od marelice je dobar kod povraćanja i mučnine, može i ohlađen. ja sam uzela milfordov i super je.
idi po sebi teacher. i tebi je stalno muka. šta tebi godi vjerovatno će i njoj goditi.



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:19:51   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

mala od mog brata isto povraća gdje god da idu a da je vožnja preko 20tak minuta. a i snahi je muka u vožnji valjda nasljedno user posted image

samo joj nemoj davati sokiće, možda voćni čaj. čaj od marelice je dobar kod povraćanja i mučnine, može i ohlađen. ja sam uzela milfordov i super je.
idi po sebi teacher. i tebi je stalno muka. šta tebi godi vjerovatno će i njoj goditi.



lana samo pije vodu inace, ona ne voli ni mlijeko ni sokove ni caj

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.11.2011 19:20:05 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 9254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:23:40   
chuci
duša draga i ajša najviše pije vodu, osim mlijeka, mislim da bi mogla cijeli dan mlijeko piti.
sok pije ako joj neko donese, a čaj ponekad za doručak. hB niša ne odbija iako kad sama traži to je mlijeko ili voda.


ajša kad god vidi tvoj avatar kaže ''eno mene, nije to ajša, pičaj mama ko je to'' pa joj moram pričati kako je to njena drugarica lana, da je upoznala na bazaru, da će se opet igrati, ali ovo se dešava baš svaki put kad vidi tvoj avatar.user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9255
   [Obrisana poruka]
24.11.2011 19:26:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 9256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:32:08   
bebacha
Iman jadna tvoja supauser posted image user posted image  

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:34:11   
niki83
Ja sam danas iz lezeceg polozaja samo ustala da nam skuham supicuuser posted image , ali kako sam pokupila istu virozu, zlo mi kad samo pogledam onu supu, jedva sam N izdavala pola zdjelice, i njoj dosadile supe, 5 dana ih jede..
Ona inace voli i caj i sok i vodu, mlijeko s medom, samo se ovih dana zasitila caja od sipka, pa kad sam joj jutros napravila majcinu dusicu, popila malo i kaze: Ovo je mama tvoja, MAJCINA, dusica..user posted image Prepoznala je u imenu MAJKUuser posted image Samo ona nikad ne pije mnogo tecnosti, otprilike 300ml na danuser posted image ne znam je li to malo..ali toliko joj se trazi, ne forsiram je, uvijek joj je nesto nadohvat ruke..



_____________________________

N&N

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:35:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

duša draga i ajša najviše pije vodu, osim mlijeka, mislim da bi mogla cijeli dan mlijeko piti.
sok pije ako joj neko donese, a čaj ponekad za doručak. hB niša ne odbija iako kad sama traži to je mlijeko ili voda.


ajša kad god vidi tvoj avatar kaže ''eno mene, nije to ajša, pičaj mama ko je to'' pa joj moram pričati kako je to njena drugarica lana, da je upoznala na bazaru, da će se opet igrati, ali ovo se dešava baš svaki put kad vidi tvoj avatar.user posted image


user posted image slatka je ko meduser posted image ova moja se sada igra, a nece da hoda. da hoce prestati da je bole noge vise, bas me ovo nervira, ne mozemo nigdje maknuti iz kuceuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 9259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:35:56   
tekja
Iman znam da tebi nije, al' meni je simpaticno "djelo" TM...nemoj da ga ruzis, ipak je oprao sudjeuser posted image ...a za prolivenom supom se ne zaliuser posted image
Imancica, dusica malauser posted image ...neka ozdravi brzouser posted image ...evo V. je dobar, mashAllah, pije antb, nema vise ture, ALI, apetit mu se smanjio za 50%...bukvalno duplo manje jedeuser posted image

Tiki, polako uvodi Lani mazalice, joj ja sam se preporodila kad je dorucak u pitanju..kad mi je A. kuci, izleti, uzme mu tople kifle i onda malo abc, malo zdenka, nutela, solja caja (ni V. u pocetku nije htio okusiti i malo pomalo krenu da jede)user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:37:31   
teacher75
ma djaba nece ni da proba, ona jede ili suh hljeb ili sir, a namaze nece, jos ja stalno mazem sebi za dorucak ali nece da proba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 9261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:40:24   
niki83
Ma polahko teacher, nadoci ce ona, moja otvori frizider i bira, dukatela, zdenka, abc sir..pa i kad pojede snitu namazanu tako i pola solje caja, ja sam zadovoljna, nama je to dorucak!user posted image
Sinoc, da joj malo promijenim jelovnik, kupim brasno od heljde, i napravim palacinke sa dzemom od sipka, cijeli je jedan pojelauser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:43:17   
teacher75
to je super, ja stalno saltam jaje, griz, drobu sa jajetom, puru. nista drugo nece za dorucak. al zato super jede sve za rucak pa se ne zalimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:43:24   
bebacha
Alen za dorucak najvise voli kiflu s kajmakom i burekuser posted image user posted image user posted image user posted image kad vidi ujutru taju s kiflama na vratima osmjeh razvuce ko veliki

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:45:23   
teacher75
nije htjela nikad ni palacinke probati, narucivala sam par puta u cafe slasticarnama al nikad nije htjela

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:46:10   
teacher75
njoj nista nema draze od kifli ali onako suhih, odmah nas sa vrata docekuje i trazi kiflu a kad joj namazem malo na nju, nece ni da okusi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:46:42   
bebacha
Ajla iz obdanista donijelazastavu BiH.reko duso zbog cega ste pravili zastavu a ona kaze "pa mami zato sto je rodendan Hercegovini"user posted image user posted image Bosne nema
kako da joj njoj objasnim sta je to drzava BiH.smori me
vecerali i onda uzela kasiku i jela med i ja joj kazem dosta je vise."kaze ona nista mi nedas,smijem li pokupit igracke"
reko smijes a on ko iz topa"jojjjj znala sam da ces reci da to smijem"user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9267
   [Obrisana poruka]
24.11.2011 19:48:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:48:49   
niki83
hhehehe Bebacha...user posted image
Bas je lijepo kad dijete ne bira i hoce sve da jedeuser posted image
Nego ja opet imam jedno pitanje, sta znaci kada je djeciji urin tamne boje, moja jutros piskila u tutu nakon 12h sati (preko noci nije piskila) i jutros u tuti ja se bas iznenadila..jos pije onaj Enterofuril, a on je fluorescentno zuto-zelene boje..je li moguce da je od njega? I zato sto cijelu noc nije piskila, pa se skupila boja?!


_____________________________

N&N

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:49:28   
Anoniman
vece zene
mi jeli palacinke , pa sad malo da dahem .... A. ih bas voli kao i drug Alen user posted image takodje i pite , kifle isto user posted image najvise voli vruce jutros sam mu majem, pravila vruce kifle i namazem il umace kajmak (prije nista nije volio od mlijecni namaza sem mlijeka) sad hb sve tamani kuc, kuc .
Chuci kako trudnoca napreduje

< Poruku je uredio felix -- 24.11.2011 19:51:20 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:49:36   
bebacha
kakav je bio poslije

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 9271
   [Obrisana poruka]
24.11.2011 19:49:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:51:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75

nije htjela nikad ni palacinke probati, narucivala sam par puta u cafe slasticarnama al nikad nije htjela


Iman kad jede palačinke jede krajeve što nisu namazani user posted image

koliko moze malena pojesti?
A pojede 1 i pol .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.11.2011 19:52:13   
niki83
IZVORNA PORUKA: bebacha

kakav je bio poslije


Pa svjetliji dosta..ali ne da mi to sad mira..


_____________________________

N&N

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9274
   [Obrisana poruka]
24.11.2011 19:53:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  369 370 [371] 372 373   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  369 370 [371] 372 373   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Obilježavanje rođendana u vrtiću
Vinetu

Željela bih nekako i u vrtiću obilježiti rođendan svoje curice. S obzirom da su kolači i torte zabranjeni, mislila sam odnijeti u vrtić neke grickalice, sokove i voće (jabuke, banane...). Šta vi obično šaljete u vrtić povodom rođendana vašeg djeteta?

samo grickalice i sokove (67%)

samo voće (7%)

nešto treće (molim komentar) (21%)

ništa (5%)


Broj svih glasova: 75

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *