|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  361 362 [363] 364 365   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:46:17   
Leena
iman, bas me nasekirauser posted image ljubi curu moju malu i ako Bog da brzo ce to proci!

Jele, ova bakterija strasnauser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9051
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:47:36   
ladyblue RR
moja cura jos nije zaspala. Ne place,sjedi u kreveticu i nesto melje. Ne znam sta joj je,ona ide na spavanje prije 20h bez problema. I sinoc je isto ovako pa sam je jutros jedva probudila da je vodim u jaslice. A tamo ne spava nikada vise od 20 min. Ne znam kako se do sada nije onesvijestila?!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9052
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:54:09   
Anoniman
Iman zao mi je curice brzo ozdravljenje user posted image user posted image ....
Mala kako si mi, kako djecica .
Lady kako je L . danas ....
Marina user posted image  bem ti padove vise ljubi mi ga

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9053
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 21:58:22   
dafri
veče,
ja dok prelistah šta ste pisale sve zaboravila,
Teacher,Imanuser posted image
niki hajd nek je stao proljev i povraćanje ,
Marina jel se on i juče udario ili sam pobrkala,dušica mala

ja sam nikakva,težak dan na poslu,zakačila se sa kolegom a do mene je, nekada baš preburno reagujem,  sutra imam nekakvu  inspekciju,tješi me što se u petak ne radi
odoh malo gledati utakmicu,odavno nije bila ovako dobra




_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9054
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:04:41   
Anoniman
i juce i danas jedna sljiva  na oku druga s   ozada...Eno ga spava  ,nadam se da ce nocas mirno spavati

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 9055
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:06:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: MALA1994

procitajte
tiki ovdje imas obje nakterije o kojima si pisala.ja se nadam da nije to to jer jedan od simptma je i bollovi u misicima, a imas i chllamidiu takodje
http://www.stetoskop.info/Coxiella-burnetii-1898-c57-sickness.htm


teacher mislim da bi trebala sad procitati, posto si maloju kad ti je stavila ovaj link rekla da neces da citas po netu da te glava ne zaboli.


procitala sam ja ovo ali su ovo simptomi Q groznice koje ova bakterija moze izazvati, a ona je hvala bogu nema. nema ni temperaturu ni groznicu, niti glavobolje a ni mucnine tako da nema govora o ovome. 3 dr su vec pregledala njene nalaze i niko nije ukazao da bi moglo biti nesto opasno, stavise infektolog nam je rekao da je dosta ljudi ima u sebi ali ne znaju i ne manifestira se, ali da trebamo kontorlisati nakon mjesec dana, tako da cemo u pon. vaditi serum na tu bakteriju i na jos neke stvari- reuma test

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.11.2011 22:07:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9056
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:28:24   
Anoniman
Evo pola sata iscitavam temu, ne kraju ne mogu da vjerujem...narednih pola sata razmisljam da li da ista napisem ili da se jednostavno iskuljucim od postovanja na ovoj temi

Meni je istinski zao sto neki smatraju da ovdje ima "klanova"...prije svega mi je smijesna rijec klan...ja uistinu nikad nikakvom "klanu" nisam pripadala...mozda jesu moji preci...ja, ne...ladyblue...volljela bih da znam koji su to "klanovi" da i ja budem pametnija...pa da se mozda "sacuvam" od njih. Normalno je da se sa nekim ljudima bolje razumijes, sa drugim opet manje...jednostavno niste na istoj "talasnoj duzini" pa tako kada dodje do nekog zezanja, pojedini "kolo vode" razumiju se...i to je meni ok...to imas na svim temama...a nikad ne bih nazivala tako nesto klanovima...stvarno mi je to smijesno a i zao sto imas takvo misljenje.

Ovdje zaista nikad ili vrlo rijetko je dolazilo do zucnijih rasprava. Ja se ne moram slagati sa svima uvijek, to ipak ne znaci da te forumasice  nepostujem. Evo i primjer...meni je JelenaT gigant (ovo ne hvalim da bi se ulizivala) od zene jer sve probleme nosi uzdignute glave...a ima ih i te kako...i dok bi vecina ovdje plakala i kukala, ona to sve podnosi stojecki sa osmjehom na licu, barem ovako kada je citas, a sigurna sam da pukne i ona...nebitno...sta sam zeljela reci...postujem njeno misljenje, vidim da i te kako zna o cemu prica...pa opet se ne slazem uvijek sa njom...evo npr. kada je pisala da tjera Anu da jede...ja to ne radim Andreju...ne smatram se boljom niti nju gorom...samo se po tom pitanju razilazim sa njom u misljenju...i sta sad treba...pa nisam dijete da je "ignorisem" zato eto sto ne radi onako kako bih ja...nepadda mi napamet inace da je ignorisem...jer mi je pravo draga...a isto tako forum sluzi za razmjenu misljenja...i ne treba se naci uvrjedjen ako se neko ne slaze sa tobom.

Meni je zao takodjer sto ocigledno nekima neki smetaju...nisu ti neki krivi...to je do vas...istina...mnogi ne pripadamo ovdje...ja prva...i ne zelim demonstrativno napustati temu...nepada mi napamet...al eto...osjecam da je vrijeme da se sklonim...meni je zao...jer sa pojedinim vise necu toliko "caskati" niti cu biti u toku sta se desava sa njihovom djecom i njima samima...jer ne spadam u tihe citace. Mene stosta ponese pa moram napisati...uvijek mi je mozak tako fercerao

Ja bih samo zamolila moj "klan" da me obavjesti ako padne neka kafa...jer bih voljela da sjednem...pa da ISPUSIM jednu namiru

A molim i Hanady, jer imam potrebu da pratim  razvoj djece od dvije pa nadalje da onda temu "faze dvogodisnjaka" malo "omeksaju" ili barem da vidite je li moguce i na njoj voditi opustenije razgovore...ne mislim sada naravno ot u nedogled

Stojte mi dobro...sto bi moj dida rekao

p.s...ova tema je pokrenuta 2009 god...pokrenulo je najbolje drustvo...za mene najbolje i najjaceuser posted image ...mnogi se nece sloziti...znam

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 9057
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:33:51   
bebacha
Mislimda nisi fer ako planiras otic.ima ovje zena koje vole citat tvoje postove i provodit s tobom vrijeme(bar ovo virtuelno)a nisu u mogucnosti uzivo ispijat kafe.
slazem se za sve ostalo


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9058
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:35:27   
Mirkica
dadada a sto ti mislis da bas ti nekome smetas ja bas nisam u toku ?????

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9059
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:36:10   
Anoniman
Dadada sutra kafa u Alti oko podne, povedi Andreja pa moze u igraonu user posted image

Teacher ti najbolje znas, tvoje je dijete.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9060
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:37:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

i juce i danas jedna sljiva  na oku druga s   ozada...Eno ga spava  ,nadam se da ce nocas mirno spavati

a ja se nadam da ce to padanje prestati vremenom , moj I. se u zadnej vrijeme penje na sve i svasta cak se i na zvucnik popepo lijepo da izludis dobije modricu pokoju samo sam na oprezu.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9061
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:37:38   
Anoniman
ja vas najiskrenije molim da me ne molite da ostanem...to mi je vazda sega i nije mi bila namjerauser posted image ...nigdje ja necu...samo cu gledati da se aktivira tema kojoj pripadamo tj. ona je aktivna...samo eto da vidim moze li se i na njoj voditi "dnevnik"

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 9062
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:37:47   
bebacha
IZVORNA PORUKA: Mirkica

dadada a sto ti mislis da bas ti nekome smetas ja bas nisam u toku ?????
   


evo u ovom je stvar.i sutra ce Mirkica pisat kako ovdje imaju klanovi i kako su zene ne prihvacene na ovoj temi.
Mirkice nije nista licno


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 9063
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:38:59   
bebacha
ma nebi ja zebe molila,znam ja da si ti zena s karakterom.
al nemere tema dvogodisnjaci biti chat,ne,ne.tako kaze vrhuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9064
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:41:07   
Mirkica
teacher , iman zao mi je zbog djecice da sto prije ozdrave .
Teacher kao sto kaze jelena ti najbolje poznajes svoju curicu nekada i doktori uvelicaju stvar, puno srece .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 9065
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:41:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dadada sutra kafa u Alti oko podne, povedi Andreja pa moze u igraonu user posted image

Teacher ti najbolje znas, tvoje je dijete.


valjda doktori znaju bolje od mene, nije samo jedan pogledao nalaz nego citava ekipa gore na jezeru na pulmologiji,. infektolog, i 2 pedijatra kojima smo poslije otisli, niko nije dizao paniku i svi su rekli sam oda trebamo ponoviti taj nalaz. cak je i dr koja je vodila gore bila sumnjicava oko tog nalaza, kao da nije sigurna da je upala pluca uopce bila izazvana od strane te bakterije jer navodno nije primala uopce terapiju koja se daje u tom slucaju a izljecena je na kraju. imala sam osjecaj da su to napisali samo da bi imali sta napisati na otpusno pismo kad su nas otpustali iz bolnice. a ni pojma nemam kako je mogla dobiti tu bakteriju, ne pije mlijeko, nije na selu itd.... bas neke minimalne sanse al eto. idemo po preporuci dr da se retestira pa vidjecemo


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9066
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:44:27   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: Mirkica

dadada a sto ti mislis da bas ti nekome smetas ja bas nisam u toku ?????
   


evo u ovom je stvar.i sutra ce Mirkica pisat kako ovdje imaju klanovi i kako su zene ne prihvacene na ovoj temi.
Mirkice nije nista licno


u Dnevni Avaz  cu objaviti hahahah odmah a sta me briga za klanove ja pisem gdje mi se pise  tj. gdje se lakse mogu snaci i upratit, a sada da sam svaki put napustala jer nekome nisam pasala onda bi napsutila milion puta forum .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9067
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:44:55   
Emica_sa
dadadauser posted image user posted image isto razmisljamo

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9068
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:48:00   
bebacha
sto me mene tice mozes pisat gdje hoces,al pojavis se i pitas u cemu je stvar,sad treba napisat sta se desavalo zadnji mjesci u par recenica.a to nemoze.i onda kad niko nista ne napise onda su zene ne prihvacene. opet ponavljam nemislin na tebe licni,nego uopste

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 9069
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:49:24   
Anoniman
dadadauser posted image user posted image
Bebacha kako su tvoja djeca jel i sad kaslje malena ? .Idel u vrtic ?
Jelena vama brzo ozdravljenje user posted image , takodjer Tiki sretno i vama user posted image
Amani dusice sta ima , kod vas user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 9070
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:51:27   
bebacha
Alen opet zaspo u 8 ko i inace i u 9 budanuser posted image user posted image evo sad trci,skace,prica.ne kontam ga nikako.
Ajla idde u vrtic,kaslje jos samo malo,skroz malo.lovor i secer,med i puter nas spsili.nadam se da ce skroz prestat.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9071
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:52:34   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: bebacha

sto me mene tice mozes pisat gdje hoces,al pojavis se i pitas u cemu je stvar,sad treba napisat sta se desavalo zadnji mjesci u par recenica.a to nemoze.i onda kad niko nista ne napise onda su zene ne prihvacene. opet ponavljam nemislin na tebe licni,nego uopste


ma jok nisam ja haterljiva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

izvinjavam se za OT


< Poruku je uredio Mirkica -- 23.11.2011 22:53:16 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9072
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:53:26   
Anoniman
mos si mislit kak je meni A. danas nije spavao prvi puta skoro u zivotu poslepodnevni san , oko 7 samo sto nije ujeo od nesanice nervoze a nedam zaspat i tocka pa da mi ustane u 8 il9 i do 3 sjedi e nece moci .
Deverala jedva , smirio se evo sad gleda crtic mos mislit jos nije zaspo al ubrzo ce ....

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 9073
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:54:58   
Hanady RR
halo ba..ko vam je rekao šta da pišete...
nemojte me zezat...daj molim vas 4 strane zaredom vitira-citirano jel pušim il šišiš i 45 smajlija...o tome sma rpiačala...
čuj nje da s eskloni...
nećeš se ti sklanjatio ti ćeš dočekati nove mlade mame ...
kao i ja sama...
al ću isto tkao u ovome postu apisati...

Tiki baš mi je žao...al ja mislim d aje to čista isrpljenost organizma njenog i da će sve to biti Ok i nakon narednih nalaz...

a dalje d avam kažem moje dijete malo mene lijepo obruka večeras....
na jednom rođaksu uzelo joj durgo dijete igračku telefon...u sekndi povalila tuđe dijete, drži je ispod vrata onako naherena odozgo i kaže joj ''ti si gono, glupaca...nedam ti ovov''

kad u zemlju nisma propala...po prvi sma put ++poželjela'' istuć dijete rođeno po dupetu..al dosaburah...

al vidim generacija nam psuje...znači neka faza...smao je ja sa velikom nemahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9074
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.11.2011 22:57:22   
Mirkica
Hanady znam da ti je bilo neprijatno ali sam sebi zamislila scenu i nasmijah se posteno,  ma od udaraca nema nista ona je vec velika i moze razumjeti kad joj kazes i objasnis da to niej lijepo .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  361 362 [363] 364 365   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  361 362 [363] 364 365   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *